Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ


Recommended Posts

Κορίτσια δεν το πιστεύω είμαι έγκυος . Θα τρελαθώ από την χαρά μου .:woohoo: Πήγα την δευτέρα 12/01/2008 και έκανα χοριακή και είχε βγεί 228,7. Εχθές 16/01/2008 (λόγο του ότι είχα πριν 4 μήνες μια αποβολή)έκανα ξανά χοριακή για να δώ αν ανεβαίνουν οι μονάδες και ήταν 1433,7. Κορίτσια ήταν να αδιαθετήσω στις 15/01/2008 . Οι μονάδες μου είναι καλές ? Έχω πολύ άγχος να πάνε όλα καλά αυτήν την φορά .Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν για μωρό σύντομα να πάρουν αυτήν την χαρά . Το 2009 είναι γουρλίδικο κορίτσια φιλιά πολλά σε όλες :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια!!! Σου ευχομαι μια καλή εγκυμοσυνη, χωρίς προβλήματα και καλή λευτερια!!! Οι μοναδες σου ειναι πολύ καλες, με τοσες περιπου ξεκινησα και εγω....;) ;) ;)

Ευχομαι ενα γερο μωρακι!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Τελικά όχι μόνο το καινούριο έτος αλλλα και το mammy έχει αποδειχτεί πολύ γουρλίδικο:laugh: :laugh: Για τις τιμές της χωριακής δεν έχω ιδέα το μανο να σου ευχηθώ καλό υπόλοιπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ:) :) :) :) .ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!Άντε με το καλό.

Οι τιμές είναι πολύ καλές.Μην αγχώνεσαι όμως.Το οτι ατύχησες τη πρώτη φορά δε σημαίνει οτι θα συμβει ξανα.

Πρέπει να εισαι ήρεμη τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΟΛΟΨΥΧΑ...ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΟΥ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ.........ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!Εύχομαι να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι που θα σε κάνει πολύ ευτυχισμένη!Φιλάκια:laugh: (και μην αγχώνεσαι!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΣΕΣ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ,

ΣΕ 8 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ(ΑΝ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΟΣ ΜΗΝΩΝ),

ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ..

ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια μπεμπούλα!!!!

Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!

Να έχεις μια καλή καλή εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα πανέμορφο και υγειές μωρό!!!!

Φιλάκια κορίτσι μου, όλα θα πάνε καλά αυτή τη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εγκυμοσύνη κορίτσι μου... χωρίς άγχος, χωρίς προβλήματα και χωρίς κούραση! Να προσέχεις και να μην πανικοβάλλεσαι με το παραμικρό!

Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!! Πριν λίγες μέρες έμαθα κι εγώ ότι είμαι έγκυος!Εμένα οι μονάδες μου ήταν 654. Δεν ξέρω αν είναι καλές?Πρέπει να ξανακάνω? Ο γιατρός δεν με ρώτησε καν για μονάδες.

Σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και το μωρό σου να είναι γερό!!!

Άντε βρε... απ'ότι φαίνεται θα γεννήσουμε μαζί!!!!Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ:)

ΚΑΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:P :P

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ:woohoo:

ΜΠΟΥΛΙΤΣΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΟΠΛΕΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...