Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια καλημερααα.. 13η μέρα σήμερα νομίζω μου βγήκε θετικό το τεστ.. θα σας στείλω φωτό όταν μπορέσω είμαι έξω.. είχα επαφη σήμερα

Ναι αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα 16η θετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Και τα λευκά υγρά νομίζω είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Εγώ ούτε πριν την περίοδο τα έχω γενικά. Μόνο στη φάση της ωορρηξιας έχω υγρά. Άντε, την άλλη Κυριακή θα έχουμε τα πρώτα νέα ???

Μακαρι. Εγώ πλέον με τις βιταμίνες έχω γενικά υγρά. Κ χαίρομαι γι αυτό. Γιατί δνε είχα. Κ τα υγρά είναι σημαντικά για την σύλληψη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα 16η θετικό

Μπορεί να χεις θετικό όμως κ μετά από 3 μέρες να χεις επαφές.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπορεί να χεις θετικό όμως κ μετά από 3 μέρες να χεις επαφές.... ?

Ναιιι θα κάνω επαφές σωστά αυτό το μήνα.. έτσι λέω γιατί το έχει πάρει κ πιο θερμά ο άντρας μου κ θα κάθεται χαχαα.. απλά Μ φάνηκε περίεργο 13η κ τον προηγούμενο 16η.. θα κάνω κ το απόγευμα μήπως σκουρυνει κ άλλο.. κ θα κάνω επαφές σήμερα κ αύριο μεθαύριο??κ παραμεθαυριο? Χαχα.. θα το δω βέβαια γιατί αν ειναι σήμερα θετικό από αύριο θα αρχίσει να χανεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι θα κάνω επαφές σωστά αυτό το μήνα.. έτσι λέω γιατί το έχει πάρει κ πιο θερμά ο άντρας μου κ θα κάθεται χαχαα.. απλά Μ φάνηκε περίεργο 13η κ τον προηγούμενο 16η.. θα κάνω κ το απόγευμα μήπως σκουρυνει κ άλλο.. κ θα κάνω επαφές σήμερα κ αύριο μεθαύριο??κ παραμεθαυριο? Χαχα.. θα το δω βέβαια γιατί αν ειναι σήμερα θετικό από αύριο θα αρχίσει να χανεται

Ναι δες το πως θα πάει... 2 μέρες λιγότερες ο κύκλος σου.. Δνε πειράζει.. Καλύτερα. Υπολόγιζε ωορρηξια 15η ημέρα.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ναι αλλά τον προηγούμενο μήνα είχα 16η θετικό

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι δες το πως θα πάει... 2 μέρες λιγότερες ο κύκλος σου.. Δνε πειράζει.. Καλύτερα. Υπολόγιζε ωορρηξια 15η ημέρα.... ?

Έχεις δίκιο γιατί το κινητό μου δείχνει 15η μέρα ωορηξια..οπότε επαφη είχα σήμερα κ να κάνω τις επόμενες 3, μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Έχεις δίκιο γιατί το κινητό μου δείχνει 15η μέρα ωορηξια..οπότε επαφη είχα σήμερα κ να κάνω τις επόμενες 3, μέρες...

Φυσικά κ να κάνεις. Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα κύκλο 33 μέρες κ τώρα από ότι φαίνεται θα είναι 31 ημερών. Έκανα νωρίτερα ωορηξια. Πότε περιμένεις;; εγώ 17

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έχεις δίκιο γιατί το κινητό μου δείχνει 15η μέρα ωορηξια..οπότε επαφη είχα σήμερα κ να κάνω τις επόμενες 3, μέρες...

Ναι έτσι κορίτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Και τα λευκά υγρά νομίζω είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Εγώ ούτε πριν την περίοδο τα έχω γενικά. Μόνο στη φάση της ωορρηξιας έχω υγρά. Άντε, την άλλη Κυριακή θα έχουμε τα πρώτα νέα ???

Αυτά τα υγρά και οι πόνοι έλεος κάθε φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι έτσι κορίτσι μου!!!! 

Πάντως τώρα που το βλέπω κ έχουν περάσει 2,5 ώρες δεν είναι θετικό φουλ.. όταν το έκανα κοκκινησε αμέσως αλλά πιστεύω ότι το απόγευμα θα είναι πιο γεμάτο.. έχει δηλαδή περιθώριο να γεμίσει κ άλλο..θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lovelyfairytale είπε:

Κορίτσια καλημέρα !! Τον Σεπτέμβρη πήρα για κάποιο διάστημα τα primolut ( ύστερα από χορήγηση από τον γυναικολόγο μου) για μια περίπου εβδομάδα και έπειτα αδιαθέτησα κανονικά .. είχαμε κάποιες ελεύθερες επαφές από την τελευταία περίοδο αλλά όχι πολλές (3-4) .

τωρα πια έχω καθυστέρηση 9 μέρες ! Κάποιες μέρες νιώθω ένα απίστευτο φούσκωμα και μετά εξαφανίζεται !

καποιες μέρες πονάει κοιλιά και μέση και νιώθω ότι θα αδιαθετησω , όμως την επόμενη μέρα εξαφανίζονται όλα !

νιωθω κάποιες ανακατωσουρες μερικές φορές και ατονία αλλά περνάει γρήγορα..

επισης τις τελευταίες μέρες η διάθεση μου έχει σκαμπανεβάσματα ! Μια στα ύψη και την άλλη χάλια!

 

υπαρχει πιστεύετε περίπτωση εγκυμοσύνης ; Αρχικά πίστευα ότι τα χάπια έχουν προκαλέσει όλη αυτήν την καθυστέρηση απλά με μπερδεύουν τα υπόλοιπα συμπτώματα ..

Σας ευχαριστώ πολύ να έχετε μια όμορφη Κυριακή !

 

Νομιζω θα εχεις καλα αποτελεσματα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πάντως τώρα που το βλέπω κ έχουν περάσει 2,5 ώρες δεν είναι θετικό φουλ.. όταν το έκανα κοκκινησε αμέσως αλλά πιστεύω ότι το απόγευμα θα είναι πιο γεμάτο.. έχει δηλαδή περιθώριο να γεμίσει κ άλλο..θα δουμε

Ε θα δεις κάνε κ ένα αύριο μεσημεράκι να δεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε θα δεις κάνε κ ένα αύριο μεσημεράκι να δεις.... 

Καλές επαφές κοπέλα μου

Εγώ το λέτε να έχω επαφές η όχι

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλές επαφές κοπέλα μου

Εγώ το λέτε να έχω επαφές η όχι

 

Η @lactaki καλές επαφές ? εγώ έχω  τις επαφές μου. Σε 10 μερούλες θα ξέρω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η @lactaki καλές επαφές ? εγώ έχω  τις επαφές μου. Σε 10 μερούλες θα ξέρω... 

Άντε να ξεκινάνε σιγά σιγά τα νέα .. ο Νοέμβρης να είναι το γούρι μας .. καλά αποτελέσματα να έχεις κ εσύ περιμένουμε..εγώ θα είμαι από τις τελευταίες που θα σας πω νέα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε να ξεκινάνε σιγά σιγά τα νέα .. ο Νοέμβρης να είναι το γούρι μας .. καλά αποτελέσματα να έχεις κ εσύ περιμένουμε..εγώ θα είμαι από τις τελευταίες που θα σας πω νέα ..

Καλά νέα κ ας είναι τέλος του μήνα.... Μέχρι τώρα νομίζω έχουμε 1 εγκυμοσύνη. Κ περιμένουμε τεστ από 2?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/11/2018 at 8:41 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι.. Γιατί έχω απογοητευτεί γενικά. Αλλά ευτυχώς που είμαστε κ εδώ παρέα και τα λέμε... 

Μην το βάζεις κάτω κοπέλα μου. Εδώ θα είμαστε η μια για την άλλη. Θα λέμε τις λύπες, τις χαρές, τα άγχη, τους φόβους μας. Θα πέφτουμε αλλά θα ξανασηκωνόμαστε. Όταν σας παίρνει από κάτω να σκέφτεστε εμένα που είμαι 50 και δεν τα κατάφερα. Τι να πω εγώ. Με αυτή τη σκέψη θα παίρνετε δύναμη και παρηγοριά και θα ελπίζετε. Πάντα και παντού υπάρχουν και τα χειρότερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Θετική ενέργεια από μένα σε κάθε μια σας ξεχωριστά!!! 

???

Κορίτσι μου τι σου λένε οι γιατροί σου δίνουν καθόλου ελπίδες;

Έχεις σκεφτεί καθόλου τη περίπτωση να υιοθετήσεις;αν σου δίνουν ελπίδες εννοείται να της εξαντλήσεις αλλά επειδή έχεις τόσα πολλά να δώσεις πιστεύω θα μπορούσες να το κάνεις κι αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μην το βάζεις κάτω κοπέλα μου. Εδώ θα είμαστε η μια για την άλλη. Θα λέμε τις λύπες, τις χαρές, τα άγχη, τους φόβους μας. Θα πέφτουμε αλλά θα ξανασηκωνόμαστε. Όταν σας παίρνει από κάτω να σκέφτεστε εμένα που είμαι 50 και δεν τα κατάφερα. Τι να πω εγώ. Με αυτή τη σκέψη θα παίρνετε δύναμη και παρηγοριά και θα ελπίζετε. Πάντα και παντού υπάρχουν και τα χειρότερα. 

Εμενα προσωπικά ποτέ δε με παρηγορουσαν τα χειρότερα! ίσα ίσα! συμμερίζομαι τον πόνο του άλλου κ αυτό με κάνει χειρότερα. τα καλύτερα να σκεφτομαστε όλες.. κ από αυτά να παίρνουμε δύναμη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσι μου τι σου λένε οι γιατροί σου δίνουν καθόλου ελπίδες;

Έχεις σκεφτεί καθόλου τη περίπτωση να υιοθετήσεις;αν σου δίνουν ελπίδες εννοείται να της εξαντλήσεις αλλά επειδή έχεις τόσα πολλά να δώσεις πιστεύω θα μπορούσες να το κάνεις κι αυτό 

καλή ερώτηση. η υιοθεσία είναι μια υπέροχη επιλογή... κ εύχομαι ακόμη κ αν αποκτήσω τα δικά μου μωρά... να πείσω κάποτε τον άντρα μου κ να υιοθετήσουμε κιόλας. θεωρώ ότι δεν είναι για όλους. θέλει να είσαι πολύ δυνατός ώστε να καταφέρεις να αγαπησεις ένα ξένο παιδί. κ πιστεύω πως θα μπορούσες να είσαι μια τέτοια μανούλα. από την άλλη, είναι εντελώς άλλη επιθυμία.. ένα δικό σου παιδί. κ θα έλεγα κι εγώ να μην αφήσεις άλλο το χρόνο να σου κλέβει τις ελπίδες. αύριο κιόλας να πας να συμβουλευτείς γιατρό  οτιδήποτε μπορείς να κάνεις, να το κάνεις κορίτσι μου κ σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Φυσικά κ να κάνεις. Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα κύκλο 33 μέρες κ τώρα από ότι φαίνεται θα είναι 31 ημερών. Έκανα νωρίτερα ωορηξια. Πότε περιμένεις;; εγώ 17

Ναι θα κάνω γιατί τον προηγούμενο μήνα δεν τα πολύ ήξερα μόλις είδα θετικό κάναμε επαφή την ίδια μέρα κ τέλος . Κ φυσικά αδιαθέτησα.. απλά προσπαθώ να σιγουρευτώ για το θετικό.. έκανα το πρωί τώρα που ήρθα σπίτι ξανά έκανα.. σας την επισυνάπτω να μου πείτε.. λέω να κάνω κ κατά τις 8 ένα να δω πως πάει... Τι λέτε είναι θετικό?? Η θέλει κ άλλο γέμισμα?

IMG_20181104_161603.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι θα κάνω γιατί τον προηγούμενο μήνα δεν τα πολύ ήξερα μόλις είδα θετικό κάναμε επαφή την ίδια μέρα κ τέλος . Κ φυσικά αδιαθέτησα.. απλά προσπαθώ να σιγουρευτώ για το θετικό.. έκανα το πρωί τώρα που ήρθα σπίτι ξανά έκανα.. σας την επισυνάπτω να μου πείτε.. λέω να κάνω κ κατά τις 8 ένα να δω πως πάει... Τι λέτε είναι θετικό?? Η θέλει κ άλλο γέμισμα?

IMG_20181104_161603.jpg

Εγώ πιστεύω είναι θετικό, έτσι ήταν κ το δικό μου χθες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι θα κάνω γιατί τον προηγούμενο μήνα δεν τα πολύ ήξερα μόλις είδα θετικό κάναμε επαφή την ίδια μέρα κ τέλος . Κ φυσικά αδιαθέτησα.. απλά προσπαθώ να σιγουρευτώ για το θετικό.. έκανα το πρωί τώρα που ήρθα σπίτι ξανά έκανα.. σας την επισυνάπτω να μου πείτε.. λέω να κάνω κ κατά τις 8 ένα να δω πως πάει... Τι λέτε είναι θετικό?? Η θέλει κ άλλο γέμισμα?

IMG_20181104_161603.jpg

Κορίτσι μου, νομίζω πως πλησιάζει πολύ!!! Πιστεύω πως θα γεμίσει κι άλλο! Το επόμενο τριήμερο πιάσε δουλειά! ?Εγώ έκανα την ίδια μέρα και τη μεθεπόμενη,κι ήμασταν κι άρρωστοι κι οι δύο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Φυσικά κ να κάνεις. Εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα κύκλο 33 μέρες κ τώρα από ότι φαίνεται θα είναι 31 ημερών. Έκανα νωρίτερα ωορηξια. Πότε περιμένεις;; εγώ 17

εγώ είμαι λίγο αργότερα.. 21 ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...