Μετάβαση σε περιεχόμενο

epestrepsa meta apo tin apoxisi:(


girl84

Recommended Posts

κοπελα μου μη στεναχωριεσαι και μια φιλη μου το επαθε αυτο αλλα πηγαινει κανονικα στη δουλεια της και γυμναζεται οπως πριν και προσπαθει να το ξεπερασει!βεβαια ηταν γυρω στα 35 και τις στοιχισε και αυτης.εσυ ποσο εισαι?αν εισαι μικροτερη εχεις χρονια ακομα.πανω απο ολα μη το βαζεις κατω!!!μα πως μπορει να σταματησει να ακουγεται η καρδουλα του?γιατι σταματαει στα ξαφνικα!το ακουσα και εγω απο τη φιλη μου και μου φανηκε πολυ περιεργο!:silly: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλησπέρα!

Ειλικρινά ότι και να πώ θα είναι λίγο μπροστά σε αυτό που περνάς...Μια συμβουλή θέλω να σου δώσω, μην ακούς ιστορίες απο δώ και απο κεί, γιατί όταν μας συμβαίνει κάτι κακό ,ακούμε μόνο τις κακές ιστορίες και πετάμε στην άκρη τις καλές, με αποτέλεσμα να πέφτουμε ψυχολογικά....Ηρέμησε και θα πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολυ δυσκολο.... Εγω οταν το επαθα κατηγορουσα ολους τους γυρω μου, ειχα κλεισει στο σπιτι για μηνες, με τις πιτζαμες ολη μερα, ενοιωθα απαισια.

Θα περασεις τους πρωτους μηνες δυσκολα, αλλα μετα θα περασουν ολα, θα δεις. Ενα δυσκολο κομματι που θα αντιμετωπισεις ειναι κατι ηλιθιους που θα σε ρωτουν ''Μα πως το εχασες; Εκανες κατι λαθος;'' επειδη δε γνωριζουν οτι για μια αποβολη δεν ευθυνεται παντα η γυναικα. Εγω ακομη και τωρα, μετα απο 4 μηνες σχεδον, ακομα φοβαμαι να προσπαθησω για νεο μωρο. Θελει πολυ μεγαλη δυναμη. Και κανεις δε θα καταλαβει αυτο που νοιωθεις εσυ, οσο και αν το εξηγεις. Βαλε τα δυνατα σου να το ξεπερασεις. Μην κλειστεις στον εαυτο σου και μεσα στο σπιτι, θα ειναι χειροτερα ετσι. Σε λιγο καιρο ολα θα ειναι πολυ καλυτερα....:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ.ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΑ ΓΙΑΤΡΕΥΕΙ Ο-Λ-Α!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw 24 xronwn eimai!mikri men alla auto den sinapagetai sto na mi stenaxwrieme gia oti exei simvei!o xronos einai o kaliteros giatros kai to xerw!upomoni prepei na kanw gia na epoulwthei i pligi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω οτι ηταν δυσκολο αυτο που περασες κ σιγουρα θα σε στηγματισει:( αλλα εισαι μικρουλα θαρθουν κ καλυτερεσ μερες κ να θυμασαι οτι θαρθει μερα που θαχεις κ συ στην αγκαλια σου ενα ζουζουνι κ πιστεψε με δε θα αργησει:) νασαι αισιοδοξη κ ολα θα πανε καλα.

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου διάβασα ξανά το ποστ "den akougetai h kardoula tou" που πρωτοδημοσίευσες! Πόσο πολύ θέλαμε όλες να μην ακουγόταν η καρδούλα του απλά και μόνο γιατί ήταν νωρίς...

Στεναχωρέθηκα πολύ με τα νέα σου!

Μην απελπίζεσαι!!! Να είσαι αισιόδοξη, να έχεις πίστη και το θαύμα δε θα αργήσει να γίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερεις καλη μου η φυση ξερει καλυτερα για φαντασου να το εχαμες πιο μετα η να γεννιοταν με καποιο προβλημα; δεν σου χρυσωνω το χαπι απλα θλω να ερθεις αντιμετωπη με την πραγματικοτητα.Ναι ειχεςμια απωλεια πολυ σβαρη αλλα μεσα στη ατυχιασου εισαι τυχερη που γεινε τωρα και που εχεις διπλσου τον αντρα σου να σε στηριξει και να σε βοηθησει ναπας μπροστα .Να ξερεις οτι και 2 παιια να κανεις αυτο δεν θα το ξεχασεις ποτε απλα θα σε κανει πιο δυνατη. Δωσε χρονο στον ευατο σου ν δοαχεορειστι το πονο , φωναξε κλαψε ξεσασε για την απωλεια .Το πρωτο βημα το εκανες μας μιλησες μην σταματησεις δυναμωσε τον οργανισμο σου σωματικα και ψυχικα και μετα θα γινεις και μαμα ξερει τα παδιακια θελλουν υπομονηπριν ακομαερθπυν στη ζωη .Να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia poso poli me exete voithisei!niwthw kalitera alla dn stamatw na to skeftomai!O THEOS EINAI MEGALOS!de xanw tin pisti mou!perissotero niwthw fovo, tromo oti mporei na xanasimvei!thelw na eimai aisiodoxi alla tremw na xanameinw egkios!fovame!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84....kardoula mou o xronos einai o kaluteros giatros kai dystyxws isxuei.......eisai poli mikroula gia na stenaxwriesai toso poly....tha erthei i seira sou tha sou to dwsei to dwro poy twra aisthanesai oti sto pire...min stenaxwriesai...:)oso pio grigora aisthantheis kalitera toso grigorotera tha apoktiseis kai ayto pou pragmatika theleis:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Μην απογοητεύεσαι όλα θα πάνε καλά την άλλη φορά. Καλό θα ήταν να κάνεις έναν έλεγχό πριν ξανακάνεις προσπάθεια. Θα σου πρότεινα να πάς σε δημόσιο νοσοκόμείο π.χ Έλενα ή Αλεξάνδρας γιατι στα ιδιωτικά μπαίνουν στην μέση τα συμφέροντα.

Κάλη συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...