Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νομίζω ότι τα cyclacur κάνουν πονάκια (εμένα όχι ,αλλά έχω διαβάσει ότι άλλα κορίτσια τα πιάνει). Και όλα φυσικά επηρεάζουν τη διάθεση. Συν το άγχος, συν η κούραση. Μια κακή στιγμή είναι, δικαιούσαι και εσύ να σε πάρει το παράπονο, εμένα συνέχεια με πιάνει. Άντε έφυγε και ο παλιομήνας και όλα θα πάνε καλά. Πολλά φιλάκια. 

ναι ειναι ολα μαζι ! ειμαι και λιγο ψυχαναγκαστικη η αληθεια ειναι και θελω πριν την εμβρυομεταφορα να εχουν γινει καποια πραγματα για να μην δυσκολευτω μετα !και ισως ολο αυτο να με αγχωνει!!! φιλακιααααα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Είχα μια μέρα κόλαση σήμερα στη δουλειά. 1:30 φεύγω από το γραφείο να πάω σε ένα συμβόλαιο. Πριν φύγω διαβάζω τα νέα της @satya, αλλά πού στιγμή να στείλω. Μπαίνω στο αμάξι - φοβερή κίνηση, είχε πορεία. Και όπως είμαι κολλημένη στην κίνηση και βρίζω, σκέφτομαι ότι δε φτάνει ότι ο Οκτώβρης ξέκανε τόσες χοριακές, αλλά η επίδραση του ξεπάστρεψε ήδη 2 ε/τ. Και λέω Θεέ μου μη χαλάσει και της μπλουμπλού και τί θα γίνει και με την @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μη γίνει κάτι και στεναχωρηθούνε τα κορίτσια και λέω και η @bebe2 μη  μείνει μόνη, τόσες ξεκινήσαμε για Νοέμβρη. Και εκείνη τη στιγμή σκάει στο παμπρίζ ένα περιστέρι τα κακάκια του. Και μιλάμε για πολλά -τέσσερις φορές έβαλα τον υαλοκαθαριστήρα. Και εκεί που καθαρίζω με μανία και καταριέμαι την τύχη μου, βάζω τα γέλια και λέω "Κακάκια, κακάκια''. Και σε ρωτάω @Bloublou85 σαν ειδικό 1ον είναι γούρι; 2ον αν είναι, πιάνει και εσάς τις 4; Σας είχα στο μυαλό μου λες και ήσασταν εκεί μαζί μου. 

Χαχαχαχαχαχα γούρι γούρι φιλενάδα να σαι καλά!! Είδες δε τα λέω τυχαία εγώ τα γουρια.να σαι καλά πόσα κακακια έκανε? Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

ναι μη μ αφησετε μονη μου γιατι σημερα δεν ξερω γιατι αλλα ειναι απο τις σπανιες μερες που ειμαι παρα πολυ χαλια και σωματικα και ψυχολογικα! 

Κοριτσάκι μου είναι λογικό να έχουμε και τις μαύρες μας κάποιες μέρες, ξέσπασε όσο θες και πάλι μετά θα βγεις δυνατότερη και πιο σοφή! Σου δίνω όλη την θετική μου ενέργεια και σκέψη, να δεις που αύριο θα είσαι πολύ καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 δεν έχω κάτι νεότερο το σαββατο θα ξέρω,με πήρε λίγο από κάτω χθες κ σήμερα αλλά λέω αι στο καλό αφού ωοληψία θα κάνω κανονικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχαχαχα γούρι γούρι φιλενάδα να σαι καλά!! Είδες δε τα λέω τυχαία εγώ τα γουρια.να σαι καλά πόσα κακακια έκανε? Χαχαχαχαχα

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Eleni73 δεν έχω κάτι νεότερο το σαββατο θα ξέρω,με πήρε λίγο από κάτω χθες κ σήμερα αλλά λέω αι στο καλό αφού ωοληψία θα κάνω κανονικά.

Πολλά σου λέω, τέσσερις φορές έβαλα τον υαλοκαθαριστηρα να φύγει. Το κρίσιμο είναι εσάς σας πιάνει; Α ρε μπλουμπλουκι εμμονή με έκανες να αποκτήσω με τα κακάκια να μη μοιραστούμε το γούρι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

 

Πολλά σου λέω, τέσσερις φορές έβαλα τον υαλοκαθαριστηρα να φύγει. Το κρίσιμο είναι εσάς σας πιάνει; Α ρε μπλουμπλουκι εμμονή με έκανες να αποκτήσω με τα κακάκια να μη μοιραστούμε το γούρι; 

Κοίτα ή γούρι θα είναι ή εκείνη την ώρα μας έλεγε το περιστέρι σας έχω χε***νες.αν πιστεύω λέει,μεχρι την έκτη μέρα ήταν όλα τέλεια κ ορμονικές κ υπέρηχος,με το είπε ο παλιός γιατρός τη κλασική του εκφραση που μου έλεγε πάντα "τώρα θα τα καταφέρει" καταστράφηκαν όλα.παντα με το που το έλεγε πήγαιναν όλα στραβά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η satya είπε:

Κοριτσάκι μου είναι λογικό να έχουμε και τις μαύρες μας κάποιες μέρες, ξέσπασε όσο θες και πάλι μετά θα βγεις δυνατότερη και πιο σοφή! Σου δίνω όλη την θετική μου ενέργεια και σκέψη, να δεις που αύριο θα είσαι πολύ καλύτερα!

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπεμπούλι εδώ είμαστε. Εγώ σε σκέφτομαι συνέχεια όπως βλέπεις! Τί έχεις κοριτσάκι; Μη μου  πεις ότι δεν αισθάνεσαι καλά! Πού είναι και αυτή η μπλουμπλου να βγάλει πόρισμα για το γούρι;:D

Είχα πάει σούπερ μάρκετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Νομίζω ότι τα cyclacur κάνουν πονάκια (εμένα όχι ,αλλά έχω διαβάσει ότι άλλα κορίτσια τα πιάνει). Και όλα φυσικά επηρεάζουν τη διάθεση. Συν το άγχος, συν η κούραση. Μια κακή στιγμή είναι, δικαιούσαι και εσύ να σε πάρει το παράπονο, εμένα συνέχεια με πιάνει. Άντε έφυγε και ο παλιομήνας και όλα θα πάνε καλά. Πολλά φιλάκια. 

Εμενα μου λέει ο άντρας μου να κάθομαι ήρεμη να μη μου ανέβει ή προγεστερόνη? κι επιμένει κιόλας αν είναι δυνατόν τι άλλο θα ακούσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Με την απεργία τα έχεις βάλει ή με κάποιον συγκεκριμένο (έχω 2 σιγουράκια στο μυαλό μου).

κοιτα ενα δυο ειναι σιγουρακια εντος αττικης και μαλλον εννοουμε τα ιδια. Μαλιστα με το ενα εκ των δυο εχω μια πολυ ασχημη αναμνηση που θα στην πω ισως private για να μην πρηζω και τα κοριτσια, αν και συνδεεται με κυηση :P Τωρα εχω απηυδησει με ενα επαρχιακο. Εχει γινει το κεφαλι πουρες, γυρισα πριν λιγο σπιτι και στριφογυρναει συνεχεια στο μυαλο μου. Ελπιζω να βγαλω ακρη.

Για τη μελαγχολια @bebe2 φταινε λιγο ως πολυ ολα, τα ορμονικά, η κατάσταση, οι μαύρες σκέψεις που καμια φορα θελοντας και μη περνανε απο το μυαλο, τα ιδια τα χαπια. Ειναι ενα συνολο παραγοντων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Εμενα μου λέει ο άντρας μου να κάθομαι ήρεμη να μη μου ανέβει ή προγεστερόνη? κι επιμένει κιόλας αν είναι δυνατόν τι άλλο θα ακούσω.

αχαχαχχα, θεος ο αντρας σου! Τι να κανουν και δαυτοι. Σου λέει η πιεση γιατι να ανεβαίνει απο την ταραχη? θα ανεβαινει και η προγεστερονη. αχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχα, θεος ο αντρας σου! Τι να κανουν και δαυτοι. Σου λέει η πιεση γιατι να ανεβαίνει απο την ταραχη? θα ανεβαινει και η προγεστερονη. αχαχαχαχ

Τι να κάνω ή δόλια με φωνάζει κιολας.μεχρι και για τα ωοθηλακια λέει επειδή αγχωθηκα δε μεγάλωσαν.μου κάνει μπουλινγκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τι να κάνω ή δόλια με φωνάζει κιολας.μεχρι και για τα ωοθηλακια λέει επειδή αγχωθηκα δε μεγάλωσαν.μου κάνει μπουλινγκ.

σου κανουν μουτρα :P Εγω δεν ξερω ρε παιδια, δεν εχω κανει εξωσωματικη και το λεω τελειως ετσι σαν απλοικη σκεψη αλλα ποτε δεν πιστευα στα απειρα ωοθυλακια. "Πιστευα" εννοωντας δεν ειχα εμπιστοσυνη. Δεν ειμαστε φτιαγμενες να κανουμε τοσα πολλα οποτε θεωρω οτι οταν ειναι παρα παρα πολλα δεν ειναι και ποιοτικα. Καλυτερα να ειναι πιο λιγα και καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

σου κανουν μουτρα :P Εγω δεν ξερω ρε παιδια, δεν εχω κανει εξωσωματικη και το λεω τελειως ετσι σαν απλοικη σκεψη αλλα ποτε δεν πιστευα στα απειρα ωοθυλακια. "Πιστευα" εννοωντας δεν ειχα εμπιστοσυνη. Δεν ειμαστε φτιαγμενες να κανουμε τοσα πολλα οποτε θεωρω οτι οταν ειναι παρα παρα πολλα δεν ειναι και ποιοτικα. Καλυτερα να ειναι πιο λιγα και καλα.

Κοίτα στην εξωσωματική απλά όταν έχεις πολλά ηρεμεις λίγο από την άποψη ότι κάποια θα φτάσουν στο τελος ενώ αν είσαι με 2 πχ λες πόσες πιθανότητες έχουν να προχωρήσουν;εγώ μόνο γι αυτό αλλιώς δε με νοιάζει.τα δικά μου σα βλαμμενα πάνε μάλλον τα δύο πρώτα τους τρώνε όλη την ορμόνη και δεν τα αφήνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κοίτα στην εξωσωματική απλά όταν έχεις πολλά ηρεμεις λίγο από την άποψη ότι κάποια θα φτάσουν στο τελος ενώ αν είσαι με 2 πχ λες πόσες πιθανότητες έχουν να προχωρήσουν;εγώ μόνο γι αυτό αλλιώς δε με νοιάζει.τα δικά μου σα βλαμμενα πάνε μάλλον τα δύο πρώτα τους τρώνε όλη την ορμόνη και δεν τα αφήνουν.

ναι το καταλαβαινω αυτο που λες, και εγω αν εκανα ισως ενιωθα σειφ με τα πολλα, απλα τελικα εκ του αποτελεσματος μιλαω απο αλλες κοπελες που εχουν πετυχει εδω μεσα. Ρε παιδια η βασιλικη οικογενεια πως το καταφερνει? Αυτη η καθριν, μεγαλυτερη απο μενα, εμεινε κατευθειαν και παει και με τη μια σφαιρα καλα η εγκυμοσυνη. Εχει γυρισει ολον τον κοσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι το καταλαβαινω αυτο που λες, και εγω αν εκανα ισως ενιωθα σειφ με τα πολλα, απλα τελικα εκ του αποτελεσματος μιλαω απο αλλες κοπελες που εχουν πετυχει εδω μεσα. Ρε παιδια η βασιλικη οικογενεια πως το καταφερνει? Αυτη η καθριν, μεγαλυτερη απο μενα, εμεινε κατευθειαν και παει και με τη μια σφαιρα καλα η εγκυμοσυνη. Εχει γυρισει ολον τον κοσμο

Ποια καθριν καλέ;μήπως λες για τη μεγκαν; Ή είναι κι άλλη που εγκυμονεί;άμα δε μείνουν αυτές που μπορούν να έχουν όλη τη μονάδα σπίτι τους ποιος θα μείνει εγω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

κοιτα ενα δυο ειναι σιγουρακια εντος αττικης και μαλλον εννοουμε τα ιδια. Μαλιστα με το ενα εκ των δυο εχω μια πολυ ασχημη αναμνηση που θα στην πω ισως private για να μην πρηζω και τα κοριτσια, αν και συνδεεται με κυηση :P Τωρα εχω απηυδησει με ενα επαρχιακο. Εχει γινει το κεφαλι πουρες, γυρισα πριν λιγο σπιτι και στριφογυρναει συνεχεια στο μυαλο μου. Ελπιζω να βγαλω ακρη.

Για τη μελαγχολια @bebe2 φταινε λιγο ως πολυ ολα, τα ορμονικά, η κατάσταση, οι μαύρες σκέψεις που καμια φορα θελοντας και μη περνανε απο το μυαλο, τα ιδια τα χαπια. Ειναι ενα συνολο παραγοντων.

Την προηγούμενη φορά μου είχε βγει σε υπνηλία τωρα βγήκε έτσι και εγώ στα καλά καθούμενα μια φουντωση λες και έχω πυρετό ! Σίγουρα όλα μετράνε αλλά με ξένισε που είμαι έτσι γιατί χθες ήμουν μια χαρά και σήμερα χάλια χωρίς λογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ποια καθριν καλέ;μήπως λες για τη μεγκαν; Ή είναι κι άλλη που εγκυμονεί;άμα δε μείνουν αυτές που μπορούν να έχουν όλη τη μονάδα σπίτι τους ποιος θα μείνει εγω;

τη μεγκαν αυτη. Αχαχαχα. Η καθριν ειναι συνομηλικη τις μπερδεψα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Την προηγούμενη φορά μου είχε βγει σε υπνηλία τωρα βγήκε έτσι και εγώ στα καλά καθούμενα μια φουντωση λες και έχω πυρετό ! Σίγουρα όλα μετράνε αλλά με ξένισε που είμαι έτσι γιατί χθες ήμουν μια χαρά και σήμερα χάλια χωρίς λογο

μην ανησυχεις, ειναι ρολερ κοστερ ολο αυτο. Αυριο παλι θα εισαι καλυτερα θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Την προηγούμενη φορά μου είχε βγει σε υπνηλία τωρα βγήκε έτσι και εγώ στα καλά καθούμενα μια φουντωση λες και έχω πυρετό ! Σίγουρα όλα μετράνε αλλά με ξένισε που είμαι έτσι γιατί χθες ήμουν μια χαρά και σήμερα χάλια χωρίς λογο

Πάρε βρε κορίτσι και εσύ μια 1000αρα C, ένα depon όσο είναι καιρός. Μην έχουμε άλλα, μην ακούω για πυρετό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πάρε βρε κορίτσι και εσύ μια 1000αρα C, ένα depon όσο είναι καιρός. Μην έχουμε άλλα, μην ακούω για πυρετό. 

Όχι βρε δεν έχω πυρετό παίρνω εγώ εχινατσια ! Χαπακωνομαι παίρνω και ομοιοπαθητικά ! Δεν θα αρρωστήσω !!!! Από  τις ορμόνες πρεπει   να είναι η φουντωση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Όχι βρε δεν έχω πυρετό παίρνω εγώ εχινατσια ! Χαπακωνομαι παίρνω και ομοιοπαθητικά ! Δεν θα αρρωστήσω !!!! Από  τις ορμόνες πρεπει   να είναι η φουντωση! 

Κι εγώ είχα φουντωση στη προετοιμασία κ τελευταίες μέρες λέω στο γιατρό άνοιξε το aircodition κι εσκαγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κι εγώ είχα φουντωση στη προετοιμασία κ τελευταίες μέρες λέω στο γιατρό άνοιξε το aircodition κι εσκαγα.

Κάθε φορά άλλα συμπτώματα τελικά ! Για να δούμε τι άλλο θα βγει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κάθε φορά άλλα συμπτώματα τελικά ! Για να δούμε τι άλλο θα βγει ! 

@bebe2 μια μεγάλη αγκαλίτσα από εμένα... εγω είχα εξάψεις με τα serpafar ... έχουμε το δικαίωμα ξέρεις να μην είμαστε πάντα καλά!!!! Θα περάσει κοριτσάκι μου και όχι ΔΕΝ είσαι μόνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni73 είπε:

@bebe2 μια μεγάλη αγκαλίτσα από εμένα... εγω είχα εξάψεις με τα serpafar ... έχουμε το δικαίωμα ξέρεις να μην είμαστε πάντα καλά!!!! Θα περάσει κοριτσάκι μου και όχι ΔΕΝ είσαι μόνη!!!!

Ευχαριστώ κορίτσια μου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...