Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ πιστεύω τότε είχες ωορρηξια.... 

Μπορεί κορίτσι μου...απλά έχω μπερδευτεί λίγο γιατί τα clearblue τα τεστακια ωορρηξίας μου έδειξαν χαμογελακι τη 13η μερα του κύκλου μου δηλαδή 20 Σεπτεμβρίου.Δεν είναι πολλές μέρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μπορεί κορίτσι μου...απλά έχω μπερδευτεί λίγο γιατί τα clearblue τα τεστακια ωορρηξίας μου έδειξαν χαμογελακι τη 13η μερα του κύκλου μου δηλαδή 20 Σεπτεμβρίου.Δεν είναι πολλές μέρες....

Δηλ έχεις κύκλο εσύ πάντα 28 ημέρες?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Δηλ έχεις κύκλο εσύ πάντα 28 ημέρες?? 

26 με 28 δεν είναι πάντα σταθερός αλλά πάνω από 28 ποτε. Μήπως μπερδεύεσαι λίγο....??? Μια γυναίκα κάνει ωορρηξία τις περισσότερες φορές από τη 13η μερα του κύκλου μέχρι 16η μέρα. Μια από αυτές τις ημέρες...η μπερδεύομαι εγώ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lenaki1890 είπε:

26 με 28 δεν είναι πάντα σταθερός αλλά πάνω από 28 ποτε. Μήπως μπερδεύεσαι λίγο....??? Μια γυναίκα κάνει ωορρηξία τις περισσότερες φορές από τη 13η μερα του κύκλου μέχρι 16η μέρα. Μια από αυτές τις ημέρες...η μπερδεύομαι εγώ ???

; ίσως σε μπέρδεψα με την άλλη κοπέλα με τισ; πολυκυστικες.. Είμαστε κ πολλές... ?? Οπότε αν έδειξε χαμογελάκι 13η. Θα γίνε κατά την 14η.. Οπότε 21 είναι 7 ημέρες καλό για εμφύτευση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Μπορεί κορίτσι μου...απλά έχω μπερδευτεί λίγο γιατί τα clearblue τα τεστακια ωορρηξίας μου έδειξαν χαμογελακι τη 13η μερα του κύκλου μου δηλαδή 20 Σεπτεμβρίου.Δεν είναι πολλές μέρες....

Αφου ειχες χαμόγελο η ωορρηξια έγινε 24 με 36 ώρες μαξ μετά. Τα καφετιά μου κολλάνε και μένα για εμφύτευση γιατι ειναι μια βδομαδουλα μετα. Με το τεστ ωορρηξιας που εκανες να περιμενεις (ή μαλλον να μην περιμένεις χιχι) 27 αρη με 28αρη κυκλο. οποτε μετα από αυτό αρχίζεις να μετράς καθυστέρηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

; ίσως σε μπέρδεψα με την άλλη κοπέλα με τισ; πολυκυστικες.. Είμαστε κ πολλές... ?? Οπότε αν έδειξε χαμογελάκι 13η. Θα γίνε κατά την 14η.. Οπότε 21 είναι 7 ημέρες καλό για εμφύτευση... 

Και εγω λεω τόσο πολύ μπερδευομαι ????

Τώρα για τα καφετιά δεν ξέρω τι ήταν μπορεί και να ήταν κάποια ορμονική δυσλειτουργία θα φανεί...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και εγω λεω τόσο πολύ μπερδευομαι ????

Τώρα για τα καφετιά δεν ξέρω τι ήταν μπορεί και να ήταν κάποια ορμονική δυσλειτουργία θα φανεί...

 

Όλα καλά θα πάνε έχεις αρκετές πιθανότητες!!ποτέ περιμενεις να αδιαθετησεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η thalaki είπε:

lactaki εμείς μαζί πάμε ακριβώς! χάχα! από αύριο κι εγώ δύο δύο λέω! 

Εγώ κ σήμερα ένα θα κάνω τώρα το απόγευμα.. από αύριο σίγουρα δύο δυο.. να δω στη δουλειά πως θα τα καταφέρω χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Όλα καλά θα πάνε έχεις αρκετές πιθανότητες!!ποτέ περιμενεις να αδιαθετησεις;

Πέμπτη αλλά καμία φορά έρχεται και πιο νωρίς.... Σήμερα νιώθω λίγο περίεργα και τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ με της περιόδου δεν ξέρω τι να πιστέψω..Αλλά έχω τόσο ατυχία πάντα που πιστεύω θα μου έρθει και δεν πρόκειται να είμαι εγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πέμπτη αλλά καμία φορά έρχεται και πιο νωρίς.... Σήμερα νιώθω λίγο περίεργα και τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ με της περιόδου δεν ξέρω τι να πιστέψω..Αλλά έχω τόσο ατυχία πάντα που πιστεύω θα μου έρθει και δεν πρόκειται να είμαι εγκυος.

Μην σκέφτεσαι έτσι πάντα υπάρχει πιθανότητα!!! τουλάχιστον πλησιάζουν οι μέρες και θα ξέρεις!!!!!περίμενε την καθυστέρηση γιατι μετά συμπτώματα η αλήθεια είναι ότι δεν βγάζει άκρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Πέμπτη αλλά καμία φορά έρχεται και πιο νωρίς.... Σήμερα νιώθω λίγο περίεργα και τα συμπτώματα μοιάζουν πολύ με της περιόδου δεν ξέρω τι να πιστέψω..Αλλά έχω τόσο ατυχία πάντα που πιστεύω θα μου έρθει και δεν πρόκειται να είμαι εγκυος.

Λενακι τα συμπτωματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι λίγο πολύ ίδια! Και τα καφέ θα μπορούσαν να είναι εμφυτευση!!!!φτάνει και η πέμπτη σιγά σιγά να δούμε! !!!

Εγώ σήμερα πήρα λίγο φολικό οξύ καλού κακού! Το iofolen.και βλέπουμε! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Εγώ κ σήμερα ένα θα κάνω τώρα το απόγευμα.. από αύριο σίγουρα δύο δυο.. να δω στη δουλειά πως θα τα καταφέρω χαχα

καλά θα κάνεις γιατί είναι όντως νωρίς! είναι αρνητικά κ ούτε συμπτώματα ωορρηξιας έχω άλλωστε ακόμη... τίποτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι τα συμπτωματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι λίγο πολύ ίδια! Και τα καφέ θα μπορούσαν να είναι εμφυτευση!!!!φτάνει και η πέμπτη σιγά σιγά να δούμε! !!!

Εγώ σήμερα πήρα λίγο φολικό οξύ καλού κακού! Το iofolen.και βλέπουμε! !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ποσό ανυπομονώ δεν λέγεται για αύριο το πρωί. Αύριο θα κάνω το αποφάσισα. Οι θερμοκρασίες ακόμη υψηλές. Κοιμήθηκα κ το μεσημέρι δεν άντεχα.... Μακάρι... Δνε ξέρω τι άλλο να πω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Το ποσό ανυπομονώ δεν λέγεται για αύριο το πρωί. Αύριο θα κάνω το αποφάσισα. Οι θερμοκρασίες ακόμη υψηλές. Κοιμήθηκα κ το μεσημέρι δεν άντεχα.... Μακάρι... Δνε ξέρω τι άλλο να πω... ?

Περιμενουμεεεε☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Το ποσό ανυπομονώ δεν λέγεται για αύριο το πρωί. Αύριο θα κάνω το αποφάσισα. Οι θερμοκρασίες ακόμη υψηλές. Κοιμήθηκα κ το μεσημέρι δεν άντεχα.... Μακάρι... Δνε ξέρω τι άλλο να πω... ?

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Περιμενουμεεεε☺☺

Είσαι σίγουρα!!! Εγώ έτσι πιστεύω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

 

Είσαι σίγουρα!!! Εγώ έτσι πιστεύω???

Ααα να αυτά μου λέτε. Κι αύριο που θα βγει αρνητικό θα πληγωθω περισσότερο...? Απορώ όμως γιατί δεν πονάω... Δεν καταλαβαίνω. Αύριο θα φανούν όλα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ααα να αυτά μου λέτε. Κι αύριο που θα βγει αρνητικό θα πληγωθω περισσότερο...? Απορώ όμως γιατί δεν πονάω... Δεν καταλαβαίνω. Αύριο θα φανούν όλα... ?

Κορίτσι μου εύχομαι αύριο να μας έχεις ευχάριστα νέα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Λενακι τα συμπτωματα περιόδου και εγκυμοσύνης είναι λίγο πολύ ίδια! Και τα καφέ θα μπορούσαν να είναι εμφυτευση!!!!φτάνει και η πέμπτη σιγά σιγά να δούμε! !!!

Εγώ σήμερα πήρα λίγο φολικό οξύ καλού κακού! Το iofolen.και βλέπουμε! !!

Γεια σου ΕΓΑ μου , σήμερα το απόγευμα μόλις σχόλασα από τη δουλειά αγόρασα ένα τεστακι. Ας το έχω στο συρτάρι μου....αν με προλάβει η περίοδος, θα το χρειαστώ ίσως άλλη  φορά. Σήμερα γενικά είμαι πάρα πολύ χλωμή στο πρόσωπο, αυτό το παθαίνω πάντα όταν είναι να αδιαθετησω. Βέβαια και τη προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος και δυστυχώς δεν είχε καλή κατάληξη ήμουν καταχλωμη. Αχ δεν ξέρω.....υπομονή ακόμη λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Γεια σου ΕΓΑ μου , σήμερα το απόγευμα μόλις σχόλασα από τη δουλειά αγόρασα ένα τεστακι. Ας το έχω στο συρτάρι μου....αν με προλάβει η περίοδος, θα το χρειαστώ ίσως άλλη  φορά. Σήμερα γενικά είμαι πάρα πολύ χλωμή στο πρόσωπο, αυτό το παθαίνω πάντα όταν είναι να αδιαθετησω. Βέβαια και τη προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος και δυστυχώς δεν είχε καλή κατάληξη ήμουν καταχλωμη. Αχ δεν ξέρω.....υπομονή ακόμη λίγο.

Εφόσον έχεις σταθερό κύκλο... Δεν θες και πολύ για να μάθεις!! ?Με το καλό να έρθει το θετικό τεστακι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η thalaki είπε:

καλά θα κάνεις γιατί είναι όντως νωρίς! είναι αρνητικά κ ούτε συμπτώματα ωορρηξιας έχω άλλωστε ακόμη... τίποτα 

Κ εμένα αρνητικά είναι.. έλαχιστά αχνοφαινεται η γραμμουλα.. αύριο λέω να ξεκινήσω πρωί απόγευμα..13η μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Κ εμένα αρνητικά είναι.. έλαχιστά αχνοφαινεται η γραμμουλα.. αύριο λέω να ξεκινήσω πρωί απόγευμα..13η μέρα.. 

κι εγώ έτσι λέω! καλή μας επιτυχία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα κορίτσια όσες περιμένουμε.

Εγώ σήμερα 16η ημέρα, λόγω του ότι κόλλησα μάλλον ίωση είμαι με χάλια λαιμό κ δεν μπορούσα για επαφή. Ελπίζω να μην ήταν σήμερα η καλή ημέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...