Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Κορίτσια μου μάλλον θα αποχωρήσω κι εγώ από τούτο τον μήνα!!! Μέχρι αύριο θα έχω αδιαθετησει!!! Νιώθω υγρασία κ πόνο στη μέση!!! Έρχεται πάλι η κυρία!!! Δεν με ξέχνα τόσους μήνες τώρα θα με ξεχναγε? ?☹️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω το ιδιο αισθάνομαι μην θαρρείς!Κάθε φορα που έρχεται πανηγυρίζω.!Την προηγουμενη φορα είχε να ερθει με 3 μηνες καθυστερηση και τωρα με 15! Μεγάλη χαρά!

Τι εννοείς με 15; Μέρες φαντάζομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου μάλλον θα αποχωρήσω κι εγώ από τούτο τον μήνα!!! Μέχρι αύριο θα έχω αδιαθετησει!!! Νιώθω υγρασία κ πόνο στη μέση!!! Έρχεται πάλι η κυρία!!! Δεν με ξέχνα τόσους μήνες τώρα θα με ξεχναγε? ?☹️?

κι εγω μαζι σου βεβαι εχω λιγες μερες ακομη αλλα αν και αποχωρησε ο πονος στη κοιλια τωρα εχω υγρα ασπρα που δειχνουν οτι ερχεται

τι να κανοουμε την επομενη φορα:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου μάλλον θα αποχωρήσω κι εγώ από τούτο τον μήνα!!! Μέχρι αύριο θα έχω αδιαθετησει!!! Νιώθω υγρασία κ πόνο στη μέση!!! Έρχεται πάλι η κυρία!!! Δεν με ξέχνα τόσους μήνες τώρα θα με ξεχναγε? ?☹️?

Ας έρθει σε μένα η "κυρία" και ας σε αφήσει εσένα για εννέα μήνες ήσυχη!!! Δεν κάνω πλάκα, το εννοώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Ας έρθει σε μένα η "κυρία" και ας σε αφήσει εσένα για εννέα μήνες ήσυχη!!! Δεν κάνω πλάκα, το εννοώ!!!

Αχ μωρέ μακάρι!!!! Κάθε μήνα το ίδιο μου λέει κ η αδελφούλα μου!!! Θα πιάσει μια φορά δεν μπορεί!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Αχ μωρέ μακάρι!!!! Κάθε μήνα το ίδιο μου λέει κ η αδελφούλα μου!!! Θα πιάσει μια φορά δεν μπορεί!!! ???

Κοίταξε να δεις, για τους άλλους "πιάνουν" οι προσευχές μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Κοίταξε να δεις, για τους άλλους "πιάνουν" οι προσευχές μου.

Μακάρι.... Δεν ξέρεις πόσο το έχω προσπαθήσει!!! Εύχομαι να μας ακούσει ο Θεός όλες μας κ να γίνουμε γρήγορα μανούλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μακάρι.... Δεν ξέρεις πόσο το έχω προσπαθήσει!!! Εύχομαι να μας ακούσει ο Θεός όλες μας κ να γίνουμε γρήγορα μανούλες!!! 

Θα γίνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έτσι όπως το πάμε. Δεν περιμένω τελικά Χριστούγεννα αλλά πρωτοχρονιά... Θα είμαι η τελευταία πάλι.... ??

Εσύ καλο μου staraki να δεις πιο εντατικά το θέμα του κύκλου σου .. Είναι κρίμα να χάνεις τις μέρες σου κ να έχεις μια ευκαιρία στον 1,5 μήνα.. αν μου λες μέρες πρωτοχρονιά εγώ θα έχω τελειώσει κ τις επαφές του νέου μήνα.. κάπου εκεί το υπολογίζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Εσύ καλο μου staraki να δεις πιο εντατικά το θέμα του κύκλου σου .. Είναι κρίμα να χάνεις τις μέρες σου κ να έχεις μια ευκαιρία στον 1,5 μήνα.. αν μου λες μέρες πρωτοχρονιά εγώ θα έχω τελειώσει κ τις επαφές του νέου μήνα.. κάπου εκεί το υπολογίζω..

Σκέψου αλλωτε είχα κάθε 3 μήνες...... Πιο μικρή είχα κ 4 ηνες καθυστέρηση.... Τώρα με 40 και 35 ημέρες είμαι πολύ καλά σκέψου. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Σκέψου αλλωτε είχα κάθε 3 μήνες...... Πιο μικρή είχα κ 4 ηνες καθυστέρηση.... Τώρα με 40 και 35 ημέρες είμαι πολύ καλά σκέψου. ???

Λέω να πάρω κι εγώ βιταμίνες και ας γίνει ό,τι θέλει. Διάβασα όμως πως περιέχουν και ιώδιο. Εγώ παίρνω όμως χάπι για τον θυρεοειδή και δεν ξέρω αν κάνει να παίρνω σκευάσματα που περιέχουν ιώδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Λέω να πάρω κι εγώ βιταμίνες και ας γίνει ό,τι θέλει. Διάβασα όμως πως περιέχουν και ιώδιο. Εγώ παίρνω όμως χάπι για τον θυρεοειδή και δεν ξέρω αν κάνει να παίρνω σκευάσματα που περιέχουν ιώδιο.

Αυτό δνε το γνωρίζω... Αλλά ρώτα τον γιατρό σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσια πονάω ακόμα.. χλωμό αύριο να Μ έρθει όμως γιατί είμαι καθαρή.. ίσως την Τρίτη όπως λέει κ το κινητό..η μπαμ κ κάτω αύριο. Άντε να έρθει να τελειώνω κ έρχονται δύσκολες μέρες... Εορταστικό ωράριο από αύριο..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

κι εγω τα ιδια η γιατρος λεει οτι ετσι ειναι και ερχεται 

Οπότε πάει και αυτός ο μήνας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έτσι όπως το πάμε. Δεν περιμένω τελικά Χριστούγεννα αλλά πρωτοχρονιά... Θα είμαι η τελευταία πάλι.... ??

Και εγώ πρωτοχρονιά θα οερινενω μαζί θα είμαστε!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,έχουμε καμία καινούρια εγκυμοσυνη???δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά. ....εγώ έχω τελειώσει με την περίοδο. Δεν είμαι ακόμα στις γονιμες αλλά μια επαφουλα την είχαμε καλού κακού! !!!περιμένω Ιανουάριο εγώ. 8 περίπου. Πιάνω την πρώτη μέρα που είχα κόκκινο αίμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ πρωτοχρονιά θα οερινενω μαζί θα είμαστε!!???

Α τέλεια βρήκα παρεουλα τουλάχιστον... 

???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοριτσακια μου,έχουμε καμία καινούρια εγκυμοσυνη???δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά. ....εγώ έχω τελειώσει με την περίοδο. Δεν είμαι ακόμα στις γονιμες αλλά μια επαφουλα την είχαμε καλού κακού! !!!περιμένω Ιανουάριο εγώ. 8 περίπου. Πιάνω την πρώτη μέρα που είχα κόκκινο αίμα. 

Θα κάνεις τεστακια? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Οπότε πάει και αυτός ο μήνας...

Έτσι πιστεύω κι εγώ

Τώρα βέβαια σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα αλλά λογικό γιατί αν το πάει έτσι για οκτώ μέρες θα με πέθαινε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κοριτσακια μου,έχουμε καμία καινούρια εγκυμοσυνη???δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά. ....εγώ έχω τελειώσει με την περίοδο. Δεν είμαι ακόμα στις γονιμες αλλά μια επαφουλα την είχαμε καλού κακού! !!!περιμένω Ιανουάριο εγώ. 8 περίπου. Πιάνω την πρώτη μέρα που είχα κόκκινο αίμα. 

Μαζί είμαστε καλή μου, κι εγώ 8-9 θα περιμένω. Χθες ξεμπέρδεψα με περίοδο και θα αρχίσω επαφές. Χριστουγεννιάτικες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Έτσι πιστεύω κι εγώ

Τώρα βέβαια σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα αλλά λογικό γιατί αν το πάει έτσι για οκτώ μέρες θα με πέθαινε

Και σε εμένα σταμάτησαν τα συμπτώματα. Δεν πονάω άλλο, καλά και πριν δεν είχα έντονους πόνους, μόνο πονακια ελαφριά αραιά και που... Αυτό που παρατήρησα μόνο αυτή τη φορά, είναι ότι με φαγουριζουν λίγο οι θηλές μου και έχω γεμίσει πολλά σπυράκια στο προσωπο..άλλες φορές είχα μόνο δύο η τρία...τώρα είμαι γεμάτη..είμαι μπερδεμένη...απο τη μια πλευρά είμαι πολύ αισιόδοξη γι αυτό το μήνα...Έτσι από μέσα μου βγαίνει....Από την άλλη υπάρχουν και στιγμές μέσα στη μέρα που πέφτω ψυχολογικά και λέω τι ελπίζω...πάλι θα μου έρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA?:(? (δεν μπορώ να σβήσω την λυπημένη φάτσα γαμωτο)

Τι ευχάριστα είναι πάλι αυτά???

Ωρε μάνα μου! Χαμός με δύο μογλιδες!! 

Με το καλό κορίτσαρα! 

(θα αργήσω εγώ κορίτσια για 2ο, ας πάρω μιαν ανασα!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου.. θα έχουμε κανένα νέο σήμερα??εγώ δεν... Σήμερα .. λογικά αύριο όπως λέει το κινητό. Ας το ακούσω λοιπον κ ας περιμένω..καθαρή είμαι πάντως.. κράμπες κ πόνους έχω μέεεεερες τώρα.. να έρθει όμως μη Μ σπάσει τα νεύρα να πάω στον επόμενο μήνα..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Θα κάνεις τεστακια? 

Μπα όχι....εσυ??

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μαζί είμαστε καλή μου, κι εγώ 8-9 θα περιμένω. Χθες ξεμπέρδεψα με περίοδο και θα αρχίσω επαφές. Χριστουγεννιάτικες ??

Αντε καλή μας επιτυχια!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...