Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 23 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μήπως δεν το πήρες χαμπάρι...??? 

Πέντε μέρες το ίδιο αποτέλεσμα.. Με κύκλο στις 30 μέρες +, δεν γίνεται να έγινε τόσο νωρίς!! 

IMG_20181127_114506686.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πέντε μέρες το ίδιο αποτέλεσμα.. Με κύκλο στις 30 μέρες +, δεν γίνεται να έγινε τόσο νωρίς!! 

IMG_20181127_114506686.jpg

Θα σου συνιστούσα να πάρεις τα τεστ τα ψηφιακά της clear blue είναι πολύ πιο κατανοητά! Κ αν έχεις σταθερό κύκλο με μικρή απόκλιση 3-4 ημερών δεν θα χαλάς πολλά κάθε μήνα θα ξέρεις περίπου ποτε να τα ξεκινήσεις , στο λέω γιατί είναι αρκετά πιο ακριβά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Θα σου συνιστούσα να πάρεις τα τεστ τα ψηφιακά της clear blue είναι πολύ πιο κατανοητά! Κ αν έχεις σταθερό κύκλο με μικρή απόκλιση 3-4 ημερών δεν θα χαλάς πολλά κάθε μήνα θα ξέρεις περίπου ποτε να τα ξεκινήσεις , στο λέω γιατί είναι αρκετά πιο ακριβά 

Σ ευχαριστώ, της hometest είναι τρίτος μήνας που τα χρησιμοποιώ. Δύο τρία έκανα τον μήνα, πάντα έβρισκα με τη μία την έντονη γραμμή. Αυτό το μήνα μ έσκασαν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πέντε μέρες το ίδιο αποτέλεσμα.. Με κύκλο στις 30 μέρες +, δεν γίνεται να έγινε τόσο νωρίς!! 

IMG_20181127_114506686.jpg

Δεν είναι ακόμη θετικό. Περίμενε λιγάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σ ευχαριστώ, της hometest είναι τρίτος μήνας που τα χρησιμοποιώ. Δύο τρία έκανα τον μήνα, πάντα έβρισκα με τη μία την έντονη γραμμή. Αυτό το μήνα μ έσκασαν!!!! 

Α εντάξει !! Εύχομαι να μην χρειαστείς να ξανά χρησιμοποιήσεις κανένα τεστ ?? κ να είσαι έγκυος !!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν είναι ακόμη θετικό. Περίμενε λιγάκι. 

Μην αγχώνεσαι. Γιατί όσο αγχώνεσαι θα καθυστερεί κ δνε θα δείχνει θετικό. Τι μέρα είσαι? Ηρέμησε πιες ένα χαμομήλι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μην αγχώνεσαι. Γιατί όσο αγχώνεσαι θα καθυστερεί κ δνε θα δείχνει θετικό. Τι μέρα είσαι? Ηρέμησε πιες ένα χαμομήλι.. 

16η... Ένα τελευταίο αύριο θα κάνω και δεν ασχολούμαι. Θα πιω και χαμομήλια και ουισκια ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ  σήμερα είμαι στην 30η μέρα!!! Δεν Νοιώθω κάτι!!!!! Με έχετε βάλει σε σκέψεις να πάω να πάρω το τεστ πρόωρης ανίχνευσης !!! Δεν το έχω ξανακάνει γενικά περιμένω πάντα να έχω έστω κ μια μέρα καθυστέρησης ( που δεν έχει συμβεί αυτούς τους 7 μήνες που προσπάθω) από την άλλη έτσι όπως μου μπαίνει η σκέψη έτσι μου φεύγει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

16η... Ένα τελευταίο αύριο θα κάνω και δεν ασχολούμαι. Θα πιω και χαμομήλια και ουισκια ????

Καλημέρα! Αφού έχεις κύκλο 30 + ημερών, δεν αποκλείεται να κάνεις ωορρηξία ακόμη και την 20η ημέρα. Προτείνω να συνεχίσεις τα τεστ αλλά εννοείται ότι πρέπει να έχεις επαφές ανεξαρτήτως τεστ! Στους προηγούμενους κύκλους, ποια μέρα έδειχνε θετικό; 

Εσείς λέτε ότι το άγχος καθυστερεί την περίοδό σας, κι εμένα μου την έχει συρρικνώσει!! Σε λίγο θα αδιαθετώ δυο φορές το μήνα όπως πάει!

Έχω αρχίσει και σκέφτομαι πρόωρη εμμηνόπαυση η τρελή... 

@paradisebird συμφωνώ κι εγώ να ανοίξεις το νέο θεματάκι :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

16η... Ένα τελευταίο αύριο θα κάνω και δεν ασχολούμαι. Θα πιω και χαμομήλια και ουισκια ????

Και μετά νηφάλια θα ρθει το μπεμπέ... ?? Δες ποιο είναι πιο θετικό κ πάρε αυτό σαν θετικό.. Αν κ εμένα όταν έβγαιναν έτσι μάλλον εκείνο το μήνα δεν έκανα σωστά ωορρηξια κ είχα κ καθυστέρηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! Αφού έχεις κύκλο 30 + ημερών, δεν αποκλείεται να κάνεις ωορρηξία ακόμη και την 20η ημέρα. Προτείνω να συνεχίσεις τα τεστ αλλά εννοείται ότι πρέπει να έχεις επαφές ανεξαρτήτως τεστ! Στους προηγούμενους κύκλους, ποια μέρα έδειχνε θετικό; 

Εσείς λέτε ότι το άγχος καθυστερεί την περίοδό σας, κι εμένα μου την έχει συρρικνώσει!! Σε λίγο θα αδιαθετώ δυο φορές το μήνα όπως πάει!

Έχω αρχίσει και σκέφτομαι πρόωρη εμμηνόπαυση η τρελή... 

@paradisebird συμφωνώ κι εγώ να ανοίξεις το νέο θεματάκι :)

 

Μην αγχώνεσαι... Εσένα σου έρχεται νωρίς εμένα οποτς θέλει.... Καλά πάμε... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα, έχω κι εγώ ένα θεματακι αυτό το μήνα με τα τεστ ωορρηξίας!ενώ τον προηγούμενο μήνα μου βγήκε ένα πολύ θετικό (έντονη γραμμή)τη 15η ημέρα του κύκλου.Αυτο το μήνα μπερδεύτηκα!ψάχνω να δω πώς ανεβαίνει φωτογραφία και σας στέλνω να μου πείτε αν καταλαβαίνετε εσείς ποια μέρα είχα θετικό.


 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στέλνω πρώτη φορά μήπως για αυτό δεν μπορώ να στείλω φωτογραφία!Αν ξέρει κάποια ας μου πει μήπως δεν κάνω κάτι σωστά και δεν το βρίσκω.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Καλημερα σε ολες!!!! Αυριο παω για δευτερη χοριακη... εχω πονακια ποτε αριστερα ποτε δεξια.. το αγχος δεν τελειωνει, η απαισιοδοξια δε φευγει.  @Twinkl συγχαρητηριαααααα!!!!

Τα πονακια είναι φυσιολογικά πότε πιο ήπια πότε πιο έντονα δεν χρειάζεται να σε ανησυχούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας! Σήμερα είμαι 12η μέρα με κύκλο 29 με 32 μέρες. Η ωορηξια λογικά θα έρθει 15η με 16η.πριν λίγο βρήκα στο εσώρουχο λευκή βλεννα σαν ώμο ασπράδι αυγού... Γίνεται αυτό πριν την ωορρηξια;;;; εγώ μετά ηξερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια γειά σας! Σήμερα είμαι 12η μέρα με κύκλο 29 με 32 μέρες. Η ωορηξια λογικά θα έρθει 15η με 16η.πριν λίγο βρήκα στο εσώρουχο λευκή βλεννα σαν ώμο ασπράδι αυγού... Γίνεται αυτό πριν την ωορρηξια;;;; εγώ μετά ηξερα

Αν τώρα το είδες είναι ότι θα συμβεί πολύ σύντομα η ωορρηξία σου. Θα δεις το θα σου πει κ ο γιατρός. Κ όλα καλά θα πάνε.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια χθες είδα θετικό τεστ ωορηξιας το πρωί, το μεσημέρι ακόμη πιο έντονο κ το βραδυ ήταν ακόμη θετικό. γίνεται αυτό να κρατάει τόσες ώρες; τις προηγούμενες δύο φορές π έχω χρησιμοποιήσει, μεσημέρι ήταν θετικό πχ κ μέχρι απόγευμα βράδυ αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αν τώρα το είδες είναι ότι θα συμβεί πολύ σύντομα η ωορρηξία σου. Θα δεις το θα σου πει κ ο γιατρός. Κ όλα καλά θα πάνε.. ?

Λάθος όχι λευκή σαν ώμο μπερδεύτηκα σαν ασπράδι βρασμένου αυγού πως να το περιγράψω;; κατασπρο... Αυτό δεν εινσι μετά από ωορρηξία;;;; ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια χθες είδα θετικό τεστ ωορηξιας το πρωί, το μεσημέρι ακόμη πιο έντονο κ το βραδυ ήταν ακόμη θετικό. γίνεται αυτό να κρατάει τόσες ώρες; τις προηγούμενες δύο φορές π έχω χρησιμοποιήσει, μεσημέρι ήταν θετικό πχ κ μέχρι απόγευμα βράδυ αρνητικό 

Νομίζω πως ναι. Εγώ μάλιστα έτυχε να έχω δύο μέρες θετικό. Εξαρτάται πόσες ώρες διαρκεί το κύμα LH.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Νομίζω πως ναι. Εγώ μάλιστα έτυχε να έχω δύο μέρες θετικό. Εξαρτάται πόσες ώρες διαρκεί το κύμα LH.

ααα φαντάσου... δύο μέρες! σήμερα δεν έκανα χάχα! ίσως κάνω το απόγευμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hope!!! είπε:

Λάθος όχι λευκή σαν ώμο μπερδεύτηκα σαν ασπράδι βρασμένου αυγού πως να το περιγράψω;; κατασπρο... Αυτό δεν εινσι μετά από ωορρηξία;;;; ? ? 

Ναι έτσι είναι μετά από ωορρηξία. Αλλά κι εγώ βλέπω τέτοια στο εσώρουχο σχεδόν όλο τον μήνα.

Μήπως είχες βάλει κάποια κρέμα; Υπάρχει περίπτωση να έχεις μύκητες; 

Πάντως, φυσιολογικό ακούγεται, μη σκας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κορίτσια χθες είδα θετικό τεστ ωορηξιας το πρωί, το μεσημέρι ακόμη πιο έντονο κ το βραδυ ήταν ακόμη θετικό. γίνεται αυτό να κρατάει τόσες ώρες; τις προηγούμενες δύο φορές π έχω χρησιμοποιήσει, μεσημέρι ήταν θετικό πχ κ μέχρι απόγευμα βράδυ αρνητικό 

Ποια μέρα είσαι κοριτσι?? Εμένα σήμερα ήρθαν τα τεστακια κ είμαι στην 9η μέρα .. αύριο μεθαύριο θα ξεκινήσω κ τα τεστακια μου.. άντε να μας πάνε όλα καλά.. ξεκινά εσύ τις επαφουλες σου κοντεύεις να μπεις στη φάση της αναμονής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Λάθος όχι λευκή σαν ώμο μπερδεύτηκα σαν ασπράδι βρασμένου αυγού πως να το περιγράψω;; κατασπρο... Αυτό δεν εινσι μετά από ωορρηξία;;;; ? ? 

Πφφφ κατάλαβα.. Αχ δε ξέρω... Ελπίζω να δείτε κάτι σήμερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Κοριτσια στέλνω πρώτη φορά μήπως για αυτό δεν μπορώ να στείλω φωτογραφία!Αν ξέρει κάποια ας μου πει μήπως δεν κάνω κάτι σωστά και δεν το βρίσκω.?

Πρέπει να συμπληρώσεις έναν αριθμό μηνυμάτων αν είσαι νέο μελος για να σε αφήσει να ανεβάσεις φωτό.. νομίζω 20 ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ποια μέρα είσαι κοριτσι?? Εμένα σήμερα ήρθαν τα τεστακια κ είμαι στην 9η μέρα .. αύριο μεθαύριο θα ξεκινήσω κ τα τεστακια μου.. άντε να μας πάνε όλα καλά.. ξεκινά εσύ τις επαφουλες σου κοντεύεις να μπεις στη φάση της αναμονής...

14η ημέρα σήμερα είμαι. 13η ήμουν χθες π είδα θετικό τεστ ωορηξιας όπως κάθε μήνα την ίδια μέρα ???μακάρι να μας πάνε όλα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...