Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Θα είμαστε εδώ να παρακολουθουμε κάθε στάδιο της εγκυμοσύνης και να σε στηρίζουμε! Είναι καταπληκτικά τα νέα που μας έφερες σήμερα!!! Κακομοίρα μου μην τυχόν φύγεις από το φόρουμ....

Mag μου δεν μπορείς να φανταστείς πόση αγωνία πέρασα αυτές τις ημέρες. Καλά άμα σας πω κάποια στιγμή το τί έγινε με αυτή τη χοριακή θα με λυπηθείτε. Το παν είναι αυτό που λες, όλα να πάνε καλά μέχρι το τέλος γιατί είναι ακόμα αρχή και όσο να είναι υπάρχουν κίνδυνοι. Τι λες καλέ να φύγω; Δεν είδες πού φοβήθηκα μήπως με διώξετε για άλλο τόπικ;:D Δεν πάω πουθενά. Είπαμε θα τα καταφέρουμε όλες πρώτα και μετά βουρ για το θέμα ''πάνες''. Έχουμε και έναν λόγο τιμής. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. Σας σκέφτομαι όλες μία - μία αυτές τις μέρες. Και λέω όλες θα τα καταφέρουμε. Και η Mag και το Zetaki και η kat- cat και η Ελενίτσα και η sansa και η satya και η jazz και η Εμμανουήλ και όποια άλλη ξεχνάω. Και φυσικά τώρα άμεσα το Νοέμβρη η μπλουμπλού και το μπεμπουλινάκι που τις πιάνει και το γούρι! Δεν υπάρχει αμφιβολία σας λέω. Και νικόνα μου και σένα σε σκέφτομαι και σε ευχαριστώ.

Και κορίτσια ηθικό δίδαγμα θαύματα γίνονται και ... τα κακάκια πιάνουν. 

Σας αγαπώ και σας φιλώ όλες. Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ όχι μόνο για τις ευχές σας που με κάνουν και νιώθω τόσο όμορφα σήμερα αλλά για τη βοήθεια σας όλες τις ημέρες. 

έχω πάθει πλάκα.....Πόσο ευχάριστα νέα! Νομίζω ότι ήσουν πολύ καλό κορίτσι φέτος....Και ο Άγιος Βασίλης δοιυ έφερε το δώρο νωρίτερα!

στις On 10/11/2018 at 10:50 ΠΜ, ο/η Magaiver είπε:

Καλωσήρθες! Μην φοβάσαι! Να χαίρεσαι που έχεις τα σποράκια μέσα σου!!!  Σε λίγες μέρες χοριακη και σου εύχομαι οπωσδήποτε θετική!? Την Τετάρτη θα κάνεις το τεστ εγκυμοσύνης?

Καλημέρα..Μου δίνεται κουράγιο κορίτσια.....αχ αυτά τα σποράκια....τα περιμένουμε .....! Εγώ εάν πάνε όλα θα βάλω κάτω από το δέντρο παιδικό ποδηλατο....! Μοριακή την Πέμπτη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Αχ κάτι έχασα από την @Πιου-πιου γιατί δεν βλέπω τα προηγούμενα 

Ειναι εγκυουλα μπεμπε μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Ειναι εγκυουλα μπεμπε μου!!!! 

Αχ τι καλά νέα είναι αυτά !!!!!!! Θα τρελαθώ !!!!! @Πιου-πιου μου όλα να πάνε καλά να έχεις μια τέλεια εγκυμοσυνη και γερά μωρά !!!!!!! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Αχ τι καλά νέα είναι αυτά !!!!!!! Θα τρελαθώ !!!!! @Πιου-πιου μου όλα να πάνε καλά να έχεις μια τέλεια εγκυμοσυνη και γερά μωρά !!!!!!! ??????????❤️❤️❤️❤️❤️

Μπεμπέ μου σε ευχαριστώ πολύ. Καλή επιτυχία αύριο κοριτσάκι μου. Όλα θα πάνε καλά και θα έχεις μία τεράστια χοριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπεμπέ μου σε ευχαριστώ πολύ. Καλή επιτυχία αύριο κοριτσάκι μου. Όλα θα πάνε καλά και θα έχεις μία τεράστια χοριακή. 

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Μακάρι για όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Σας αγαπώ και σας φιλώ όλες. Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ όχι μόνο για τις ευχές σας που με κάνουν και νιώθω τόσο όμορφα σήμερα αλλά για τη βοήθεια σας όλες τις ημέρες. 

Κι εγώ συγκινήθηκα πολύ!!! Μπράβο κοριτσάκι μου, συγχαρητήρια!!!!! Να έχεις μια ανέφελη εγκυμοσύνη!!!?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Τί ώρα πας αύριο; 

12 θα ξεκινήσουμε! Προς το παρόν ειμαι πολύ ήρεμη και η αλήθεια είναι τα νέα σου μου έδωσαν πολύ δύναμη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Πιου-πιου ❤️ ❤️ ❤️

@ bebe2 καλη επιτυχια ευχομαι. Να κανει η πιου ποδαρικο και να γινει χαμος απο ολες σας!

Ευχαριστώ πολύ !!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Πιου-πιου ❤️ ❤️ ❤️

@ bebe2 καλη επιτυχια ευχομαι. Να κανει η πιου ποδαρικο και να γινει χαμος απο ολες σας!

  Κορίτσι ευχαριστώ ακόμη μια φορα.Άντε να δεις και εσύ δε θα αργήσεις. Η μπλουμπλου μου το είπε πάντως, κοίτα να δεις τώρα που θα μείνει και η kat act.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

  Κορίτσι ευχαριστώ ακόμη μια φορα.Άντε να δεις και εσύ δε θα αργήσεις. Η μπλουμπλου μου το είπε πάντως, κοίτα να δεις τώρα που θα μείνει και η kat act.

μακαρι να φερετε γουρι και να κανετε και προβλεψεις. αχαχα! Επηξα και στις εξετασεις πια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μακαρι να φερετε γουρι και να κανετε και προβλεψεις. αχαχα! Επηξα και στις εξετασεις πια :P

Α, εγώ δεν έχω τέτοια χαρίσματα. Για αυτές τις δουλειές έχω τη συμπεθέρα. Αλλά αλήθεια στο λέω δεν ξέρω αμέσως της ήρθες στο μυαλό μόλις της το είπα. @Bloublou85 πού είσαι να της τα πεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Α, εγώ δεν έχω τέτοια χαρίσματα. Για αυτές τις δουλειές έχω τη συμπεθέρα. Αλλά αλήθεια στο λέω δεν ξέρω αμέσως της ήρθες στο μυαλό μόλις της το είπα. @Bloublou85 πού είσαι να της τα πεις;

Για την ωρα ειμαι λιγο σα συγκαμενη μετα την υστεροσαλπιγγογραφια. Τρομαρα μου. Αχαχαχα. Εχω βαλει κρεμουλα για τα συγκαματα σαν μωρακι. Που ειναι η μπλουμπλου το μεντιουμ να μας πει τιποτις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Α, εγώ δεν έχω τέτοια χαρίσματα. Για αυτές τις δουλειές έχω τη συμπεθέρα. Αλλά αλήθεια στο λέω δεν ξέρω αμέσως της ήρθες στο μυαλό μόλις της το είπα. @Bloublou85 πού είσαι να της τα πεις;

@Kat-Cat εσύ θα μείνεις όταν θα πάρω χοριακη,ετσι δεν είναι;ποια μέρα είσαι τώρα;χαχαχα κορίτσια όλες θα πάρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Για την ωρα ειμαι λιγο σα συγκαμενη μετα την υστεροσαλπιγγογραφια. Τρομαρα μου. Αχαχαχα. Εχω βαλει κρεμουλα για τα συγκαματα σαν μωρακι. Που ειναι η μπλουμπλου το μεντιουμ να μας πει τιποτις.

Έκανες σαλπιγγογραφια;;;δεν το είδα,τι έγινε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έκανες σαλπιγγογραφια;;;δεν το είδα,τι έγινε;

Δεν το ανεφερα κοριτσι μου!! Μια χαρα ολα. Δεν καταλαβα καν οτι ξεκινησαν τη διαδικασια να σου πω την αληθεια. Ουτε οταν τελειωσαν. Δεν ενιωσα ουτε τσουξιμο δεν το περιμενα. Απλα ειμαι σημερα και χτες λιγο σαν καμενη εξωτερικα λογικα λογω ακτινων. Οχι πολυ λιγο ερεθισμενο το δερμα πώς γινεται αν φορας σερβιετα και καμια φορα σε ερεθιζει. Αυτο. Κανενας πονος στην εξεταση ουτε μετα, ουτε πονος περιοδου, ουτε κανενα παυσιπονο. Τιποτα. Μακαρι να πανε ολα καλα. Παρε και εσυ τη θετικη χοριακη τωρα να εισαι με την πιου, και βλεπουμε τους επομενους μηνες εμεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Δεν το ανεφερα κοριτσι μου!! Μια χαρα ολα. Δεν καταλαβα καν οτι ξεκινησαν τη διαδικασια να σου πω την αληθεια. Ουτε οταν τελειωσαν. Δεν ενιωσα ουτε τσουξιμο δεν το περιμενα. Απλα ειμαι σημερα και χτες λιγο σαν καμενη εξωτερικα λογικα λογω ακτινων. Οχι πολυ λιγο ερεθισμενο το δερμα πώς γινεται αν φορας σερβιετα και καμια φορα σε ερεθιζει. Αυτο. Κανενας πονος στην εξεταση ουτε μετα, ουτε πονος περιοδου, ουτε κανενα παυσιπονο. Τιποτα. Μακαρι να πανε ολα καλα. Παρε και εσυ τη θετικη χοριακη τωρα να εισαι με την πιου, και βλεπουμε τους επομενους μηνες εμεις.

Α ωραία χαίρομαι ελπίζω να ηρεμησες τώρα,σου είπαν να μην έχεις επαφές αυτό το μήνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
    • Και εμένα άρρωστος είναι ο μικρός !!! Μάλλον για γαστρεντερίτιδα το βλέπω… Δεν ξέρω τι έχει αλλάξει η τι κάνω λάθος αλλά δεν μπορώ να σας στείλω μήνυμα ! Πηγαινετε σχολείο; Πως είσαι κορίτσι μου; Την παλεύεις με τα μικρά; 
    • Καλησπέρα!  Δυστυχώς εγώ δεν είμαι καλά, έχω μαστιτιδα... Ανέβασα πυρετό, έχω ρίγη, πονάει όλο μου το κορμί, ξεκίνησα σήμερα και αντιβίωση. Έχει κολλήσει ο δεξιός μαστός και δε βγάζει γάλα... Κυριολεκτικά υποφέρω..  Ο μικρός δόξα τω θεώ είναι καλά! Προσπαθεί να μπουσουλησει... Σέρνεται πιο πολύ το σκουληκακι μου αλλά πλέον γρήγορα 😂 Έχει βγάλει 4 δόντια ήδη... Το πέρασε δύσκολα όλο αυτό...  Τις τελευταίες μέρες είναι κολλημένος πάνω μου... Όλο αγκαλίτσα θέλει και όπου πάω από πίσω μου ❤️  Γυρίζω μέσα Σεπτέμβρη στη δουλειά... Πφφφφφ ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω... Τον γράψαμε σε ιδιωτικό βρεφονηπιακό σταθμό και τις πρώτες δύο εβδομάδες του Σεπτέμβρη θα τον βοηθήσω να προσαρμοστεί κι έπειτα θα γυρίσω κανονικά στη δουλειά.  Εσύ πότε επιστρέφεις; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...