Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ κορίτσια! Πριν κάνα δυο μερες νομίζω σας τ είχε γράψει. Και ότι είχαμε δοκιμάσει τα πάντα κ τελικά έμεινα ένα βράδυ π βιαζόμουν να πάω στη δουλειά! 

@Μπλε πως είσαι; σταμάτησαν τα καφέ ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι ο παλιουρας δλδ! εμεις 10 χρονια μαζι κ παντρευτηκαμε με δοξα κ τιμη το καλοκαιρι του 2016! το 2017 θα ειχαμε κ το μωρακι αλλα ο θεος ειχε αλλα σχεδια, οποτε ελπιζουμε σε λιγη τυχη εφεξης!

ρε κοριτσια ειστε πολυ γρηγορες. καλα εσυ @Μπλε δεν παιζεσαι! εγω θελω το χρονο μου. αγχωνομαι γενικα .... ο καθενας με τον χαρακτηρα του.

@Kat-Cat φαε οσο θες!!! οι μικρες απολαυσεις τις ζωης ειναι οι καλυτερες! κανε κ λιγο σκι για μενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni Αααααα ναι!!!!  Δεν το συνεδεσα ποτε με το νικ σου μεσα στον χαμο.

δεν εχω απολυτως τπτ προς το παρον απλα καθε πρωι ρε παιδι μου ξυπναω τρομοκρατημενη γιατι με πιανουν παρα πολυ δυνατοι πονοι στην κοιλια αλλα απλα παω τουαλετα και .....αεριζομαι (ντροπη ντροπη) και μετα σταματαει ο πονος.Αυτη η δυσκοιλιοτητα λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni μου θα στο ξαναπω! να το χαιρεσαι το μπουμπουκι σου και παντα να την καμαρωνεις! τα καλυτερα αρχιζουν τωρα. η ανηψια μου ειναι 14 μηνων. μετα το 6μηνο αλλαξε πολυ. καταλαβαινει κ εχεις  interaction. θα ειναι τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε χαχαχ δ πειράζει! Εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη χωρίς κανένα σύμπτωμα!

@Dim83 Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Ότι καλύτερο σ εύχομαι μέσα από την ψυχή μου!

Κοριτσάκια σας αφήνω πάω για υπνο! Καλό βράδυ! Η παρέα σας πολύ ευχαριστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια σας εχασα παλι ηρθανε κατι φιλοι μας εχθες στο σπιτι και εκανα κατι μεζεδακια κτλ και δε μπηκα καθολου!!!!!!!!!!

καλα να περασεις στα καλαβρυτα @Kat-cat  !!!!!

εγω κοριτσια με τον αντρα μου ειμαστε οχτω χρονια δλδ εγω ημουαν 22 και αυτος 24 και τωρα εγω ειμαι 29 και αυτος 31 !!!! και παντευτηκαμε το καλοκαιρακι!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

μπουμπουκια ειμασταν !!!!!!!!!!!! 

εγω ειμαι στην δουλεια κοριτσια μου!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σου-Κου!Πολλά ταξίδια αυτό το διήμερο ελπίζω να σας κάνει καλό καιρό γιατί από εχθές μας σαμποτάρει. Εμείς είμαστε μαζί από το 2010 με τον σύζυγο και παντρευτηκαμε το καλοκαίρι μετά από αρκετά δύσκολα και περίεργα που περάσαμε.

@Μπλε ξεκουράσου τώρα που μπορείς γιατί όταν με το καλό γεννηθεί θα έχεις ολονυχτιες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 τώρα έβλεπα επίτηδες καιρό....ίσως από το βράδυ μας κάνει τη χάρη να φτιάξει!Η βροχή είναι ότι σιχαίνομαι δε με νοιάζει να κάνει κρύο,να χιονίζει αλλά όταν βρέχει είναι το χειρότερο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό Σου-Κου!Πολλά ταξίδια αυτό το διήμερο ελπίζω να σας κάνει καλό καιρό γιατί από εχθές μας σαμποτάρει. Εμείς είμαστε μαζί από το 2010 με τον σύζυγο και παντρευτηκαμε το καλοκαίρι μετά από αρκετά δύσκολα και περίεργα που περάσαμε.

@Μπλε ξεκουράσου τώρα που μπορείς γιατί όταν με το καλό γεννηθεί θα έχεις ολονυχτιες!?

απο δυσκολα αλλο τιποτα @zoi.ko! κ εμεις καπως ετσι. η ζωη εχει κ δυσκολιες.απλα συνηθως υπερτερουν οι καλες στιγμες και τεινουμε να θεωρουμε κανονικοτητα τα καλα.

καλό σκ κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 τώρα έβλεπα επίτηδες καιρό....ίσως από το βράδυ μας κάνει τη χάρη να φτιάξει!Η βροχή είναι ότι σιχαίνομαι δε με νοιάζει να κάνει κρύο,να χιονίζει αλλά όταν βρέχει είναι το χειρότερο μου!

αν εισαι σπιτι κ κοιμασαι καλα ειναι!

αλλα το φριζαρισμενο μαλλι κ οι πετσετες στο μπανιο που δεν στεγνωνουν ειναι το χειροτερο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

αν εισαι σπιτι κ κοιμασαι καλα ειναι!

αλλα το φριζαρισμενο μαλλι κ οι πετσετες στο μπανιο που δεν στεγνωνουν ειναι το χειροτερο μου!

Ειδικά το μαλλί γι αυτό τη σιχαίνομαι χαχαχαχαχα.

Άστα όπως λέει ο λαός "Όταν έχεις καεί φυσάς και το γιαούρτι".Κάπως έτσι ήμουνα όταν γνωριστήκαμε λόγω του πρώην....μετά από 6χρ σχέσης και συγκατοίκησης. Όλα περνάνε μαζεύεις τα κομμάτια σου και συνεχίζεις έστω και αργά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια απο τα καλαβρυτα! Σας χανω λιγο γιατι ειμαι απο κινητο. Dim και zoi.ko και μεις δεν περασαμε και λιγα μεχρι να παντρευτουμε αλλα δε βαριεσαι. Εμπειριες ειναι αυτες. Καλημερα και στις υπολοιπες Αννι, μπλε, diwni,rosemary κλπκλπ. Δεν μπορω με το κινητο με νευριαζει. Απο αυριο βραδυ θα ανεβαζω σεντονια για να μαθετε. Χοχοχοχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημερα κοριτσια απο τα καλαβρυτα! Σας χανω λιγο γιατι ειμαι απο κινητο. Dim και zoi.ko και μεις δεν περασαμε και λιγα μεχρι να παντρευτουμε αλλα δε βαριεσαι. Εμπειριες ειναι αυτες. Καλημερα και στις υπολοιπες Αννι, μπλε, diwni,rosemary κλπκλπ. Δεν μπορω με το κινητο με νευριαζει. Απο αυριο βραδυ θα ανεβαζω σεντονια για να μαθετε. Χοχοχοχ

γεια σου ταξιδιωτισσα! να περασετε ομορφα! εγω μονο απο κινητο μπαινω παλι.....

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

γεια σου ταξιδιωτισσα! να περασετε ομορφα! εγω μονο απο κινητο μπαινω παλι.....

 

 

Αληθεια??? Με δυσκολευει πολυ ρε γαμωτο εμενα. Κολλαει κιολας. Δε μου βγαζει και τα ταγκς. Καταλαβαινεις για να κανω μπαρουφες απτο λαπτοπ τι μπορει να κανω μεσω κινητου ? ειμαι επικινδυνη! Σε αλλα νεα ειδα ενα μαγαζι με κατι κυνηγια εδω....Τα σαλια μου τρεχουν. Χιχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat μου μετά κοποις, γιατρούς, εξετάσεις κτλ κ ενώ περίμενα να αδιαθετησω για να κάνουμε εξωσωματική ήρθε η μπουμπού μας από τ πουθενά! Σήμερα γίνεται ακριβώς 6 μηνων! Σε ευχαριστώ πολύ κ στα δικά σου!

@Μπλε και μεις έτσι. Απο τ πρωτο βράδυ μέναμε μαζί, ζούσαμε κ σε νησί τότε κ σύντομα τα δύο σπίτια γίναν ένα.

Φανταστικο! Υπεροχο! Ευχομαι ετσι να ρθει και το επομενο! Αχ καλοτυχο να ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αληθεια??? Με δυσκολευει πολυ ρε γαμωτο εμενα. Κολλαει κιολας. Δε μου βγαζει και τα ταγκς. Καταλαβαινεις για να κανω μπαρουφες απτο λαπτοπ τι μπορει να κανω μεσω κινητου ? ειμαι επικινδυνη! Σε αλλα νεα ειδα ενα μαγαζι με κατι κυνηγια εδω....Τα σαλια μου τρεχουν. Χιχι. 

χαχα! κρατα σημειωσεις να μας τα πεις ολα αυριο!

επισης εκει στον κεντρικο δρομο στα μαγαζια με τα ζυμαρικα, τα τυρια, κλπ . εχει πολυ ωραια πραγματα. εγω παιρνω φανταστικο τραχανα και κατι τελεια στριφτουδια (αν τα λεω καλα). 

αχ τι καλα που ειστε εκει! παλαιοτερα που τα οικονομικα ηταν καπως πιο ανθηρα... πηγαιναμε καθε σκ σχεδον. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια! Κ δω μας βρέχει κ δ μπορώ να βγάλω τ μωρο εξω κ έχει γκρίνια. Καλομαθε κάθε μέρα βόλτα. Κ γω χειρότερο δ έχω από τη βροχή. Εκτός αν δ έχεις τπτ να κάνεις κ είσαι όλη μέρα κουκουλωμενη στον καναπέ και εννοείται για μια μέρα. Για τ μαλλί δ τ συζητω έχω κ σγουρά καταλαβαίνετε με την υγρασία. Κάθε πρωί μαζί με μένα ξυπνάει κ η ζούγκλα. 

Εμείς έχουμε στεγνωτηριο κ έχουμε σωθεί. Φοβερή επένδυση. Το χουμε κάνει απόσβεση ήδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Κ δω μας βρέχει κ δ μπορώ να βγάλω τ μωρο εξω κ έχει γκρίνια. Καλομαθε κάθε μέρα βόλτα. Κ γω χειρότερο δ έχω από τη βροχή. Εκτός αν δ έχεις τπτ να κάνεις κ είσαι όλη μέρα κουκουλωμενη στον καναπέ και εννοείται για μια μέρα. Για τ μαλλί δ τ συζητω έχω κ σγουρά καταλαβαίνετε με την υγρασία. Κάθε πρωί μαζί με μένα ξυπνάει κ η ζούγκλα. 

Εμείς έχουμε στεγνωτηριο κ έχουμε σωθεί. Φοβερή επένδυση. Το χουμε κάνει απόσβεση ήδη!

τζειν θα σε φωναζω στο εξης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

χαχα! κρατα σημειωσεις να μας τα πεις ολα αυριο!

επισης εκει στον κεντρικο δρομο στα μαγαζια με τα ζυμαρικα, τα τυρια, κλπ . εχει πολυ ωραια πραγματα. εγω παιρνω φανταστικο τραχανα και κατι τελεια στριφτουδια (αν τα λεω καλα). 

αχ τι καλα που ειστε εκει! παλαιοτερα που τα οικονομικα ηταν καπως πιο ανθηρα... πηγαιναμε καθε σκ σχεδον. 

Θα παρω και φετα και κανα τραχανα! Τον αγαπω. Τρελαινομαι για παραδοσιακα προιοντα!! Εγω diwni ευτυχως που χω προκα μαλλι γιατι την πατησα χωρις σεσουαρ. Αλλα με γδερνει ο.λαιμος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Αχ τι μου εκανες τωρα. Θέλω τραχανά απο τοτε στην Θεσσαλονίκη εχω να φαω ετσι με φετουλα ωχ παναγια μουου μου τρεχουν τα σαλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni τζειν παω απο το ενα τοπικ στο αλλο! υπαρχει δουλεια που ασχολειται καποιος μονο με αντρες? μονο μπαρμπερικο κ ουρολογος μου ερχεται στο μυαλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα όχι δεν ασχολούμαι με άντρες άλλα δουλεύω - συνεργάζομαι κυρίως με άντρες! Υπάρχουν επαγγέλματα ανδροκρατουμενα. Πώς για παράδειγμα σε σχολές παιδαγωγικού κ νηπιαγωγών θα δεις κυρίως γυναικες; Ε τ αντίθετο Εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...