Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat ξαναλεω οτι δεν ειμαι γιατρος.αλλα εχω ακουσει πολλα κοριτσια να λενε οτι τις μερες που περιμεναν ειδαν καφε. κατσε να δεις αν θα ερθεις.φυσικα ξ να εισαι συγκρατημενη.αλλα νομιζω εισαι πολυ απαισιοδοξη.πχι για αυτο τον κυκλο.γενικα.

Μα γιατι το λες αυτο? :whistle::whistle::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χααχχα όντως παλιοχαρακτήρας! Να εμψυχώνεις τις άλλες κ τον εαυτό σου να τον ρίχνεις στα τάρταρα! :-p:-p 

και αυτο ισχύει! χιχιχιχι. Ειμαι αισιόδοξη για όλους τους άλλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα Χαρασκευη σήμερα!

@Kat-Cat άσε τον άνθρωπο και περίμενε λίγο ακόμα είπαμε προς το καλοκαίρι.

Εγώ πονακια έχω αλλά από καφέ( που πάντα ένα τριημερακι πριν τα βλέπω) ακόμα τίποτα,σε 1-2 μέρες το πολύ φαντάζομαι ότι θα κάνουν την εμφάνιση τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημεραααααα Χαρασκευη σήμερα!

@Kat-Cat άσε τον άνθρωπο και περίμενε λίγο ακόμα είπαμε προς το καλοκαίρι.

Εγώ πονακια έχω αλλά από καφέ( που πάντα ένα τριημερακι πριν τα βλέπω) ακόμα τίποτα,σε 1-2 μέρες το πολύ φαντάζομαι ότι θα κάνουν την εμφάνιση τους.

Ετσι ειπαμε, αλλα θελω να μπω σε προγραμμα μαλλον. Εσυ θα δεις, αν δεν ερθουν τα καφε ή αίμα, υπαρχει ελπίδα ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ετσι ειπαμε, αλλα θελω να μπω σε προγραμμα μαλλον. Εσυ θα δεις, αν δεν ερθουν τα καφε ή αίμα, υπαρχει ελπίδα ακομα.

Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να τα έχω ήδη δει (27/01 τελευταίος κύκλος)αλλά και τώρα που δεν.... είμαι πολύ κουλ.Είμαι σίγουρη ότι κατεβαίνουν! Άσε το πρόγραμμα και κάνε υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να τα έχω ήδη δει (27/01 τελευταίος κύκλος)αλλά και τώρα που δεν.... είμαι πολύ κουλ.Είμαι σίγουρη ότι κατεβαίνουν! Άσε το πρόγραμμα και κάνε υπομονή.

Α εσυ ησουν 2 μερες πριν απο μενα ναι. χμμμμ. Τι κυκλο εχεις? Δηλαδη ποτε περιμενεις κανονικα? Εμενα ειναι να ρθει Αυριο ή μεθαυριο κανονικο αιμα (μαλλον μεθαυριο) οποτε φυσιολογικα ειδα σημερα μπεζ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

Α εσυ ησουν 2 μερες πριν απο μενα ναι. χμμμμ. Τι κυκλο εχεις? Δηλαδη ποτε περιμενεις κανονικα? Εμενα ειναι να ρθει Αυριο ή μεθαυριο κανονικο αιμα (μαλλον μεθαυριο) οποτε φυσιολογικα ειδα σημερα μπεζ.

27-30 max 30 δλδ έχει τύχει 2 φορές. Από εχθές με τα πονακια λίγο διαφορετικά αλλά υγρά διάφανα και ελάχιστα.Θα δείξει.....δεν περιμένω κάτι η αλήθεια είναι απλά παρατηρώ τυχόν αλλαγές στον κύκλο!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

27-30 max 30 δλδ έχει τύχει 2 φορές. Από εχθές με τα πονακια λίγο διαφορετικά αλλά υγρά διάφανα και ελάχιστα.Θα δείξει.....δεν περιμένω κάτι η αλήθεια είναι απλά παρατηρώ τυχόν αλλαγές στον κύκλο!? 

αρα εισαι ηδη στις 27 μερες?!!!!! Ρε συ μηπως να κανεις κανα τεστακι??? Αυριο τουλαχιστον! Αχ μακαρι ρε συ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαχαχαχαχα ειλικρινά δεν το σκέφτομαι καθόλου το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθω (όχι τίποτε άλλο αλλά δεν θέλω και πολύ) οπότε περιμένω μέσα στο Σ/Κ αν δεν (που δεν νομίζω) θα πάρω από βδομάδα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat χαχαχαχαχα ειλικρινά δεν το σκέφτομαι καθόλου το μόνο που θα καταφέρω είναι να αγχωθω (όχι τίποτε άλλο αλλά δεν θέλω και πολύ) οπότε περιμένω μέσα στο Σ/Κ αν δεν (που δεν νομίζω) θα πάρω από βδομάδα.?

εχω καλο φιλλλιιιιινγκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat εγώ πάλι.....δεν έχω τίποτα χαχαχαχαχα.Είναι πρώτος μήνας που δεν έχω αγχωθεί καθόλου και κυρίως....δεν είχα σκαμπανεβάσματα στη διάθεση όπως τον προηγούμενο που έκλαιγα ακόμα κι αν έβλεπα κωμωδία. Μακάρι τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@Kat-Cat εγώ πάλι.....δεν έχω τίποτα χαχαχαχαχα.Είναι πρώτος μήνας που δεν έχω αγχωθεί καθόλου και κυρίως....δεν είχα σκαμπανεβάσματα στη διάθεση όπως τον προηγούμενο που έκλαιγα ακόμα κι αν έβλεπα κωμωδία. Μακάρι τι να πω!

Εγω αγχωμενη ειμαι, ομως ειναι ο πρωτος μηνας που για καποιο λογο δεν ξαφνιαστηκα καθολου απο την περιοδο. απλα την περιμενα να ρθει. Αγχος εχω και θα εχω. Δε φευγει ετσι ευκολα απο μενα τουλαχιστον. Ωστοσο ειναι σημαντικο οτι δεν απογοητευτηκα τοσο οσο τους προηγουμενους μηνες που ηλπιζα να χει συμβει κατι και ειχα κλαψει κιολας οταν ηρθε η περιοδος. Τωρα ειμαι απλα σε φαση, να δω τι γινεται ισως. Να προγραμματιστω. Για καποιο λογο δεν ειχα καλλιεργησει καμια ελπιδα το φλεβαρη οπως δεν εχω καλλιεργησει και για τον επομενο μηνα. Δεν ξερω αν ειναι ενστικτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat δεν είναι θέμα άγχους....εγώ το πείρα χαλαρά και είπα ότι είναι να γίνει θα γίνει.Δεν θέλω να μου γίνει εμμονή γιατί τότε κλαφτα Χαράλαμπε!? Καλέ τι απαισιοδοξία είναι αυτή? Αφού παρακολουθείς την ωορρηξία σου,έχεις σταθερό κύκλο, προσπαθείτε.....γιατί προδικαζεις από τώρα και τον επόμενο μήνα? Όλα θα γίνουν για όλες μας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η OLY10 είπε:

Κατά τα άλλα γενικού περιεχομένου το θέμα και πάλι στη γνωστή συζήτηση καταλήγουμε! χαχαχαχα

Τωρα θα αλλαξουμε θεμα. Ειναι αυτες οι ευαισθητες μερες καθε μηνα. χιχιχι. Αλλά ξανα προς τη δοξα τραβαμε. Το σουκου ελπιζω να συνεχισει να κανει καλο καιρο, γιατι δε θα αντεξω τη μαυριλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Κατά τα άλλα γενικού περιεχομένου το θέμα και πάλι στη γνωστή συζήτηση καταλήγουμε! χαχαχαχα

Εννοειταιιιιι  χαχαχαχαχα μετά ξανά τεστακια κλπ κλπ!?

Άλλο θέμα:τι μαγειρεύουμε πάλι σήμερα?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Εννοειταιιιιι  χαχαχαχαχα μετά ξανά τεστακια κλπ κλπ!?

Άλλο θέμα:τι μαγειρεύουμε πάλι σήμερα?

 

Εγώ κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Εννοειταιιιιι  χαχαχαχαχα μετά ξανά τεστακια κλπ κλπ!?

Άλλο θέμα:τι μαγειρεύουμε πάλι σήμερα?

 

Βαριεμαι του ελεους να μαγειρεψω σημερα. Νομιζω οτι η παρασκευη θα καθιερωθει ως σουβλακι day οπως το παω....απο χτες το λιγουρευομαι. Αλλιως θα δουμε τι θα φτιαξουμε. Δεν εχω βγαλει να ξεπαγωνει τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Εγώ κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες!

αχ σλουρπππππππ, αμα το χα βγαλει να ξεπαγωσει ρε γαμωτο, θα ηταν καλη ιδεα οταν επεστρεφα. Τωωωωωρα, φεξε μου και γλυστρισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 μου ωραίο αλλά εγώ που παντρεύτηκα τον κύριο περιεργοπουλο δεν τρώει κοτόπουλο! Γενικά στο φαΐ είναι περίεργος και σπάω το κεφάλι μου κάθε φορά.Εν τω μεταξύ αν τον ρωτήσω τι να μαγειρέψω η απάντηση είναι κλασική: "ότι θες".Ακούς???Ακούω να λες!?

@Kat-Cat ναι από εχθές μου λέει κι εμένα για σουβλάκι αλλά να ξέρω ρε παιδί τι να πάρω από το super market που θα πάω σε λίγο μην τρέχω κάθε μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@OLY10 μου ωραίο αλλά εγώ που παντρεύτηκα τον κύριο περιεργοπουλο δεν τρώει κοτόπουλο! Γενικά στο φαΐ είναι περίεργος και σπάω το κεφάλι μου κάθε φορά.Εν τω μεταξύ αν τον ρωτήσω τι να μαγειρέψω η απάντηση είναι κλασική: "ότι θες".Ακούς???Ακούω να λες!?

@Kat-Cat ναι από εχθές μου λέει κι εμένα για σουβλάκι αλλά να ξέρω ρε παιδί τι να πάρω από το super market που θα πάω σε λίγο μην τρέχω κάθε μέρα!

ο,τι θες κατα τα αλλα. αχαχαχαχ. Εμενα ειμαι ευτυχως παμφαγο. Τρωει τα παντα, και συμφερει. Αμα σου ζηταει σουβλακι, κανε και συ την καρδια σου πετρα και φατο. χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ο,τι θες κατα τα αλλα. αχαχαχαχ. Εμενα ειμαι ευτυχως παμφαγο. Τρωει τα παντα, και συμφερει. Αμα σου ζηταει σουβλακι, κανε και συ την καρδια σου πετρα και φατο. χιχιχιχιχι

Καλά εννοείται ότι θα φάω άσε που εχθές έκανα φακή και έχουμε φαγητό αλλά τι να πάρω από το super market να φτιάξω για αύριο? Με βλέπω για μακαρόνια με κύμα....έχω 2 εβδομάδες να φτιάξω.Απλό και όπως και να το κάνουμε....είναι για όλα τα γούστα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλά εννοείται ότι θα φάω άσε που εχθές έκανα φακή και έχουμε φαγητό αλλά τι να πάρω από το super market να φτιάξω για αύριο? Με βλέπω για μακαρόνια με κύμα....έχω 2 εβδομάδες να φτιάξω.Απλό και όπως και να το κάνουμε....είναι για όλα τα γούστα!?

Ναι το κύμα τρώγεται έυκολα παντα :P Συμφωνω για το αυριανο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα όμορφες.

@Kat-Cat να σε ρωτήσω η σιγουριά σου απο που προκύπτει; μηπως δεν ηταν καλες οι επαφές;; και αγχώνεσαι μονη σου; 

@zoi.ko συμφωνώ με το να περιμένεις λιγο ακομα και πιστεύω εχεις καλες πιθανότητες. Οσο δεν έρχεται ειμαστε καλα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...