Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η mellenaki είπε:

κοριτσάκια για πειτε ηλικιες να δούμε ποιες ειμαστε κοντα ?? ? Εγω ειμαι 37,5 :P αλλα δειχνω για μικρουλα , κ οταν πριν καποια χρονια μου ελεγε η γυναικολόγος μου καλε ποτε θα κανεις παιδι μεγαλωνεις ξεκινα προσπαθειες, της ελεγα για χαβαλε ειμαι μικρη ακομα ! κ μου ελεγε μπορει να δειχνεις μικρη αλλα δεν εισαι μην μπερδευεσαι. ?

Εγώ είμαι 27 κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Έχεις παιδάκι ή προσπαθείς για το 1ο?

Καλή μου levanda, αν είχα έστω ένα παιδί θα πετούσα στα ουράνια που λέμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ είμαι 27 κορίτσια....

Εγώ είμαι 30 κορίτσια, εννοείται φαίνομαι για 20???εννοείται δεν πιστεύω ότι είμαι 30!εγώ ακόμη παίζω   κρυφτό μέσα στο σπίτι μόνη μου (δε βγαίνω οπότε ο άντρας μου αναγκάζεται να με ψάξει).. κ ντύνομαι κ διάφορα για να τον τρομάζω εκεί που δεν το περιμένει!!! εντάξει είμαι και νηπιαγωγος... δικαιολογουμαι λιγάκι χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Καλή μου levanda, αν είχα έστω ένα παιδί θα πετούσα στα ουράνια που λέμε...

Κι εγώ τα ίδια λέω αλλά απ την άλλη έχω τον άντρα μου που μου λέει ότι το 2018 δεν μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδάκι κ παίρνω κουράγιο ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

Εγώ είμαι 30 κορίτσια, εννοείται φαίνομαι για 20???εννοείται δεν πιστεύω ότι είμαι 30!εγώ ακόμη παίζω   κρυφτό μέσα στο σπίτι μόνη μου (δε βγαίνω οπότε ο άντρας μου αναγκάζεται να με ψάξει).. κ ντύνομαι κ διάφορα για να τον τρομάζω εκεί που δεν το περιμένει!!! εντάξει είμαι και νηπιαγωγος... δικαιολογουμαι λιγάκι χάχα 

Μπράβο κοπέλα μου, με έκανες και γέλασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ τα ίδια λέω αλλά απ την άλλη έχω τον άντρα μου που μου λέει ότι το 2018 δεν μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδάκι κ παίρνω κουράγιο ???

Έτσι μπράβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Ναην απογοήτευσε!!! Θα έρθει και η σειρά μας!!! Δεν κάνατε μια από τις βασικές εξετάσεις Ας κάνει και ο άντρα σου να δούμε!!!!!!Και μετά βλέπετε!!!! Εγώ μόνο σαλπιγγογραφια δεν έχω κάνει αλλά τον επόμενο μήνα αν δεν έχω μείνει θα πάω!!!!!

Θα πάει την Δευτέρα μου είπε κι εγώ θα πάω για τον θυρεοειδή μήπως κ έχει αποσυντονιστει!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια οταν έχετε περίοδο νιώθετε και εσείς εκτός το πόνο τσιμπήματα στη μήτρα;

Εντωμετξυ νομίζω έχω υποθερμία πάντα νόμιζα έφταιγε το θερμόμετρο μας αλλά και το άλλο χαμηλό με δείχνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ τα ίδια λέω αλλά απ την άλλη έχω τον άντρα μου που μου λέει ότι το 2018 δεν μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδάκι κ παίρνω κουράγιο ???

εννοείται πως δε μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδί! εννοείται αυτό! με θέληση πίστη και υπομονή... τα πάντα γίνονται! κι εγώ λέω αν είναι θέλημα Θεού να κάνω εξωσωματική... θα κάνω! κ θα πάω και για τρίδυμα χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μπράβο κοπέλα μου, με έκανες και γέλασα!!!

Χαχαχαχα!!! Να και μια συνάδελφος!!! Εγώ είμαι δασκάλα!!! Ευτυχώς έχω τα παιδάκια μου κ με κάνουν να ξεχνιέμαι!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είμαι 26 Φεβρουάριο κλείνω τα 27 . Μέχρι στιγμής παίρνω τον τίτλο της μικρότερης Ε; Χε χε 

η καθυστέρηση συνεχίζεται 4η μέρα και δεν έχω κανένα σύμπτωμα μα κανένα ... τι συμβαίνει πφφ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

εννοείται πως δε μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδί! εννοείται αυτό! με θέληση πίστη και υπομονή... τα πάντα γίνονται! κι εγώ λέω αν είναι θέλημα Θεού να κάνω εξωσωματική... θα κάνω! κ θα πάω και για τρίδυμα χαχαχα 

Κι εγώ το ίδιο λέω θα κάνω διδυμακια κ με ένα σμπάρο 2 τριγωνια που λενε κ στο χωριό μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλή μου levanda, αν είχα έστω ένα παιδί θα πετούσα στα ουράνια που λέμε...

Σε καταλαβαίνω! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

εννοείται πως δε μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδί! εννοείται αυτό! με θέληση πίστη και υπομονή... τα πάντα γίνονται! κι εγώ λέω αν είναι θέλημα Θεού να κάνω εξωσωματική... θα κάνω! κ θα πάω και για τρίδυμα χαχαχα 

Ναι κ εγώ θα το δοκίμαζα χωρίς δεύτερη σκέψη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ τα ίδια λέω αλλά απ την άλλη έχω τον άντρα μου που μου λέει ότι το 2018 δεν μένει κανένα ζευγάρι χωρίς παιδάκι κ παίρνω κουράγιο ???

Τι ωραία σκέψη! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ το ίδιο λέω θα κάνω διδυμακια κ με ένα σμπάρο 2 τριγωνια που λενε κ στο χωριό μου!!! 

και τρία τριγωνια μη σου πω! χαχαχα τα τρία ονειρεύομαι! δε μπορεί... κάποτε θα έχω τον δικό μου παιδικό σταθμό! δε γίνεται ρε κορίτσια. ο άντρας μου είναι γιατρός.. αναισθησιολογος κ χθες είχε μια επισκληριδιο.. έπαιρνε ιστορικό λέει και κατάλαβα ότι δεν ήταν φυσιολογικό ζευγάρι.. ο άντρας άφαντος... φτάνει κάπου μετά τη γέννα τον ρωτάει :ποιο παιδί είναι αυτό το τελευταίο; κ αυτός απαντάει "πέμπτο ή έκτο, δε θυμάμαι" χάχαχαχαχαχΧαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ το ίδιο λέω θα κάνω διδυμακια κ με ένα σμπάρο 2 τριγωνια που λενε κ στο χωριό μου!!! 

Χαχα!!! μακάρι εγώ με ένα είμαι ευχαριστημένη!!!!! Είμαι σίγουρη ότι όλες θα αποκτήσουμε μωράκι!!!!! Όλα θέμα ψυχολογίας είναι!!!!??? Και αν υπάρχει και κάποιο πρόβλημα θα το διορθώσουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Χαχαχαχα!!! Να και μια συνάδελφος!!! Εγώ είμαι δασκάλα!!! Ευτυχώς έχω τα παιδάκια μου κ με κάνουν να ξεχνιέμαι!!! ???

Κι εγώ καθηγήτρια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Σε καταλαβαίνω! Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά! 

Ευχαριστώ πολύ! Και σε σένα το ίδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

και τρία τριγωνια μη σου πω! χαχαχα τα τρία ονειρεύομαι! δε μπορεί... κάποτε θα έχω τον δικό μου παιδικό σταθμό! δε γίνεται ρε κορίτσια. ο άντρας μου είναι γιατρός.. αναισθησιολογος κ χθες είχε μια επισκληριδιο.. έπαιρνα ιστορικό λέει και κατάλαβα ότι δεν ήταν φυσιολογικό ζευγάρι.. ο άντρας άφαντος... φτάνει κάπου μετά τη γέννα τον ρωτάει :ποιο παιδί είναι αυτό το τελευταίο; κ αυτός απαντάει "πέμπτο ή έκτο, δε θυμάμαι" χάχαχαχαχαχΧαχαχα 

 

Ρουτίνα δηλαδή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η paradisebird είπε:

Ρουτίνα δηλαδή!!!

λιώμα στο ποτό και η μαμά και ο μπαμπάς. δεν επικοινώνουσαν! κ όμως ο Θεός τους χάρισε 5 ή 6(ούτε οι ίδιοι ξέρουν)..! κ πόσο μάλλον εμείς π τα θέλουμε τόσο... εννοείται θα μας τα χαρίσει! ας το πιστέψουμε και θα έρθουν όταν εκείνα θέλουν.. κάποια μας έχουν ήδη διαλέξει για μανούλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η thalaki είπε:

λιώμα στο ποτό και η μαμά και ο μπαμπάς. δεν επικοινώνουσαν! κ όμως ο Θεός τους χάρισε 5 ή 6(ούτε οι ίδιοι ξέρουν)..! κ πόσο μάλλον εμείς π τα θέλουμε τόσο... εννοείται θα μας τα χαρίσει! ας το πιστέψουμε και θα έρθουν όταν εκείνα θέλουν.. κάποια μας έχουν ήδη διαλέξει για μανούλες 

Πολύ ωραίο αυτό που είπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Μόνο 50. Μικρούλα είμαι ακόμη... Δεν πειράζει, εγώ θα είμαι για εσάς κάτι σαν μεγάλη αδελφή και θα σας εμψυχώνω όταν θα πέφτετε ψυχολογικά. ?

Είσαι πολύ γλυκιά. Είσαι μεν 50 αλλά με καρδιά μικρού παιδιού αυτό έχω δει από τις αναρτήσεις σου. Εύχομαι κάθε καλό και φυσικά δεν ειναι απαραίτητο να ειναι παιδί. Διάβασα κάτι προσφάτως και ήθελα πολύ να το ανεβάσω, το είπε η ηθοποιός Μαρία Ναυπλιώτου σε μια συνέντευξη και το πιστεύω 100% " Δεν παίζει ρόλο με πόσους φίλους ή συντρόφους έχεις, ή πόσα παιδιά έχεις κάνει – αν δεν έχεις λύσει τα ψυχολογικά σου θέματα είναι έως και ανεύθυνο να χρησιμοποιείς την οικογένεια και τα παιδιά ως «αντίδοτο». Και επίσης, όσες γυναίκες δεν έχουν γίνει μητέρες δε σημαίνει ότι έχουν ψυχολογικά θέματα ή πως πρέπει να «τρομάζουν» με οποιοδήποτε ενδεχόμενο. "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η levanda είπε:

Έχειςφ παιδάκι ή προσπαθείς για το 1ο?

Κοπέλα μου έχεις μιλήσει καθόλου με γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Είσαι πολύ γλυκιά. Είσαι μεν 50 αλλά με καρδιά μικρού παιδιού αυτό έχω δει από τις αναρτήσεις σου. Εύχομαι κάθε καλό και φυσικά δεν ειναι απαραίτητο να ειναι παιδί. Διάβασα κάτι προσφάτως και ήθελα πολύ να το ανεβάσω, το είπε η ηθοποιός Μαρία Ναυπλιώτου σε μια συνέντευξη και το πιστεύω 100% " Δεν παίζει ρόλο με πόσους φίλους ή συντρόφους έχεις, ή πόσα παιδιά έχεις κάνει – αν δεν έχεις λύσει τα ψυχολογικά σου θέματα είναι έως και ανεύθυνο να χρησιμοποιείς την οικογένεια και τα παιδιά ως «αντίδοτο». Και επίσης, όσες γυναίκες δεν έχουν γίνει μητέρες δε σημαίνει ότι έχουν ψυχολογικά θέματα ή πως πρέπει να «τρομάζουν» με οποιοδήποτε ενδεχόμενο. "

Πολύ σωστά! Όσο για  την καρδιά μικρού παιδιού ίσως έχεις δίκιο. Μάλλον φταίει που είμαι εκπαιδευτικός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...