Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ο άντρας μου με πήρε  και με ρωτούσε μοθ θυμίζει τα παλιά  αλλά είπαμε να φύγουν οι γονείς μου και μετά να κάνουμε το τεστ δεν ξέρω κομπλαρω που είναι οι γονείς μου εδώ και σκέφτομαι μήπως επειδή έχω άγχος δεν έρχεται

Ποτέ θα φύγουν?? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ο άντρας μου με πήρε  και με ρωτούσε μοθ θυμίζει τα παλιά  αλλά είπαμε να φύγουν οι γονείς μου και μετά να κάνουμε το τεστ δεν ξέρω κομπλαρω που είναι οι γονείς μου εδώ και σκέφτομαι μήπως επειδή έχω άγχος δεν έρχεται

Αχχχ μακάρι να μας έχεις ευχάριστα!! Για να μην ήρθε ακόμα έχεις πολλές ελπίδες! Δεν κάνεις και μεγάλους κύκλους ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι το καταλαβαίνω ούτε εγώ θα έκανα!!αν και εντάξει δεν θα το καταλάβουν πιστεύω!Έχεις κάποιο σύμπτωμα;Πάντως όσο δεν έρχεται έχεις ελπίδες!!!

Περιόδου όχι έχω μόνο λίγο τράβηγμα πάνω στην τομη και από στήθος είναι μεν φουσκωμένο αλλά δεν με πονάει μόνο αν αγγίξω τις θηλες.σχετοκα είμαι στεγνή στη περιοχή και ένα στο πρωινά λίγο ζαλίζομαι όταν σηκωθώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw  πες τους: πετάγομαι μέχρι το σούπερ μάρκετ να πάρω κάτι που ξέχασα ή πάω να πληρώσω ένα λογαριασμό & θα πάρεις τεστ, θα πας στο μπάνιο και θα το κάνεις. Τίποτα δεν θα καταλάβουν. Άντε ντε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αχχχ μακάρι να μας έχεις ευχάριστα!! Για να μην ήρθε ακόμα έχεις πολλές ελπίδες! Δεν κάνεις και μεγάλους κύκλους ?

Ευχαριστώ κορίτσι μου 

Συνήθως 30-31 μέρα κάνω κύκλο και αν συγκρίνω με τα υγρά που είχα δει μάλλον την 16η μέρα έκανα ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw  πες τους: πετάγομαι μέχρι το σούπερ μάρκετ να πάρω κάτι που ξέχασα ή πάω να πληρώσω ένα λογαριασμό & θα πάρεις τεστ, θα πας στο μπάνιο και θα το κάνεις. Τίποτα δεν θα καταλάβουν. Άντε ντε!!!

Χαχα είναι λίγο μακριά και έχει κρύο 

Θέλουμε κιόλας ννα πάμε φαρμακείο έχουν παραγγείλει κάτι χάπια και τους είπα να πάω να τα πάρω εγώ και μου λένε όχι έχει κρύο δεν θα πας

Εκεί εντωμεταξυ έχει τα first predictor μόνο καλά είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Χαχα είναι λίγο μακριά και έχει κρύο 

Θέλουμε κιόλας ννα πάμε φαρμακείο έχουν παραγγείλει κάτι χάπια και τους είπα να πάω να τα πάρω εγώ και μου λένε όχι έχει κρύο δεν θα πας

Εκεί εντωμεταξυ έχει τα first predictor μόνο καλά είναι;

Να επιμείνεις! Έχεις τέλεια ευκαιρία! Κοίτα τα predictor είναι λίγο μάπα αλλά αφού έχεις καθυστέρηση θα δείξει λογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου 

Συνήθως 30-31 μέρα κάνω κύκλο και αν συγκρίνω με τα υγρά που είχα δει μάλλον την 16η μέρα έκανα ωορρηξία

Σε ποια ημέρα του κύκλου είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Θα σκάσουμε καλέ. ??

Πάμε να της στείλουμε τεστ με κουριερ κορίτσια να ησυχάσουμε κι εμείς από την αγωνία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πάμε να της στείλουμε τεστ με κουριερ κορίτσια να ησυχάσουμε κι εμείς από την αγωνία ??

Χαχαχα! Δεν προλαβαίνεις να παραγγείλεις κι από το internet, θα σου τα έφερναν με το κιλό και θα τα έκανες πέντε-πέντε! @egw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Χαχαχα! Δεν προλαβαίνεις να παραγγείλεις κι από το internet, θα σου τα έφερναν με το κιλό και θα τα έκανες πέντε-πέντε! @egw

Καλέ πέντε λογιών από το φαρμακείο θα πάρουμε, μετά κουριερ και θα τα έχει μέχρι το πρωί! Κάθε φορά που πάει τουαλέτα θα κάνει κι ένα. Ευγενική χορηγία της ομάδας μας ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Να επιμείνεις! Έχεις τέλεια ευκαιρία! Κοίτα τα predictor είναι λίγο μάπα αλλά αφού έχεις καθυστέρηση θα δείξει λογικά.

Αυτό άκουσα και εγώ στο γιο μου είχα κάνει το first step και μάλιστα απόγευμα και έδειξε αμέσως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ή πες στον άντρα σου να φέρει ένα όπως έρχεται, στην τελική.

Το σκέφτηκα αλλά και ο άντρας μου λέει να περιμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πάμε να της στείλουμε τεστ με κουριερ κορίτσια να ησυχάσουμε κι εμείς από την αγωνία ??

Άντε περιμένω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλέ πέντε λογιών από το φαρμακείο θα πάρουμε, μετά κουριερ και θα τα έχει μέχρι το πρωί! Κάθε φορά που πάει τουαλέτα θα κάνει κι ένα. Ευγενική χορηγία της ομάδας μας ❤️

Χαχα τι καλές που είσαστε ?κι αν κομπλαρω να το κάνω ; χαχα 

Κορίτσια να σας πω την αλήθεια μου άρχισα να το πιστεύω και θα πέσω από τα σύννεφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ έκανα ένα τώρα της χομτεστ. Αρνητικό. 

Κοριτσι μήπως έκανε πιο μετά ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

Χαχα τι καλές που είσαστε ?κι αν κομπλαρω να το κάνω ; χαχα 

Κορίτσια να σας πω την αλήθεια μου άρχισα να το πιστεύω και θα πέσω από τα σύννεφα

Μακάρι κορίτσι μου να είσαι έγκυος!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw καλέ το παιδί θα πάει σχολείο σε λίγο κι εσείς ακόμη το σκέφτεστε για τεστ; Εντάξει, αστειεύομαι, εκτός εάν συνηθίζεις να έχεις απόκλιση λίγω ημερών στον κύκλο σου, οπότε πάω πάσο.

@Starrr σε ποια ημέρα είσαι τώρα; Μήπως να λάβεις υπόψη τον μεγαλύτερο κύκλο σου και να ξανακάνεις τεστ ύστερα από μερικές ημέρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...