Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Καλημερα!!!!Οπως τα λες τα επαθα κι εγω...Υπομονη και παλι υπομονη.Δουλευεις και σημερα ε;; Εμεις αργια και την Δευτερα ,οποτε χαλαρα ενα τριημερο!Καλη δυναμη στη δουλεια σου!?

Και σήμερα και τη Δευτέρα..... για τα εμπορικά καταστήματα αυτή η γιορτή είναι ανύπαρκτη!Μακάρι να καθόμουν δλδ. όμως δυστυχώς δεν.....!!!Άστα σου λέω φρίκη χώρια τα λεφτά μετά στον ενδοδοντιστη οι οποίοι χρεώνουν την απονεύρωση διπλάσια από τους οδοντίατρος..... τουλάχιστον είσαι σίγουρη ότι κάνουν σωστή δουλειά μια και ειδικεύονται στις απονευρωσεις και δεν κάνουν κάτι άλλο!Θέλει υπομονή και φυσικά φάρμακα που προσπαθώ να αποφεύγω άλλα......αναγκαίο κακό. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... που θα πάει Σάββατο είναι θα περάσει!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Και σήμερα και τη Δευτέρα..... για τα εμπορικά καταστήματα αυτή η γιορτή είναι ανύπαρκτη!Μακάρι να καθόμουν δλδ. όμως δυστυχώς δεν.....!!!Άστα σου λέω φρίκη χώρια τα λεφτά μετά στον ενδοδοντιστη οι οποίοι χρεώνουν την απονεύρωση διπλάσια από τους οδοντίατρος..... τουλάχιστον είσαι σίγουρη ότι κάνουν σωστή δουλειά μια και ειδικεύονται στις απονευρωσεις και δεν κάνουν κάτι άλλο!Θέλει υπομονή και φυσικά φάρμακα που προσπαθώ να αποφεύγω άλλα......αναγκαίο κακό. Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου..... που θα πάει Σάββατο είναι θα περάσει!?

Παντως το συζητουσα με μια συναδερφο ,οτι το να ξεχωριζουν καποιους και να ειναι για τους μισους αργια και για τους υπολοιπους οχι ,ειναι μεγαλη μπουρδα,να μην το πω αλλιως...Δεν μπορει οι δημόσιοι υπάλληλοι να ειναι του πνευματος και οι αλλοι οχι...Τι πραγματα ειναι αυτα;;Αλλα τι γινεται σωστο και θα γινει και αυτο;;

Οσο για την ειδικοτητα που μου αναφερεις ,πρωτη φορα την ακουω..Μακαρι να μην μου χρειαστει ποτε!!!!!!

Τα φιλια μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι συμφωνώ!Ναι βέβαια είναι γιατροί που κάνουν μόνο απονευρωσεις γιατί ένας απλός οδοντίατρος δε μπορεί-δεν έχει τα εργαλεία για να ταριχευσει ένα δόντι (ειδικά αν είναι περίεργο). Πολλοί οδοντίατροι δε(οπως αυτή που έχω τώρα)σου λένε από την αρχή ότι δεν αναλαμβάνουν απονευρωσεις και σε στέλνουν κατευθείαν σε ενδοδοντιστη ειδικά όταν στην ακτινογραφία δουν τίποτα περίεργα ζικ-ζακ στο δόντι. Προσωπικά αν τύχει ξανά να χρειαστώ απονεύρωση κατευθείαν σε ενδοδοντιστη θα πάω από μόνη μου.... γλυτώνεις την ταλαιπωρία και είσαι και σίγουρη για το αποτέλεσμα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !!! 

@zoi.ko κι εγώ δουλεύω σήμερα, Δευτέρα όχι βέβαια αλλά σήμερα θα έχεις συμπαράσταση..

@Athena D.περαστικά σου!! Δεν είχα ποτε θέμα με δόντι , μόνο με έναν φρονιμίτη που έβγαινε στραβά πρηζόταν ξεπρηζοταν καιρό κι από το φόβο μου δεν πήγαινα στο γιατρό.. στο τέλος μου τον έβγαλαν με μίνι χειρουργείο και φυσικά πέθανα στον πόνο μετά.. έχασα 3 κιλά σε λίγες μέρες όποτε σε Νοιώθω κάπως.. 

Δεν θέλω να δουλέψω σήμερα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα !!! 

@zoi.ko κι εγώ δουλεύω σήμερα, Δευτέρα όχι βέβαια αλλά σήμερα θα έχεις συμπαράσταση..

@Athena D.περαστικά σου!! Δεν είχα ποτε θέμα με δόντι , μόνο με έναν φρονιμίτη που έβγαινε στραβά πρηζόταν ξεπρηζοταν καιρό κι από το φόβο μου δεν πήγαινα στο γιατρό.. στο τέλος μου τον έβγαλαν με μίνι χειρουργείο και φυσικά πέθανα στον πόνο μετά.. έχασα 3 κιλά σε λίγες μέρες όποτε σε Νοιώθω κάπως.. 

Δεν θέλω να δουλέψω σήμερα ...

Σ ευχαριστω!Ναι το μονο καλο ειναι οτι δεν μπορω να φαω.Αντε μηπως χασω κανα κιλο!Χαχαχαχ!Καλη δυναμη σημερα και σε εσενα και καλη δουλεια!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα !!! 

@zoi.ko κι εγώ δουλεύω σήμερα, Δευτέρα όχι βέβαια αλλά σήμερα θα έχεις συμπαράσταση..

@Athena D.περαστικά σου!! Δεν είχα ποτε θέμα με δόντι , μόνο με έναν φρονιμίτη που έβγαινε στραβά πρηζόταν ξεπρηζοταν καιρό κι από το φόβο μου δεν πήγαινα στο γιατρό.. στο τέλος μου τον έβγαλαν με μίνι χειρουργείο και φυσικά πέθανα στον πόνο μετά.. έχασα 3 κιλά σε λίγες μέρες όποτε σε Νοιώθω κάπως.. 

Δεν θέλω να δουλέψω σήμερα ...

Καλημέρααααα ούτε κι εγώ θέλω αλλά......υπάρχει κι ένα αλλά!!!!Άντε καλά μας κουράγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!! @Athena D. περαστηκα κοριτση μου ευχομαι αυριο να εισαι καλυτερα!!!! 

@zoi.ko μην μου αχγωνεσαι και εγω εδω μαζι στον αγωνα και σημερα και δευτερα!!! και ερχονται ολοι πελατες και μου λενε τι θα κανεις το τριημερο τι να κανω ρε παιδια εδω δε βλεπετε λετε να εκτοξευτω στην χαβαη!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

@eriv @Irene_Dναι εκανα χωριακη ολα καλα την αλλη εβδομαδα θα παω να δουμε αν ειναι ολα οκ!

να και αλλα μωρακι ο μαιος εσκισε παντως!!!!! μπραβο κοριτση μου να πανε ολα τελεια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

@eriv @Irene_Dναι εκανα χωριακη ολα καλα την αλλη εβδομαδα θα παω να δουμε αν ειναι ολα οκ!

Τελεια!!!!! Μπραβο κοριτσι μου!!! Ολα καλα θα πανε μεχρι το τελος ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@eriv @Irene_Dναι εκανα χωριακη ολα καλα την αλλη εβδομαδα θα παω να δουμε αν ειναι ολα οκ!

Εχω χασει επεισοδια!Κοπελα μου εχεις ευχαριστα νεα;;Δεν το διαβασα καπου .Μπραβο!!!!!Χαιρομαι πολυ για εσενα!Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@eriv @Irene_Dναι εκανα χωριακη ολα καλα την αλλη εβδομαδα θα παω να δουμε αν ειναι ολα οκ!

Συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι μια διπλάσια χοριακή την επόμενη φορά και να πάνε όλα  υπέροχα!!!
Ο Μάιος τελικά πολύ καλός μήνας βρε κορίτσια!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι! Εύχομαι μια διπλάσια χοριακή την επόμενη φορά και να πάνε όλα  υπέροχα!!!
Ο Μάιος τελικά πολύ καλός μήνας βρε κορίτσια!! 
 

Εκανα τρεις χωριακες ανα δυο μερες ανεβηκε καλα και τωρα αυτο που θελω να δω και με αγχονει ειναι ο σακος την αλλη εβδομαδα!!! Αλλα θετικη σκεψη και ολα θα γινουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εκανα τρεις χωριακες ανα δυο μερες ανεβηκε καλα και τωρα αυτο που θελω να δω και με αγχονει ειναι ο σακος την αλλη εβδομαδα!!! Αλλα θετικη σκεψη και ολα θα γινουν!

Πως σε καταλαβαίνω δε φαντάζεσαι! Ο διπλασιασμός της χοριακής είναι η πρώτη καλή ένδειξη..
Πρέπει να το πιστέψεις οτι όλα θα πάνε καλά.. Έχουμε η μία την άλλη για να λέμε τις σκέψεις μας..
Με τόσες ευχές η μία στην άλλη και τόσες προσευχές, δεν μπορεί, όλα θα πάνε κατ ευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Πως σε καταλαβαίνω δε φαντάζεσαι! Ο διπλασιασμός της χοριακής είναι η πρώτη καλή ένδειξη..
Πρέπει να το πιστέψεις οτι όλα θα πάνε καλά.. Έχουμε η μία την άλλη για να λέμε τις σκέψεις μας..
Με τόσες ευχές η μία στην άλλη και τόσες προσευχές, δεν μπορεί, όλα θα πάνε κατ ευχήν!!!

Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι μονο πιστη και θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλα σε ολες μας γρυγορα ευχαριστα νεα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον ειναι ο μηνας μας!!! Μακαρι ετσι καλα να πανε μεχρι το τελος για ολες μας !!!! Καλη επυτυχια και στα κοριτσια που κανουν ωολυψια και στα κοριτσια που ετοιμαζοντε για εμβρυομεταφορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Παντως το συζητουσα με μια συναδερφο ,οτι το να ξεχωριζουν καποιους και να ειναι για τους μισους αργια και για τους υπολοιπους οχι ,ειναι μεγαλη μπουρδα,να μην το πω αλλιως...Δεν μπορει οι δημόσιοι υπάλληλοι να ειναι του πνευματος και οι αλλοι οχι...Τι πραγματα ειναι αυτα;;Αλλα τι γινεται σωστο και θα γινει και αυτο;;

Οσο για την ειδικοτητα που μου αναφερεις ,πρωτη φορα την ακουω..Μακαρι να μην μου χρειαστει ποτε!!!!!!

Τα φιλια μου!?

δεν ακριβως ετσι φιλη μου.....το γενονος οτι πχ εσυ παιρνεις  δωρα κ επιδομα  αδειας δηλ.2 μισθους επιπλεον και εγω ως δημοσιος οχι, γιατι να γινεται διαχωρισμος υπερ σας???? αυτα δεν τα λες.....οτι σε συμφερει....ας προσεχουμε τι γραφουμε λοιπον αν και ειναι ασχετο το θεμα με το forum..καλο μεσημερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

δεν ακριβως ετσι φιλη μου.....το γενονος οτι πχ εσυ παιρνεις  δωρα κ επιδομα  αδειας δηλ.2 μισθους επιπλεον και εγω ως δημοσιος οχι, γιατι να γινεται διαχωρισμος υπερ σας???? αυτα δεν τα λες.....οτι σε συμφερει....ας προσεχουμε τι γραφουμε λοιπον αν και ειναι ασχετο το θεμα με το forum..καλο μεσημερι

Δεν θα το σχολιασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ειμαι εκπαιδευτικός.Κ αυτο που εγραψα πιστεύω.

κοριτσακια ηρεμια.ολα τα επαγγελματα και ολα τα εργασιακα καθεστωτα εχουν τα συν και τα πλην τους. καπου εισαι κερδισμενος και καπου χαμενος.

και επισης ο καθενας εχει τη γνωμη του και σιγουρα μπορει να τη λεει ελευθερα - εφοσον δεν προσβαλει κανεναν.

εν προκειμενο αντζυ η αθηνα δεν προσεβαλε κανεναν.απλα ειπε τη γνωμη της.σεβαστη οπως κ η δικη σου.δεν γινεται να συμφωνουμε ολοι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται να λεει ο καθενας ελευθερα τη γνωμη του αλλα σε βαθμο που δεν θιγει αλλους..εγω ποτε δεν θα ελεγα κατι τετοιο ως νοημων αθρωπος....ποτε δεν φερνω σε δυσκολη θεση καποιον αλλον.....προσεχω τι λεω..αυτο ειναι ΠΑΙΔΕΙΑ στον ανθρωπο.....οχι πχ. τα πτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

εννοειται να λεει ο καθενας ελευθερα τη γνωμη του αλλα σε βαθμο που δεν θιγει αλλους..εγω ποτε δεν θα ελεγα κατι τετοιο ως νοημων αθρωπος....ποτε δεν φερνω σε δυσκολη θεση καποιον αλλον.....προσεχω τι λεω..αυτο ειναι ΠΑΙΔΕΙΑ στον ανθρωπο.....οχι πχ. τα πτυχια

ναι βρε @antzy9 ειμαι η πρωτη που συμφωνει μαζι σου.απλα λεω οτι η αθηνα δεν το ειπε ασχημα.ασε που κ αυτη δημοσιος ειναι.δεν το ειπε για να προσβαλλει.τουλαχιστον εγω δεν το εισεπραξα ετσι.κ οσο τη διαβαζω 1 χρονο τωρα στο φορουμ ειναι παντα ευγενεστατη.

επισης να πω οτι κ εγω που ειμαι στον ιδιωτικο τομεα 12 μισθους εχω! και χτυπαω 12ωρα καθημερινς χωρις υπερωριες και με αγχος να σπαει το στομαχι. οποτε ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε.ολοι εχουμε καλα κ κακα.

ας μην χαλαμε τις καρδιες μας γι'αυτα. εχουμε τοσα σοβαροτερα να ασχοληθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...