Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Καλη επιτυψια να εχετε κοριτσια στις χωριακες!!!!!η ενα η δυο η διαδικασια και γενικα ολα ειναι το ιδιο!!! Εδω δυο μπορεις να βαλεις παραπανω ειναι παρανομο αν εισαι κατω απο 40!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλη επιτυψια να εχετε κοριτσια στις χωριακες!!!!!η ενα η δυο η διαδικασια και γενικα ολα ειναι το ιδιο!!! Εδω δυο μπορεις να βαλεις παραπανω ειναι παρανομο αν εισαι κατω απο 40!!!!

Λαβ μου 35 και ανω βαζουν 3.

40 κ ανω βαζουν 4.

Βασει νομου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ξέρω και εγω!!35-40 3 Και 40 και πανω 4.η νομοθεσία μας είναι πολύ ελαστική σε αυτό γιαυτο πολλές γυναίκες έρχονται Ελλάδα για να κάνουν εξωσωματική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Αυτό ξέρω και εγω!!35-40 3 Και 40 και πανω 4.η νομοθεσία μας είναι πολύ ελαστική σε αυτό γιαυτο πολλές γυναίκες έρχονται Ελλάδα για να κάνουν εξωσωματική 

Συμφωνω. Ο αλλος λογος που ερχονται ειναι ο οικονομικος. Εδω σε συγκριση μεαλλες χωρες ειναι πιο οικονομικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω εγω και στα δυο κεντρα που εχω κανει προσπαθειες αυτο μου ειπανε δεν το εχω ψαξει προσωπικα απο αυτα που μου ειπανε!καλα αποτελεσματα να ειναι για ολες μας και ας λεει η νομιθεσια οτι θελει!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο εχει σημασια! Ολες να εχουμε θετικα αποτελεσματα.

Απλα καλο ειναι να ενημερωνουμε η μια την αλλη γιατι καμια φορα χρειαζεται να ξερουμε καποια πραγματα που ισως για καποια κοπελα ειναι σημαντικα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την @nikona πρέπει να ενημερωνόμαστε για όλα γιατί η μια μπορεί να βοηθήσει την άλλη!!!!!Καλά αποτελέσματα κορίτσια!!!πάντως αν είχα και άλλη βλαστοκυστουλα θα την έβαζα!!!ήδη κοιτάω τις 2 και τις έχω ερωτευτεί!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που είμαι 33 στη πρώτη μου είπε να βάλει τρία κ αρνήθηκα έβαλα δύο τι να πεις.σας είπαν κορίτσια βαθμολογίες από τις βλαστοκύστες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

ΑΑ ΛΈΕΙ ΤΟ ΧΑΡΤΊ ΕΜΈΝΑ ΑΝ ΑΥΤΌ ΕΝΝΟΕΊΣ!!

Μάλλον εμενα δεν μου το γράφουμε στο χαρτί αλλά μου είπαν είναι 4AB  ή αα είναι άριστη μπράβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Δεν ξέρω αν έχει σημασία αυτό εμένα λέει ότι 3 Αα τώρα το είδα!!!δε σου έδωσαν φωτογραφία τους?

Ναι φωτογραφία κ ότι τοποθετήθηκαν όχι όμως τη ποιότητα αναγραφομενη απλά προφορικα.ομως κ την προηγούμενη τα εμβρυα ήταν αβ κ μου απέτυχαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι καθολου εμένα προσωπικά!!!!απλά βλέπουμε τις διαφορές!!!ξέρεις αν δεν έχεις κάποιον δικό σου να μιλήσεις που να ξέρει δεν μπορείς να τα βγάλεις από μέσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Όχι καθολου εμένα προσωπικά!!!!απλά βλέπουμε τις διαφορές!!!ξέρεις αν δεν έχεις κάποιον δικό σου να μιλήσεις που να ξέρει δεν μπορείς να τα βγάλεις από μέσα σου

Αυτό ακριβώς,εγω δεν το έχω πει πουθενά μόνο εγώ κ ο άντρας μου μόνοι μας παλευουμε κι έτσι δεν μπορώ να ρωτησω γνωστούς που έχουν εμπειρία για κάποια πράγματα γιατί καλώς ή κακώς είμαι κ λίγο καχύποπτη με γιατρούς κ κέντρα που δεν ήξερα κ πήγα έτσι μόνη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Να ρωτησω κατι?  Την Πέμπτη έκανα την χοριακη και οπως σας ειπα εδειξε 0,80. Οκ αρνητικό. Σημερα το πρωι αρχισε πονος περιόδου και ειχα ροζ καφε και θεωρησα οτι αδιαθετω. Το ροζ καφε συνεχιστηκε μεχρι το απογευμα και ο πονος. 

Εδω και δυο ωρες περίπου δεν εχω τίποτα απο ροζ καφε το σερβιετακι πεντακαθαρο ο πονος υπάρχει αλλα πιο ηπιος.

Παιζει η πιθανότητα να μην ειχε δειξει ακομα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από πόσες μέρες έκανες την χοριακη?σταμάτησες τα φάρμακα?χωρίς να θέλω να σου δώσω ελπίδες αλλά υπάρχει πιθανότητα καθυστερημένης σύλληψης!!αυτό είχα στην πρώτη μου εγκυμοσύνη Δυστυχώς παλινδρόμησε αλλα δεν έφταιγε αυτό!!Έτσι όπως τα είχα υπολογίσει εγώ τότε εμφύτευση είχε γίνει την 12 μέρα!!!μακάρι να είναι έτσι σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου οι περισσότερες έχουμε βρεθεί στην θέση σου,,, κουράγιο ανασυγκρότηση και πάμε για την επόμενη.... ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΠΙΜΟΝΗ και ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε; Εγω ειμαι μια εβδομαδα μετα απο εμβρυομεταφορα. Λεω πως απο κεινη την ημερα ειμαι εγκυος καθως εχω και την πρωτη φωτογραφια των εμβρυων μου  :)  Απλα μο3 δημιουργηθηκε μια απορια. Τι συμπτωματα εχουμε για να καταλαβουμε αν εγινε εμφυτευση; Γιατι περα απο δεξια που νιωθω οπως οταν εχω ωορηξια ή μια αδυναμια τιςτρειςτελευταιες μερες για λιγο,  δεν εχω δει κατι αλλο ... Κατα τα αλλα γενικα νιωθω οπως ωορηξια κι οπως περιοδου αναμεικτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ElektraGr καλη επιτυχια σου ευχομαι.

Δυστυχως δεν υπαρχουν ενδειξεις οτι εγινε η εμφυτευση.

Ολες βαζουμε διαφορα στο νου μας.

Αλλα κ τα φαρμακα δημιουργουν παρενεργειες διαφορες οπότε τιποτα δεν ειναι σιγουρο.

Η θετικη σου διαθεση ειναι πολυ βοηθητικη και μπραβο σου!!!

Με το καλοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ακριβώς τα ίδια έχω και Εγώ!!!προφανώς δε πρέπει να ψάχνουμε για συμπτώματα!!!

Αααα τοσο καλα.. χεχε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ElektraGr είπε:

Αααα τοσο καλα.. χεχε 

Εγώ παίρνω κουράγιο από τις φωτογραφίες έχω βάλει πάνω και την εικόνα της Αγίας Ειρήνης δε ξέρω τι άλλο να κάνω!!!!Όπως λέει και η @nikona θετική σκέψη!!!!Αααα φοράω και την ζώνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...