Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Bloublou85 και @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ παρεουλα θα ειστε!!! Με το καλο κοριτσια!

@karen τελικα αυριο θα κανεις το χειρουργειο? Καλη επιτυχια, ολα να πανε καλα! 

Ναι αύριο  σ ευχαριστώ!Παει ο κύκλος μου δεν πειράζει τον επόμενό.  Εσυ τι κανεις;Άντε κορίτσια μου κοντευετε με το καλο ολες σας οι εμβρυομεταφορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η karen είπε:

Ναι αύριο  σ ευχαριστώ!Παει ο κύκλος μου δεν πειράζει τον επόμενό.  Εσυ τι κανεις;Άντε κορίτσια μου κοντευετε με το καλο ολες σας οι εμβρυομεταφορες

@karen θα περιμενουμε με το καλο οταν συνελθεις κ μπορεις να μας πεις τα νεα απο την επέμβαση.

Καλα ειμαι εγω, ευχαριστω! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Ναι αύριο  σ ευχαριστώ!Παει ο κύκλος μου δεν πειράζει τον επόμενό.  Εσυ τι κανεις;Άντε κορίτσια μου κοντευετε με το καλο ολες σας οι εμβρυομεταφορες

Καρεν καλή επιτυχία για αύριο !!!!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να λυθεί και αυτό το θέμα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η karen είπε:

Ναι αύριο  σ ευχαριστώ!Παει ο κύκλος μου δεν πειράζει τον επόμενό.  Εσυ τι κανεις;Άντε κορίτσια μου κοντευετε με το καλο ολες σας οι εμβρυομεταφορες

Περαστικά και γρήγορη ανάρρωση κοριτσάκι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γύρισα και βλέπω μια χαρά τα πάτε. 

@Zeta. τέτοια ώρα λογικά θα έχεις τελειώσει και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πήγαν καλά, οπότε καλά αποτελέσματα τώρα περιμένουμε τα ευχάριστα!

@Eleni73 ποιά μέρα κάνεις χοριακή; Όλες οι ευχές μου για το καλό αποτέλεσμα, να είσαι αισιόδοξη και περιμένουμε μόνο ευχάριστα.

@Magaiver όλα καλά λοιπόν, θα είσαι η επόμενη με καλά νέα. 

@Bloublou85 @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και εμένα θα έχετε παρέα. Τέλος Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη και εγώ. 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου γύρισα και βλέπω μια χαρά τα πάτε. 

@Zeta. τέτοια ώρα λογικά θα έχεις τελειώσει και είμαι σίγουρη ότι όλα θα πήγαν καλά, οπότε καλά αποτελέσματα τώρα περιμένουμε τα ευχάριστα!

@Eleni73 ποιά μέρα κάνεις χοριακή; Όλες οι ευχές μου για το καλό αποτέλεσμα, να είσαι αισιόδοξη και περιμένουμε μόνο ευχάριστα.

@Magaiver όλα καλά λοιπόν, θα είσαι η επόμενη με καλά νέα. 

@Bloublou85 @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ και εμένα θα έχετε παρέα. Τέλος Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη και εγώ. 

 

 

 

Άντε ωραία να μαζευομαστε σιγά σιγα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Γεια σου @Πιου-πιου!

Εισαι καλα?

Με το καλο κοριτσια!!! Θα ειστε μια τριάδα! Ολα να σας πανε τελεια!

 

@nikona μου σ' ευχαριστώ γαι το ενδιαφέρον. Η αλήθεια είναι ότι γύρισα πραγματικά συγκλονισμένη από τις δυσκολίες που περνάνε οι άνθρωποι στη ζωή τους, αλλά και τη δύναμη και την αξιοπρέπεια που δείχνουν σ' αυτές. Είμαι πιο αποφασισμένη από ποτέ ότι θα κάνω το καλύτερο δυνατόν, όπως όλες μας , αλλά με θάρρος και υπομονή. Αν τα καταφέρω θα είναι όλα τέλεια, αλλιώς και πάλι δεν θα είναι το τέλος του κόσμου. Υπάρχουν πολλοί τρόποι και επιλογές να είμαστε ευτυχισμένοι στη ζωή. Στο κάτω- κάτω εμείς όλες δίνουμε ένα δύσκολο και σκληρό πολλές φορές αγώνα για κάτι όμορφο - ίσως και το ωραιότερο πράγμα στον κόσμο. Υπάρχουν άνθρωποι - ακόμα και μικρά παιδάκια που δίνουν άνισες μάχες για το χειρότερο αποτέλεσμα... Είμαι σίγουρη ότι αν είμαστε υγιείς θα πετύχουμε με κάποιο από όλους τους τρόπους το στόχο μας: την ολοκλήρωση και την ευτυχία. Το εύχομαι ολόψυχα σε όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η karen είπε:

Καλημέρα εγω δεν εχω ευχάριστα ακομη στις προσπάθειες που ελπίζω να λήξουν σύντομα για ολες  εχω ενα χειρουργείο αυριο υδροσαλπιγγας και 2εμβρυακια άριστα  τριών ημερών κρυοσυντηρηση. Εσυ τι κανεις πως εισαι;

Κορίτσι καλή επιτυχία αύριο με το χειρουργείο,όλα θα πάνε καλά και θα τελειώσει και αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια όλα μια χαρά!!! Πραγματικά η πιο ωραία στιγμή στην εξωσωματικής!!!!

Μπράβο κοριτσι μου καλη επιτυχια να έχετε ?αναμονη τωρα για τη χοριακη το πιο δύσκολο κομματι αλλα θα περάσει ο χρονος ξαπλα τωρα και ξεκούραση  τι σου εχει δωσει να πινεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσι καλή επιτυχία αύριο με το χειρουργείο,όλα θα πάνε καλά και θα τελειώσει και αυτό.

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκια μου! Οτι καλύτερο και σε εσας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. Μπραβο!!! Χαιρομαι γιασενα! Με το καλο να γαντζωθουν στην μητρα σου! Ξεκουραση τωρα κ χαδακια στην κοιλιτσα!

@Πιου-πιου περαστικα ευχομαι κ παλι στον άνθρωπό σου που περνάει αυτες τις δυσκολες στιγμες. 

Εχεις δικιο σε ολα οσα εγραψες! Δειχνουν οτι εισαι συνειδητοποιημενη κ μπραβο σου! Ειλικρινα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η karen είπε:

Μπράβο κοριτσι μου καλη επιτυχια να έχετε ?αναμονη τωρα για τη χοριακη το πιο δύσκολο κομματι αλλα θα περάσει ο χρονος ξαπλα τωρα και ξεκούραση  τι σου εχει δωσει να πινεις 

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Συνεχίζω τα cyclacur με folidex κ salospir... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσια όλα μια χαρά!!! Πραγματικά η πιο ωραία στιγμή στην εξωσωματικής!!!!

μπραβο κοριτσι μου ! να το ευχαριστηθεις! να ξεκουραζεσαι και ολα να πανε τελεια! ολες οι θετικες μου σκεψεις! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Zeta. Πραγματικά η πιο συγκινητική στιγμή της εξωσωματικής όταν βλέπεις τα εμβρυακια μέσα :)

@karen Καλή επιτυχία για το χειρουργείο! Ελπίζω να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο και γρήγορα να αναρρώσεις!

@Πιου-πιου Με άγγιξαν πολύ αυτά που έγραψες! Είσαι πολύ ευαίσθητος άνθρωπος και εύχομαι να έρθει και ένα μωράκι κάποια στιγμή! Θα γίνεις καλή μανούλα με τέτοια ψυχή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofia35 είπε:

@Zeta.@Zeta μου μπράβο.!!! Με το καλό να περάσουν αυτές οι μέρες και να μας γράψεις τα ευχάριστα!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Μπράβο @Zeta. με το καλό μία τεράστια χοριακη τώρα!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!! Από το στόμα σου κ στου θεού το αυτί!!!! Με το καλό να πέρνεις σειρά!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

μπραβο κοριτσι μου ! να το ευχαριστηθεις! να ξεκουραζεσαι και ολα να πανε τελεια! ολες οι θετικες μου σκεψεις! ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ  Bebe μου!!! Η αλήθεια είναι πως ήταν διαφορετικά αυτή τη φορά. Μπορεί κ επειδή ήξερα πλέον τη διαδικασία... Ένιωσα το φύσημα οταν μου τα άφησε κ ένιωσα μία συγκίνηση!!! Ελπίζω να κυλίσει ήσυχα η αναμονή μου. Είχα αίμα την προηγούμενη φορά κ ημουν μέσα στο άγχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Zeta. Πραγματικά η πιο συγκινητική στιγμή της εξωσωματικής όταν βλέπεις τα εμβρυακια μέσα :)

@karen Καλή επιτυχία για το χειρουργείο! Ελπίζω να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο και γρήγορα να αναρρώσεις!

@Πιου-πιου Με άγγιξαν πολύ αυτά που έγραψες! Είσαι πολύ ευαίσθητος άνθρωπος και εύχομαι να έρθει και ένα μωράκι κάποια στιγμή! Θα γίνεις καλή μανούλα με τέτοια ψυχή!

 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Zeta. Πραγματικά η πιο συγκινητική στιγμή της εξωσωματικής όταν βλέπεις τα εμβρυακια μέσα :)

@karen Καλή επιτυχία για το χειρουργείο! Ελπίζω να είναι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνο και γρήγορα να αναρρώσεις!

@Πιου-πιου Με άγγιξαν πολύ αυτά που έγραψες! Είσαι πολύ ευαίσθητος άνθρωπος και εύχομαι να έρθει και ένα μωράκι κάποια στιγμή! Θα γίνεις καλή μανούλα με τέτοια ψυχή!

@Magaiver μου με το καλό αύριο κ εσύ!!!!❤️ @karen καλή επιτυχία κ από εμένα!!! Πολύ δύναμη!!!! @Πιου-πιου διαβάζω για τις δυσκολίες σου... Υγεία πάνω απ´ όλα σε εμάς κ τις οικογενειές μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τα φώτα σας,θα κάνω έναν έλεγχο για τη διαβατοτητα του τραχηλικου στομιου κ για το πέρασμα της μυλης.γνωριζει κάποια κάτι γι αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ  Bebe μου!!! Η αλήθεια είναι πως ήταν διαφορετικά αυτή τη φορά. Μπορεί κ επειδή ήξερα πλέον τη διαδικασία... Ένιωσα το φύσημα οταν μου τα άφησε κ ένιωσα μία συγκίνηση!!! Ελπίζω να κυλίσει ήσυχα η αναμονή μου. Είχα αίμα την προηγούμενη φορά κ ημουν μέσα στο άγχος...

Και εγώ είχα συγκινηθεί πολύ την πρώτη φορά ειδικά όταν μου τα έδειξαν στην οθόνη ! Όλα θα πάνε καλά ! Να σκέφτεσαι θετικά ! Εγώ αύριο έχω ραντεβού να με δει χωρίς φάρμακα να μου πει τι θα κάνουμε ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️και σε εσενα εύχομαι πολύ συντομα μα έρθει το μωρακι σου🙏❤️ η αλήθεια είναι πως  είναι πολύ θετικο που κάνω συλληψη έστω και με σπερματεγχυνση 🙏 μέσα στο καλοκαιρι θα κάνω πάλι σπερματεγχυνση καθώς μου έδωσε το οκ ο γιατρός ! Θα του πω αν είναι να την κάνω τον Ιούνιο πρώτα ο θεος🙏
    • Εντάξει μπορείς να φας λίγο πιστεύω εμένα με αφηνε η Ενδοκρινολογος να φάω μου είχε πει ποσότητα αλλά δεν θυμάμαι ποσο μου είχε πει 🤔  αλλά εγω να πω την αλήθεια το παγωτο λαχταρουσα πιο πολύ το καλοκαίρι  😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...