Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ Εγκυμοσύνη


Guest

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

το  ιουνιο εσενα αλαζει το κοντερ? Εμένα τέλος Ιουλίου....Καρκινάκι ή διδυμάκι? Αχ αυτο το κοντερ.....

Δίδυμος.....19/06!?Εμ κάνει κι αυτό τη δουλειά του χαχαχαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Αχ κοριτσακι μου!Απο μεσα απο την καρδια μου στο ευχομαι να εχεις συντομα το ποθητο αποτελεσμα και να μας κανεις εδω μεσα να κλαψουμε απο χαρα!Κουραγιο και δυναμη  και την θετικη μου ενεργεια!Σε σκεφτομουν συχνα...:x

κι εγω σας σκέφτομαι συχνα, εσένα , την @Karen, @peacock, @Nikona και ολες οσες οταν πριν δυο χρόνια γνωρισα οταν πρωτομπηκα εδω μεσα.. Έμαθα τόσα απο σας και πηρα πολλή στήριξη! περιμένω αύριο με αγωνία ? τα νεα σου. ???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Athena D. ,θα κανεις τελικά αύριο χοριακη???????????

Θα παω απο τον γιατρό μ.μεσημέρι η απόγευμα να με δει κ πιστεύω να κανω κ χοριακη.Δουλεύω το πρωι κ δεν θα περναν οι ωρες.Στο μεταξυ νιωθω τραβηγματα κ εχω συχνοουρια...Ολα τα συμπτώματα θα γεννησει το μυαλό μου.Μόλις εχω νεα ,θα σας ενημερώσω.Σ ευχαριστώ πολυ γ το ενδιαφέρον!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά. Χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ κι εύχομαι αύριο να έχεις πολύ καλά νέα να μας πεις. Μακάρι όλα να πάνε καλά γιατί το αξίζεις πραγματικά.:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

@Athena D. μου τι υπέροχα νέα είναι αυτά. Χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ κι εύχομαι αύριο να έχεις πολύ καλά νέα να μας πεις. Μακάρι όλα να πάνε καλά γιατί το αξίζεις πραγματικά.:x

Καλημερα και καλη εβδομαδα!!!Σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες !!!!!Μακαρι να εχω ευχαριστα νεα σε λιγες ωρες.Δεν κρατιεμαι μεχρι να παω στο γιατρο...Αλλα λεω,τοσοοο περιμενα ,λιγες ωρες πανω ,λιγες κατω θα περασουν.Σε λιγο θα γνωριζουμε!Ευκαιρια ηταν να μπω να μαθω και τα δικα σας νεα!Πως τα πας εσυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

Αφου δουλευεις αυριο, αν δεν προλαβεις για χοριακη, κανε ενα τεστακι ακομα!

Καλημερα κοριτσακι!Πινω καφεδακι τωρα στο μπαλκονι.Εφτιαξαν οι μερες και μπορει να βγει κανεις εξω να το απολαυσει!Πιστευω να προλαβω να κανω χοριακη  και να βγουν συντομα τα αποτελεσματα.Μολις βγουν ,ξερεις τι θα κανω!Ευχαριστω πολυ πολυ για το ενδιαφερον ,να ειστε ολεεεεεεςςς καλα ,γερες και δυνατες!Τα φιλια μου κ ευχες για μια υπεροχη μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Athena D. είπε:

Καλημερα και καλη εβδομαδα!!!Σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες !!!!!Μακαρι να εχω ευχαριστα νεα σε λιγες ωρες.Δεν κρατιεμαι μεχρι να παω στο γιατρο...Αλλα λεω,τοσοοο περιμενα ,λιγες ωρες πανω ,λιγες κατω θα περασουν.Σε λιγο θα γνωριζουμε!Ευκαιρια ηταν να μπω να μαθω και τα δικα σας νεα!Πως τα πας εσυ;;;

Καλημέρα! Έφτασε η μέρα θα ξέρεις σήμερα! Εύχομαι τα καλύτερα και περιμένω με αγωνία νέα σου. Χάρηκ α τοοοοοόσο μα τόσο πολύ. 

Εγώ μπήκα στον τρίτο κι όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 πωπω μπηκες στον τρίτο.....Απο τη μια μου φάνηκε αιώνας ο Μάρτιος λόγω των δικών μου γεγονότων, από την άλλη μου φαίνεται ότι πέρασε νερό με κάτι τέτοια που διαβάζω.....Ολα καλα κορίτσι μου,

Athena μακάρι να ακούμε καλά νέα γιατί τα έχουμε ανάγκη. Να ρθει λίγη θετική αυρα βρε αδερφέ!. Υπήρξαν μήνες που δεν ακούγαμε πολλά καλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@OLY10 πωπω μπηκες στον τρίτο.....Απο τη μια μου φάνηκε αιώνας ο Μάρτιος λόγω των δικών μου γεγονότων, από την άλλη μου φαίνεται ότι πέρασε νερό με κάτι τέτοια που διαβάζω.....Ολα καλα κορίτσι μου,

Athena μακάρι να ακούμε καλά νέα γιατί τα έχουμε ανάγκη. Να ρθει λίγη θετική αυρα βρε αδερφέ!. Υπήρξαν μήνες που δεν ακούγαμε πολλά καλά.....

Όλα καλά!

Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα κοπέλα μου να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα κι αυτό που πέρασες να είναι σα μακρυνό όνειρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Όλα καλά!

Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα κοπέλα μου να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα κι αυτό που πέρασες να είναι σα μακρυνό όνειρο!

Μακάρι να πάνε όλα καλά την επόμενη φορά!! :) Σε ευχαριστώ πολυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε Αθηνουλα μου, αγωνιουμε μαζι σου!! Αντε κ του χρονου τετοια εποχη να πινεις καφεδακι στο μπαλξονι κουνωντας ενα καροτσι με ενα νινακι μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. Να μαι και γω! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις καλά αποτελέσματα γιατί το αξίζεις, να πάρουμε και εμείς κουράγιο! είδα την εικόνα και πραγματικά μου φαίνεται θετικότατο! εγώ σε λίγο πάω γυναικολόγο γιατί έχω φρικτούς πόνους στο στήθος. είχαν ξεκινήσει ήπια 3 μέρες περίπου από την ωορρηξία μου αλλά τελευταία είναι τόσο έντονοι που δεν κοιμάμαι και καλά. έχω μπόλικες κύστες και υποψιάζομαι ότι έχουν μεγαλώσει.... εγκυμοσύνη δεν ελπίζω.... αυτά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η BabyBlue είπε:

@Athena D. Να μαι και γω! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις καλά αποτελέσματα γιατί το αξίζεις, να πάρουμε και εμείς κουράγιο! είδα την εικόνα και πραγματικά μου φαίνεται θετικότατο! εγώ σε λίγο πάω γυναικολόγο γιατί έχω φρικτούς πόνους στο στήθος. είχαν ξεκινήσει ήπια 3 μέρες περίπου από την ωορρηξία μου αλλά τελευταία είναι τόσο έντονοι που δεν κοιμάμαι και καλά. έχω μπόλικες κύστες και υποψιάζομαι ότι έχουν μεγαλώσει.... εγκυμοσύνη δεν ελπίζω.... αυτά! 

Σ ευχαριστώ πολυ γ τις ευχές καλο μου κοριτσι..Να προσέχεις τον εαυτο σου ,να κανεις τις εξετάσεις που χρειάζεται και να διατηρεις την πιστη σου.Οτι ειναι να γινει για καποιο λογο γίνεται.Εμείς εδω ,σε αναμονη της χοριακη ς σε ενα τριωρο.Συμφωνα με την προηγούμενη μ ειπε ο γιατρός ειναι θετικη με βαση το συγκεκριμένο κέντρο.Ωστόσο επειδη το αποτελεσμα ,θεωρείται θετικο πανω απο 5 χρειάζεται να δουμε κ αλλη μια χοριακη...Τρεις ωρες ,μια αιωνιότητα μ φαίνεται... Υπομονή τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Αντε Αθηνουλα μου, αγωνιουμε μαζι σου!! Αντε κ του χρονου τετοια εποχη να πινεις καφεδακι στο μπαλξονι κουνωντας ενα καροτσι με ενα νινακι μεσα!!

τι ωραία εικονα!!!Αμην κοπέλα μου.Σε ενα τρίωρο θα βγει η χοριακη κ θα ξέρουμε!Τα φιλιά μου στο μωράκι σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Έφτασε η μέρα θα ξέρεις σήμερα! Εύχομαι τα καλύτερα και περιμένω με αγωνία νέα σου. Χάρηκ α τοοοοοόσο μα τόσο πολύ. 

Εγώ μπήκα στον τρίτο κι όλα καλά!

Τελεία!Στον τριτο μηνα!!!!Να εχεις μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι Μια τεράστια χοριακη κορίτσι μου !! Την ειδα και εγώ τη δεύτερη γραμμή αν και πολύ άχνη.. αλλά ξέρω ότι είναι και πολύ νωρίς.. όποτε όλα καλά να πάνε μέσα από την καρδιά μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάρηκα τόσο μα τόσο όταν ειδα την εικονα!!!έτσι ακριβώς ήταν και εμένα το τεστ σε αυτή την εγκυμοσύνη μου και τώρα διανυω τον 7ο!!!!σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη γιατί αξίζεις να γίνεις μαμα!!!και θα είσαι από τις καλύτερες !!!τα φιλιά μας από εμάς περιμένουμε νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ουφ!!!

 

Μολις τωρα καρδουλα μου! Βγήκε 1.0 σε αλλο κεντρο ,το οποιο το θεωρει οριακα θετικο.Ο γιατρος μου ειπε η για βιοχημικη η οτι παει κατι να ξεκινησει....Να ξανακανω χοριακη την Παρασκευη....Κοντεψα να σκασω μεχρι να με παρει τηλ.Για βιοχημικη το βλεπω ,αλλα το ευχαριστο ειναι οτι αντεδρασε ο οργανισμος μου !!!Απο εκει που δεν το περιμενα ,μονο με με επαφη!!!!!!Αισιοδοξες να ειστε κοριτσια!!!!!Γινονται θαυματα!!!!!!!!!!!!!Σας αγαπω πολυ πολυ που εισαστε εδω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Μολις τωρα καρδουλα μου! Βγήκε 1.0 σε αλλο κεντρο ,το οποιο το θεωρει οριακα θετικο.Ο γιατρος μου ειπε η για βιοχημικη η οτι παει κατι να ξεκινησει....Να ξανακανω χοριακη την Παρασκευη....Κοντεψα να σκασω μεχρι να με παρει τηλ.Για βιοχημικη το βλεπω ,αλλα το ευχαριστο ειναι οτι αντεδρασε ο οργανισμος μου !!!Απο εκει που δεν το περιμενα ,μονο με με επαφη!!!!!!Αισιοδοξες να ειστε κοριτσια!!!!!Γινονται θαυματα!!!!!!!!!!!!!Σας αγαπω πολυ πολυ που εισαστε εδω!!!!

Εννοεις 10??? Η 1,0??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Υπομονή κορίτσι μου🙏 τι τραβαμεεεεε μετράμε τις μέρες σαν τους φαντάρους🤪 εγώ μετράω τις μέρες για να γυρισει ο σύντροφος από την δουλειά και να φανταστείς χθες εφυγε 😩 επίσης δεν ξερω και ποτέ θα αδιαθετησω λόγω απόξεση α και είμαι στην τσίτα ! Εύχομαι την μεγάλη Παρασκευή να μας πεις τα ευχαριστα κορίτσι μου❤️
    • Κορίτσι μου για να θεωρηθεί ΣΠΩ πρέπει όπως σου είπε να έχεις υπερυχογραφικη εικόνα πολυκυστικών, ακανόνιστο κύκλο και οι ορμονολογικές να μην φυσιολογικές ! Όμως πρόσεξε τα ανδρογονα μπορεί είτε είναι αυξημένα είτε είναι χαμηλά ( εμένα ας πούμε έπεσαν το τελευταίο διάστημα ενώ ήταν στα φυσιολογικά ) και επίσης πρέπει να κανεις και καμπύλη ζαχαρου και ινσουλίνης ! Εμένα η καμπύλη ινσουλίνης δεν ήταν πολύ καλή καθώς είναι στο όριο για υπερινσουλιναιμια ! Δεν ξερω εν τις έχετε κάνει αυτές τις εξετάσεις ! Αν όχι καλό θα ήταν να τις κανεις γτ επηρεάζουν στη συληψη και την ποιότητα της ωορρηξιας! Εμένα λόγω του οτι έπεσαν τα ανδρογονα από πυι κατάλαβα θα μπυ δώσει κάποια αγωγη δεν ξερω ακόμη τι θα μου πει μετά το πασχα που έχω ραντεβού μαζί του! Τώρα δεν ήθελε να μου δώσει ακόμη λόγω του ότι οι ορμόνες είναι επηρεασμένες από την εγκυμοσυνη! Ααα επίσης έχω και αυξημένη ΑΜΗ λόγω ΣΠΩ !
    • Σήμερα ξύπνησα ήρεμη πάντως και προσπαθώ να τον αποφύγω όσο μπορώ! Όντως ο καιρός θα δείξει. Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
    • Καλημέρα Αντωνία μου εγώ άλλαξα Γιατρό και τώρα περιμένω την περίοδο Μαϊου για να κάνουμε την διέγερση με προεμφυτευτικό για χρωμοσωμικές και βλέπουμε .Όχι πολύ αισιόδοξα τα πράγματα και λόγω της ηλικίας μου γιατί από ότι μου είπε ο νέος γιατρός ρισκάρουμε να μην βρούμε και κανένα να μεταφέρουμε .  
    • Ναι εννοείται πως πηγαίνουν σχολείο!! 2η χρονιά τώρα. Ο χειμώνας φέτος μας πήγε καλά δεν αρρώστησαν. Τον τελευταίο μήνα μας πάει καροτσάκι.. Καλά είμαι, πλέον που μεγάλωσαν είναι όλα πολυυυυυυ πιο εύκολα!!!! Αφού να σκεφτείς πάμε για 3ο.... Ήμουν έτοιμη να ξεκινήσω πάλι ενέσεις για εξωσωματική αλλά έμεινα έγκυος φυσιολογικά τον Ιανουάριο.. Δεν προχώρησε όμως, βιοχημική. Προς το παρόν δεν προχωράμε σε εξωσωματική λέμε να περιμένουμε λίγους μήνες μήπως κ έρθει πάλι μόνο του.. Εσείς; Σχολείο;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...