Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σήμερα θα μαγειρέψω....


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Και εμένα όταν μου λέει "φτιάξε ότι θες" του λέω "α, ωραία, θα φτιάξω μπάμιες!" και του γυρίζει το μάτι! 

Χαχαχαχαχα και εγω οταν εκνευριζομαι μπαμιες του λεω και με κοιταει!!!!ειναι το φαγητο του τρομου!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA τον ρωταω τι θες να κανω αυριο και δεν μου λεει...του λεω ξερω ξερω οτι θελω!και μου λεει ναι!ωραια του λεω μπαμιες!!!και γελαει και μου λεει ναι!αρχισε να με κοροιδευει!χαχαχααχα

Λοιπον αυριο μακαρονια μα σαλτσουλα και καλαμαρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!!!σημερα φαγαμε μπριζολες με πατατες στο φουρνο!

Καλησπέρα...Μπριαμ σήμερα εμείς...και αύριο μάλλον κάτι εύκολο..κανένα μακαρονάκι με κόκκινη σάλτσα ή κάτι τέτοιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπέρα...Μπριαμ σήμερα εμείς...και αύριο μάλλον κάτι εύκολο..κανένα μακαρονάκι με κόκκινη σάλτσα ή κάτι τέτοιο!!

Ωραιο το μπριαμ!!!εγω ελεγα μηπως καμια φασολαδα...δεν ξερω τι να κανω εχω αρχισει και μπλοκαρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας! Σήμερα έκανα μακαρόνια ογκρατέν και το φοβήθηκα στο αλάτι επειδή έβαλα τριμένο κασέρι και φέτα και μου βγήκε ανάλατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα σας! Σήμερα έκανα μακαρόνια ογκρατέν και το φοβήθηκα στο αλάτι επειδή έβαλα τριμένο κασέρι και φέτα και μου βγήκε ανάλατο!

Ααααα νομιζω θα αρχισω να μαγειρευω τα φαγητα σου!!!!!!!χαχαχαχχα ολα στα γουστα μου ειναι!!!!αχ και στα μακαρινια ειναι δυσκολο να βαλεις μετα αλατι...μια φορα τα εκανα αναλατα και δεν μπρουσα να τα φαω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

Ααααα νομιζω θα αρχισω να μαγειρευω τα φαγητα σου!!!!!!!χαχαχαχχα ολα στα γουστα μου ειναι!!!!αχ και στα μακαρινια ειναι δυσκολο να βαλεις μετα αλατι...μια φορα τα εκανα αναλατα και δεν μπρουσα να τα φαω!!!!

Θα σου στείλω φωτοτυπία το διατροφολόγιο να το ακολουθείς και εσύ! Έτσι θα είσαι fit, θα ξέρεις και τι να μαγειρέψεις! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Θα σου στείλω φωτοτυπία το διατροφολόγιο να το ακολουθείς και εσύ! Έτσι θα είσαι fit, θα ξέρεις και τι να μαγειρέψεις! ??

Παντως σου εχει ωραια φαγητα μεσα!!!!!αχ και δε θελω να ακουω για διατροφη!!!!απο το καλοκαιρι ομως με βλεπω παλι να ξεκιναω οριστικα αυτη τη φορα!!!σχεδον παντα προσπαθω να χανω κανενα κιλο και μετα ξανα τρωω και ξανα τα ιδια!χαχαχχα μαρεσει το φαγητο!!!!!τι να κανω!!!αν και τωρα ειμαι καλα εχω παρει 11 μιση κιλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@stasa199   ωραίο πράγμα το φαί! Όποια δεν την αρέσει, τι να πω!!!!

Χαχαχαχα εδω πολλες φορες απορω που καποιες κοπελες τρωνε λιγο!!εγω αμα μαρεσει δεν θελω να σταματησω!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Χαχαχαχα εδω πολλες φορες απορω που καποιες κοπελες τρωνε λιγο!!εγω αμα μαρεσει δεν θελω να σταματησω!!!!χαχαχαχα

Δεν το λέω από άποψη ποσότητας αλλά γεύσης και ποικιλίας! Δλδ και στην διατροφή ακόμα που τρώμε μικρότερες ποσότητες εμένα με νοιάζει η γεύση. Νερόβραστα και ανάλατα μόνο αν συντρέχει πολύ σοβαρός λόγος θα φάω. Έχω το καλό ότι δεν μου αρέσουν τα τηγανητά και ειδικά οι πατάτες αλλά δεν σου κρύβω ότι λιμπίζομαι έναν ζουμερό γύρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν το λέω από άποψη ποσότητας αλλά γεύσης και ποικιλίας! Δλδ και στην διατροφή ακόμα που τρώμε μικρότερες ποσότητες εμένα με νοιάζει η γεύση. Νερόβραστα και ανάλατα μόνο αν συντρέχει πολύ σοβαρός λόγος θα φάω. Έχω το καλό ότι δεν μου αρέσουν τα τηγανητά και ειδικά οι πατάτες αλλά δεν σου κρύβω ότι λιμπίζομαι έναν ζουμερό γύρο! 

Ααααα και εγω δεν τα θελω τα νεροβραστα!!!!!!εμενα με νοιαζει και η ποσοτητα και η γευση και η ποικιλια!!!!!χαχαχαχαα επισης μαρεσουν τα τηγανητα και οι πατατες και ολα!!!αχ ευτυχως ερχεται το πασχα λεω θα φαμε κατι διαφορετικο!!!!γιατι αρχισα να βαριεμαι νομιζω ολο τα ιδια και τα ιδια τρωμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...