Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση 2 μέρες


Karamelina❤️

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα σας, είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα τις εμπειρίες σας. Έχω 2 μέρες καθυστέρηση και πόνους περιόδου αλλά αίμα πουθενά...εκανα σήμερα τεστ και βγήκε αρνητικο....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας, είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα τις εμπειρίες σας. Έχω 2 μέρες καθυστέρηση και πόνους περιόδου αλλά αίμα πουθενά...εκανα σήμερα τεστ και βγήκε αρνητικο....???

Γεια σου,εμένα αν και η κατάσταση μου ήταν λίγο περίπλοκη,τελικά στις πρώτες ημέρες καθυστέρησης το τεστ μου εδιξε μια άχνη γραμμουλα,παράλληλα έβλεπα το στήθος μου διαφορετικό από κάθε άλλη φορά και είχα πόνους περιόδου πείσεις διαφορετικούς από τις άλλες φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ, που μου απάντησες... Είμαι πολύ αγχωμένη γιατί είχα κάτι θεματακια και ανυπομονώ... Όταν λες λίγες μέρες;; δηλαδή πόσες;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Lina1989 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ, που μου απάντησες... Είμαι πολύ αγχωμένη γιατί είχα κάτι θεματακια και ανυπομονώ... Όταν λες λίγες μέρες;; δηλαδή πόσες;;; 

Ο γιατρός μου είπε μάλλον στην πρώτη μέρα καθυστέρησης ήμουν μόλις το εκανσ,γιατί δυο μέρες πριν κάνω το τεστ που μου βγήκε θετικό είχα ξανά κάνει και ήταν αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατάλαβα.... Εγώ ακόμα τίποτα, έχω ένα πόνο που και που στην αριστερή μεριά της κοιλιάς χαμηλά, λίγο πρισμενο στήθος και πονοκέφαλο αλλά όχι έντονο.... Γενικά έχω όμως τέτοια θέματα στις μέρες μου... Εσύ πόσο μηνών είσαι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Κατάλαβα.... Εγώ ακόμα τίποτα, έχω ένα πόνο που και που στην αριστερή μεριά της κοιλιάς χαμηλά, λίγο πρισμενο στήθος και πονοκέφαλο αλλά όχι έντονο.... Γενικά έχω όμως τέτοια θέματα στις μέρες μου... Εσύ πόσο μηνών είσαι;;; 

Εγώ μόλις πριν μια εβδομάδα έμαθα πως είμαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vivika10 καλησπέρα, δυστυχώς δεν μπορούσα να σου απαντήσω χθες, δεν μου επέτρεπε το σύστημα... Εκανα σήμερα το πρωί τεστακι αλλά τζίφος - - - - αρνητικό... Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη, ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2018 at 11:18 ΠΜ, ο/η Lina1989 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας, είμαι καινούρια στο forum και θα ήθελα τις εμπειρίες σας. Έχω 2 μέρες καθυστέρηση και πόνους περιόδου αλλά αίμα πουθενά...εκανα σήμερα τεστ και βγήκε αρνητικο....???

Εγω ειμαι στην 8η μερα καθυστέρησης και αντι για αιμα την μερα που περιμενα να αδιαθετήσω είδα πολύ ελάχιστες καφέ εκκρίσεις και μόνο. Θα αναμένω μεχρι δευτέρα για να κάνω κάποιο τεστ γιατι σκέφτομαι μήπως δεν αδιαθέτησα λόγω άγχους ή αν φταίνε οι πολυκυστικές ωοθήκες εξαιτίας του ακανόνιστου κύκλου μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Lina1989 είπε:

Vivika10 καλησπέρα, δυστυχώς δεν μπορούσα να σου απαντήσω χθες, δεν μου επέτρεπε το σύστημα... Εκανα σήμερα το πρωί τεστακι αλλά τζίφος - - - - αρνητικό... Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη, ότι καλύτερο μέσα από την καρδιά μου 

Σε ευχαριστώ,δεν πειράζει τον επομενο μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...