Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Νικονα μου όταν παίρνεις έναν άνθρωπο επί δυο εβδομάδες κ δεν μπορείς να συνεννοηθεις και έχεις εκεί και τρία εμβρυα αρχίζεις κ ανησυχεις.δε ξέρω σήμερα αν φαίνομαι κάπως απ το γραπτό λόγο επειδή ίσως είμαι άρρωστη είμαι μπουκωμενη και δεν μπορώ να καταπιω.ειναι δωρεάν αν δεν έχεις αλλά σου ζηταει συγκεκριμένα χρήματα κ σου λέει ότι είναι για τον εξοπλισμό που χαλάει κ τον πληρώνει απ τη τσέπη του.ε είναι στάνταρ ποσό ή ταρίφα.

Ισως τότε η λύση μπλουμπλου μου ειναι να πατε απο κοντα με τον συζυγο καποια στιγμη να του εξηγησετε την κατασταση και να ορισετε μία ημερομηνια ειτε για το χειρουργειο ειτε για την εμβρυομεταφορα. 

Δεν ξερω κατα πόσον αυτου του ειδους η συνεννοηση που εχετε τωρα βοηθαει την κατασταση. 

Γι αυτο λεω να το ξεκαθαρισετε.

Οσο για αυτο που λες οτι μπορει να φαινεσαι καπως απο τον γραπτο λογο, νομιζω οτι σου το ειπαν κ τα κοριτσια εχθες οταν μας εγραψες οτι θες να κανεις ετ. Απο τη στιγμη που δεν εχεις μιλησει και εκκρεμει ενα χειρουργειο γιατι να βιαστεις τοσο πολυ? Υποτιθεται οτι προσπαθουμε να εχουμε τις πιο ιδανικες συνθηκες για να προχωρησουμε σε ετ. 

Και σου ξαναλεω οτι φυσικα εσυ ξερεις καλυτερα απο μας. Απλα σου λεμε την γνωμη μας γιατι καμια φορα οταν ζουμε μια κατασταση απο μεσα ισως δεν βλεπουμε πολυ καθαρα. 

@Rinaki88 εγω την βρισκω μια χαρα την χοριακη σου και σημερα. Πες τα νεα απο τον υπέρηχο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Μία απ τα ίδια μαριλια και μένα έτσι τώρα δεν έχω το πρόγραμμα κ ξαναπαρε με κτλ.αυριο τελευταία φορά που θα πάρουμε αν δε θέλει θα τον ρωτησουμε στα ίσια.

Ναι συμφωνώ να ρωτήσεις στα ίσια!!Κ μένα ο γιατρός μου μου είπε να κάνουμε 2 σπερματέγχυση!!Κ του είπα ναι γιατι για να σου δίνω 500 ευρα κ αποτέλεσμα να μην βλέπω!!Κατευθείαν εξωσωματική κ μου είπε συμφωνώ!!Σίγα μην ντραπούμε!!Ολα θα γίνουν γλυκιά μου!!Μας φαίνεται ένα ταιράστιο βουνό αλλά θα ξεπεραστούν όλα τα εμπόδια!!Να σκέφτεσαι την καινούργια χρονιά κ καινούργιες προσδοκίες κ ελπίδες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marillia είπε:

Ναι συμφωνώ να ρωτήσεις στα ίσια!!Κ μένα ο γιατρός μου μου είπε να κάνουμε 2 σπερματέγχυση!!Κ του είπα ναι γιατι για να σου δίνω 500 ευρα κ αποτέλεσμα να μην βλέπω!!Κατευθείαν εξωσωματική κ μου είπε συμφωνώ!!Σίγα μην ντραπούμε!!Ολα θα γίνουν γλυκιά μου!!Μας φαίνεται ένα ταιράστιο βουνό αλλά θα ξεπεραστούν όλα τα εμπόδια!!Να σκέφτεσαι την καινούργια χρονιά κ καινούργιες προσδοκίες κ ελπίδες!!

Χαχαχα εμ έτσι μιλάω κι εγώ και τους φαίνεται κάπως.αλλα υπάρχει ή πλειοψηφία του κόσμου που δυστυχώς τους έχει μάθει έτσι,να τους πληρώνει να τους παρακαλάει κ να κάθεται να τ'ακούει κι από πάνω.

Τώρα εδω μέσα γενικά νομίζω ότι έχω δείξει πόσο καιρό τώρα ότι γενικά έχω χαρα και πάντα εδώ μέσα προσπαθούσα να μιλάω σε όλα τα κορίτσια με χιούμορ κ να μη στεναχωριουνται.μου συνέβη κ μένα αυτό τώρα και έχω το αναμενόμενο άγχος που καθεμία θα είχε στη θέση μου και ακούω ότι δεν είσαι καλά κ πρέπει να το κοιταξεις.εδω μέσα έχουν γράψει κατά καιρούς προβλήματα που ειτε είναι πιο ασήμαντα είτε πιο σοβαρά ποτέ καμιά μας δεν είπε έτσι.θα το κοιτάξω λοιπόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχα εμ έτσι μιλάω κι εγώ και τους φαίνεται κάπως.αλλα υπάρχει ή πλειοψηφία του κόσμου που δυστυχώς τους έχει μάθει έτσι,να τους πληρώνει να τους παρακαλάει κ να κάθεται να τ'ακούει κι από πάνω.

Τώρα εδω μέσα γενικά νομίζω ότι έχω δείξει πόσο καιρό τώρα ότι γενικά έχω χαρα και πάντα εδώ μέσα προσπαθούσα να μιλάω σε όλα τα κορίτσια με χιούμορ κ να μη στεναχωριουνται.μου συνέβη κ μένα αυτό τώρα και έχω το αναμενόμενο άγχος που καθεμία θα είχε στη θέση μου και ακούω ότι δεν είσαι καλά κ πρέπει να το κοιταξεις.εδω μέσα έχουν γράψει κατά καιρούς προβλήματα που ειτε είναι πιο ασήμαντα είτε πιο σοβαρά ποτέ καμιά μας δεν είπε έτσι.θα το κοιτάξω λοιπόν.

Μπλουμπλουκα μου εννοείται ότι είσαι πάντα μες τη χαρά εσύ. Αφού έχουμε πει είσαι το αστείο μας μπλουμπλουκι. Απλά σήμερα έχεις άγχος γιατί σου έσπασε και αυτός τα νεύρα! 

Έλα μη στεναχωριέσαι άλλο. Όλα θα λυθούν! Θα φέρεις εσύ τα πάνω κάτω και θα γίνει το καλύτερο.

Έλα θες να πούμε τί θα κάνουμε με το καινούργιο θεματακι να σου φτιάξει η διάθεση;

@sansa μου χαίρομαι πολύ για την ευχάριστη εξέλιξη. Άντε κορίτσι μου με το καλό να βγουν οι εξετάσεις και να κάνεις ετ .Να είναι η τυχερή σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η sansa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά.Άργησα λίγο να μπω στο φόρουμ γιατί είχα κάτι δουλειές και έτρεχα.Τελικά το ένα εμβρυακι προχώρησε είναι τριών ημερών και 7 κυττάρων,είναι πολύ καλό είπε η εμβρυολογος.Το άλλο δυστυχώς δε γονιμοποιηθηκε,εγώ βέβαια το ήξερα,έτσι γίνεται πάντα.Δε πειράζει όμως έχουμε άλλο ένα,συνολικά 3 στη κατάψυξη.Θα κάνω άλλον ένα κύκλο τέλη Ιανουαρίου και μετά με το οκ του Νίκα θα κάνω την ετ.Τουλάχιστον χαμογέλασα λιγάκι πριν βγει αυτός ο χρόνος.Nektalinaki_love εύχομαι αύριο να βγει θετική η χοριακη και να έκανε λάθος το τεστ.

Σανσάκι Σ’ευχαριστώ πολύ!αν και δεν έχω και πολλές ελπίδες!και όσο πιο γρήγορα το συνηδειτοποιήσω,τόσο καλύτερα!άντε να έρθει το αύριο να τελειώνω γιατί αυτο το μαρτύριο δεν το μπορώ!μπράβο στο εμβρυάκι σου!άντε ένα ακόμη εμβρυάκι έχεις!σιγά σιγά και με κόπο τα μάζεψες κοπέλα μου!αντε να πάνε όλα καλά με την εξέταση και να τα μεταφέρεις σιγα σιγά τα μωράκια σου!με το καλό όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου ειπες ότι έτσι όπως σας τα γράφω δε φαίνομαι να είναι καλά κ να κανω ένα διάλειμμα να ηρεμησω.οκ,εμεις μαζί μιλάμε τόσο καιρό ξέρεις το ιστορικό μου κ ξέρεις ότι έχω φλεγμονή κ έχει διογκωθεί ή σάλπιγγα μου,πριν λίγες μέρες είπα ότι δεν πατούσα το πόδι μου από τον πόνο.σε τέτοια περίπτωση το πιο λογικό είναι να πιέζει ή γυναίκα να μπει χειρουργείο γιατι φοβάται μην γίνουν τα πράγματα χειρότερα.ξερεις ότι ή φλεγμονή είχε βρεθει απ το καλοκαίρι.δεν είναι όλα στο μυαλό μας κ ούτε είμαι τρελή επειδή φοβάμαι.ειπα κι εγώ να μοιραστω το πρόβλημα που αντιμετώπιζω,για να πάρω γνώμες για το τι θα κανατε στη θέση μου ώστε να λυθεί το πρόβλημα όχι για να ακούω ότι δεν είμαι καλά.και είναι κι ο γραπτός λόγος που φαίνεται κάπως να τώρα και το μήνυμα μου δε ξέρω πως θα φανεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@nikona μου ειπες ότι έτσι όπως σας τα γράφω δε φαίνομαι να είναι καλά κ να κανω ένα διάλειμμα να ηρεμησω.οκ,εμεις μαζί μιλάμε τόσο καιρό ξέρεις το ιστορικό μου κ ξέρεις ότι έχω φλεγμονή κ έχει διογκωθεί ή σάλπιγγα μου,πριν λίγες μέρες είπα ότι δεν πατούσα το πόδι μου από τον πόνο.σε τέτοια περίπτωση το πιο λογικό είναι να πιέζει ή γυναίκα να μπει χειρουργείο γιατι φοβάται μην γίνουν τα πράγματα χειρότερα.ξερεις ότι ή φλεγμονή είχε βρεθει απ το καλοκαίρι.δεν είναι όλα στο μυαλό μας κ ούτε είμαι τρελή επειδή φοβάμαι.ειπα κι εγώ να μοιραστω το πρόβλημα που αντιμετώπιζω,για να πάρω γνώμες για το τι θα κανατε στη θέση μου ώστε να λυθεί το πρόβλημα όχι για να ακούω ότι δεν είμαι καλά.και είναι κι ο γραπτός λόγος που φαίνεται κάπως να τώρα και το μήνυμα μου δε ξέρω πως θα φανεί.

Σου εγραψα εγω πουθενα μπλουμπλου οτι εισαι τρελη?

Διαβασες καπου να σου γραφω να μην κανεις το χειρουργειο ή οτι δεν εχεις φλεγμονη στην σαλπιγγα και οτι αυτα ειναι στο μυαλό σου?

Και για να καταλαβω, μου λες πως ειναι κακό που σου προτείνω να κανεις ενα διαλειμμα ωστε να ηρεμήσεις??? 

Ε τοτε θα πρεπει να σταματησω να συμμετεχω στη παρεα. 

Θα συνεχισω να σας διαβαζω κοριτσια μου αλλα δεν θα σας γραφω. Με λυπεί αυτό. Αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως. 

Ευχομαι ολοψυχα σε ολες καλη τυχη! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Σου εγραψα εγω πουθενα μπλουμπλου οτι εισαι τρελη?

Διαβασες καπου να σου γραφω να μην κανεις το χειρουργειο ή οτι δεν εχεις φλεγμονη στην σαλπιγγα και οτι αυτα ειναι στο μυαλό σου?

Και για να καταλαβω, μου λες πως ειναι κακό που σου προτείνω να κανεις ενα διαλειμμα ωστε να ηρεμήσεις??? 

Ε τοτε θα πρεπει να σταματησω να συμμετεχω στη παρεα. 

Θα συνεχισω να σας διαβαζω κοριτσια μου αλλα δεν θα σας γραφω. Με λυπεί αυτό. Αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως. 

Ευχομαι ολοψυχα σε ολες καλη τυχη! 

 

ελα βρε κοριτσι μου....εσυ εισαι η ψυχη του φορουμ..!!!! σε ποιον θα λεω τον πονο μου??? αδικως λεγονται κουβεντες....αντε ξεκινα το καινουργιο θεματακι κ η καθεμια μας να ξεκινησει με κατι θετικο κ οχι το λυπηρο παρελθον μας...παμε βρε κοριτσια χρονιαρες μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Σου εγραψα εγω πουθενα μπλουμπλου οτι εισαι τρελη?

Διαβασες καπου να σου γραφω να μην κανεις το χειρουργειο ή οτι δεν εχεις φλεγμονη στην σαλπιγγα και οτι αυτα ειναι στο μυαλό σου?

Και για να καταλαβω, μου λες πως ειναι κακό που σου προτείνω να κανεις ενα διαλειμμα ωστε να ηρεμήσεις??? 

Ε τοτε θα πρεπει να σταματησω να συμμετεχω στη παρεα. 

Θα συνεχισω να σας διαβαζω κοριτσια μου αλλα δεν θα σας γραφω. Με λυπεί αυτό. Αλλα δεν μπορω να κανω αλλιως. 

Ευχομαι ολοψυχα σε ολες καλη τυχη! 

 

Νικονα μην κάνεις αυτό ώστε να βγω ή άδικη της παρεας. συγκρατησες τα λόγια μου στη μέση του μηνύματος κ τα αναφερεις ενώ εγώ έγραψα στην αρχή τι ειπες." Μπλουμπλου μου έτσι όπως μας τα γράφεις δε φαίνεσαι να είσαι καλά και πρέπει να ηρεμησεις" κ αργότερα πάλι ότι πρέπει να κάνω ένα διάλειμμα;να αφήσω δηλ τα πράγματα να ποναω να αφήνω τη φλεγμονή να προχωράει γιατί δεν είμαι ήρεμη.μην αγχωνεσαι αποχωρω εγώ ούτως ή άλλως πάντα οι καλές διπωματισες έχουν την εύνοια του κοινού.εγω το μόνο που έχω είναι ότι με πειράζει να το δειχνω ακόμα κ στους πολύ δικούς μου ανθρώπους.καλη επιτυχία σε όλες κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  Κορίτσια μου εγώ ξέρω ότι εδώ υπάρχει ειλικρινές ενδιαφέρον από την μια για την άλλη, τουλάχιστον για τα κορίτσια που είμαστε τόσο καιρό εδώ. 

Λογικό είναι ότι κάποιες στιγμές που υπάρχει άγχος, το οποίο είναι εύλογο με τόσα που περνάμε  και στην προσπάθειά μας να χαλαρώσουμε η μια την άλλη (εγώ τουλάχιστον έχω πολλή αγωνία να βοηθήσω και ξέρω ότι όλες το νιώθουμε αυτό και ειδικά κάποια κορίτσια πολύ  έντονα  μεταξύ των οποίων και το @nikonaκι μας) μπορεί να γίνουν παρερμηνείες στα λεγόμενα μας. Εντάξει ανθρώπινο είναι. Σε λίγο θα το έχουμε ξεχάσει γιατί είμαστε καλές φίλες ε; 

Μη στεναχωριεται καμία παρακαλώ με τέτοια. Άντε γιατί θα σας μαλώσω ?

Είναι άδικο τώρα,  μας στεναχωρειτε όλες. Καμία δε θα φύγει. Τί είναι αυτά χρονιαρες μέρες που λέει και η αντζυ; 

Δεν το δέχομαι να μπει ο νέος χρόνος και να μην είμαστε όλες μαζί.

Αύριο περιμένω καλημέρα από όλες.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/12/2018 at 7:37 ΜΜ, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έλα κορίτσια, δε θέλω τέτοια. Το 2019 πάμε δυναμικά! Χρόνια πολλά @satya μου. Μην απογοητεύσαι.

Καλημερα! Δεν απογοηρευομαι! Κάνω χιούμορ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Καλή επιτυχία @Nektarinaki_love για την χοριακη σου!

Τι γίνεται ρε κορίτσια? Τι παρεξήγηση έγινε τώρα? Δεν θα αποχωρήσει καμιά. Στείλτε κανένα προσωπικό μήνυμα να το συζητήσετε. Αντε μην στεναχωριόμαστε όλες τέτοιες μέρες.

@Bloublou85 είναι σίγουρο ότι ο γιατρός σε αποφεύγει για τα λεφτά? Πριν από λίγο καιρό είχατε πολύ καλή εντύπωση για αυτόν. Ότι είναι σοβαρός εξαιρετικος επιστήμονας και σας άρεσε. Μήπως είναι σε άδεια αυτές τις μέρες και γιαυτό έχει τέτοια συμπεριφορά επειδή θέλει να ξεκουραστεί και να μην δουλεύει? Θα τον ξαναπαρετε σήμερα για να βγάλετε άκρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!5 ώρα θα έχω τα αποτελέσματα!αλλα έκανα ενα ακόμα τεστάκι το πρωι και βγηκε αρνητικό...είμαι ράκος..με το ζόρι πήγα να κάνω χοριακή...και στο μικροβιολογικό ητανε μια κοπέλα που έκανε καμπύλη σακχάρου!και είχε μια κοιλίτσα τούρλα...οπότε καταλαβαίνετε!με πήρανε τα κλάμματα εκει....ειμαι χάλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nektarinaki_love είπε:

καλησπέρα κορίτσια!5 ώρα θα έχω τα αποτελέσματα!αλλα έκανα ενα ακόμα τεστάκι το πρωι και βγηκε αρνητικό...είμαι ράκος..με το ζόρι πήγα να κάνω χοριακή...και στο μικροβιολογικό ητανε μια κοπέλα που έκανε καμπύλη σακχάρου!και είχε μια κοιλίτσα τούρλα...οπότε καταλαβαίνετε!με πήρανε τα κλάμματα εκει....ειμαι χάλια..

τι να πω.....ξεσπασε οσο μπορεις εκει μοναχουλα σου για να ξαλαφρωσεις..,..αλλα οχι υπερβολες γιατι η ζωη συνεχιζεται..ο αρχικος πονος ειναι αβασταχτος αλλα σιγα σιγα θα δεις οτι θες πολυ να προσπαθησεις ξανα..!!! να ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΤΑΘΕΡΗ ΣΤΟ ΣΤΟΧΟ ΣΟΥ!!!!!! 

ΥΓ! αχ...λες να γινει θαυμα κ τσαμπα κλαιμε???? μακαρι θεε μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nektarinaki_love είπε:

καλησπέρα κορίτσια!5 ώρα θα έχω τα αποτελέσματα!αλλα έκανα ενα ακόμα τεστάκι το πρωι και βγηκε αρνητικό...είμαι ράκος..με το ζόρι πήγα να κάνω χοριακή...και στο μικροβιολογικό ητανε μια κοπέλα που έκανε καμπύλη σακχάρου!και είχε μια κοιλίτσα τούρλα...οπότε καταλαβαίνετε!με πήρανε τα κλάμματα εκει....ειμαι χάλια..

ωχ ρε γαμωτο.. Σου στέλνω δύναμη για να σηκωθείς. Είναι πολύ δύσκολο. Το έχω ζήσει και αυτό το σκηνικό ?

Θα μιλήσεις με τον γιατρό σου σήμερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

ωχ ρε γαμωτο.. Σου στέλνω δύναμη για να σηκωθείς. Είναι πολύ δύσκολο. Το έχω ζήσει και αυτό το σκηνικό ?

Θα μιλήσεις με τον γιατρό σου σήμερα? 

σε αυτες τις περιπτωσεις την ιδια μερα που λεμε στο γιατρο την χοριακη, ρωταμε κ  την μετεπειτα πορεια μας??? συνηθως αυτο κανετε κορτσια??? για να ξερω κ εγω την τεταρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

ωχ ρε γαμωτο.. Σου στέλνω δύναμη για να σηκωθείς. Είναι πολύ δύσκολο. Το έχω ζήσει και αυτό το σκηνικό ?

Θα μιλήσεις με τον γιατρό σου σήμερα? 

Αχ δεν ξέρω πως θα σηκωθώ,αλλα προς το παρόν νιωθω οτι θα είμαι χάλια για το υπόλοιπο της ζωής μου!τοσο χάλια είμαι...περιμένω να βγεί η χοριακή και μετά δεν ξέρω τι θα κάνω...να τον πάρω?να μην τον πάρω?είμαι στα χαμένα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η antzy9 είπε:

σε αυτες τις περιπτωσεις την ιδια μερα που λεμε στο γιατρο την χοριακη, ρωταμε κ  την μετεπειτα πορεια μας??? συνηθως αυτο κανετε κορτσια??? για να ξερω κ εγω την τεταρτη

Εγώ Αντζυ μου δεν έχω κάνει ποτέ εξωσωματική στην Ελλάδα και δεν ξέρω πως πάει το σύστημα. Είσαι με ιδιωτη γιατρό ή σε δημόσιο νοσοκομείο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Εγώ Αντζυ μου δεν έχω κάνει ποτέ εξωσωματική στην Ελλάδα και δεν ξέρω πως πάει το σύστημα. Είσαι με ιδιωτη γιατρό ή σε δημόσιο νοσοκομείο?

σε ιδιωτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Αχ δεν ξέρω πως θα σηκωθώ,αλλα προς το παρόν νιωθω οτι θα είμαι χάλια για το υπόλοιπο της ζωής μου!τοσο χάλια είμαι...περιμένω να βγεί η χοριακή και μετά δεν ξέρω τι θα κάνω...να τον πάρω?να μην τον πάρω?είμαι στα χαμένα!?

εγω λεω για σημερα να μην εχεις επαφες με κανεναν παρα μονο με τον αντρουλη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της εμένα έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...