Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Καπως έτσι ! Παίρνω cyclacur prolutex innohep lutinus felicine  αυτααα

Βάλε τα φάρμακα, βάλε την προγεστερόνη, βάλε τον αιματοκρίτη που θα αρχίσει την πτώση σιγά - σιγά από το/τα bebe λογικό είναι να νυστάζεις  μπεμπέκι μου. 

@Magaiver, Mag Μου μη φοβάσαι. Και την άλλη φορά είχες κυστούλα, αλλά δεν είχε τελικά επηρεάσει καθόλου αν θυμάμαι σωστά. Όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι, μην ανησυχείς. Άντε με το καλό να έρθετε. Ένας μήνας έμεινε πάνω - κάτω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου τί κάνεις; Σ' ευχαριστώ για τη στήριξη και τις ευχές που πάντα μου στέλνεις. [smilie=love9.gif]

Και όλες σας δηλαδή δεν έχω από καμία παράπονο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@nikona μου τί κάνεις; Σ' ευχαριστώ για τη στήριξη και τις ευχές που πάντα μου στέλνεις. [smilie=love9.gif]

Και όλες σας δηλαδή δεν έχω από καμία παράπονο. 

Πιου πιου μου σε εχω στο νου να ξερεις. Δεν το εχω περασει αλλα προσπαθω να το φανταστω. 

Καλα ειμαι κι εγω. Ολα καλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Πιου πιου μου σε εχω στο νου να ξερεις. Δεν το εχω περασει αλλα προσπαθω να το φανταστω. 

Καλα ειμαι κι εγω. Ολα καλα. 

Το ξέρω καλή μου και σ' ευχαριστώ. Να μη σκέφτεσαι τίποτα  δυσάρεστο, ειδικά τώρα μόνο όμορφες σκέψεις θέλω να κάνετε εσείς οι εγκυούλες αλλά και όλα τα κορίτσια που προσπαθούν μόνο όμορφες και αισιόδοξες σκέψεις. 

Φιλιά πολλά σε εσένα και χαδάκια στον μπεμπάκο. [smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Το ξέρω καλή μου και σ' ευχαριστώ. Να μη σκέφτεσαι τίποτα  δυσάρεστο, ειδικά τώρα μόνο όμορφες σκέψεις θέλω να κάνετε εσείς οι εγκυούλες αλλά και όλα τα κορίτσια που προσπαθούν μόνο όμορφες και αισιόδοξες σκέψεις. 

Φιλιά πολλά σε εσένα και χαδάκια στον μπεμπάκο. [smilie=love9.gif]

Ευχαριστώ πιου πιου μου. Εισαι πολυ καλη κ πολυ γλυκια κοπελα. Ολα στο τελος θα πανε καλα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

ολα καλα? πως εισαι?

Καλά είμαι μπεμπακι προετοιμαζομαι σιγά σιγά.εσυ πως είσαι πότε έχεις υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Πήγα την Παρασκευή στην γυναικολόγο εδώ Γερμανία και έκανα υπέρηχο. Αυτή ήταν πολύ σκεπτική πως θα φύγει η κύστη χωρίς να έρθει περίοδος. Δεν θα αδιαθετησω γιατί παίρνω σικλακουρ συνεχόμενα 2 κουτιά χωρίς να σταματήσω έως τις 31 Δεκέμβριου?

Όλα καλά θα πάνε @Magaiver μου!!! Πότε πέρασε κιόλας ο καιρός... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλά είμαι μπεμπακι προετοιμαζομαι σιγά σιγά.εσυ πως είσαι πότε έχεις υπέρηχο;

την πεμπτη και εχει αρχισει η αγωνια! ποτε θα κανεις τη λαπαροσκοπηση εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

την πεμπτη και εχει αρχισει η αγωνια! ποτε θα κανεις τη λαπαροσκοπηση εσυ?

Ωραία με το καλό να το δείτε μπεμπε μου! Στις 21 είναι να κάνω εγώ,αλλα ανησυχω γιατί μου είπε να ξεκινησω το duphaston τη 15η μέρα για να έρθει περίοδος όμως διαβάζω παντού πως γενικά το παίρνουν κανονικά στο κυκλο κι απορω αν θα έρθει τόσο νωρις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ωραία με το καλό να το δείτε μπεμπε μου! Στις 21 είναι να κάνω εγώ,αλλα ανησυχω γιατί μου είπε να ξεκινησω το duphaston τη 15η μέρα για να έρθει περίοδος όμως διαβάζω παντού πως γενικά το παίρνουν κανονικά στο κυκλο κι απορω αν θα έρθει τόσο νωρις.

για να στο ειπε κατι θα εχει στο μυαλο σου αλλα για να μην αγχωνεσαι γιατι δεν το παιρνεις να σου εξηγησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Το ξέρω καλή μου και σ' ευχαριστώ. Να μη σκέφτεσαι τίποτα  δυσάρεστο, ειδικά τώρα μόνο όμορφες σκέψεις θέλω να κάνετε εσείς οι εγκυούλες αλλά και όλα τα κορίτσια που προσπαθούν μόνο όμορφες και αισιόδοξες σκέψεις. 

Φιλιά πολλά σε εσένα και χαδάκια στον μπεμπάκο. [smilie=love9.gif]

@Πιου-πιου μου νομίζω οτι είναι αναπόφευκτο να μην σκεφτόμαστε άσχημα πράγματα... έχουμε περάσει τόσα κ δυστυχώς δεν μπορώ να αποβάλλω τον φόβο... χθές ειχα λίγα καφέ κ σημερα ελάχιστα ροζ στο σκούπισμα... εβαλα την γιατρό μου να με δει έκτακτα για να ηρεμήσω. Όλα καλά ευτυχώς με το έμβρυο, καρδούλα δεν ακούσαμε ακομα, είναι νωρίς.( Θα πάω την πεμπτη πάλι) πόσο δύναμη μπορεί να χρειαζόμαστε; Κ εσύ έχεις πολύ κοριτσάκι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εδωωω! Παρούσα!

Καλά τώρα Μπεμπούλα μου!! Όπως θα είδες πιο πάνω σήμερα έκαναν χαμώ!!! Όλα μια χαρά με το μπιζελάκι μου!!! Θα πάω πάλι την πεμπτη μήπως ακούσουμε καρδούλα!!! Εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

για να στο ειπε κατι θα εχει στο μυαλο σου αλλα για να μην αγχωνεσαι γιατι δεν το παιρνεις να σου εξηγησει?

Μπαα δε θέλω με αποπαιρνει, βασικά δε με νοιάζει και να μην το κάνω τώρα γιατί φοβάμαι τόσο που άμα γλιτωσω θα χαρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zeta. είπε:

Καλά τώρα Μπεμπούλα μου!! Όπως θα είδες πιο πάνω σήμερα έκαναν χαμώ!!! Όλα μια χαρά με το μπιζελάκι μου!!! Θα πάω πάλι την πεμπτη μήπως ακούσουμε καρδούλα!!! Εσύ;;;

σε καταλαβαινω και εγω τοσες μερες με τα ροζ τρελενομαι!! αλλα την πεμπτη θα δουμε! ειδατε σακο ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

την πεμπτη και εχει αρχισει η αγωνια! ποτε θα κανεις τη λαπαροσκοπηση εσυ?

Μαζί θα πάμε!!! Να πάνε όλα καλά @Bloublou85 με την λαπαροσκόπηση!!! Σε θελω γενναία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπαα δε θέλω με αποπαιρνει, βασικά δε με νοιάζει και να μην το κάνω τώρα γιατί φοβάμαι τόσο που άμα γλιτωσω θα χαρω.

γιατι σε αποπαιρνει κοριτσι μου?? μη φοβασαι βρε! να το κανεις να εισαι πιο κοντα στο στοχο σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Zeta. είπε:

Μαζί θα πάμε!!! Να πάνε όλα καλά @Bloublou85 με την λαπαροσκόπηση!!! Σε θελω γενναία!!!!!

εμεις σακο/ σακους θα δουμε δεν νομιζω καρδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

γιατι σε αποπαιρνει κοριτσι μου?? μη φοβασαι βρε! να το κανεις να εισαι πιο κοντα στο στοχο σου 

Α έτσι είναι το στυλ του δεν είναι τίποτα είναι καλος.εγω θα το πάρω κι όπως έρθουν.

@Zeta. ζετακι με το καλό κι εσύ να ακουσεις το μωρακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. θάρρος και αισιοδοξία κορίτσι μου. Εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά. Καταλαβαίνω όλες τις αγωνίες σου. Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα πάρεις την βαθιά ανάσα ανακούφισης που περιμένεις. Πρέπει να γίνει έτσι και θα γίνει. Θα το δεις.

@bebe2, @Zeta. μην αγχώνεστε με τα ροζ και τα καφέ. Σας το έχουν πει οι γιατροί σας, δε σημαίνει κάτι. Αχ ξέρω ότι είναι μια κουβέντα, ακόμα και που το γράφω και το πιστεύω, ξέρω ότι είναι μια κουβέντα. Όλα όμως θα πάνε καλά, με το καλό οι υπέρηχοι σας, θα είναι όλα τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Zeta. θάρρος και αισιοδοξία κορίτσι μου. Εύχομαι ολόψυχα να σου πάνε όλα καλά. Καταλαβαίνω όλες τις αγωνίες σου. Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα πάρεις την βαθιά ανάσα ανακούφισης που περιμένεις. Πρέπει να γίνει έτσι και θα γίνει. Θα το δεις.

@bebe2, @Zeta. μην αγχώνεστε με τα ροζ και τα καφέ. Σας το έχουν πει οι γιατροί σας, δε σημαίνει κάτι. Αχ ξέρω ότι είναι μια κουβέντα, ακόμα και που το γράφω και το πιστεύω, ξέρω ότι είναι μια κουβέντα. Όλα όμως θα πάνε καλά, με το καλό οι υπέρηχοι σας, θα είναι όλα τέλεια.

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

σε καταλαβαινω και εγω τοσες μερες με τα ροζ τρελενομαι!! αλλα την πεμπτη θα δουμε! ειδατε σακο ε?

Ναι με το μπιζελάκι μέσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...