Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Το πρωί;και τι ώρα έκανες τις gonal?

Πουρεγκον εκανα σε αυτην την προσπαθεια. Απογευμα την εκανα. Γυρω στις επτα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Πουρεγκον εκανα σε αυτην την προσπαθεια. Απογευμα την εκανα. Γυρω στις επτα. 

Δηλ το πρωί στις 12 έκανες cetrotide και επτά τις άλλες;θα ρωτησω κι εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν ξέρω μήπως χρειάζεται να απέχουν κανένα δωδεκαωρο από τις άλλες,αχ αχ θα πάρω τηλ. πάλι.πως είσαι εσύ έφυγε το πρήξιμο;

Όχι δεν είχαν πει για 12ωρο τίποτα. Μου είχαν πει 10-12 όπως στη nikona, αλλά μου ήταν αδύνατο και τις έκανα πρωί λόγω δουλειάς. Καλά είμαι. Όχι καλέ δε θα φύγει, αλλά δεν έγινε χειρότερο. Πίνω το φαρμακείο μου και περιμένω την Κυριακή τί άλλο να κάνω; Ξέρεις ρωτάει και ο κόσμος αυτά τα τυπικά τα ''τί θα κάνετε την 28η;'' Και εγώ μέσα μου λέω τί να πω τώρα ''εμβρυομεταφορά'';

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όχι δεν είχαν πει για 12ωρο τίποτα. Μου είχαν πει 10-12 όπως στη nikona, αλλά μου ήταν αδύνατο και τις έκανα πρωί λόγω δουλειάς. Καλά είμαι. Όχι καλέ δε θα φύγει, αλλά δεν έγινε χειρότερο. Πίνω το φαρμακείο μου και περιμένω την Κυριακή τί άλλο να κάνω; Ξέρεις ρωτάει και ο κόσμος αυτά τα τυπικά τα ''τί θα κάνετε την 28η;'' Και εγώ μέσα μου λέω τί να πω τώρα ''εμβρυομεταφορά'';

Χαχαχαχαχαχα καλό!χαχαχαχαχαχα δε μπορώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου πράγματι! Τι να πεις? Επεσε τη μερα που ολοι κατι κανουν! Αντε πλησιαζει η Κυριακη! Πώς αισθάνεσαι?

@Bloublou85 ρωτα τα για να ηρεμήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η bebe2 είπε:

@Πιου-πιου είσαι έτοιμη για εμφρυομεταφορα ?? Τα έχω μπερδέψει !! Άντε με το καλό ! :))) 

Ναι κορίτσι μου την Κυριακή. Εμ, η @Bloublou85 φταίει που τάζει λίστες και καταλόγους και εδώ έχουμε μπλεχτεί τελείως. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου πράγματι! Τι να πεις? Επεσε τη μερα που ολοι κατι κανουν! Αντε πλησιαζει η Κυριακη! Πώς αισθάνεσαι?

@Bloublou85 ρωτα τα για να ηρεμήσεις. 

Πράγματι μου φαίνεται αστείο. Ρωτάει και ο κόσμος έτσι τυπικά και καλά κάνει και εγώ μέσα μου γελάω. Μια χαρά είμαι. Ξέρεις την παροιμία ''άμα ξαναγίνω νύφη, ξέρω και χαιρετάω''. Έτσι και εγώ. Μόνο το άγχος της χοριακής φοβάμαι στο τέλος, τίποτα άλλο. Χάρηκα πολύ για σένα. Πάνω από όλα που είναι όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πράγματι μου φαίνεται αστείο. Ρωτάει και ο κόσμος έτσι τυπικά και καλά κάνει και εγώ μέσα μου γελάω. Μια χαρά είμαι. Ξέρεις την παροιμία ''άμα ξαναγίνω νύφη, ξέρω και χαιρετάω''. Έτσι και εγώ. Μόνο το άγχος της χοριακής φοβάμαι στο τέλος, τίποτα άλλο. Χάρηκα πολύ για σένα. Πάνω από όλα που είναι όλα καλά.

Αχ αυτη η ωρα της χοριακης. Ειναι η πιο ψυχοφθορος διαδικασια νομιζω. Εχεις δικιο. Ευχομαστε αυτη η φορα να ειναι η τυχερη σας πιου πιου μου!

Ευχαριστω πολυκι εγω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πάω το Σάββατο τελικά για ωοληψία με 1 ωοθηλάκιο μόνο τελικά!!! οκ αρκει να είναι ζουμερούλι το καλό μου!!!!

@Bloublou85 όταν έκανα την διέγερση με gonal η μαια μου είχε δώσει συριγγούλες με την ίδια μέτρηση με τις πένες και μου έδειξε πως από το μπροστινό μέρος της πένας (πριν βάλεις την βελόνα) υπάρχει ενα ελαστικό σημείο στο οποίο μπαίνει η βελόνα από την νέα σύριγγα ... με αυτό τον τρόπο συλλέγεις τα υπόλοιπα από τις πένες και δεν τρυπιέσαι πολλές φορές, Συγκεντρώνεις την δόση στην νέα σύριγγα . πες στους φιλους φαρμακοποιούς να σου βρουν μερικές.

Με το καλό Ελένη μου!!!! Να είναι πολύ ζουμερό κ το τυχερό σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ναι κορίτσι μου την Κυριακή. Εμ, η @Bloublou85 φταίει που τάζει λίστες και καταλόγους και εδώ έχουμε μπλεχτεί τελείως. :D

Το ήξερα ότι θα μου το κοπανησετε,αλλα ημουνα σήμερα τόσο κουρασμένη και αγχωμενη φυσικά,εγω όμως θα τη κάνω!? Πρέπει να γράφω κ το ιστορικό;σας είχα πει πόσο ανυπόφορη γίνομαι όταν κάνω ενεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Με το καλό Ελένη μου!!!! Να είναι πολύ ζουμερό κ το τυχερό σου!!!!

@Zeta. Ζετούλα μου ευχαριστώ πολύ... εσύ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

Μια χαρά είμαι. Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν το πήρα βαριά. Μόνο λίγο επίπονη είναι η περίοδος αλλά κατά τα άλλα καλά. Ναι την άλλη Τετάρτη θα έρθουμε! Βέβαια Θεσσαλονίκη θα πετάξουμε γιατί τα εισιτήρια για Αθήνα είχαν 1400 ευρώ ? Κόστος μισής εξωσωματικής.. 

Περιμένω τα νέα σου τώρα!!! Έχω χαρεί που είστε τόσες για εμβρυομεταφορα! Εσύ λογικά θα κάνεις εμβρυομεταφορα σε περίπου 2-2.5 εβδομάδες. Να δούμε τώρα πως θα σου κάτσει αυτό το πρωτόκολλο. Πόσες μονάδες θα πάρεις?

Καλώς να μας έρθεις magaiver μου!!! Χαίρομαι που είσαι καλά!!! Θεσσαλονίκη σε ποιον γιατρό θα πας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

Το ήξερα ότι θα μου το κοπανησετε,αλλα ημουνα σήμερα τόσο κουρασμένη και αγχωμενη φυσικά,εγω όμως θα τη κάνω!? Πρέπει να γράφω κ το ιστορικό;σας είχα πει πόσο ανυπόφορη γίνομαι όταν κάνω ενεσεις.

:D:D:D[smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bloublou85 είπε:

ε ε???

depositphotos_127323320-stock-photo-two-babies-wedding-boy-and.jpg

Δεν υπάρχεις!!! Και δεν είσαι ποτέ ανυπόφορη. Είσαι ένα γλυκό και αστείο μπλουμπλούκι. Άσε που είσαι και η συμπεθερούλα μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Καλώς να μας έρθεις magaiver μου!!! Χαίρομαι που είσαι καλά!!! Θεσσαλονίκη σε ποιον γιατρό θα πας;;;

Ευχαριστω! Στην γιατρό της nikona θα πάω. Εσύ πώς είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Irini13i είπε:

Ευχαριστώ πολύ την Τετάρτη στις 31.. απλά έπρεπε να κάνω τρίτη προσπάθεια για να μου πουν ότι έχω θέμα με τις οωθηκες αυτό με πείραξε πιο πολύ και μου έκοψε τα φτερά.να σημειώσω ότι σε ένα χρόνο έκανα χειρουργείο με υδροσαλπιγγες και τρεις εξωσωματικές .εσύ σε τι κατάσταση είσαι?

Καλή επιτυχία κορίτσι!!! Να έχεις μιλά τριψήφια χοριακή την Τετάρτη!!!  Μην ψάχνεις συμπτώματα, δεν υπάρχουν... θετική ενέργεια κ σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

@Zeta. Ζετούλα μου ευχαριστώ πολύ... εσύ πως είσαι;

Πολύ καλά Ελένη μου. Ξεκουράζομαι από ενέσεις κ χάπια... Άντε να δω από εσάς υψηλές χοριακές να κλείσω κ εγώ τελευταία γαμπρό ή νύφη...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πράγματι μου φαίνεται αστείο. Ρωτάει και ο κόσμος έτσι τυπικά και καλά κάνει και εγώ μέσα μου γελάω. Μια χαρά είμαι. Ξέρεις την παροιμία ''άμα ξαναγίνω νύφη, ξέρω και χαιρετάω''. Έτσι και εγώ. Μόνο το άγχος της χοριακής φοβάμαι στο τέλος, τίποτα άλλο. Χάρηκα πολύ για σένα. Πάνω από όλα που είναι όλα καλά.

Κυριακη ημέρα εθνικής εορτής ε? Ευχομαι να ειναι σημαδιακή για να τη θυμάσαι πάντα αυτή τη μέρα!!!Αντε με το καλό μια μια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...