Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Στη διεργερση έτσι με κοιταγε! Στην εμφρυομεταφορα την προηγούμενη (που τελικά δεν έγινε ) με κοίταξε μετά από 11 μέρες και το ενδομήτριο ήταν αφράτο αφρατο όπως είπε 

Γιατί δεν έγινε ετ αφού ήταν καλό το ενδομητριο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Τελικά πήρα το μεγάλο ΟΧΙ ανήμερα 28η Οκτωβρίου. Και το πιο αστείο είναι ότι φταίει μια ίωση που ήρθε από  τη Γερμανία! Δεν πειράζει φτάνει που κάνουμε το καλύτερο. 

@Bloublou85, ο άντρας μου μου είπε να σου πω ότι η νύφη μας τηρεί τις παραδόσεις. Να είναι λέει μικρότερη από το γαμπρό έστω λίγες ημέρες.Να μη στεναχωριομαστε λέει, έρχεται.

@Magaiver, @Zeta. Η γκαντεμιά του Οκτωβρίου συνεχίζεται. Πάμε για καλύτερους μήνες κορίτσια, μας έβγαλε νοκ-αουτ αυτός. Ας φύγει επιτέλους,ατέλειωτος είναι. 

Κορίτσι δεν πειράζει. ειναι μια ξενέρα, αλλά να σου πω κάτι? Έτσι όπως εξελίχθηκε, εάν σου έλεγαν πχ να το κάνεις, θα είχες πάντα αμφιβολία σε περίπτωση (φτου φτου) αποτυχίας, μήπως έφταιγε αυτό και δεν ήταν έτοιμος ο οργανισμός. Γενικά σε μια τέτοια προσπάθεια ένας μηνας διαφορά δεν ειναι πραγματικά τίποτα. Ηταν και ο Οκτώβρης τελείως ηλιθιος μήνας, οπότε αστο να φύγει και να πας για κάτι καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά πάντως, διαβαζα και για την ελενη τώρα που δεν προχώρησε το εμβρυακι. Τι σκατομήνας. Θυμάμαι ο Γενάρης που μας πέρασε ήταν πολύ άθλιος στις εξωσωματικές. Δεν ειχε πάει καλαουτε μια κοπέλα. Ομως μετά ξαφνικα απο τον επόμενη μήνα και μετά πήγαν μαζεμένες καλά πολλές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια όσες για κπ λογο δ προχώρησαν αυτό τ μηνα Ίσως ήταν για να γίνει τον επόμενο κ να έχετε μια θετική χοριακη για χριστουγεννιάτικο δωράκι κ έναν υπέρηχο με μια καρδούλα για πρωτοχρονιάτικο!!! Το εύχομαι σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ρε παιδιά πάντως, διαβαζα και για την ελενη τώρα που δεν προχώρησε το εμβρυακι. Τι σκατομήνας. Θυμάμαι ο Γενάρης που μας πέρασε ήταν πολύ άθλιος στις εξωσωματικές. Δεν ειχε πάει καλαουτε μια κοπέλα. Ομως μετά ξαφνικα απο τον επόμενη μήνα και μετά πήγαν μαζεμένες καλά πολλές.

Ας το ελπίζουμε? γιατί έχω τα μαύρα μου,απ τη μύτη να με πιάσεις θα σκασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ας το ελπίζουμε? γιατί έχω τα μαύρα μου,απ τη μύτη να με πιάσεις θα σκασω.

εγινε κατι αλλο? γιατι δεν ειχα προλαβει να μπω σημερα και ειδα αυτα τα δυο νεα μονο. Ε, μα ασιχτιρ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Γιατί δεν έγινε ετ αφού ήταν καλό το ενδομητριο; 

Γιατί είχα καφέ υγρά και δεν ήθελε να μου το κάνει φοβήθηκε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εγινε κατι αλλο? γιατι δεν ειχα προλαβει να μπω σημερα και ειδα αυτα τα δυο νεα μονο. Ε, μα ασιχτιρ.

Όχι αυτά τα δύο αρκούν...πω πω δεν υπήρχε ο μηνας.πως είσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Α οπότε το έχετε σίγουρο γι αυτό.εγω θα πάω αύριο για υπέρηχο κ εξετάσεις.

Ναι παχαινει μια χαρά ;) Μετά θα μου πει ποτέ να κάνω και τη προγεστερόνη και ελπίζω όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 καλά ειμαι. Κάτι καυγαδάκια είχαμε σήμερα με τον σύζυγο και μια ψιλοένταση, αλλά γενικά τουλάχιστον με το θέμα παιδί ακόμα είμαι καλά. Ειχα στενοχωρεθεί τοσο πολύ με την προηγούμενη περίοδο, που μετά και το ραντεβού μου με το γιατρό συνήλθα αρκετά και είπα δε θα το κουβεντιάζω όσο μπορώ και το τηρώ. Εξάλλου ειναι και χιλια δυο αλλα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν οπότε έχω υλικό να αγχωθώ :P Τουλάχιστον εύχομαι να ειναι λίγο πιο ήρεμοι οι επόμενοι μήνες να περάσουμε κάπως καλά τις γιορτές, γιατί το καλοκαίρι γενικά λίγο απαυτώθηκε με πολλά θεματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Bloublou85 καλά ειμαι. Κάτι καυγαδάκια είχαμε σήμερα με τον σύζυγο και μια ψιλοένταση, αλλά γενικά τουλάχιστον με το θέμα παιδί ακόμα είμαι καλά. Ειχα στενοχωρεθεί τοσο πολύ με την προηγούμενη περίοδο, που μετά και το ραντεβού μου με το γιατρό συνήλθα αρκετά και είπα δε θα το κουβεντιάζω όσο μπορώ και το τηρώ. Εξάλλου ειναι και χιλια δυο αλλα προβλήματα που μας ταλαιπωρούν οπότε έχω υλικό να αγχωθώ :P Τουλάχιστον εύχομαι να ειναι λίγο πιο ήρεμοι οι επόμενοι μήνες να περάσουμε κάπως καλά τις γιορτές, γιατί το καλοκαίρι γενικά λίγο απαυτώθηκε με πολλά θεματα.

Α καλα αμα σου πω εγώ κάτι ιστορικούς καυγάδες που κανουμε μας ακούνε όλα τα τετράγωνα.αυτο που λες έχουμε που έχουμε το πόνο μας έχουμε και τα υπόλοιπα.αν μας απαυτωθηκε λέει ανασκελα μας έβαλε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Γιατί είχα καφέ υγρά και δεν ήθελε να μου το κάνει φοβήθηκε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά ! 

Εντάξει τώρα τί να πω. Τελικά είναι άπειρα αυτά που μπορούν να συμβούν. Πρόσεχε τον εαυτό σου μπεμπουλι και όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Με έχει πιάσει άγχος μην αρρωστήσετε, όπως καταλαβαίνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ας το ελπίζουμε? γιατί έχω τα μαύρα μου,απ τη μύτη να με πιάσεις θα σκασω.

Μπλουμπλουκα τέλος η στεναχώρια. Θα μου τον σκασεις το γαμπρό μου. Έλα θα έχεις παρέα τη bebe2 ελπιζω και τα αλλα κοριτσιαβκαι τσουπ γύρω στις 25 Νοεμβρίου θα έχεις και τη νύφη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εντάξει τώρα τί να πω. Τελικά είναι άπειρα αυτά που μπορούν να συμβούν. Πρόσεχε τον εαυτό σου μπεμπουλι και όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά. Με έχει πιάσει άγχος μην αρρωστήσετε, όπως καταλαβαίνεις. 

Εγώ πέρασα ένα κρύωμα την προηγούμενη βδομάδα ελπίζω να μην ξανά κολλήσω γιατί και λόγο επαγγέλματος τσιμπαω διάφορα !όλα θα πάνε καλά ! Ας είμαστε αισιόδοξες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπλουμπλουκα τέλος η στεναχώρια. Θα μου τον σκασεις το γαμπρό μου. Έλα θα έχεις παρέα τη bebe2 ελπιζω και τα αλλα κοριτσιαβκαι τσουπ γύρω στις 25 Νοεμβρίου θα έχεις και τη νύφη. 

Για να δούμε αύριο μη φάω κι εγώ καμιά ήττα.αα μόλις θα έχω πάρει εγώ τα αποτελέσματα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα ο ανοσολόγος μου έχει δώσει 1000αρα C και φτουφτου αρρωστήσει δεν έχω και ας έρχομαι σε επαφή λόγω επαγγέλματος με πολλά άτομα μήπως να το ρωτήσετε; βιταμίνη είναι στο κάτω κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Κορίτσια εμένα ο ανοσολόγος μου έχει δώσει 1000αρα C και φτουφτου αρρωστήσει δεν έχω και ας έρχομαι σε επαφή λόγω επαγγέλματος με πολλά άτομα μήπως να το ρωτήσετε; βιταμίνη είναι στο κάτω κάτω.

Εγώ θα πάρω οπωσδήποτε ??. Χωρίς πλάκα τώρα. 

@Bloublou85, @bebe2 βγάλτε μας ασπροπρόσωπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ θα πάρω οπωσδήποτε ??. Χωρίς πλάκα τώρα. 

@Bloublou85, @bebe2 βγάλτε μας ασπροπρόσωπες.

Εγώ παίρνω εχυνατσια και πίνω  πολλούς χυμούς ! @Πιου-πιου θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και μετά να ακολουθήσετε και οι υπόλοιπες ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Εγώ παίρνω εχυνατσια και πίνω  πολλούς χυμούς ! @Πιου-πιου θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε και μετά να ακολουθήσετε και οι υπόλοιπες ! 

Ναι μπεμπάκι όλα θα σας πάνε τέλεια, μπαίνουμε στο Νοέμβρη τώρα, τέλος οι ατυχίες ! Εγώ θα ακολουθήσω ο κόσμος να χαλάσει. Σιγά μη με βάλει κάτω ένα κρυωματακι. Εδώ έχουμε αρραβωνιάσματα να κανονίσουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εγώ θα πάρω οπωσδήποτε ??. Χωρίς πλάκα τώρα. 

@Bloublou85, @bebe2 βγάλτε μας ασπροπρόσωπες.

Κι εγώ θα πάρω πρωί πρωί ούτως ή άλλως θα έπαιρνα για τον άντρα μου.να δεις αύριο τι θα γίνει που θα πάρω το γιατρό να του πω τα ωοθηλακια τα έχω σημειώσει όλα στο τετράδιό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Κι εγώ θα πάρω πρωί πρωί ούτως ή άλλως θα έπαιρνα για τον άντρα μου.να δεις αύριο τι θα γίνει που θα πάρω το γιατρό να του πω τα ωοθηλακια τα έχω σημειώσει όλα στο τετράδιό.

Έτσι σε θέλω. Βιταμίνες και τρομοκρατία σε γιατρούς,μαίες, φαρμακοποιούς και εμβρυολόγους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι ελπίζω να πάνε όλα καλά και να την κάνεις. Είναι πολύ εκνευριστικό να ακυρώνεται μια προσπάθεια. Σου εύχομαι καλή επιτυχία. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Θα δείξει μέσα στην εβδομάδα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Έτσι σε θέλω. Βιταμίνες και τρομοκρατία σε γιατρούς,μαίες, φαρμακοποιούς και εμβρυολόγους. 

Τους εμβρυολόγους δεν τους έχω γνωρίσει ακόμα,εκει θα ρίξουμε πολλά γέλια.εχεις γνωρίσει εμβρυολογο κ μόλις έχεις αποτυχει να σου λέει μη ξεχνάς ή ζωή είναι ενα θαύμα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Τους εμβρυολόγους δεν τους έχω γνωρίσει ακόμα,εκει θα ρίξουμε πολλά γέλια.εχεις γνωρίσει εμβρυολογο κ μόλις έχεις αποτυχει να σου λέει μη ξεχνάς ή ζωή είναι ενα θαύμα;;

εκει του σκας και μια μπουνια και αναφωνείς "ΘΑΥΜΑ-ΘΑΥΜΑ!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...