Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

@marakineos μεγειά το μαλλί! Ωραίο πράγμα η ανανέωση. Άσε εγώ ανανεώθηκα πολύ λίγες μέρες πριν μάθω ότι είμαι έγκυος. Τα είχα κόψει μακρύ καρέ. Τώρα τα ξαναμακραίνω... να με δει ο γιος μου με μακρύ μαλλί?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 14 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Καλημέρα!πω πω εσύ έχεις δρόμο!θα στα πούνε λογικά αλλά θα πρέπει να κάνεις κανα δύο στάσεις για το μωράκι...Έτσι μου έχουν πει δεν ξέρω αν ισχύει θα μας πουν και τα κορίτσια που ξέρουν!λένε ότι μέχρι μια άντε μια μισή ώρα να αφήνεις το μωράκι στη θέση αυτή!Μετά θέλει διάλλειματακι και μετά μπορείς να ξανα συνεχίσεις!Ναι είναι ωραία που φτιάχνει ο καιρός!!Μετά από τόση βροχή Και κρυο που φάγαμε φέτος!!

Ναι ναι θα ζητησω οδηγιες! Ευτυχως μετα τις 1μιση - 2 ωρες δρόμο περιπου εχουμε καραβακι που σε αφηνουν να κατσεις μεσα στο αυτοκινητο με το μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

@marakineos μεγειά το μαλλί! Ωραίο πράγμα η ανανέωση. Άσε εγώ ανανεώθηκα πολύ λίγες μέρες πριν μάθω ότι είμαι έγκυος. Τα είχα κόψει μακρύ καρέ. Τώρα τα ξαναμακραίνω... να με δει ο γιος μου με μακρύ μαλλί?

 

ευχαριστω!! εγω το κοντυνα αρκετα με ειχε κουρασει πολυ! μακρυ καρε ειναι! ωωω μπράβο καλα κανεις! Να δει ο γιος την κουκλα μαμα!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια σας κορίτσια!Εγώ έλεγα να τα κόψω αλλά ακόμα δεν τα έκοψα!πάντα είχα μακρύ μαλλί αλλά το κόβω μέχρι το ύψος του σουτιέν στην πλάτη!Τώρα έχει παραγίνει αλλά θα πάω μέχρι τέλος του μήνα πιστεύω!Γενικά δεν κάνω ιδιαίτερες αλλαγές στα μαλλιά μου ξεσπαγα στα νύχια μου πάντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marakineos με γειά το μαλλί!! Εγώ το Σάββατο από πολύ μακρύ τα έκοψα κάτω από τους ώμους. Με κούρασε πολύ το τόσο πολύ και μακρύ μαλλί βρε κορίτσια. Θέλει περιποίηση και στη φάση που είμαι δυσκολεύομαι. 

Θύμησέ μου που μένεις. Όντως έχεις ταξιδάκι για το σπίτι. Αλλά αυτό το ταξίδι θα είναι τόσο διαφορετικό από όλα όσα έχετε κάνει!! Τι όμορφα!!!

@stasa199 στα νύχια, ε;;; Χαχα! Κι εγώ παλιά. Τώρα στην εγκυμοσύνη... Πολλές φορές ούτε που τα φτιάχνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

Με γεια σας κορίτσια!Εγώ έλεγα να τα κόψω αλλά ακόμα δεν τα έκοψα!πάντα είχα μακρύ μαλλί αλλά το κόβω μέχρι το ύψος του σουτιέν στην πλάτη!Τώρα έχει παραγίνει αλλά θα πάω μέχρι τέλος του μήνα πιστεύω!Γενικά δεν κάνω ιδιαίτερες αλλαγές στα μαλλιά μου ξεσπαγα στα νύχια μου πάντα!!

κ εγω γενικα δεν κανω μεγαλες αλλαγες αλλα τωρα νομιζω πως τη χρειαζομουν δεν μου αρεσαν καθολου τα μαλλια μου! θελουν βαφη και οι ακρες ηταν πολυ πολυ χαλια ! χαχαχα ο καθενας καπου ξεσπαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy μενω στην Εύβοια! ευτυχως υπάρχουν μέρη στη διαδρομή για στάση! ειναι και καλή εποχη και πιστευω ο καιρός θα είναι καλός όυτε κρύο ούτε ζέστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με γεια σας κορίτσια! Κι εγώ πριν δύο εβδομάδες έκοψα τα μαλλιά μου σε μακρύ καρέ από αρκετά μακρύ που το είχα. Επειδή δεν τα έχω βάψει ποτέ, τα δώρισα σε μια οργάνωση που φτιάχνουν περούκες για άτομα που πάσχουν από καρκίνο. Λέω γιατί να πάνε χαμένα...

Είναι όντως ωραία που έχει φτιάξει ο καιρός. Αλλάζει και η διάθεση προς το καλύτερο!!!

Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού για το Doppler και ανυπομονώ να δω τον μπέμπη μου!!! Θα φαίνονται καθαρότερα και τα χαρακτηριστικά του... Από τώρα βάζουμε στοιχήματα σε ποιον θα μοιάζει τελικά! Έχει πλάκα γιατί η οικογένεια του άντρα μου λέει ότι μοιάζει σε εμένα, οι δικοί μου (και εγώ) λέμε ότι μοιάζει του άντρα μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Με γεια σας κορίτσια! Κι εγώ πριν δύο εβδομάδες έκοψα τα μαλλιά μου σε μακρύ καρέ από αρκετά μακρύ που το είχα. Επειδή δεν τα έχω βάψει ποτέ, τα δώρισα σε μια οργάνωση που φτιάχνουν περούκες για άτομα που πάσχουν από καρκίνο. Λέω γιατί να πάνε χαμένα...

Είναι όντως ωραία που έχει φτιάξει ο καιρός. Αλλάζει και η διάθεση προς το καλύτερο!!!

Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού για το Doppler και ανυπομονώ να δω τον μπέμπη μου!!! Θα φαίνονται καθαρότερα και τα χαρακτηριστικά του... Από τώρα βάζουμε στοιχήματα σε ποιον θα μοιάζει τελικά! Έχει πλάκα γιατί η οικογένεια του άντρα μου λέει ότι μοιάζει σε εμένα, οι δικοί μου (και εγώ) λέμε ότι μοιάζει του άντρα μου!!! 

Μπράβο πολυ ωραία η κίνηση σου με τα μαλλιά! Θα νιώσουν καλα άνθρωποι που το χρειάζονται!

Με το καλό και η εξέταση αύριο! Να δείτε και τον μπέμπη σας, πόσο ωραία είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Με γεια σας κορίτσια! Κι εγώ πριν δύο εβδομάδες έκοψα τα μαλλιά μου σε μακρύ καρέ από αρκετά μακρύ που το είχα. Επειδή δεν τα έχω βάψει ποτέ, τα δώρισα σε μια οργάνωση που φτιάχνουν περούκες για άτομα που πάσχουν από καρκίνο. Λέω γιατί να πάνε χαμένα...

Είναι όντως ωραία που έχει φτιάξει ο καιρός. Αλλάζει και η διάθεση προς το καλύτερο!!!

Αύριο το απόγευμα έχω ραντεβού για το Doppler και ανυπομονώ να δω τον μπέμπη μου!!! Θα φαίνονται καθαρότερα και τα χαρακτηριστικά του... Από τώρα βάζουμε στοιχήματα σε ποιον θα μοιάζει τελικά! Έχει πλάκα γιατί η οικογένεια του άντρα μου λέει ότι μοιάζει σε εμένα, οι δικοί μου (και εγώ) λέμε ότι μοιάζει του άντρα μου!!! 

Καλά αποτελέσματα!!! Μια χαρούλα! Εγώ έχω Doppler την επόμενη Τετάρτη. Για να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα μικρά μας. 

Μα μπορεί μωρέ από τόσο μικρό να μοιάζει σε κάποιον;;; Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλά αποτελέσματα!!! Μια χαρούλα! Εγώ έχω Doppler την επόμενη Τετάρτη. Για να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα μικρά μας. 

Μα μπορεί μωρέ από τόσο μικρό να μοιάζει σε κάποιον;;; Χαχα

κι όμως μπορει!! χαχα! ο μπεμπης μας φαινεται ιδιος ο αντρας μου! στον υπερηχο βεβαια όσο καλα μπορει να φαινεται! πεταει στα ουρανια και του λεω να κρατιεται μεχρι τη γεννα χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλά αποτελέσματα!!! Μια χαρούλα! Εγώ έχω Doppler την επόμενη Τετάρτη. Για να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα μικρά μας. 

Μα μπορεί μωρέ από τόσο μικρό να μοιάζει σε κάποιον;;; Χαχα

Είναι πολύ μικρά ακόμα για να διαμορφώσουν χαρακτηριστικά, αλλά καλαμπουριζουμε!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Madi85 το είχα κάνει και εγώ παλιότερα!Μπράβο σου!

Καλά αποτελέσματα με την εξέταση άντε να δείτε και τον μπέμπη!

Πάντως βρε κορίτσια μπορεί να μην μοιάζει τόσο απλά υπάρχουν χαρακτηριστικά που λες τα πήρε από τη μαμά η το μπαμπά!εμάς σε όποιον δείξω τη φωτο από τον τελευταίο υπέρηχο της μπέμπας λένε ότι μου μοιάζει πάρα πολύ!Μόνο η πεθερά μου λέει ότι μοιάζει στον Άντρα μου!Μέχρι και ο γιατρός μας το είπε ότι έχει πάρει πολλά χαρακτηριστικά από τη μαμά!Τώρα θα δειξει!!γερά να είναι και όπως είπε η madi85 καλαμπουριζουμε και εμείς τι να κάνουμε!!χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η stasa199 είπε:

@Madi85 το είχα κάνει και εγώ παλιότερα!Μπράβο σου!

Καλά αποτελέσματα με την εξέταση άντε να δείτε και τον μπέμπη!

Πάντως βρε κορίτσια μπορεί να μην μοιάζει τόσο απλά υπάρχουν χαρακτηριστικά που λες τα πήρε από τη μαμά η το μπαμπά!εμάς σε όποιον δείξω τη φωτο από τον τελευταίο υπέρηχο της μπέμπας λένε ότι μου μοιάζει πάρα πολύ!Μόνο η πεθερά μου λέει ότι μοιάζει στον Άντρα μου!Μέχρι και ο γιατρός μας το είπε ότι έχει πάρει πολλά χαρακτηριστικά από τη μαμά!Τώρα θα δειξει!!γερά να είναι και όπως είπε η madi85 καλαμπουριζουμε και εμείς τι να κάνουμε!!χαχαχαα

Νατάσα μου, απ' ότι έχω καταλάβει η πεθερά σου δεν υπάρχει περίπτωση να πει κάτι διαφορετικό. Οπότε για το εγγόνι της θα λέει ότι είναι ίδιο ο γιος της ακόμα και αν μοιάζει τρελά σε σένα. :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Νατάσα μου, απ' ότι έχω καταλάβει η πεθερά σου δεν υπάρχει περίπτωση να πει κάτι διαφορετικό. Οπότε για το εγγόνι της θα λέει ότι είναι ίδιο ο γιος της ακόμα και αν μοιάζει τρελά σε σένα. :-p

Χαχαχαχαχα Πόσο δίκιο έχεις!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! χθες γυρνώντας απο τη δουλειά πέρασα για κάποια ψώνια από ένα καταστημα lidl και ειδα τα βρεφικα που έχει! Κάποια ηταν πολυ΄ωραία! Έγραφαν 100% cotton οπότε πήρα μία πετσετούλα βρεφική με κουκούλα και 5 φορμάκια με μακρύ μανικάκι! Μου φάνηκε καλή η ποιότητα! Είχε και παντελονάκια φούτερ αλλά μου φάνηκαν χοντρά για να φορεθούν Μάιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! χθες γυρνώντας απο τη δουλειά πέρασα για κάποια ψώνια από ένα καταστημα lidl και ειδα τα βρεφικα που έχει! Κάποια ηταν πολυ΄ωραία! Έγραφαν 100% cotton οπότε πήρα μία πετσετούλα βρεφική με κουκούλα και 5 φορμάκια με μακρύ μανικάκι! Μου φάνηκε καλή η ποιότητα! Είχε και παντελονάκια φούτερ αλλά μου φάνηκαν χοντρά για να φορεθούν Μάιο!

Καλημέρα!! Κι εγώ πήρα. Και για εμένα. Σουτιέν, ένα φόρεμα και βρακάκια. Για το μωρό φορμάκια. Είχα πάρει και πριν λίγες εβδομάδες που είχε βάλει και επειδή μου φάνηκαν πολύ ποιοτικά πήρα και σήμερα. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα!! Κι εγώ πήρα. Και για εμένα. Σουτιέν, ένα φόρεμα και βρακάκια. Για το μωρό φορμάκια. Είχα πάρει και πριν λίγες εβδομάδες που είχε βάλει και επειδή μου φάνηκαν πολύ ποιοτικά πήρα και σήμερα. :-)

Δυστυχως τα εγκυμοσύνης τα είχαν τσακίσει όλα! ήθελα κι εγω να πάρω εσώρουχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Angelmammy έχω ραντεβού το απόγευμα στις 7:30 να έχει σχολάσει κι ο σύζυγος να μπορεί να έρθει!

@marakineos με γεια τα καινούρια πραγματάκια!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!!!

τι κανετε?? εγω καλα ειμαι ξυπνησα λιγο περιεργα ειχα κατι πονακια σαν περιοδου χαμηλα τωρα ειμαι στην δουλεια βεβαια!! εχει και υπεροχη μερα σημερα μετα την δουλεια θα παω για περπατημα!!! και εγω ηθελα να παω στο λιντλ αλλα δε προλαβα μεχρι το απογευμα δε θα εχει μεινει τπτ αλλα θα περασω να δω !! και εμας μας εβγαλε την πρωτη του φωτο αλλα δε ειχε καλη θεση και φαινοταν η μουριτσα στριμωγμενη αλλα λενε οτι μοιαζει σε μενα χαχαχα θα δουμε και στην επομενη φορα!!! και εμεις με το αυγο θα τον βγαλουμε εγω μπηκα και διαβαζα και οδηγιες για την ασφαλεια και ρωτησα και ειπαν μονο μεσα σαυτο ειναι το πιο ασφαλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλά @Madi85 ! καλα αποτελεσματα να εχεις! θα δειτε και το μωρακι σας καλα! κι εγω εχω ραντεβου στις 7μιση μακαρι να καθεται καλα να δουμε παλι προσωπακι!

@anni7 μπράβο για το μωράκι σου! τωρα που ανοιξε και ο καιρος ειναι ιδανικα για περπατημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Δυστυχως τα εγκυμοσύνης τα είχαν τσακίσει όλα! ήθελα κι εγω να πάρω εσώρουχα!

Ξαναπήγαινε!!! Πρωινή ώρα και θα βρεις. Μέχρι το Σάββατο θα έχει. Πήγαινε αν μπορείς αύριο μεθαύριο 8:00-9:00. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! Τα ειδα και εγω αλλα δεν εχω προλαβει να παω...εχω 2-3 καταστηματα κοντα θα παω παρακευη και οπου βρω!!απο σουτιεν ειμαι κομπλε και ρουχαλακια για το μωρο ειδα ομως κατι τιραντακια θηλασμου που εχει κ θελω να παρω!!!!εγω εχω αυριο στις 5 ραντεβου με τη γυναικολογο!!για να δουμε πως παει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag είναι φανταστικά τα φανελάκια αυτά. Εγώ πήρα χθες μια 2αδα κ σήμερα έστειλα τ άντρα μ να πάρει άλλη μια. Βολεύουν κ στην κλινική κ εννοείται όλο τ καλοκαιρι μετά.

Εγώ ελάχιστα πρόλαβα στα Λιντλ κορίτσια κ αυτά κατά τύχη περάσαμε. Πήρα φανελάκια κ κάτι μπλουζάκια κοντομάνικά για τ μωρο για τ καλοκαίρι. Στα βρεφικά έχουν πολύ καλή ποιότητα.

Στο γιατρό έχω ραντεβού την Πέμπτη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...