Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ


Recommended Posts

Συγχαρητήρια!!!!!!

Όλα να πάνε καλά και να το χαρείς όσο περισσότερο γίνεται!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ενθάρυνση για όσες περιμένουμε υπομονετικά το πολυπόθυτο μωράκι να μαθαίνουμε για καινούρια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααααααααααααα!!!

Μπράβο,πολύ χάρηκα κοριτσάκι μου!!Σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και να γεννήσεις ενα υγιέστατο μωράκι!!!

Φιλιά πολλάαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας . Εύχομαι πραγματικά σύντομα σε όλες τις κοπέλες να έχετε το πολυπόθυτο +++++++++++. :laugh: Είμαι σίγουρη ότι το mammyland θα είναι για όλες γουρλίδικο αυτή την χρονιά και θα ακούσουμε για πολλές εγκυμοσύνες .Μπουλίτσα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη .Σε όσες κοπέλες περιμένετε ήδη τα μωράκια σας εύχομαι με έναν πόνο και πάλι σας ευχαριστώ πολύ .Φιλιά σε όλες :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante mprabo kai polla polla syxaritiria!!mhn anxonese tora pou eisai sthn arxh ...den kanei kalo...HREMHSE XALAROSE kai apolafseto!!! Makari na pane ola teleia kai na fereis ston kosmo ena moraki gemato ygeia.....filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Συνονόματη" μπεμπούλα συγχαρητήρια...Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoyla ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα απο δω και περα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να το απολαυσεις οσο μπορεις!!!Να εχεις μια τελεια χρονια, αν και σιγουρα με τετοια φανταστικα νεα!Να ειστε παντα καλα με τον αντρα σου αγαπημενοι και με υγεια!Κι εγω πιστευω οι μοναδες σου ειναι μια χαρα και ολο θα ανεβαινουν:) Με λενε Κωνσταντινα και περιμενω κι εγω να εχω την ευλογια αυτη συντομα....Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ,ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...