Μετάβαση σε περιεχόμενο

epestrepsa meta apo tin apoxisi:(


girl84

Recommended Posts

geia sas koritsia!xthes prwi prwi mpika sto xeirourgeio gia apoxisi telika!Den niwthw kai toso kala!eimai xalia!den ithela na exei auto to telos i egkimosini m!prin na paw gia apoxisi xthes to prwi eixa kai aima!kai tin proigoumeni nixta aforitous ponous!xipnisa kai pleon to pistepsa, ola teleiwsan eipa!i egkimosini fainete na eixe stamatisei apo moni tis!ti na pw?prospathw na to xeperasw alla oti ki an kanw to thimame!aszimi empeiria!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου ξέρω ακριβώς πως αισθάνεσαι.. έχω περάσει και μια αποβολή και μια παλίνδρομη για την οποία έκανα απόξεση.. άσχημες εμπειρίες..

Ο πόνος θα κρατήσει για μερικές μέρες. Εγώ τον αντιμετώπιζα με υπόθετα μπουσκοπαν, αλλά ρώτα το γιατρό σου πριν πάρεις οτιδήποτε.

Ο άλλος πόνος, της καρδιάς, θέλει λίγο περισσότερο καιρό... Αλλά κοριτσάκι μου να ξέρεις πως εμείς οι γυναίκες είμαστε δυνατές! Η φύση μας έχει φτιάξει έτσι. Και αν τώρα όλα σου φαίνονται μαύρα και απαισιόδοξα, να'σαι σίγουρη ότι κάπου παρακάτω θα χαμογελάσεις ξανά και όλα θα πάνε καλά.

Μην κλειστείς στον εαυτό σου, μίλα, εκφράσου ελεύθερα.

Να ξέρεις πως εμείς είμαστε εδώ να σε ακούσουμε...

Φιλάκια πολλά πολλά.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..

ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΑΠ' ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ..

ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΤΣΙ.

ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΤΩ ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΙ ΑΝ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ.

ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΞΕΣΗ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.ΑΛΛΑ ΜΗ ΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ.ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΟΤΡΥΝΑΝ ΝΑ ΒΓΩ.ΕΒΓΑΙΝΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΛΟΥΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΞΕΧΝΙΕΣΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ.ΒΓΕΣ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ.ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai den akougotan i kardoula tou emvriou kai episis itan poli megalos o sakos kai itan kati disanalogo!se 3 giatrous eixa paei!idia diagnwsi m eipan kai oi 3!

ti na pw......!ola mas pigan strava!dn prolava na to xarw kan!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιτσα μου γλυκεια, μου ειναι πολυ γνωριμα τα συναισθηματα σου... Μετα απο μια παλλινδρομη περασα ακριβως τα ιδια. Εκλεγα και με επνιγε το αδικο. Αλλα αποτομα συνηδητοποιησα οτι ετσι δε θα προχωρουσα. Το παιδακι το εχασα το γεναρη του 2008 και να που τον Γεναρη του 2009 εμαι ηδη εγγυος τεσσαρων μηνων. Ποτε δε ξεχνας απλα προχωρας. Για αυτο γλυκεια μου βαλε δυναμη και ξαναμπες στο παιχνιδι γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπαμαι πολυ girl84 Ασχημη η εμπειρια οσυ... κανε κουραγιο καλη μου να θυμασαι πως μετα το Χειμωνα παντα ερχεται η Ανοιξη Μην απογοητευεσαι εισαι πολυ νεα και θα φτασεις στο στοχο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fovame para poli koritsia!anti na exw sto mialo m tin egkimosini ws kati kalo, omorfo, wraio, tin exw sto mialo m ws kati p eisai mesa stin agwnia, kati p prepei sinexws na fovasai!distixws auto m mpike sto mialo!oti isws mporei na argisw na xanameinw egkios meta tin apoxisi, oti mporei na xanapathw to idio stin epomeni egkimosini!

den xerw, den xerw pws niwthw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα να δεις, η ανεμελιά της πρώτης φοράς, πάει, χάνεται.. δυστυχώς..

Μόνο την πρώτη φορά είμαστε μέσα στην τρελή χαρά, στο ροζ συννεφάκι μας κλπ κλπ γιατί δεν πάει ποτέ ο νους μας στο κακό...

Είναι λογικό και ανθρώπινο να φοβάσαι για την επόμενη φορά. Κι εγώ φοβάμαι. Φοβάμαι πάρα πολύ! Και έγκυος να μείνω τώρα, αν δεν κρατήσω το παιδί μου αγκαλιά, δε θα μου περάσει ο φόβος και το άγχος...

Αλλά πιστεύω πως την επόμενη φορά θα πάνε όλα καλά! Κι εσύ το ίδιο πρέπει να κάνεις! Να αφήσεις λίγο χρόνο να περάσει, να μιλήσεις με το γιατρό σου, να δεις τι θα σου πει, να κάνεις ενδεχομένως και κάποιες εξετάσεις κι από κει και πέρα, να ξεκινήσεις ξανά την προσπάθεια! Και όλα θα πάνε καλά! να'σαι σίγουρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κούκλα μου η ζώη είναι τοσο μικρή ...όσο ποιό γρήγορα το καταλάβεις τόσο ποιο ευτηχισμένη θα είσαι ..;) ξεπέρασε το ..ολες τα ίδια περνάμε .. εγω έχασα 2 μωρά Και να θυμάσε ποτέ να μη λες γιατι σε μενα ..Γιατί πάντα υπαρχει ένας λογος ..:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολοι μας περναμε δυσκολιες ...αλλοι μεγαλες αλλοι μικροτερες...πρεπει απο την περιπετεια αυτη να βγεις δυνατη....ξερω ειναι δυσκολο να το ξεπερασεις αλλα προσπαθησε...καπου παρακατω θα σε περιμενει κατι ευχαριστο...ειμαι σιγουρη...αισιοδοξια λοιπον....σηκωσε το κεφαλι και προχωρα,ειμαστε κοντα σου οτι κιαν θελησεις...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ:(

Φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι να τελειώνει η εγκυμοσύνη σου με αυτόν τον τρόπο...

Απο εδώ και πέρα θα πρέπει να φανείς πολύ δυνατή και να συνεχίσεις.Είσαι πολύ νέα και σίγουρα θα έρθει το μωράκι σου πολύ σύντομα.Το θέμα είναι να είσαι εσύ καλά.

Και να θυμάσαι...Μετά την βροχή έρχεται το ουράνιο τόξο! :)

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως κουκλα μου πολλες απο μας εχουν περασει απο αυτην την δυσκολη φαση,τι να κανεις δεν μπορεις να τα βαλεις ουτε με τον θεο ουτε με την φυση το μονο σου οπλο σε αυτη την φαση εισαι εσυ,δειξε τη δυναμη σου και πατα γερα στα ποδια σου,τωρα λογικο ειναι να ποναει αλλα σε λιγο θα ανακτησεις και παλι της δυναμεις σου και θα βαλεις μπρος για μια καινουρια αρχη.Σου ευχομαι απο δω κα μπρος να σου πανε ολα καλα και γρηγορα να ξανακουσεις τα ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαινω απόλυτα κοριτσακι μου.Ειχα και εγω μια αποβολη ακριβως το ιδιο με εσενα αλλα εμενα ηταν τελεία αποβολη δηλαδη δεν χρειαστηκε αποξηση καθαρισα απο μονη μου.Λοιπον αυτο εγινε Σεμπτεβρη 2008 και Νοεμβρη 2008 εμεινα εγκυος.(επειδη καθαρισα απο μονη μου δεν χρειαστηκε να περιμενω καποιο διαστημα.)Τωρα εχω ενα αγορακι 5,5 μηνων.Προσπαθησε να ησυχασεις και θα μεινεις αμεσως εγκυος ξανα.Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapi mou kalispera...

Se parakalw na min stenaxwriesai poli...

To kserw pws einai duskolo...

Wmos min mas arrwstiseis agapi mou...

An einai mwlis kathariseis apo to aima sou pou exeis tora,,,na ksekinisete gia allo mwraki...

Min to kathisterisete gia na niwseis esu kalitera...

Etsi eixen kanei mia fili mou...

Mwlis eixen katharisei apo to aima,ksekinisas monomias...

Kai tora exei ena giokka 3 minwn...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 έγραψε:

fovame para poli koritsia!anti na exw sto mialo m tin egkimosini ws kati kalo, omorfo, wraio, tin exw sto mialo m ws kati p eisai mesa stin agwnia, kati p prepei sinexws na fovasai!distixws auto m mpike sto mialo!oti isws mporei na argisw na xanameinw egkios meta tin apoxisi, oti mporei na xanapathw to idio stin epomeni egkimosini!

den xerw, den xerw pws niwthw!

ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ:( :(

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ,ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΩΠΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ...

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ :)

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΟ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΞΕΛΙΧΘΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΝΑΡΡΩΝΩ ΑΠΟ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ ΣΤΗΝ 19Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ..! ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ..ΑΛΛΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΑ ΓΙΑΤΡΕΥΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΑΤΥΧΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ. ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΛΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΛΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΝΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΙΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΝΤΑ ΕΓΚΥΟΣ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΕΠΑΝΕΛΕΘΕΙΣ.ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΔΥΑΣΑΝΛΟΓΟ ΚΑΙ Η ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ.ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΡΘΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas xairetw koritsia!idi exei perasei mia vdomada apo tin apoxisi!o xronos siga siga voithaei!niwthw kapws kalitera!wres wres me pairnei apo katw alla prospathw na apasxolw kathe lepto m gia na min to skeftome kai toso!

simera exw kai to rantevou mou sto giatro mou gia na paw na me xanmadei!enas fovos m emeine na pw tin alitheia!i pikra kai i apogoiteusi tha perasei me ton kairo!o fovos omws?i traumatiki empeiria feugei pote i tha meinei proskollimeni ekei sto mialo m?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girl 84 kalimera mana mou...

Sigoura o xronos voithaei kai den to polli skeftesai...

Wmos tha uparxei fores pou tha to skeftesai...

Agapi mou otan me to kalo ksana meinis egkuws den tha to skeftesai...

Sou euxwme suntoma ena mwraki mesa sou,,,

Gia na sou ferei agapi ki eutixeia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου!

Πριν από ένα χρόνο πέρασα κι εγώ αυτή την άσχημη εμπειρία και μπορώ να σε καταλάβω... Σίγουρα ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός, αν και ακόμη και τώρα που είμαι στον 6ο μήνα της μπέμπας μου, όταν το σκέφτομαι έχω ένα κόμπο στο λαιμό... Τότε κάθε φορά που έπαιρνα τα πάνω μου και έλεγα "Ουφ... πάει και αυτό!" κάτι συνέβαινε κάτι άκουγα για φίλες μου που ήταν έγκυες και φτου και από την αρχή...

Το παιδάκι σου θα έρθει, αυτό είναι σίγουρο και βγάλε τις άσχημες τις σκέψεις από το μυαλό σου! Και θα συμφωνήσω με τη miou30 και το γιατρό της!!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera sas koritsia!piga telika xthes giatro!ola kala m eipe!panw p eniwsa ligo kalitero, akousa diafora oti meta apo tin apoxisi diskoleuese na meineis egkios, ki oti an prosexw gia ligo kairo kai meta na prospathisw tha diskoleutw na meinw egkios!den xerw giati me epireazoun toso ta logia tous, opoioudipote m pei kati arnitiko!axxxx sas fortwnw kai sas me ta dika m:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου συνήθως σε δύσκολες καταστάσεις ακους τα χειρότερα κ πιο αποκαρδιωτικά πράγματα.

Κλείσε τα αυτιά σου στα αρνητικά σχόλια κ προστάτευσε τον εαυτό σου.

Όλα θα πάνε μια χαρά γιατί έχεις σύμμαχό σου τον χρόνο.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου σε καταλαβαινω απολυτα. Καμια γυναικα δε περιμενει να της συμβει μεχρι τη στιγμη που δυστυχως γινεται....Θα συμφωνησω με τη φιλη crazy μη κλειστεις στον εαυτο σου. Σαφως και στενοχωριεσαι, ομως βγες απ' το σπιτι κανε πραγματα που σ' αρεσουν για να ξεφυγει το μυαλο σου, εγω αυτο εκανα οταν μου συνεβει κι εμενα στην 11η εβδομαδα. Και πανω απο ολα συζητησε το θα νιωσεις καλυτερα, δυστυχως δεν εισαι η μοναδικη.. Σκεψου οτι ισως ειναι καλυτερα που εγιναν ετσι τα πραγματα γιατι θα μπορουσε να γινοταν αργοτερα και να γεννουσες ενα νεκρο μωρο. Ο,τι χρειαστεις ειμαστε εδω για να σ' ακουσουμε. Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι καποια ασχημα γεγονοτα που μας ανοιγουν τα ματια και ξεχωριζουμε ανθρωπους,θα ακουσεις πολλα.. κρατα τα μακρια, εμενα μετα την αποβολη στην 19η εβδομαδα πηγαν να με τρελλανουν, ακου μονο το γιατρο σου.

Η συλληψη μετα θα ειναι πιο ευκολη και ξερεις γιατι; γιατι πια δεν έχεις το αγχος αν συλλαμβάνεις ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΓΟΝΙΜΗ!!!!

οσο για την απόξεση δεν παιζει κανένα ρολο ίσα ίσα που τώρα είσαι καθαρή και η μήτρα σου έχει οριμάσει, άσε ένα τρίμηνο να περάσει και όρμα!!!!!!

ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ, ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...