Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Και καλά μέσα σ αυτό το τετραήμερο είναι να γίνει ή εμφύτευση κ σκέφτομαι μήπως πάνε να κολλήσουν αυτά κ εγώ τα τρανταξα με το αυτοκίνητο κ δε κόλλησαν;ε τώρα από αυριο θα είμαι πιο χαλαρά.

Η εμφύτευση ρε αγάπη δεν γίνεται στιγμιαία.. γίνεται όλες αυτές τις 4 ημέρες η διαδικασία.. μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

οχι ρε συ ετσι δε θα εμενε καμια εγκυος και δε θα εκανε παιδια. Ξερεις εστω και μια που εμεινε φυσιολογικα (που η εμφυτευση καμια διαφορα δεν εχει ειτε εισαι απο φυιολογικη συλληψη ειτε απο εξωσωματικη), να εκατσε σπιτι της υπολογιζοντας περιπου ποτε θα γινοταν αυτη με βαση την ωορρηξια της; Τιποτα κακο δεν κανεις. Μη μου ανησυχεις!

Αυτή τη φορά τα πάω κόντρα τις άλλες φορές είχα γίνει ένα με το κρεβάτι.ξερω ότι πολλές φορές γινόμαστε υπερβολικές όμως λες έκανα τόσα μέχρι να φτάσω να τα βάλω έστω κ μία στο εκατομμύριο να τα επηρεάζει νιώθεις κ λίγες τύψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 καλά έκανες! Η καλή ψυχολογία πιστεύω είναι πιο σημαντική! Εγώ είμαι απολύτως σύμφωνη με την @Kat-Cat σε αυτό το θέμα. Εάν ήταν έτσι δεν θα έμενε καμία έγκυος.. Την άλλη Κυριακή θα κάνουμε πάρτυ όλες μαζί να γιορτάσουμε την πρώτη εγκυμοσύνη του μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 καλά έκανες! Η καλή ψυχολογία πιστεύω είναι πιο σημαντική! Εγώ είμαι απολύτως σύμφωνη με την @Kat-Cat σε αυτό το θέμα. Εάν ήταν έτσι δεν θα έμενε καμία έγκυος.. Την άλλη Κυριακή θα κάνουμε πάρτυ όλες μαζί να γιορτάσουμε την πρώτη εγκυμοσύνη του μήνα?

Ποια θα είναι έγκυος την άλλη κυριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ποτε κανεις χοριακη? χαχαχχαχ

Χαχαχαχαχα για μένα λέτε;την άλλη τρίτη είναι αλλά δευτέρα θα κάνω ένα τεστ δε ξαναπερναω εγώ το τρέμουλο της χοριακής.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 εσένα είχα υπόψη μού! Εάν προτιμάς να μεταθεσουμε το παρτυ για Δευτέρα δεν έχω πρόβλημα. Όμως να μας το πεις να βάλουμε τα καλά μας εδώ με τον άντρα μου για να πιούμε ένα κρασάκι στην υγειά σας? Τον έχω ήδη ενημερώσει ότι περιμένουμε το bloublouέμβρυο να ανθίσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 εσένα είχα υπόψη μού! Εάν προτιμάς να μεταθεσουμε το παρτυ για Δευτέρα δεν έχω πρόβλημα. Όμως να μας το πεις να βάλουμε τα καλά μας εδώ με τον άντρα μου για να πιούμε ένα κρασάκι στην υγειά σας? Τον έχω ήδη ενημερώσει ότι περιμένουμε το bloublouέμβρυο να ανθίσει! 

Θέλω συνολακια φίνα έτσι και κρασακι όχι τσιγκουνιες από βουργουνδια! Κάνετε που κάνετε ταξίδια ένα κρασακι για τη πάρτυ μου αξιζω.αλλα κατι μου λέει ότι θα κάνουμε νωρίτερα παρτακι για κρατήσου λίγο ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 καλά έκανες! Η καλή ψυχολογία πιστεύω είναι πιο σημαντική! Εγώ είμαι απολύτως σύμφωνη με την @Kat-Cat σε αυτό το θέμα. Εάν ήταν έτσι δεν θα έμενε καμία έγκυος.. Την άλλη Κυριακή θα κάνουμε πάρτυ όλες μαζί να γιορτάσουμε την πρώτη εγκυμοσύνη του μήνα?

Mag σε πειράζει να γιορτάσουμε την πρώτη εγκυμοσύνη του μήνα σήμερα και την άλλη Δευτέρα τη δεύτερη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Mag σε πειράζει να γιορτάσουμε την πρώτη εγκυμοσύνη του μήνα σήμερα και την άλλη Δευτέρα τη δεύτερη; 

Τι εννοείτε? Μιλάς με γρίφους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Τι εννοείτε? Μιλάς με γρίφους....

Αν κάποια σήμερα είναι έγκυος χωρίς να έχει κάνει ετ, αλλά με φυσιολογική, θα τη διώξετε, θα τη στείλετε δηλαδή στον ''τυχερό Νοέμβρη''; Ή θα μείνει εδώ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 πολυ καλα εκανες και βγηκες!

Συμφωνώ απόλυτα με την @Kat-Cat. Δεν εχει σημασια που ειναι οι μερες της εμφυτευσης. Δεν εκανες κατι υπερβολικο. Επισης το οτι λενε 4 ημερες δεν σημαινει οτι σωνει και καλα σημερα θα εμφυτευθει. Μπορει να εχει ηδη γινει αλλωστε. Κανεις δεν ξερει την ακριβη ημερα εμφυτευσηε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αν κάποια σήμερα είναι έγκυος χωρίς να έχει κάνει ετ, αλλά με φυσιολογική, θα τη διώξετε, θα τη στείλετε δηλαδή στον ''τυχερό Νοέμβρη''; Ή θα μείνει εδώ; 

Έλα μωρέ συμπεθέρα ριχτοοοο να ανοιξω τη σαμπάνια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αν κάποια σήμερα είναι έγκυος χωρίς να έχει κάνει ετ, αλλά με φυσιολογική, θα τη διώξετε, θα τη στείλετε δηλαδή στον ''τυχερό Νοέμβρη''; Ή θα μείνει εδώ; 

Θα πάθω εγκεφαλικό! Είσαι έγκυος??????? Γι αυτό είχες χαθεί λίγες μέρες τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου δεν καταλαβαινω...τι εννοεις???

@nikonaκι θες παρέα; Κορίτσια 9 ημέρες περιμένω τη μέρα που θα σας το πώ αλλά περίμενα να είναι σίγουρο. 227 χοριακή. Φυσιολογική σύλληψη. Το γιγαντάκι που ακύρωσε τα πάντα. Γίνονται θαύματα κορίτσια και θα συμβούνε σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου αχ βρε κορίτσι μου τι ευχάριστα νέα είναι Αυτά!!!! Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωρό! Όλα τέλεια να πανε!

Σε όλες θα ρθει τ θαυματακι σας κορίτσια είτε με τ έναν είτε με τ άλλον τρόπο. Έμεινα έγκυος στο πρωρο μ παιδάκι μετά από 2 χρόνια προσπαθειών κ ένα μήνα πριν την εξωσωματική. Βασικά περίμενα περίοδο για να ξεκινήσω τη διέγερση. Είναι από αυτά π πίστευες πάντα ότι γίνονται μόνο στους άλλους άλλα ξέρω πολλές παρόμοιες περιπτώσεις κ κυρίως κοπέλες από εδώ μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@nikonaκι θες παρέα; Κορίτσια 9 ημέρες περιμένω τη μέρα που θα σας το πώ αλλά περίμενα να είναι σίγουρο. 227 χοριακή. Φυσιολογική σύλληψη. Το γιγαντάκι που ακύρωσε τα πάντα. Γίνονται θαύματα κορίτσια και θα συμβούνε σε όλες μας!

Έρχεται ή νύφη μουυυ! Και μη ξαναπει καμιά ότι τα κακακια δεν κάνουν δουλειά,εγω σας το είχα πει!!!!

sampania-giortes.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. Σας σκέφτομαι όλες μία - μία αυτές τις μέρες. Και λέω όλες θα τα καταφέρουμε. Και η Mag και το Zetaki και η kat- cat και η Ελενίτσα και η sansa και η satya και η jazz και η Εμμανουήλ και όποια άλλη ξεχνάω. Και φυσικά τώρα άμεσα το Νοέμβρη η μπλουμπλού και το μπεμπουλινάκι που τις πιάνει και το γούρι! Δεν υπάρχει αμφιβολία σας λέω. Και νικόνα μου και σένα σε σκέφτομαι και σε ευχαριστώ.

Και κορίτσια ηθικό δίδαγμα θαύματα γίνονται και ... τα κακάκια πιάνουν. 

Σας αγαπώ και σας φιλώ όλες. Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ όχι μόνο για τις ευχές σας που με κάνουν και νιώθω τόσο όμορφα σήμερα αλλά για τη βοήθεια σας όλες τις ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστευωωωωωω!!!! Κι εγω ελεγα τοσες μερες η πιου πιου μας δεν πολυμπαινει τι να εχει....

@Πιου-πιου μουυυυ!!! Συγχαρητηρια!!!! Ολόψυχα ευχομαι ολα να σας πανε καλα!!!! Με το καλο!!!!!

Φυσικα και θελω παρεα!!!!

Μας εδωσες τα πιο ωραια νεα!!!!! Μπραβο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έρχεται ή νύφη μουυυ! Και μη ξαναπει καμιά ότι τα κακακια δεν κάνουν δουλειά,εγω σας το είχα πει!!!!

sampania-giortes.jpg

Νομίζω ότι μετά από αυτό δε διαφωνεί κανένας. Έρχεται ο γαμπρός. Δεν τον σταματάει τίποτα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νομίζω ότι μετά από αυτό δε διαφωνεί κανένας. Έρχεται ο γαμπρός. Δεν τον σταματάει τίποτα. :D

Πάντως είχε δεν είχε ή νύφη αμέσως να μου κλέψει τη παρασταση να μην είμαι εγώ πρώτη.τετοια θα μου κάνει στο μέλλον;άντε χαλαλι της!και σας λέω μη με κάνετε παρέα είναι σα να μυριζετε το κρίνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους. Σας σκέφτομαι όλες μία - μία αυτές τις μέρες. Και λέω όλες θα τα καταφέρουμε. Και η Mag και το Zetaki και η kat- cat και η Ελενίτσα και η sansa και η satya και η jazz και η Εμμανουήλ και όποια άλλη ξεχνάω. Και φυσικά τώρα άμεσα το Νοέμβρη η μπλουμπλού και το μπεμπουλινάκι που τις πιάνει και το γούρι! Δεν υπάρχει αμφιβολία σας λέω. Και νικόνα μου και σένα σε σκέφτομαι και σε ευχαριστώ.

Και κορίτσια ηθικό δίδαγμα θαύματα γίνονται και ... τα κακάκια πιάνουν. 

Σας αγαπώ και σας φιλώ όλες. Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ όχι μόνο για τις ευχές σας που με κάνουν και νιώθω τόσο όμορφα σήμερα αλλά για τη βοήθεια σας όλες τις ημέρες. 

Θα είμαστε εδώ να παρακολουθουμε κάθε στάδιο της εγκυμοσύνης και να σε στηρίζουμε! Είναι καταπληκτικά τα νέα που μας έφερες σήμερα!!! Κακομοίρα μου μην τυχόν φύγεις από το φόρουμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...