Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η egw είπε:

εγω αυριο αντε μεχρι τα χριστουγεννα

Μακαρι να μη μας ερθει λοιπον!!!!!!! ❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μακαρι να μη μας ερθει λοιπον!!!!!!! ❤️??

μακαρι κοπελα μου να κανεις αυριο την αρχη εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η egw είπε:

μακαρι κοπελα μου να κανεις αυριο την αρχη εσυ

εγω μαλλλον κοριτσι μου θα δω μεχρι αυριο μπηκα να κανω μπανιο και μου ηρθε λιγο παγωμενο νερο και με επιασαν εντονοι πονοι περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

για που ταξιδευεις;

εγω κρατιεμαι γιατι θα πιω πολυ τις γιορτες πινουμε με το παμπα και τον αντρα μου ουισκακια

Στην υγειά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η egw είπε:

εγω αυριο αντε μεχρι τα χριστουγεννα

Ηρθε στην ωρα της η κυρια... κοριτσια 11 μερες ωχρινικη φαση... Το θεωρειτε λιγο? Και αν ναι τι πρεπει να κανω γι αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ηρθε στην ωρα της η κυρια... κοριτσια 11 μερες ωχρινικη φαση... Το θεωρειτε λιγο? Και αν ναι τι πρεπει να κανω γι αυτο???

τελικα ηρθε ε; νομιζω ειναι ανα γυναικα κοπελα μου και ανα φαση εγω ειχα κυκλο με 26 μερες και αποκλιεται να εκανα ωορρηξια στην επομενη τωρα αν θες μια ερωψτηση στο γυναικολογο επιδη προσπαθεις για παιδι δεν βλαπτει

μα τι γινεται δδεν μας παει ο δεκμβρης ; μονο μια εγκυμοσυνη ειχαμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ηρθε στην ωρα της η κυρια... κοριτσια 11 μερες ωχρινικη φαση... Το θεωρειτε λιγο? Και αν ναι τι πρεπει να κανω γι αυτο???

Όχι στα πλαίσια του φυσιολογικού είναι... Κάτω από 10 είναι κακή ωορρηξια..... Εμένα σήμερα είναι η 10η ημέρα με αυξημένη θερμοκρασία δη μεγαλύτερη θερμοκρασία Πο την ωορρηξια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι στα πλαίσια του φυσιολογικού είναι... Κάτω από 10 είναι κακή ωορρηξια..... Εμένα σήμερα είναι η 10η ημέρα με αυξημένη θερμοκρασία δη μεγαλύτερη θερμοκρασία Πο την ωορρηξια. 

Μαλιστα καταλαβα... τωρα με τις βιταμινες κανω νωρις ωορηξια 14-15 και μετα απο 11-12 μερες ερχεται.... παλια εκανα 35 μερες κυκλο με 21-23 οωρηξια.. η ωχδινικη το ιδιο ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

τελικα ηρθε ε; νομιζω ειναι ανα γυναικα κοπελα μου και ανα φαση εγω ειχα κυκλο με 26 μερες και αποκλιεται να εκανα ωορρηξια στην επομενη τωρα αν θες μια ερωψτηση στο γυναικολογο επιδη προσπαθεις για παιδι δεν βλαπτει

μα τι γινεται δδεν μας παει ο δεκμβρης ; μονο μια εγκυμοσυνη ειχαμε;

Λίγες μέρες έμειναν και βγαίνει και ο Δεκέμβρης. Θα ανοίξουμε νέο θέμα και μακάρι να είναι πιο τυχερό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Λίγες μέρες έμειναν και βγαίνει και ο Δεκέμβρης. Θα ανοίξουμε νέο θέμα και μακάρι να είναι πιο τυχερό!!! 

Αυτές τις μέρες ας στις απολαύσουμε όμως ειναι οι πιο ωραίες του χρόνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μαλιστα καταλαβα... τωρα με τις βιταμινες κανω νωρις ωορηξια 14-15 και μετα απο 11-12 μερες ερχεται.... παλια εκανα 35 μερες κυκλο με 21-23 οωρηξια.. η ωχδινικη το ιδιο ομως....

E μια χαρά τότε.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

Αυτές τις μέρες ας στις απολαύσουμε όμως ειναι οι πιο ωραίες του χρόνου

Ναι ετσι ειναι... Απλα απογοητευτηκα λιγο παλι γιατι δεν πιστευα οτι θα ηταν τοοοοοοσο δυσκολο... 2,5 χρονια και δεν ετυχε ουτε 1 φορα?!??!?!?(δεν ξερω αν ηταν παντα σε γονιμες , στην αρχη δεν ελεγχα αλλα νταξειιιι πολυ ατυχη δλδ :p)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Σκέτη απογοήτευση ο Δεκέμβρης. Ας ελπίσουμε να έχουμε μαζεμένες εγκυούλες για όσες περιμένουν μέχρι τέλος του χρόνου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα!

Σκέτη απογοήτευση ο Δεκέμβρης. Ας ελπίσουμε να έχουμε μαζεμένες εγκυούλες για όσες περιμένουν μέχρι τέλος του χρόνου. 

Καλημέρα κορίτσια μου όντως απαγόητευση όντως ο Δεκέμβρης για να δούμε εγώ αν και έχω τα συμπτώματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.λιγο ακόμα έμεινε..εγώ περιμένω 27 κ με έχει πιάσει μια απογοητεύση.σαν να νιώθω ότι δεν... επίσης δε νιώθω πλέον πρησμένη κ Γενικά του.μονο λίγο πόνο στη μέση.σημερα κανονίσαμε να βγούμε με μια φίλη μου που είναι ήδη 3 μηνών έγκυος κ πονάει λίγο η καρδιά μου.(πρώτη έμεινα έγκυος εγώ τον Αύγουστο κ μετά από λίγο αυτή, αρχές Σεπτεμβρίου έχασε το μωράκι της κ τον Οκτώβριο ξαναμεινε). χαίρομαι απίστευτα για αυτήν αλλά νιώθω ότι κάτι μου λείπει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.λιγο ακόμα έμεινε..εγώ περιμένω 27 κ με έχει πιάσει μια απογοητεύση.σαν να νιώθω ότι δεν... επίσης δε νιώθω πλέον πρησμένη κ Γενικά του.μονο λίγο πόνο στη μέση.σημερα κανονίσαμε να βγούμε με μια φίλη μου που είναι ήδη 3 μηνών έγκυος κ πονάει λίγο η καρδιά μου.(πρώτη έμεινα έγκυος εγώ τον Αύγουστο κ μετά από λίγο αυτή, αρχές Σεπτεμβρίου έχασε το μωράκι της κ τον Οκτώβριο ξαναμεινε). χαίρομαι απίστευτα για αυτήν αλλά νιώθω ότι κάτι μου λείπει

Θα έρθει και σε σένα κορίτσι μου

Ούτε εγώ νιώθω πρησμένη μια φουσκώνω και μια μου περνάει στην περίοδο δεν μου τα κάνει αυτά για να δούμε κοριτσάκι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Θα έρθει και σε σένα κορίτσι μου

Ούτε εγώ νιώθω πρησμένη μια φουσκώνω και μια μου περνάει στην περίοδο δεν μου τα κάνει αυτά για να δούμε κοριτσάκι μου 

Πότε περιμένεις εσύ? σκέφτομαι να πάρω ένα τέστ αύριο.αλλα φοβάμαι.επισης δεν έχω βγάλει κ κανένα σπυράκι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Πότε περιμένεις εσύ? σκέφτομαι να πάρω ένα τέστ αύριο.αλλα φοβάμαι.επισης δεν έχω βγάλει κ κανένα σπυράκι .

Σήμερα αύριο άντε μέχρι τα Χριστούγεννα 

Ούτε εγώ έχω ούτε σπυράκια αλλά έχω πόνο που και που στη κοιλιά αλλά το είχα και στο γιο μου αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

Σήμερα αύριο άντε μέχρι τα Χριστούγεννα 

Ούτε εγώ έχω ούτε σπυράκια αλλά έχω πόνο που και που στη κοιλιά αλλά το είχα και στο γιο μου αυτό 

Αχχχχ μακάρι.καλη μας επιτυχία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Αχχχχ μακάρι.καλη μας επιτυχία

Το εύχομαι κοπέλα μου μέχρι να έρθει η κυρία όλα είναι πιθανά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο μια εγκυμοσυνη είχε ο Δεκέμβρης μέχρι στιγμής? ???πόσες περιμένετε ακόμα? ??και να πω την αλήθεια ήμουν πολύ αισιοδοξη στην αρχή του μήνα. ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μόνο μια εγκυμοσυνη είχε ο Δεκέμβρης μέχρι στιγμής? ???πόσες περιμένετε ακόμα? ??και να πω την αλήθεια ήμουν πολύ αισιοδοξη στην αρχή του μήνα. ...

Και εγώ ότι θα είχαμε περισσότερες εγκυμοσύνες. Αλλά μάλλον στράβωσε κάτι.... Εγώ περιμένω κάπου τα Χριστούγεννα.... Σήμερα μόνο στήθος κ υγρά. Πόνο είχα τισ προηγούμενες μέρες πάρα πολύ. Σήμερα ακόμη τίποτα από πόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ ότι θα είχαμε περισσότερες εγκυμοσύνες. Αλλά μάλλον στράβωσε κάτι.... Εγώ περιμένω κάπου τα Χριστούγεννα.... Σήμερα μόνο στήθος κ υγρά. Πόνο είχα τισ προηγούμενες μέρες πάρα πολύ. Σήμερα ακόμη τίποτα από πόνο. 

Εύχομαι να είσαι από τις τυχερες του μήνα σταρακι μου!!!!☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...