Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

@Lenaki1890 ενδοκρινολόγος σου έδωσε να παίρνεις χάπι; Θα πρέπει να μιλήσεις μαζί του το συντομότερο. Μην αγχώνεσαι, το πιθανότερο είναι ότι θα σου μικρύνει τη δόση,  ίσως στο κόψει τελείως. Μην αγχώνεσαι καθόλου κορίτσι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Lenaki1890 ενδοκρινολόγος σου έδωσε να παίρνεις χάπι; Θα πρέπει να μιλήσεις μαζί του το συντομότερο. Μην αγχώνεσαι, το πιθανότερο είναι ότι θα σου μικρύνει τη δόση,  ίσως στο κόψει τελείως. Μην αγχώνεσαι καθόλου κορίτσι! 

Στη Γερμανία Ενδοκρινολογός, εδώ ήταν αντίθετος στο να πάρω χάπι. Στη Γερμανία μου έβγαζαν πιο μεγάλη τιμή και μου είπαν να το κατεβάσω κάτω από τό 1 . ..αχ δεν ξέρω άλλα εργαστήρια εκεί αλλά εδώ...ότι να ναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Στη Γερμανία Ενδοκρινολογός, εδώ ήταν αντίθετος στο να πάρω χάπι. Στη Γερμανία μου έβγαζαν πιο μεγάλη τιμή και μου είπαν να το κατεβάσω κάτω από τό 1 . ..αχ δεν ξέρω άλλα εργαστήρια εκεί αλλά εδώ...ότι να ναι.

 

Screenshot_20181228-165054_Chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

 

Screenshot_20181228-165054_Chrome.jpg

Κορίτσια τι άποψη έχετε γι αυτό που λέει πιο πάνω. Στη Γερμανία το υποστηρίζουν πολύ..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lenaki1890 είπε:

Κορίτσια τι άποψη έχετε γι αυτό που λέει πιο πάνω. Στη Γερμανία το υποστηρίζουν πολύ..  

Τιμές κύησης γράφει ότι είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τιμές κύησης γράφει ότι είναι. 

Ναι τιμές κύησης και γι αυτό το λόγο λένε ότι πρέπει να κατέβει και πιο κάτω από το 1 σε μια γυναίκα που δεν κυοφορεί για να μην έχει πρόβλημα. Τεσπα, υπάρχει μια άλλη αντίληψη σχετικά με το θυρεοειδή. Τό θέμα μου είναι άντε και να επισκεφτώ εδώ Ενδοκρινολογο, δεν μπορεί να κάνει κάτι γιατί ούτε χάπια μπορώ να προμηθευομαι ούτε να με παρακολουθεί. Στη Γερμανία παλι θα έχω άλλες τιμές και ο γιατρός εκεί θα μου λέει αλλα. Τι να κάνω ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου.

Ήθελα απλά να σας πω ότι μια ακόμη γνωστή μου είναι έγκυος... και πάνω που έλεγα ότι αυτό το μήνα δεν θα αγχωθώ.... ήδη κατααγχώθηκα!!! 

Καλό σας βράδυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Δεν έχω πολυκυστικες και είμαι 28 χρονών. Στο μικροβιολογικο μου είπαν ότι είναι καλές, μενει βέβαια  και η γνώμη του γυναικολογου την επόμενη εβδομάδα..είσαι Ενδοκρινολογός? Τι γνώμη έχεις για τόσο χαμηλό TSH? Έχω αγχωθεί πολύ...

Kαλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!Προσπαθώ 3 χρόνια για παιδάκι κ αναγκαστικά μαθαίνεις!!Μη φοβάσαι για την tsh!!Ισως σου μειώσει το χάπι κ θα ρθει πάλι στα νορμάλ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.

Ήθελα απλά να σας πω ότι μια ακόμη γνωστή μου είναι έγκυος... και πάνω που έλεγα ότι αυτό το μήνα δεν θα αγχωθώ.... ήδη κατααγχώθηκα!!! 

Καλό σας βράδυ ?

Πόσο σε καταλαβαίνω!!!Έτσι νιώθω και εγώ!!!!! Ελπίζω με την αλλαγή του χρόνου να αλλάξω και η τύχη λίγο γιατί χρειάζεται και αυτή!!!???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλά, να περάσετε όμορφα το διήμερο και να υποδεχτείτε το νέο έτος με χαρά κι αισιοδοξία! Να φέρει στην καθεμία ξεχωριστά ο, τι επιθυμεί και σε όλες μας υγεία κι αγάπη ??❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κοριτσάκια μου καλά, να περάσετε όμορφα το διήμερο και να υποδεχτείτε το νέο έτος με χαρά κι αισιοδοξία! Να φέρει στην καθεμία ξεχωριστά ο, τι επιθυμεί και σε όλες μας υγεία κι αγάπη ??❤️?

Επίσης. Κοπέλα. Μου..... Σε όλες μας... Με κοιλίτσες το 2019.

❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κοριτσάκια μου καλά, να περάσετε όμορφα το διήμερο και να υποδεχτείτε το νέο έτος με χαρά κι αισιοδοξία! Να φέρει στην καθεμία ξεχωριστά ο, τι επιθυμεί και σε όλες μας υγεία κι αγάπη ??❤️?

Πάντα με υγεία κορίτσια μου όμορφα να μας μπει ο χρόνος και να κυλάει όλος ομορφα καλά να περάσετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Επίσης. Κοπέλα. Μου..... Σε όλες μας... Με κοιλίτσες το 2019.

❤️❤️❤️❤️

Κορίτσι εσύ κάποιο νεότερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι κοπέλα μου. Ακόμη περίοδο δεν είδα... ?

Χαίρομαι άντε που να μην έρθει για εννιά μήνες ,?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

Χαίρομαι άντε που να μην έρθει για εννιά μήνες ,?

Ευχαριστώ πολύ. Αλλά τα τεστακια με απογοητευουν.... Έκανα τώρα το απόγευμα κατάλευκο..... Αλλά το στήθος δεν μπορείς να το ακουμπήσεις.... Επίσης δνε έχω πόνους περιόδου. Μόνο κάτι σαν τσιμπιες.... Δεν ξερω... Θα περιμένω κι άλλο κ βλέπουμε.... Ότι είναι είναι.... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.

Ξέρω ότι εδώ όλες λίγο πολύ τα ίδια περνάμε και καταλαβαίνετε τι αισθάνομαι. Αν τα πω σε άλλους, θα πέσουν να με φάνε!

Αγχώθηκα πολύ δεν σας κρύβω. Και πιο πολύ αισθάνομαι αδικία γιατί από τις 20 εγκυμοσύνες που γνωρίζω από το περιβάλλον μου τον τελευταίο χρόνο, μόνο οι δύο δεν πήγαν καλά, η μία ήταν η δική μου. Και λέω "γιατί να μην είμαστε κι εμείς στα success stories;".

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.

Ξέρω ότι εδώ όλες λίγο πολύ τα ίδια περνάμε και καταλαβαίνετε τι αισθάνομαι. Αν τα πω σε άλλους, θα πέσουν να με φάνε!

Αγχώθηκα πολύ δεν σας κρύβω. Και πιο πολύ αισθάνομαι αδικία γιατί από τις 20 εγκυμοσύνες που γνωρίζω από το περιβάλλον μου τον τελευταίο χρόνο, μόνο οι δύο δεν πήγαν καλά, η μία ήταν η δική μου. Και λέω "γιατί να μην είμαστε κι εμείς στα success stories;".

 

Όλα. Για. Κάποιο λόγο γίνονται αυτό να σκέφτεσαι.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα μέτρησα και θερμοκρασία και έχω 37...... Να ξέρετε κορίτσια και να είμαι έγκυος δεν θα ξέρω πότε το κάνα το παιδί. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα μέτρησα και θερμοκρασία και έχω 37...... Να ξέρετε κορίτσια και να είμαι έγκυος δεν θα ξέρω πότε το κάνα το παιδί. ????

Δεν μας πειράζει αυτό, το αποτέλεσμα μετράει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα μέτρησα και θερμοκρασία και έχω 37...... Να ξέρετε κορίτσια και να είμαι έγκυος δεν θα ξέρω πότε το κάνα το παιδί. ????

Η δεύτερη πιθανή ημερομηνία ωορηξιας πέρασε?? Μήπως θα κάνεις κάνα τεράστιο κύκλο πάλι ? Αν θυμάμαι καλά ειχες πάρει χάπια για να σου έρθει τον προηγούμενο μήνα..μακάρι παρόλα αυτά να είσαι έγγυος κ να φανούν αργότερα οι γραμμουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Η δεύτερη πιθανή ημερομηνία ωορηξιας πέρασε?? Μήπως θα κάνεις κάνα τεράστιο κύκλο πάλι ? Αν θυμάμαι καλά ειχες πάρει χάπια για να σου έρθει τον προηγούμενο μήνα..μακάρι παρόλα αυτά να είσαι έγγυος κ να φανούν αργότερα οι γραμμουλες..

Την προηγούμενη φορά είχε πέσει η θερμοκρασία μέρες. Και δνε μου ερχόταν. Τώρα το πρωί 36,4 προχθεσ 36,6 κ απόγευμα 36,7 με 37,2.... Θα περιμένω ακόμη λίγο. Με την 2η ωορρηξία σήμερα θα. Μου ερχόταν.... Και δεν έκανα το πρωί τεστ γιατί συνήθως μου έρχεται απογευματάκι τις τελευταίες φορές.... Τώρα. Ακόμη. Τίποτα... Αυτή τη φορά έχω υπομονή. Κ ξεχνιέμαι κ λόγω των ημερών. Οπότε περιμένω ελπίζω κ ότι γίνει. Δεν έχω πρόβλημα. Από τη στιγμή που έκανα ωορρηξία. Κ είχα κ τα υγρά 1η φορά. Είμαι πολύ ικανοποιημενη. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Την προηγούμενη φορά είχε πέσει η θερμοκρασία μέρες. Και δνε μου ερχόταν. Τώρα το πρωί 36,4 προχθεσ 36,6 κ απόγευμα 36,7 με 37,2.... Θα περιμένω ακόμη λίγο. Με την 2η ωορρηξία σήμερα θα. Μου ερχόταν.... Και δεν έκανα το πρωί τεστ γιατί συνήθως μου έρχεται απογευματάκι τις τελευταίες φορές.... Τώρα. Ακόμη. Τίποτα... Αυτή τη φορά έχω υπομονή. Κ ξεχνιέμαι κ λόγω των ημερών. Οπότε περιμένω ελπίζω κ ότι γίνει. Δεν έχω πρόβλημα. Από τη στιγμή που έκανα ωορρηξία. Κ είχα κ τα υγρά 1η φορά. Είμαι πολύ ικανοποιημενη. ?

Μακάρι να εμφανίστει η δεύτερη γραμμουλα σύντομα.. ίσως έχει επηρεάσει κ η ιωσουλα που περνάς αυτές τις μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...