Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

σου παρέχω με μεγάλη μου χαρά τα πνευματικά δικαιώματα του τίτλου ??? κ συμφωνώ απόλυτα στο να ανοίξεις εσύ το επόμενο μας θέμα! καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια! 

Χαχαχα έχεις απόλυτο δίκιο !!! Καλή επιτυχία σε όλες μας??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Κορίτσι μου δυστυχώς το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προκειμένη περίπτωση,από προσωπική μου πείρα μετα απο ενα χρόνο προσπάθειας έμεινα έγκυος τον μήνα που μετακομίσαμε,το μήνα που δεν είχα σκεφτεί καθόλου το θέμα του μωρού.

Το άγχος είναι σίγουρα παράγοντας που επηρεάζει αρνητικά στο θεμα της εγκυμοσύνης. Πρέπει να μάθω να το διαχειρίζομαι, το θέμα είναι ότι έχω σε πολλές πτυχές της ζωής μου και όλο αυτό με επηρεάζει και ψυχικά και σωματικά. Να σου ζήσει το παιδάκι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Το άγχος είναι σίγουρα παράγοντας που επηρεάζει αρνητικά στο θεμα της εγκυμοσύνης. Πρέπει να μάθω να το διαχειρίζομαι, το θέμα είναι ότι έχω σε πολλές πτυχές της ζωής μου και όλο αυτό με επηρεάζει και ψυχικά και σωματικά. Να σου ζήσει το παιδάκι σου ?

Εμένα το άγχος μου καθυστερεί την περίοδο φαντάσου. Ότι θέλει μας κάνει. Άστα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Το άγχος είναι σίγουρα παράγοντας που επηρεάζει αρνητικά στο θεμα της εγκυμοσύνης. Πρέπει να μάθω να το διαχειρίζομαι, το θέμα είναι ότι έχω σε πολλές πτυχές της ζωής μου και όλο αυτό με επηρεάζει και ψυχικά και σωματικά. Να σου ζήσει το παιδάκι σου ?

Κι εγώ μια από τα ίδια κορίτσι μου αγχώνομαι για τα πάντα ακόμη και όταν πρέπει να πάρω κάποιο τηλέφωνο η όταν έχω καποθ να να πάω πριν γυρίσω σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι μου, περίμενα να δω νέα σου!ποτέ περιμένεις???σκέψου ότι μπορεί αν ετοιμάζεται κάποιο χριστουγεννιατικο δωράκι να σου φτιάξει η διάθεση! !!αυτή η βιοχημικη που είχες πάντως είναι όντως καλό σημαδι! Είναι δείγμα ότι όντως δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα! 

Γεια σου ΕΓΑ μου, σήμερα περίμενα περιοδο και τα πρώτα καφέ ξεκίνησαν. Οπότε ο Νοέμβριος πάει ??πάμε για Δεκέμβριο...για να δούμε...αν και έχω απογοητευτεί λίγο. Ναι αυτό με τη βιοχημικη μου το λένε και οι γιατροί ότι ήταν  πολύ θετικό σημάδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια κορίτσι μου αγχώνομαι για τα πάντα ακόμη και όταν πρέπει να πάρω κάποιο τηλέφωνο η όταν έχω καποθ να να πάω πριν γυρίσω σπίτι

Αααχ τι να κάνουμε για να φύγει αυτό το άγχος...πραγματικά δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Το άγχος είναι σίγουρα παράγοντας που επηρεάζει αρνητικά στο θεμα της εγκυμοσύνης. Πρέπει να μάθω να το διαχειρίζομαι, το θέμα είναι ότι έχω σε πολλές πτυχές της ζωής μου και όλο αυτό με επηρεάζει και ψυχικά και σωματικά. Να σου ζήσει το παιδάκι σου ?

θα συμφωνήσω για το άγχος κορίτσια! αλλά πραγματικά το θεωρώ πολύ δύσκολο να ελεγχθεί. κ  αν όχι το άγχος για εγκυμοσύνη, το καθημερινό άγχος για κάποιες είναι μεγάλο. αλλά βρε κορίτσια, εδώ στο forum τόσα κορίτσια που μένουν έγκυες, μήπως δεν είχαν άγχος; πολλές που έγραφαν εδώ τις ανησυχίες τους φαινόταν κ αρκετά αγχωμενες! ίσως την καθεμία μας την επηρεάζει διαφορετικα το άγχος. τι να πω! ας ελπίσουμε να μη μας καθυστερήσει πολύ από το στόχο μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εμένα το άγχος μου καθυστερεί την περίοδο φαντάσου. Ότι θέλει μας κάνει. Άστα.... 

Ναι παίζει ρόλο και στη περίοδο, αλλάζει όλες τις ορμόνες και καθυστερεί την ωορρηξία. Μου το είπε η γυναικολόγος μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εγώ μια από τα ίδια κορίτσι μου αγχώνομαι για τα πάντα ακόμη και όταν πρέπει να πάρω κάποιο τηλέφωνο η όταν έχω καποθ να να πάω πριν γυρίσω σπίτι

Και εγώ έτσι σαν εσένα μέχρι και για τα πιο απλά όπως για να πάρω ένα τηλ αγχώνομαι,απλά όταν αγχώθηκα για κάτι άλλο και ξέχασα το μωρό ήρθε η εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Λοιπόν άκου και τα δικά μου να παρηγοριεσαι πριν 2.5 χρόνια έμεινα έγκυος και κατέληξε σε παλινδρομη από τότε λοιπόν μέχρι και σημερα τιποτα.

Δύναμη πρέπει να έχουμε και να συνεχίσουμε τις προσπάθειες μας. Για εσένα είναι ακόμη πιο δύσκολο γιατί πέρασαν δύο χρόνια, σίγουρα όμως και οι δύο μας θα γίνουμε μανούλες κάποια στιγμή. Γιατί όπως μου έχουν πει και άλλα κορίτσια σε αυτό το φόρουμ, το να μείνεις μία φορά είναι πολύ θετικό σημάδι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

θα συμφωνήσω για το άγχος κορίτσια! αλλά πραγματικά το θεωρώ πολύ δύσκολο να ελεγχθεί. κ  αν όχι το άγχος για εγκυμοσύνη, το καθημερινό άγχος για κάποιες είναι μεγάλο. αλλά βρε κορίτσια, εδώ στο forum τόσα κορίτσια που μένουν έγκυες, μήπως δεν είχαν άγχος; πολλές που έγραφαν εδώ τις ανησυχίες τους φαινόταν κ αρκετά αγχωμενες! ίσως την καθεμία μας την επηρεάζει διαφορετικα το άγχος. τι να πω! ας ελπίσουμε να μη μας καθυστερήσει πολύ από το στόχο μας 

Ναι κάποιες φορές θυμώνω με τον εαυτό μου που έχω τόσο πολύ άγχος αλλά τι να κάνω, είναι ο χαρακτήρα μου αυτός. Δεν μπορώ να το αλλάξω και όταν μου λένε από το περίγυρο μου μην αγχώνεσαι θα κάνεις μωρό, μου σηκώνεται η τρίχα...μου έρχεται να τους πω εγώ ξέρω τι περνάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

σου παρέχω με μεγάλη μου χαρά τα πνευματικά δικαιώματα του τίτλου ??? κ συμφωνώ απόλυτα στο να ανοίξεις εσύ το επόμενο μας θέμα! καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια! 

Ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σας, αλλά δεν θέλω να μονοπωλήσω το θέμα. Σειρά σε εσάς κορίτσια μου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

θα συμφωνήσω για το άγχος κορίτσια! αλλά πραγματικά το θεωρώ πολύ δύσκολο να ελεγχθεί. κ  αν όχι το άγχος για εγκυμοσύνη, το καθημερινό άγχος για κάποιες είναι μεγάλο. αλλά βρε κορίτσια, εδώ στο forum τόσα κορίτσια που μένουν έγκυες, μήπως δεν είχαν άγχος; πολλές που έγραφαν εδώ τις ανησυχίες τους φαινόταν κ αρκετά αγχωμενες! ίσως την καθεμία μας την επηρεάζει διαφορετικα το άγχος. τι να πω! ας ελπίσουμε να μη μας καθυστερήσει πολύ από το στόχο μας 

Πόσο δίκιο έχεις.... Εμένα με κούρασε το άγχος μου αφάνταστα, αλλά δεν μπορώ να το ελέγξω δυστυχώς!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η thalaki είπε:

σου παρέχω με μεγάλη μου χαρά τα πνευματικά δικαιώματα του τίτλου ??? κ συμφωνώ απόλυτα στο να ανοίξεις εσύ το επόμενο μας θέμα! καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια! 

Κορίτσια μου γλυκά, αν πραγματικά το θέλετε να δημιουργήσω το θέμα του Δεκέμβρη θα το κάνω. Το ξανασκέφτηκα και δεν θέλω να σας χαλάσω το χατίρι. Αν σας κάνει χαρούμενες και σας γεμίζει ελπίδα θα το κάνω. Αν και δεν είμαι εγώ αυτή που φέρνω τύχη, αλλά ο Θεός. Αυτά είναι Θεού πράγματα. Εγώ θα συνεχίζω να σας στέλνω θετική ενέργεια και τις ευχές μου!!! Σας φιλώ φίλες μου. Καλημέρα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, αν πραγματικά το θέλετε να δημιουργήσω το θέμα του Δεκέμβρη θα το κάνω. Το ξανασκέφτηκα και δεν θέλω να σας χαλάσω το χατίρι. Αν σας κάνει χαρούμενες και σας γεμίζει ελπίδα θα το κάνω. Αν και δεν είμαι εγώ αυτή που φέρνω τύχη, αλλά ο Θεός. Αυτά είναι Θεού πράγματα. Εγώ θα συνεχίζω να σας στέλνω θετική ενέργεια και τις ευχές μου!!! Σας φιλώ φίλες μου. Καλημέρα....

 

Καλημερα κοιτάζοντας το θεμα μας ειδα οτι πηγε πολυ καλα ο μηνας ετσι σκευτηκα οτι εισαι γουρλου☺ κ το προτεινα με πολυ θετικη διαθεση αμέσως ολες συμφώνησαν με πολυ χαρα.Αλλα εσυ οπως νιωθεις εύχομαι ο θεουλης να σου δινει υγεια τυχη κ δυναμη.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου γλυκά, αν πραγματικά το θέλετε να δημιουργήσω το θέμα του Δεκέμβρη θα το κάνω. Το ξανασκέφτηκα και δεν θέλω να σας χαλάσω το χατίρι. Αν σας κάνει χαρούμενες και σας γεμίζει ελπίδα θα το κάνω. Αν και δεν είμαι εγώ αυτή που φέρνω τύχη, αλλά ο Θεός. Αυτά είναι Θεού πράγματα. Εγώ θα συνεχίζω να σας στέλνω θετική ενέργεια και τις ευχές μου!!! Σας φιλώ φίλες μου. Καλημέρα....

 

Καλημέρα! Einen wunderschönen guten Morgen! ναιιι πάμε να δημιουργήσουμε σιγά σιγά το καινούργιο μας θέμα! το αφήνουμε στα χέρια σου κ στα χέρια του Θεού! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολα τα κορίτσια!! Μπορει να μην γραφω συχνα ,αλλα θελω να ξερετε οτι σας διαβαζω!! Συγχαρητήρια στα κοριτσια που τα καταφεραν, να τουσ πανε ολα τελεία!! Εγω τιποτα ακομα. Σε δυο μέρες περιμένω περιοδο. Πριν απο δυο μερεσ ειδα κατι ροζουλη στο εσώρουχο και με εβαλε σε σκέψεις αλλα δεν νομιζω γιατι είδη νιοθω οτι ερχετε? αλλα δεν πειράζει, παμε όλες μαζί δυνατά για Δεκέμβριο, μακάρι να παρουμε όλες το δωράκι που τόσο περμενουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια σας θαυμάζω που μπορείτε και αντιστέκεστε στο να κάνετε τεστ και χοριακες!Εμένα κάποια στιγμή μου έγινε σαν μια απλή συνήθεια ,που ακόμα και το αρνητικό αποτέλεσμα δεν μπορούσε να με κάνει να συγκρατηθώ για να μην πάρω το επόμενο τεστ!Τι είναι αυτό το πράγμα βρε παιδί μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Πάντως κορίτσια σας θαυμάζω που μπορείτε και αντιστέκεστε στο να κάνετε τεστ και χοριακες!Εμένα κάποια στιγμή μου έγινε σαν μια απλή συνήθεια ,που ακόμα και το αρνητικό αποτέλεσμα δεν μπορούσε να με κάνει να συγκρατηθώ για να μην πάρω το επόμενο τεστ!Τι είναι αυτό το πράγμα βρε παιδί μου ...

Αχ κ εγω το εχω παθει αυτο!!! ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!! Αυριο παω για δευτερη χοριακη... εχω πονακια ποτε αριστερα ποτε δεξια.. το αγχος δεν τελειωνει, η απαισιοδοξια δε φευγει.  @Twinkl συγχαρητηριαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα σε ολες!!!! Αυριο παω για δευτερη χοριακη... εχω πονακια ποτε αριστερα ποτε δεξια.. το αγχος δεν τελειωνει, η απαισιοδοξια δε φευγει.  @Twinkl συγχαρητηριαααααα!!!!

Καλημερα κοριτσι μου.. Σιγχαρητηρια!!! ?Κ εγω ετδι ενιοθα πονακια χαλαροσε κ ολα καλα θα πανε θετικη. Σκεψη θελει κ οχι. Ανγχος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα σε ολες!!!! Αυριο παω για δευτερη χοριακη... εχω πονακια ποτε αριστερα ποτε δεξια.. το αγχος δεν τελειωνει, η απαισιοδοξια δε φευγει.  @Twinkl συγχαρητηριαααααα!!!!

Καλημέρα Κορτας μου! Γωνία τώρα θα μιλήσω με το γιατρό για να με κατευθύνει αν κ πισρευω σίγουρα θα μου πει να ξανακάνω χοριακη κ να περαςει καμια βδομαδα καθυστέρησης πριν με δει . Εχεις καθόλου συμπτώματα αναγούλες κλπ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...