Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

@vayaki σήμερα πιο ήπιοι πόνοι! Οι πιο πολλοί 40 κ μόνο ένας 80! Η κοιλιά εν τω μεταξύ κ σήμερα πετρώνει κανονικά απλώς την ώρα του nst κατάλαβα κ εγώ πως δεν είχα πέτρωμα στην ουσία ! Θα πάω και αύριο στο μαιευτήριο πάλι κ μετά την Παρασκευή που θα έρθει ο γιατρός μου Αθήνα! 

Μας δουλεύει ο μικρός μας θα χει πλάκα τώρα που ήρθα Αθήνα να ηρεμήσω!

Εν τω μεταξύ χάρηκα γιατί οι εξετάσεις βγήκαν καλές για το σάκχαρο κλπ οπότε έκανε δουλίτσα πουπροσεχα τόσο καιρό , και ο αιματοκρίτης ήταν η έκπληξη 39,5 , καλά είχες πει @stasa199 πως ανεβαίνει συνήθως στο τέλος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@marakineos φανταζεσαι τωρα που εισαι Αθηνα να ηρεμησουν τα πραγματα και να μη λεει να βγει; χαχα

Βρε μπας και αγχωνοσουν που ησουν μακρια και εκανες πιο δυνατες συσπασεις; ποιος ξερει... θα φανει. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

@vayaki σήμερα πιο ήπιοι πόνοι! Οι πιο πολλοί 40 κ μόνο ένας 80! Η κοιλιά εν τω μεταξύ κ σήμερα πετρώνει κανονικά απλώς την ώρα του nst κατάλαβα κ εγώ πως δεν είχα πέτρωμα στην ουσία ! Θα πάω και αύριο στο μαιευτήριο πάλι κ μετά την Παρασκευή που θα έρθει ο γιατρός μου Αθήνα! 

Μας δουλεύει ο μικρός μας θα χει πλάκα τώρα που ήρθα Αθήνα να ηρεμήσω!

Εν τω μεταξύ χάρηκα γιατί οι εξετάσεις βγήκαν καλές για το σάκχαρο κλπ οπότε έκανε δουλίτσα πουπροσεχα τόσο καιρό , και ο αιματοκρίτης ήταν η έκπληξη 39,5 , καλά είχες πει @stasa199 πως ανεβαίνει συνήθως στο τέλος ! 

Μωρε μπραβο!!!!εμενα πηγε 38 και με κραζει ο αντρας μουνα παιρνω το σιδηρο καθε μερα και εγω δεν μπορω!ασε που το ειπε στο γιατρο χθες και μου τξν ελεγαν και οι δυο!σημερα επειδη δουλευε μου ζητησε να του στειλω φωτογραφια!!χαχαχαχα

 

Κατι αλλι που μου ειπε η μαμα μου και με τρελανε!μιλουσε με την αδερφη μου και τηςε ειπελεει μια κοπελα τπ φλιτζανι και της ειπε οτι  βλεπει ενα μωρο σε μια φουσκα και ενα 3 τωρα λεει 3 βδομαδες 3 μηνες δεν ξερω τι ειναι!και λεει η αδερφη μου οτι θα γεννησω σε 3 βδομαδες  και λεω ας ειναι 3 μερες!!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Vivi35 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Σε ποιο μαιευτήριο γεννάτε? Μιας και γεννάμε όλες μαζι, μήπως συναντηθούμε! Χαχα

Εγώ στο Αλεξάνδρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η stasa199 είπε:

Ειμαστε πολυ κοντα εγω ειμαι 37 και 2!!!με την καισαρικη νομιζω η μανουλα ειναι πιο κουλ!χαχαχαχα με το καλο λοιπον να ερθει το μωρακι σου!

Τις δυσκολες μερες γιατι μπορει να γινοταν και 3 φορες σε μια ωρα αυτο εβαζα σερβιετακι!δεν γινοταν!ειναι πολυ σπαστικο!!!!αχχχ ετσι και με ρωτησει καμια φιλη μου που δεν ξερει εχω πει πως θα της τα οω ολα!!!!!!να ξερει τι αν περιμενει!χαχαχαχα οχι οπως εγω!

Είμαστε πολύ κοντά ναι!!!

Χθες και σήμερα που έκανα τις ενέσεις κορτιζόνης ο μικρός ηρέμησε πολύ!!! Μειώθηκε η κινητικότητα και οι πόνοι και οι συσπάσεις τόσο που αγχώθηκα.. πήρα βέβαια τον γιατρό και με καθησύχασε.. 

Κορίτσια μου έχω μια φοβία και ένα άγχος τώρα που πλησιάζουν οι μέρες.. όχι για τη γέννα αλλά για να είναι καλά το μωρό.. δεν ξέρω γιατί νιώθω έτσι.. ίσως επειδή το ήθελα πολύ πολλά χρόνια και τώρα έχω το άγχος αν θα είναι όλα καλά.. όπως όταν θες κάτι πολύ και φοβάσαι και δεν πιστεύεις ότι θα γίνει.. 

Νιώθετε κι εσείς έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω μανουλες πόσα γράψατε δεν σας προλαβαίνω.... @lila80 ακριβώς το ίδιο νιώθω κι εγώ...είμαι βέβαια αισιόδοξη από τη φύση μου...πάντα έχω θετικές σκέψεις αλλά τώρα όπως λες το μόνο που θέλω είναι όλα να πάνε καλά κ έχω μια μικρή αγωνία ένα μικρό άγχος να είναι γερό το μωράκι μας κ να εξελιχθούν όλα όπως πρέπει...αν και 2η φορά μαμά το άγχος είναι το ίδιο για αυτή τη στιγμή...όχι για πόνους κλπ μόνο για να είναι όλα οκ ..αλλά θα είναι...πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά κ όλα θα πάνε σούπερ...κ βασικά να απολαύσουμε αυτές τις στιγμές που είναι μαγικές!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η dimitra2222 είπε:

Πω πω μανουλες πόσα γράψατε δεν σας προλαβαίνω.... @lila80 ακριβώς το ίδιο νιώθω κι εγώ...είμαι βέβαια αισιόδοξη από τη φύση μου...πάντα έχω θετικές σκέψεις αλλά τώρα όπως λες το μόνο που θέλω είναι όλα να πάνε καλά κ έχω μια μικρή αγωνία ένα μικρό άγχος να είναι γερό το μωράκι μας κ να εξελιχθούν όλα όπως πρέπει...αν και 2η φορά μαμά το άγχος είναι το ίδιο για αυτή τη στιγμή...όχι για πόνους κλπ μόνο για να είναι όλα οκ ..αλλά θα είναι...πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά κ όλα θα πάνε σούπερ...κ βασικά να απολαύσουμε αυτές τις στιγμές που είναι μαγικές!

 

Συμφωνώ με αυτά που λες.. κι εγώ είμαι από τη φύση μου αισιόδοξος άνθρωπος, οπότε μάλλον είναι φυσιολογικό αυτό το άγχος και ο φόβος ε; Λογικά είναι στη φύση μας όταν έρχεται αυτή η ώρα.. σε ευχαριστώ.. 

Όπως βλέπεις με έχει πιάσει αϋπνία.. και χθες και σήμερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χαλαρωστε!ολα καλα θα πανε!εγω δεν το εχω τωρα αυτο το ειχα μεχρι να φτασουμε στον 9ο!τωρα πιστευω πως θα πανε ολα καλα!ειμαι και εγω αισιοδοξη και δεν ξερω πως δεν εχω αγχος καθολου....ισως με πιασει στο τελος την ωρα της γεννας??δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χάθηκα λίγο αυτές τις μέρες! Μου έχει πάρει τα μυαλά ο γιος... Χαχαχα!!!

@Katya81 να σου ζήσει κορίτσι μου! Γερό, καλότυχο κι ευτυχισμένο να είναι πάντα!!! Οι θηλές σιλικόνης με έχουν βολεψει κι εμένα παρά πολύ.

@Angelmammy δεν χρειάζεται να την ξυπνάς. Εγώ που ρώτησα την παιδίατρο μου είπε να τον ταιζω στις 12 και μετά οπότε ξυπνάει. 

Για το μπανάκι που ρώτησε καποια κοπέλα κι εμένα η παιδίατρος μου είπε κάθε 3 μέρες μπάνιο με σαμπουάν και αφρολουτρο γιατί με το καθημερινό κάνουν ατοπικη δερματίτιδα και καθημερινά με νερό.

@Narcissa μου τον πήραμε σπίτι την περασμένη Πέμπτη. Ακόμα παλεύουμε να του πέσει ο ίκτερος. Βγάζω το γάλα με θηλαστρο για να μετράω πόσο πίνει και φουλ παραθυρο να τον βλέπει ο ήλιος. Πάμε κάθε 3 μέρες για εξέταση. Ευτυχώς πέφτει κάθε φορά. Δυστυχώς, κάνει τα καλά τα δικά μου. Κι εγώ ως νεογέννητο είχα παιδευτει πολύ με αυτό το θέμα. 

Κορίτσια μου με το καλό οι υπόλοιπες. Βλέπω έχουμε αρκετές σε αναμονή αυτές τις ημέρες. Όπως είπε η @Angelmammy κοιτάξτε να το χαρείτε! Εγώ την ημέρα του τοκετού πετούσα από τη χαρά μου. 

Όσο για τα δικά μας, ο μπέμπης είναι πολύ καλός. Κλαίει μόνο όταν τον αλλάζω. Ακόμα κι όταν πεινάει απλά γκρινιάζει το γλυκουλι μου! Έχει κάνει λόγο τη νύχτα μέρα. Κοιμάται όλη μέρα και το βράδυ έχει όρεξη. Θέλει κουβέντα... Έχει πλάκα που χαμογελάει κάποιες φορές όταν του μιλάω ή του χαϊδεύω το προσωπάκι του. Αλοιφή γίνεται η μανούλα... Χαχαχα!!! Έχουν αρχίσει ήδη και δεν μας κάνουν τα φορμακια κι ας είναι για 3 μηνών τα περισσότερα.

Και πάλι με το καλό όλες κορίτσια μου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lila80 κι εμένα οι αϋπνίες μου φουλ χαχαχα .... @stasa199 εύχομαι να μην σε πιάσει στη γέννα κανένα άγχος και να το απολαύσεις...είναι ένα πράγμα όπως ο γάμος ...τόσο καιρό τον ετοιμάζεις αν αγχωθεις εκείνη τη μέρα χάνεις το καλύτερο! @Madi85 ελπίζω να τελειώσει η ταλαιπωρία με τον ίκτερο για τον μικρούλη σου... Εάν πάντως κοιμάται και δεν ξυπνάει για γάλα είσαι τυχερή! Κι εγώ την μεγάλη μου την ξυπνούσα κ συνήθισε κ στην πορεία τα είδα όλα...τώρα εάν δεν είναι απαραίτητο (θα συμβουλευτώ τον παιδίατρο) θα προσπαθήσω να μήν την ξυπναω μήπως κι αλλάξει η τύχη μου αυτή τη φορά με το θέμα ύπνου..χαχαχα ....άσχετο αλλά σήμερα έχω αρκετούς πόνους περιόδου κορίτσια.... Κ νιώθω κ αρκετές συσπάσεις.... Αύριο ξανά γιατρό να δούμε πως πάμε κ να κλείσουμε το ραντεβού μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που οι παιδίατροι συμβουλέυουν τις νέες μανούλες τις άπειρες να ξυπνάνε τα μωρά μέσα στα μαύρα μεσάνυχτα και να τα ταίζουν δεν το έχω καταλάβει! Κοιμάται το μωρό τον γλυκό τον ύπνο και θα πας να τον ξυπνήσεις για να φάει; Αυτό δλδ χαζό είναι αν πεινάει να συνεχίσει να κοιμάται; Θα ξυπνήσει το ζωντανό και θα κλαίει! Εκεί ξυπνάς και θηλάζεις ή φτιάχνεις μπιμπερό! Βρε τι ταλαιπωρία είναι αυτή.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 ευχομαι να πεσει γρηγορα ο ικτερος να το ξεχασετε!τι καλος ο μικρος σου ομως!!!γλυλουλης που σπυ χαμογελαει!!!πολλα νινακια μπερδευουν τη νυχτα με τη μερα στην αρχη!θα μαθει !!!

@dimitra2222 αν ειναι σαν το γαμο την εκατσα!!!!!!μεχρι και την ωρα που ξυπνησα την ημερα του γαμου δεν ειχα αγχος....μετα μη σου πω !χαχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η dimitra2222 είπε:

@KONSTANTIA πες τα Χρυσόστομη...κι εγώ αυτό σκέφτομαι...δηλαδή το μωρό από μόνο του δεν έχει το ένστικτο της αυτόσυντήρησης?

Σαφώς και το έχει και επειδή δεν έχει άλλο τρόπο να επικοινωνήσει κλαίει, κάτι σαν σειρήνα ένα πράγμα ? Άσε που όπως λες παγιώνεις μια συνήθεια την οποία δυσκολέυεσαι να κόψεις μετά στο μωρό και το καημένο ξυπνάει να φάει μέχρι πολλές φορές και τα 2 - 2,5 χρόνια...Να ξυπνάει από μόνο του να φάει, χαλάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι υπνους ριχνω... μη με ματιαξω!!! Τωρα ανοιξα ματι... και κοιμαμαι και βαρια. Αφου λεω... αμα σπασουν νερα στον υπνο θα το καταλαβω; 

@lila80 ετσι οπως το ειπες ακριβως... οταν θες κατι πολυ και φοβασαι μη δε γινει... Ειδες το νιωθουμε κι αλλες αυτο. Φυσιολογικο αγχος. Ομως ολα καλα θα πανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@dimitra2222σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι να του φύγει να ηρεμήσουμε. Με το καλό κι εσύ να υποδεχτείς το αγγελούδι σου!!!

@stasa199 μην αγχώνεσαι κορίτσι μου!!! Σκέψου ότι θα είναι η πιο όμορφη στιγμή της ζωής σου! Και μετά, όταν σου το φέρνουν δίπλα σου και το αγγίζεις για πρώτη φορά, ειλικρινά αυτήν την στιγμή δεν θα την ξεχάσω ποτέ!!! 

@KONSTANTIA ειλικρινά πες, γιατί να τα ξυπνάμε τα καημένα... Αν πεινασουν θα ξυπνήσουν μόνα τους, όπως και το κάνουν δλδ! Κρίμα να τα ταλαιπωρούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vayaki υπαρχουν μερες που κοιμαμαι και εγω και σκεφτομαι το ιδιο αλλα νομιζω θα το καταλαβουμε!!εγω καταλαβαινω οτι ροχαλιζω κιολας και λεω στον αντρα μου οτι ελπιζω να μου κοπει μετα γιατι πως θα κοιμαται αυτο το μωρο με 2 γονεις να ροχαλιζουν????χαχαχαχαχα

Αυτο για το ξυπνημα στα μωρακια νομιζω οτι χρειαζεται μονο οταν δεν εχουν καλο βαρος....αλλα αφου κλαινε αμεσως μολις πεινασουν τα ζουζουνια και εγω πιστευω πως μπορει να τους χαλαμε τον υπνο με το να τα ξυπναμε....βεβαια απο την αλλη θελει και ενα οριο δεν μπορει να κοιμαται πχ 7 ωρες και να μην το ξυπνησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ρίχνω ροχαλητο τελευταία... Παναγία μου, ελπίζω να φύγει μετά τον τοκετό! @Madi85 τι ωραία εικόνα που σας έκανα με το μπουμπούκι να χαμογελά... Να'σαι καλά, πολύ χαλαρωτικό! Επίσης κι εγώ αγχώνομαι όχι τόσο για τη γέννα, οσο για το αν θα είναι καλά ο μικρός! Σήμερα έχω πολλές συσπάσεις... Δεν ξέρω νιώθω ότι πλησιάζουμε! Αύριο έχω ραντεβού με γιατρό. Η βλέννη που είχα κρατησε κ χθες, σήμερα είμαι καθαρή. Για τα νερά που σπάνε, εγώ σκέφτηκα αν σου συμβεί την ώρα του μπάνιου κ δεν το καταλάβεις, αλλά φαντάζομαι κάτι θα νιώθεις κιόλας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariamagdalini για το μπανιο το σκεφτηκα κι εγω αλλα μετα λεω: τι στο καλο.. ποση ωρα κραταει ενα μπανιο. Τα νερα θα συνεχισουν να βγαινουν και μετα το μπανιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vayaki είπε:

@Mariamagdalini για το μπανιο το σκεφτηκα κι εγω αλλα μετα λεω: τι στο καλο.. ποση ωρα κραταει ενα μπανιο. Τα νερα θα συνεχισουν να βγαινουν και μετα το μπανιο

Έλα ντε σωστά! Οι απορίες κι οι φοβίες μας είναι άλλο πράγμα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, σημερα το πρωί είχα και εγω nst και καθώς πηγαίναμε με τη μαμά μου στην κλινική πάθαμε λάστιχο ! Λέω ευτυχώς που δεν πήγαινα για γεννα! Καθόλου συσπάσεις ακόμα, θα κανω τωρα στη πητ μου 15/5 το επόμενο nst και θα με δει και κολπικά ειπε για τον τράχηλο και μετά μπαίνουμε με πρόκληση ειπε Παρασκευή 17/5 η Σάββατο 18/5 εκτος αν ο μπέμπης μας προλάβει που το εύχομαι ! 

Σχετικα με το μπανάκι του μωρού η μαία στα μαθήματα που έκανα μας είχε πει για μια φορά τη βδομάδα και με ελάχιστο σαμπουάν η αφρόλουτρο γιατί χαλάει το συχνό μπάνιο το ph του δέρματος και το κανει επιρρεπες σε αλλεργίες. Δεν θα πρέπει λέει το μπάνιο να ειναι ημερήσια ρουτίνα για τους πρώτους μήνες! 

@vayakiκαι εγω τις τελευταίες μερες κοιμάμαι πολυ βαριά και νιωθω υπνηλία έντονη ώρες ώρες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!κοιμηθειτε οσο προλαβαινετε!! Χαχαχ εγω μπανακι τον κανω μερα παρα μερα γιατι λερωνετε κ με γαλα...και μετα λαδωνει κ το μαλλι του!και τον πλενω με νερακι καθε φορα π κανει κακα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς που γεννησατε τι σας βολεψε καλυτερα στο μαιευτήριο, νυχτικια η πυτζαμες; Φανελάκια θηλασμού ; Αμάνικα, με μανίκι; Τι ειναι προτιμότερο; Εχω κανει την βαλίτσα μου αλλά σκέφτομαι οτι κάποια πράγματα ίσως να μην με βολέψουν τελικά και ίσως χρειαστεί να πάρω κατι αλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Berry προσωπικά και λόγω καισαρικής με βόλεψε το νυχτικό. Μόνο να είναι κάτι λεπτό γιατί έχει πολλή ζέστη μες τα μαιευτήρια. Είχα πάρει και ρόμπα την οποία δεν χρησιμοποίησα. Φανελάκι δεν είχα, μόνο σουτιέν θηλασμού. 

Σε αυτό που λέει η @Valfrag έχει δίκιο. Κορίτσια κοιμηθείτε τώρα όσο μπορείτε να έχετε δυνάμεις για μετά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα σας πω τι παθαμε σημερα!πηγαμε στην πεθερα μου να φαμε και γυρισαμε πριν καμια ωρα!ειπα στον αντρα μου στο δρομο να σταματησει σε ενα σουπερ μαρκετ να παρω καμια γρανιτα γιατι μετα το γαλα ειναι το μονο που με κανει καλα!μετα απο 5 λεπτα μας σταματαει η διας(με το δικο μου αυτοκινητο!) !ο αντρας μου δεν καταλαβε οτι μας κανουν νοημα να σταματησουμε και του λεω σταματα σταματα!και μας μιλανε λες και ειμασταν εγκληματιες!αυτος που πηγε στον αντρα μου που οδηγουσε ρωτησε αν εχουμε μωρο στο αυτοκινητο και του ειπε οχι αλλα ειναι εγκυος η γυναικα μου και μαλακωσε...αυτος που ηρθε σε εμενα ενα τροπο απαραδεκτο!!!!!αγενεστατος!μετα απο 5 λεπτα σταματησε να λεει τις εξυπναδες του!!!το αυτοκινητο εχει πινακιδες θεσσαλονικης και η αδεια ειναι στο κιλκις γιατι εκει εμενα οταν το πηρα!εεεε απο τα νευρα μου την εψαχνα και δεν την εβρισκα!ευτυχως ο καλος αστυνομος την βρηκε μονος του μεσα απο το συστημα τους και μας χαιρετησε ευγενικα και φυγαμε!!!!!

Εχω ολα τα κτεο ολες τις ασφαλειες απο οταν πηρα το αμαξι και δεν εβλεπα την αδεια!!!!του ειπα βεβαια του καλουλη οτι τοσα χρονια που εχουν να με σταματησουν δεν θυμαμαι που ακριβως την εχω!ειχα βρει ολα τα αλλα εκτος απο αυτο!!!!

Και τα ειχα φτιαξει πριν 6 μηνες τα χαρτια και θυμωμουν οτι τα εβαλα ολα μαζι!ε μολις εφτασα σπιτι και τα εψαξα ηταν μαζι με το κτεο!!!!!εκεινη την ωρα δεν την εβλεπα με τιποτα!!!!

Δεν εχω πρασινη αδεια αλλα ενα χαρτι α4...και εχω τον αντρα μου να μου λεει οτι δεν ειναι αδεια αυτη!!χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...