Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

@marakineos ότι πήρα από εκεί μ βγήκαν μια χαρα. Δε μάζεψαν στο πλύσιμο, δ αλλοιώθηκε η ποιότητα ούτε εμφάνισε κάτι τ μωρο. Συγκεκριμένα είχα πάρει καπες μπουρνούζια για τ μπάνιο, μια κουβέρτα φλις αγκαλιάς κ μια κανονική πάλι αγκαλιάς, κάτι πάνες αγκαλιάς Κ σελτεδακια. Επίσης κορμακια εσώρουχα κ μερικά φορμακια ολοσωμα. Κ το πιο βολικο μπλουζάκια ουτζαμακια οταβ ξεκίνησε τις στέρεες π λερώνοταν κ δ έβγαιναν με τ πλύσιμο. Μόλις της μικρυναν τα πέταξα χωρίς τύψεις.

@Narcissaαυτό με την κοιλιά άστο. Ευτυχώς δ έχω κάπου επίσημα να πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια νομίζω το υγρό είναι λογικό να μειώνεται όσο προχωράμε!μην ανησυχείτε!!

@vayaki είσαι μια κούκλα!!!!!υπέροχη η κοιλίτσα σου!!!!Εγώ δεν έχω βγάλει πριν την εγκυμοσύνη αλλά έχω πρόσφατη θα σας τη βαλω σε λιγακι!και εγώ ευτυχώς δεν έχω κάπου να πάω γιατί δεν θα μου κάνει κάτι!!!!

Και εγώ πήρα πραγματάκια από jumbo σελτεδακια και κάποια φανελάκια καλτσακια και για τα μπιμπερό βούρτσα και τέτοια...μπουρνουζακια και πετσέτες πήρα απο το spitishop γιατί μου φάνηκαν πιο οικονομικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι ωραία τα ψώνια κ τα μαθήματα κ το γεγονός ότι πλησιάζουμε! Εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά κι ακόμα κι αν συμβεί κάτι απρόοπτο να είναι προσπελάσιμο. @vayaki μοντέλο κορίτσι μου κ πριν κ μετά!

Τελευταιες εβδομάδες... Προσοχή κ ξεκούραση κορίτσια μου

Προχθές ήρθαν τα νυχτικά που παρήγγειλα από μια βιοτεχνία στις Σέρρες, τη Μάγδα!!! Τα βρήκα πολύ φτηνά κ τελικά μου άρεσαν κ παρά πολύ! Πήρα κ μια μακρυμάνικη νυχτικια που δεν την έχω φώτο. Η αγορά του μήνα! Πραγματικά δεν το περίμενα

Screenshot_2019-03-11-14-00-11-023_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-03-11-13-59-52-737_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-03-11-14-00-47-054_com.android.chrome.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki μια χαρά είσαι!!! Κομψότατη!!! 

@stasa199 μου τι όμορφη κοιλίτσα είναι αυτή!!!

@Narcissa όπως είπαν και τα κορίτσια, είναι πολλά! Δεν ξέρω εάν έχεις βάλει, αλλά πιστεύω πως θα χρειαστείς και κουνουπιέρα.  Πάντως, θα τα ευχαριστηθείς! Παρήγγειλα κι εγώ από το συγκεκριμένο μαγαζί και είναι εξαιρετικά! Ποιοτικά και πολύ όμορφα!!!

@Mariamagdalini Με γεια τα νυχτικά!!! Πολύ όμορφα!!! Με το καλό να τα φορέσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Για το πριν δεν έχω γιατί πριν 3 μήνες πήρα καινούργιο κινητό και δεν έχω αξιωθεί να μεταφέρω τις φωτο!!!!

20190316_170339.jpg

Νομίζω πως μόλις γεννήσεις με το καλό δεν θα σου έχει μείνει τίποτα ! Μπράβο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάνες αγκαλιάς πρέπει να πάρω βαμβακερές, πικέ, χασέ ή μουσελίνα; Και πόσες περίπου θα χρειαστώ; Σόρρυ κιόλας ρε κορίτσια είμαι τόσο άσχετη με αυτά που καμιά φορά τρομάζω... 

@stasa199 πολύ cute η κοιλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη με βλέπετε έτσι έχω πάρει 9 κιλά!είδατε που είναι μικρή η κοιλίτσα μου??Αυτή είναι πριν 4 μέρες!!!!βέβαια πριν δεν ήμουν και σαν την @vayaki μοντελο! είχα πάρα πάνω κιλακια όπως έχω ξανα πει απλά ίσως τα έχασα με τους εμετούς!!!!θα δείξει!γερά να είναι όλα τα μωράκια και με το καλό να έρθουν!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια!!! Μου δινετε θαρρος να κυκλοφορησω σημερα ετσι. 

@Mariamagdalini το ρομπακι μονο 10 ευρω;;;; και ειναι καλο ειπες ποιοτικα; μου λειπει ενα ρομπακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

@stasa199 πολύ όμορφη κοιλίτσα!!!! 

Οι σακούλες πίσω είναι όλα τα λεφτά!!! ?

Χαχαχαχα και την έκοψα για να μην φαίνονται!πιο δίπλα είναι και το ριλαξ και κανα δύο σακούλες ακόμα!!!!!τα έχω όλα ετσι μέσα στο δωματιο μέχρι να τα πλύνω!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariamagdalini μπράβο ρε κορίτσι μου κ χρειάζομαι νυχτικιες. Ορίστε από εκεί θα πάρω.

@stasa199 έτσι ήμουν αρον 5ο χαχαχ

@Narcissa  θα πάρεις κυρίως χασε. Είναι νομίζω αυτές οι λεπτές. Για καλοκαίρι είναι τέλειες. Πάρε κ καμία πικε η βαμβακερη. Ρωτα πριν για τις χασε κ αν σ πουν ότι είναι τα λεπτά σεντόνακια πάρε από αυτά. Ειδικά τ καλοκαίρι ζεσταίνονται παρά πολυ τα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Narcissa είπε:

Πάνες αγκαλιάς πρέπει να πάρω βαμβακερές, πικέ, χασέ ή μουσελίνα; Και πόσες περίπου θα χρειαστώ; Σόρρυ κιόλας ρε κορίτσια είμαι τόσο άσχετη με αυτά που καμιά φορά τρομάζω... 

@stasa199 πολύ cute η κοιλίτσα σου!!

Βαμβακερες  να πάρεις!Εγώ έχω 6 νομίζω!να Ρωτάς γιατί και εγώ μέχρι να καταλήξω και να πάρω ρώταγα όποιον ήξερε!κάπως πρέπει να μάθουμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 κάπως έτσι είμαστε όλες πιστεύω στα σπίτια μας. Έχω μια κούτα από τ ριλαξ στριμωγμένη πίσω από μια πολυθρόνα στο σαλόνι, θήκες με ρούχα της μικρής για ξεκαθάρισμα στο δωμάτιο. Τσάντες με καινούρια μωρουδιακα στις ντουλάπες. Κοινώς ένας χαμος. Πέφτουμε κ αρην αλλαγή εποχής θα γεννήσουμε κ θα πρέπει να κάνουμε κ ντουλάπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki βαμβακερη 100%, λεπτή δλδ καλοκαιρινή αλλά πολύ μου άρεσε. Μπορείς να τη βρεις κ στο φεις για να μιλήσετε με μηνύματα. Εγώ έτσι έκανα για να συνεννοηθώ για τα μεγέθη. 

@stasa199 μια γλυκιά κοιλίτσα!!! Πολύ όμορφη κ μια χαρά είσαι κ στα κιλά

Screenshot_2019-03-11-14-00-11-023_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-03-11-13-59-52-737_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-03-11-14-00-47-054_com.android.chrome.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mariamagdalini μπράβο ρε κορίτσι μου κ χρειάζομαι νυχτικιες. Ορίστε από εκεί θα πάρω.

@stasa199 έτσι ήμουν αρον 5ο χαχαχ

@Narcissa  θα πάρεις κυρίως χασε. Είναι νομίζω αυτές οι λεπτές. Για καλοκαίρι είναι τέλειες. Πάρε κ καμία πικε η βαμβακερη. Ρωτα πριν για τις χασε κ αν σ πουν ότι είναι τα λεπτά σεντόνακια πάρε από αυτά. Ειδικά τ καλοκαίρι ζεσταίνονται παρά πολυ τα μωράκια.

Χαχαχαχα λέω μήπως κάνει κανένα μπαμ τώρα στο τέλος και μεγαλώσει!!!!

@Narcissa Μπορεί να είναι και χάσε οι δικές μου δεν ξέρω...Η μαμά μού τις πήρε...ειναι φίλες σαν σεντόνακια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariamagdalini και θα σε Ρωτούσα τώρα αν είναι ψιλή!θα μπω να δω και εγώ μήπως πάρω από εκεί!!τα νούμερα πως παρήγγειλες?(έχει κολλήσει και μου βάζει συνέχεια την φωτο!!!)

@Diwni ευτυχώς άδειασαμε το δωμάτιο και έχουν μείνει μόνο αυτά!περί μένω την κουνια και το καρότσι ακόμα βέβαια αλλά παντού χαμός και μωρουδιακα!!!!!!!!

Στείλτε και όσες κοπελες θέλετε κοιλίτσες να δούμε!!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 κι εμένα κόλλησε με τις φώτο!! Έχει στη σελίδα της μεγεθολογιο αλλά είχε διαστάσεις μόνο για στήθος κ μήκος νυχτικιας. Γι αυτό τη βρήκα στο φεις κ ρώτησα για κοιλιά κ περιφέρεια. Εγώ που είμαι 1,80 και 98 κιλά το μεγαλύτερο νούμερο με βόλεψε κουτί! Α επίσης είχε αρκετές ελλειψεις σε χρώματα κ το σάιτ δεν ήταν ενημερωμένο, γι αυτό καλύτερα μιλήστε στο μεσεντζερ να σιγουρευτείτε. Π.χ την ρόμπα την είχε μόνο σε ροζ. Κ το νυχτικό με την καρδούλα μόνο σε γκρι. Οι τιμές πολύ καλές όμως, έψαχνα πολύ καιρό κάτι οικονομικό γιατί δε φοράω γενικά νυχτικιές. Αυτά κ σαν φορεματακια μέσα στο σπίτι άνετα φοριούνται

Screenshot_2019-03-11-14-00-11-023_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-03-11-13-59-52-737_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-03-11-14-00-47-054_com.android.chrome.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μακρυμανικο μη τολμησετε στο μαιευτηριο χαχαχχα!!εγω που ημουν τωρα 3 μερες κοντευα να πεθανω απτη ζεστη και φανταστειτε ημουν με κοντομανικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

@vayaki εισαι μια χαρα!!!!σε θαυμαζω για το τακουνι!!!?

Εεε μη φανταστεις... ειναι μουσουλμανικος γαμος. Εχει μονο γλεντι. Οποτε  θα τα περπατησω απ το αυτοκινητο ως το κεντρο. Εκει κατω στο τραπεζι θα τα βγαλω. Θα τα ξαναφορεσω μονο για να παω απ το κεντρο στο αμαξι. Ουτε εχω σκοπο να χορεψω... ουτε τιποτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariamagdalini σου τα έστειλε γρήγορα?Και από μεταφορικά και αντικαταβολή?Εγώ δεν έχω fb οπότε αν είναι θα πάρω τηλ!!!!

@Valfrag πως είσαι??Ναι έχουν απίστευτη ζέστη και έλεγα να μην πάρω ρόμπα στην αρχή αλλά το σκέφτομαι ας την έχω και ας μη χρειαστεί!(για το επισκεπτήριο πιο πολυ)

@vayaki είσαι πολύ στυλατη και όμορφη!!!!!Καλα το τακούνι δεν το είχα προσέξει!!!μπράβο σου  έστω και για λίγο που θα το βάλεις!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 Σε τέσσερις μέρες ήρθαν κι είμαι σε νησί. Ακόμα καλύτερα από το τηλέφωνο. Αντικαταβολή είχε 2 ευρώ κ κάτι νομίζω. Έξοδα αποστολής δεν είχε τουλάχιστον για τη δική μου παραγγελία που βγήκε 52 ευρώ

 

Επεξεργάστηκε από Mariamagdalini
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...