Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

παντως εγώ συμφωνώ με την πιου - πιου που συμφωνει με τη νικονα που συμφωνει με τη Γιαδικιαρογλου :P (στο θέμα γιατρών  που αναφερθήκατε)

Εσύ θα είσαι η Πετροβασιλη βεβαίως, βεβαίως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! έκανα κάτι σαν scratching αφού μου πήραν βιοψία ενδομητρίου δεν πόνεσα πολύ μόνο μια ενόχληση, βέβαια 1 ώρα πριν είχα πάρει και ένα advil, ο Νίκας λέει θέλει 1 μήνα για το αποτέλεσμα οπότε ούτε σε αυτόν τον κύκλο θα προχωρήσω σε ετ! Πάλι αναμονή, αλλά δεν πειράζει έχουμε συνηθίσει πια σε αυτά! μασαμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! έκανα κάτι σαν scratching αφού μου πήραν βιοψία ενδομητρίου δεν πόνεσα πολύ μόνο μια ενόχληση, βέβαια 1 ώρα πριν είχα πάρει και ένα advil, ο Νίκας λέει θέλει 1 μήνα για το αποτέλεσμα οπότε ούτε σε αυτόν τον κύκλο θα προχωρήσω σε ετ! Πάλι αναμονή, αλλά δεν πειράζει έχουμε συνηθίσει πια σε αυτά! μασαμε? 

Δε πειράζει satya μου ας είναι τον επόμενο με πιο καλές συνθήκες.ευχομαι να πάρεις καλά αποτελέσματα κ να προχωρησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααα δε το πιστεύω προχώρησε κι άλλο έμβρυο λέει έχω 6 κ προχωράνε τέλεια μου είπε.αυριο θα κάνουμε εμβρυομεταφορα τελικά με τρίτης μέρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσιααααα δε το πιστεύω προχώρησε κι άλλο έμβρυο λέει έχω 6 κ προχωράνε τέλεια μου είπε.αυριο θα κάνουμε εμβρυομεταφορα τελικά με τρίτης μέρας.

Μπράβο μπλουμπλουκάκι ΜΠΡΑΒΟΟΟ. Τέλεια νέα. Άντε με το καλό κοριτσάκι η ετ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο μπλουμπλουκάκι ΜΠΡΑΒΟΟΟ. Τέλεια νέα. Άντε με το καλό κοριτσάκι η ετ. 

Αχ ξέρεις τι άγχος με έπιασε.θα μπορούσαμε να βάλουμε βλαστοκύστες αλλά μου είπε αυτός ο εμβρυολογος ότι δε θα μπορεί το σαββατο κ αν είναι να συνεννοηθω με το γιατρό,κ είπα να μη το ρισκαρω να είναι άλλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσιααααα δε το πιστεύω προχώρησε κι άλλο έμβρυο λέει έχω 6 κ προχωράνε τέλεια μου είπε.αυριο θα κάνουμε εμβρυομεταφορα τελικά με τρίτης μέρας.

Τέλεια νέα!!!!! Με το καλό να πάρουμε μια τεράστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσιααααα δε το πιστεύω προχώρησε κι άλλο έμβρυο λέει έχω 6 κ προχωράνε τέλεια μου είπε.αυριο θα κάνουμε εμβρυομεταφορα τελικά με τρίτης μέρας.

Ωωωωωω!!! Μπράβο, μαχητής από κούνια...με το καλό η ετ και υπομονή για την πιο δυσκολη περίοδο, της αναμονής.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η jazz είπε:

Ωωωωωω!!! Μπράβο, μαχητής από κούνια...με το καλό η ετ και υπομονή για την πιο δυσκολη περίοδο, της αναμονής.. ???

Ευχαριστώ πολύ,να πάνε όλα καλά αύριο κ θα το απολαύσω μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ πολύ,να πάνε όλα καλά αύριο κ θα το απολαύσω μετά.

Όλα τέλεια θα πάνε αύριο. Είναι πολύ συγκινητικό να βλέπεις στο μόνιτορ τα εμβρυακια να σκάνε σαν αστεράκια μέσα στη μήτρα.. εγώ και τις δύο φορές βουρκωσα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Όλα τέλεια θα πάνε αύριο. Είναι πολύ συγκινητικό να βλέπεις στο μόνιτορ τα εμβρυακια να σκάνε σαν αστεράκια μέσα στη μήτρα.. εγώ και τις δύο φορές βουρκωσα.. 

Εγώ τη τελευταία φορά δεν το χάρηκα γιατί τιναχτηκα στον αέρα από το πονο κ δεν το ειδα,ελπιζω αύριο να τα καταφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια σας! Σας έχασα λίγο γιατί τρέχω αυτές τις μέρες να τελειώσω τις δουλειές μου ! Αύριο έχω υπέρηχο :))@Bloublou85 μπράβο κορίτσι μου ! Με το καλό να έχεις καλή μεταφορά και τέλεια αποτελέσματα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 πολύ ωραία τα νέα σου. Θα έχεις την επόμενη θετική χοριακή. Πιστεψε με. Νομίζω ειμαι γουρλου (στους άλλους :P ) Καλή επιτυχία και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια με τους υπερηχους και τις εξετάσεις τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 καλά δεν υπάρχουν τα νέα!!! Τέλεια! Συνήθως την επόμενη μέρα σου λένε δυστυχώς χάσαμε ένα έμβρυο. Το κερδίσαμε ένα ακόμα πρώτη φορά το ακούω! Τέλεια τελειααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...