Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

@Magaiver μακαρι να φυγει κ να προχωρησετε! Αλλιως υπομονη για τον επόμενο κύκλο!

@Bloublou85 αντε σιγα σιγα ολα φτισχνονται και κοντευεις για την επομενη προσπαθεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Bloublou85 πόσες μέρες θεραπεία θα κάνεις για την σαλπιγγιτιδα? Πως το ανακάλυψε αυτό?

15 μέρες θα κάνω,φαινοταν στον υπέρηχο διογκωμένη ή σάλπιγγα κ έτσι έκανα ξανά σαλπιγγογραφια,οι σάλπιγγες είναι λίγο διογκωμένες αλλά ήταν βατες πέρασε το υγρό,απο τις φωτό είδε ότι υπάρχει φλεγμονή κ έτσι έκανα καλλιέργειες να δούμε από ποιο μικρόβιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

@Magaiver μακαρι να φυγει κ να προχωρησετε! Αλλιως υπομονη για τον επόμενο κύκλο!

@Bloublou85 αντε σιγα σιγα ολα φτισχνονται και κοντευεις για την επομενη προσπαθεια!

Αυτή τη φορά είμαι αισιόδοξη κ πολύ ευχαριστημένη από τη γιατρό μου,ξ ερεις πόσο στη τσίτα ημουνα όλο το καλοκαίρι, @Magaiver μου ότι γίνει για το καλύτερο,ετσι ημουνα κ εγώ ανυπόμονη να τα κάνω όλα γρήγορα,ομως θέλει υπομονή κοπέλα μου κ σταθερά βήματα μία μέρα όλες μας θα ανταμειφθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Αυτή τη φορά είμαι αισιόδοξη κ πολύ ευχαριστημένη από τη γιατρό μου,ξ ερεις πόσο στη τσίτα ημουνα όλο το καλοκαίρι, @Magaiver μου ότι γίνει για το καλύτερο,ετσι ημουνα κ εγώ ανυπόμονη να τα κάνω όλα γρήγορα,ομως θέλει υπομονή κοπέλα μου κ σταθερά βήματα μία μέρα όλες μας θα ανταμειφθουμε.

@Bloublou85 χαίρομαι που σε ακούω ήρεμη πια!!! ¨ήσουν σε πανικό!!! Αντε όλα θετικά τώρα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikona μου και για σένα χαίρομαι τόσο πολύ!!!!

Και στα υπόλοιπα κορίτσια εύχή της ημέρας.... ΤΥΧΗ κορίτσια λίγη περισσότερη ΤΥΧΗ!!!!

ΚΙ εγω αυριο πάω για υπέρηχο πιθανή ωοληψία της επόμενες μέρες φυσικού κύκλου προς αναζήτηση καλού εμβρύου!!!!! Για να δούμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 Καλή επιτυχία αύριο!!! Στείλε μας νέα!

@Bloublou85 Ναι έτσι είναι θέλει υπομονή το ξέρω. Απλά λίγο ο πόνος λίγο η απογοήτευση στερεύει το πηγάδι θετικής σκέψης.. Να περάσει και εσένα η σαλπιγγιτης να ξεκινήσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Ευχαριστω Πολύ ! Είχα κάνει τον Μάιο είχα μια βιοχημική και τώρα κάνουμε τη δεύτερη προσπάθεια 

Καλη επιτυχία!!! Δεύτερη και τελευταία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Αύριο η μεγάλη μέρα ! ??wish me luck☘️

Καλή επιτυχία κορίτσι!!!Όλα καλά θα πάνε !!! Ηρεμία χρειάζεται τώρα υπομονή μέχρι την χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Αύριο η μεγάλη μέρα ! ??wish me luck☘️

Καλημέρα ????δεν μου βγαίνουν αυτές οι φατσούλες δεν ξερω γιατι τις προσπερναμε αλλες ήθελα να βάλω! Αισιοδοξία ελπίδα Πιστη γλυκιά μου καλη έμβρυομεταφορα με θετικά αποτελεσματα μια αγκαλιά απο εμενα και θετικές σκέψεις θα περιμένουμε νέα σου φόρεσε το χαμόγελο σου κλεισε το αγχος σου ντουλαπι και Συγκεντρώσου στη σημερινή έμβρυομεταφορα σου ξεχνά τα ολα τα εμβρυακια σε περιμένουν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 με το καλό!!! Καλη επιτυχια!!! Ευχομαι να ειναι τα τυχερασας εμβρυακια κ να γαντωθουν γερά στη μητρα σου!!! 

Θαπεριμενουμε να μας πεις πώς πηγε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

@Bloublou85 ήμουν και γω θετική και μου έδωσαν αντιβίωση λίγο πριν την εμβρυομεταφορά.

Και έφυγε;εμενα μου έχει προκαλέσει σαλπιγγιτιδα κ προφανώς θα έχει επηρεάσει κ τη μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα κανονικά την θεραπεία, κάναμε την εμβρυομεταφορά αλλά ο γιατρός δεν ξανασχολήθηκε με αυτό το ζήτημα. Σε δική μου ερώτηση μου είχε πει ότι σε εκείνη τη φάση η αντιβίωση ήταν αυτό που χρειαζόταν και όλα καλά. Δεν μας απασχόλησε παραπάνω. Τώρα στην επόμενη εμβρυομεταφορά θα ξανακάνω καλλιέργεια οπότε θα ξανατσεκάρω μήπως επανήλθε το μικρόβιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Πήρα κανονικά την θεραπεία, κάναμε την εμβρυομεταφορά αλλά ο γιατρός δεν ξανασχολήθηκε με αυτό το ζήτημα. Σε δική μου ερώτηση μου είχε πει ότι σε εκείνη τη φάση η αντιβίωση ήταν αυτό που χρειαζόταν και όλα καλά. Δεν μας απασχόλησε παραπάνω. Τώρα στην επόμενη εμβρυομεταφορά θα ξανακάνω καλλιέργεια οπότε θα ξανατσεκάρω μήπως επανήλθε το μικρόβιο.

Κατάλαβα,απλα διάβασα ότι αυτό το μικροβιο δημιουργεί αφιλόξενο περιβάλλον για εμφύτευση.ποσο καιρό έκανες θεραπεία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 δεν εχω προσωπικη εμπειρια. Ειναι ομως ενα συχνο μικροβιο. Μην επηρεαστεις αρνητικα απο ότι διαβασεις γιατι δεν ειναι ολεε οι περιπτωσεις ιδιες.

Παρε την θεραπεια που θα σου πει ο γιατρος σου και βλεπετε! Θα αντιμετωπιστει σιγουρα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...