Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ..τι κάνετε;πολυ άγχος έχουμε ολες κ δεν ειναι καλο..χαλαρααααα... :)

Εγω εκλεισα την 6η βδομαδα κυησης (οπως τα μετρανε οι γιατροι..τι πραγμα κ αυτό)..προχθες το βραδυ ειχα την πρωτη μου ναυτια κ εμετο :) ..τι ευτυχια..την δευτερα εχω υπερηχο για την καρδουλα...κοντευω να φαω τα σιδερα μεχρι να ρθει εκεινη η μέρα...αλλα εχω κ αλλο θεμα...24 του μηνα εχουμε βαφτιση κ ειμαι νονα..λετε να μην μ αφησει η γιατρός μου να χω αγκαλια το βαφτιστηρι κ να πρεπει να το κρατάει ο άντρας μου;

Μπράβο κοπέλα μου .Χαίρομαι για σένα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ..τι κάνετε;πολυ άγχος έχουμε ολες κ δεν ειναι καλο..χαλαρααααα... :)

Εγω εκλεισα την 6η βδομαδα κυησης (οπως τα μετρανε οι γιατροι..τι πραγμα κ αυτό)..προχθες το βραδυ ειχα την πρωτη μου ναυτια κ εμετο :) ..τι ευτυχια..την δευτερα εχω υπερηχο για την καρδουλα...κοντευω να φαω τα σιδερα μεχρι να ρθει εκεινη η μέρα...αλλα εχω κ αλλο θεμα...24 του μηνα εχουμε βαφτιση κ ειμαι νονα..λετε να μην μ αφησει η γιατρός μου να χω αγκαλια το βαφτιστηρι κ να πρεπει να το κρατάει ο άντρας μου;

Μπράβο κοπέλα μου με το καλό ο υπέρηχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Γεια σας κοριτσια μου ..τι κάνετε;πολυ άγχος έχουμε ολες κ δεν ειναι καλο..χαλαρααααα... :)

Εγω εκλεισα την 6η βδομαδα κυησης (οπως τα μετρανε οι γιατροι..τι πραγμα κ αυτό)..προχθες το βραδυ ειχα την πρωτη μου ναυτια κ εμετο :) ..τι ευτυχια..την δευτερα εχω υπερηχο για την καρδουλα...κοντευω να φαω τα σιδερα μεχρι να ρθει εκεινη η μέρα...αλλα εχω κ αλλο θεμα...24 του μηνα εχουμε βαφτιση κ ειμαι νονα..λετε να μην μ αφησει η γιατρός μου να χω αγκαλια το βαφτιστηρι κ να πρεπει να το κρατάει ο άντρας μου;

καλησπέρα κορίτσια και από μένα. Τελικά εκανα τον υπέρηχο χθες 6η εβδομάδα μέτρησε και παλμούς . Όπως το είδε είχα έναν σάκο και με παρέπεμψε τώρα σε μαιευτήρα γυναικολόγο γιατί από το κέντρο τελείωσε η δουλειά τους. Εύχομαι σε όλες να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Souko είπε:

καλησπέρα κορίτσια και από μένα. Τελικά εκανα τον υπέρηχο χθες 6η εβδομάδα μέτρησε και παλμούς . Όπως το είδε είχα έναν σάκο και με παρέπεμψε τώρα σε μαιευτήρα γυναικολόγο γιατί από το κέντρο τελείωσε η δουλειά τους. Εύχομαι σε όλες να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες .

Συγχαρητήρια και σε σένα κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Souko είπε:

καλησπέρα κορίτσια και από μένα. Τελικά εκανα τον υπέρηχο χθες 6η εβδομάδα μέτρησε και παλμούς . Όπως το είδε είχα έναν σάκο και με παρέπεμψε τώρα σε μαιευτήρα γυναικολόγο γιατί από το κέντρο τελείωσε η δουλειά τους. Εύχομαι σε όλες να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες .

@Souko δηλαδη είμαστε στην ιδια φάση;;;;μπραβο σου να συνεχίσουν όλα να πηγαίνουν καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Littleme είπε:

Μπράβο κοπέλα μου .Χαίρομαι για σένα ! 

Τα καλυτερα ευχομαι και για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερααα , εκανα εμβρυμεταφορα τη δευτερα 2 εμβρυακια 3 ημερων κατεψυγμενα , 7 και 8 διαιρεσεων , απο χτες εχω πονους στη μεση πολλους και κοιλια δεξια αριστερα , πειτε μου εμπειριες ,το στηθος δεν εχει πρηστει , τι λετε θα τα καταφερω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου να σας πανε ολα καλα!!!!

Εγω εχθες πηγα στο γιατρο δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα το ενα παλυνδρομησε ειδε ενα και αυτο οχι τοσο καθαρα τωρα τι ενοει δεν ξερω βλεπει λεει σαν να εχει καρδιακη λειτουργια αλλα δεν μπορει να πει πως ειναι ολα καλα την Δευτερα θα παω και θα ξερω 100% τι συμβαινει!!! Δεν ξερω τι να σκεφτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου να σας πανε ολα καλα!!!!

Εγω εχθες πηγα στο γιατρο δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα το ενα παλυνδρομησε ειδε ενα και αυτο οχι τοσο καθαρα τωρα τι ενοει δεν ξερω βλεπει λεει σαν να εχει καρδιακη λειτουργια αλλα δεν μπορει να πει πως ειναι ολα καλα την Δευτερα θα παω και θα ξερω 100% τι συμβαινει!!! Δεν ξερω τι να σκεφτω!

Ευχομαι ολα να σ πσνε καλα κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου να σας πανε ολα καλα!!!!

Εγω εχθες πηγα στο γιατρο δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα το ενα παλυνδρομησε ειδε ενα και αυτο οχι τοσο καθαρα τωρα τι ενοει δεν ξερω βλεπει λεει σαν να εχει καρδιακη λειτουργια αλλα δεν μπορει να πει πως ειναι ολα καλα την Δευτερα θα παω και θα ξερω 100% τι συμβαινει!!! Δεν ξερω τι να σκεφτω!

@love30 εχεις αιμα η καφε μηπως; Σε ποια εβδομαδα εισαι; Ολα θα πανε καλα!!!! Το 1 μωρακι σου ειναι εκει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου να σας πανε ολα καλα!!!!

Εγω εχθες πηγα στο γιατρο δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα το ενα παλυνδρομησε ειδε ενα και αυτο οχι τοσο καθαρα τωρα τι ενοει δεν ξερω βλεπει λεει σαν να εχει καρδιακη λειτουργια αλλα δεν μπορει να πει πως ειναι ολα καλα την Δευτερα θα παω και θα ξερω 100% τι συμβαινει!!! Δεν ξερω τι να σκεφτω!

σε ποια βδομαδα εισαι κοριτσακι μου?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω τι να πω αυτο θελω να πιστευω πως θα πανε καλα αλλα πραγματικα δεν εχω αλλες δυναμεις ειπα αυτη τη φορα θα γινει αλλα!!!! Καφε εχω ακομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Miracle17 είπε:

Κοριτσια καλησπερααα , εκανα εμβρυμεταφορα τη δευτερα 2 εμβρυακια 3 ημερων κατεψυγμενα , 7 και 8 διαιρεσεων , απο χτες εχω πονους στη μεση πολλους και κοιλια δεξια αριστερα , πειτε μου εμπειριες ,το στηθος δεν εχει πρηστει , τι λετε θα τα καταφερω;

Καλη επιτυχια να εχεις και θα δεις ολα καλα θα πανε πιστη και θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Στην 6η εβδομαδα και τρεις μερες ειμαι!

Ειμαι σιγουρη οτι δεν φαινεται καλα απο τα καφε!! Γι αυτο σου ειπε ξαναελα μολις καθαρισεις!! Μην απογοητευεσε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Στην 6η εβδομαδα και τρεις μερες ειμαι!

νομιζω ησουν πιο πολυ κ δεν καταλαβα αυτο που σου ειπε ο γιατρος για την καρδουλα.γιαυτο σε ρωτησα.

εχεις τη θετικη μας σκεψη.μεσα απο την καρδια μου σου το ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελους.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Miracle17 είπε:

Ειμαι σιγουρη οτι δεν φαινεται καλα απο τα καφε!! Γι αυτο σου ειπε ξαναελα μολις καθαρισεις!! Μην απογοητευεσε!!!

 

Εχω καφε αρκετες μερες με ειχε δει την προηγουμενη εβδομαδα και ηταν καλα του ειπα αν εβλεπε αιμα γιατι εχω και ιστορικο και τον ρωτησα αν εβλεπε καποια αποκολλυση και μου ειπε οχι και μετα το βραδυ ειχα αιμα !αλλα ποτε εφυγε δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

νομιζω ησουν πιο πολυ κ δεν καταλαβα αυτο που σου ειπε ο γιατρος για την καρδουλα.γιαυτο σε ρωτησα.

εχεις τη θετικη μας σκεψη.μεσα απο την καρδια μου σου το ευχομαι να πανε ολα καλα μεχρι τελους.

 

Αυτο θελω γιατι δεν εχω αλλες δυναμεις πραγματικα το θελω τοσο περασανε τοσα χρονια και τωρα που φτασαμε μεχρι εδω λεω δεν μπορει δεν γινεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου να σας πανε ολα καλα!!!!

Εγω εχθες πηγα στο γιατρο δεν ειναι τοσο καλα τα πραγματα το ενα παλυνδρομησε ειδε ενα και αυτο οχι τοσο καθαρα τωρα τι ενοει δεν ξερω βλεπει λεει σαν να εχει καρδιακη λειτουργια αλλα δεν μπορει να πει πως ειναι ολα καλα την Δευτερα θα παω και θα ξερω 100% τι συμβαινει!!! Δεν ξερω τι να σκεφτω!

να εχεις θετικη σκεψη. Σε ποια βδομαδα εισαι? Θα το δειτε τη Δευτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 ευχομαι την δευτερα να χεις ευχαριστα νεα κ να αποδειχτει πως αγχωνεσαι τζαμπα...μακαρι να σου πανε ολα καλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Εχω καφε αρκετες μερες με ειχε δει την προηγουμενη εβδομαδα και ηταν καλα του ειπα αν εβλεπε αιμα γιατι εχω και ιστορικο και τον ρωτησα αν εβλεπε καποια αποκολλυση και μου ειπε οχι και μετα το βραδυ ειχα αιμα !αλλα ποτε εφυγε δεν ξερω!

Κοριτσι μου εχε πιστη !! Ξερω πως νιωθεις το εχω περασει !! Ευχομαι να πανε ολα καλα μεσα απ την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Αυτο θελω γιατι δεν εχω αλλες δυναμεις πραγματικα το θελω τοσο περασανε τοσα χρονια και τωρα που φτασαμε μεχρι εδω λεω δεν μπορει δεν γινεται!!!

εχεις ολα τα δικια του κοσμου.οποιος πει το αντιθετο μιλαει εκ του ασφαλους.

προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη κ αισιοδοξη. δεν τον ρωτησες τι εννοουσε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις αλλες φορες ημουν ποιο δυνατη αλλα τωρα δεν ξερω γιατι αλλα ποσο 5η προσπαθεια δε λεω υπαρχουν και κοριτσια με πολες προσπαθειες και ευψομαι να τους πανε ολα καλα αλλα αυτη τη στιγμη δεν εχω δυναμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
    • Θα σου πει κι ο γιατρός πώς θα το διορθώσετε και θα είσαι οκ!!
    • Λες κι εγώ που μπαίνω την Παρασκευή στον 7ο να φτάσαμε κιλό;;; Μακάρι! Αν και την αισθάνομαι πιο δυνατή όσο περνάει ο καιρός!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...