Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Koritsia mou na rwtisw kati gt sas vlepw edw mazemes...eimai se fasi diergesis einai i 7 mera kai exw suxnoouria kathe treis kai ligo nomizw oti tha skasei i kusti mou to exei pathei kamia???kai ektos apo auto drepomai pou tha to pw alla extes to vradu ekana ligo panw mou ??????????oxi oti vraxika polu oute to stroma alla isa isa den mou exei ksana simvei ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

Koritsia mou na rwtisw kati gt sas vlepw edw mazemes...eimai se fasi diergesis einai i 7 mera kai exw suxnoouria kathe treis kai ligo nomizw oti tha skasei i kusti mou to exei pathei kamia???kai ektos apo auto drepomai pou tha to pw alla extes to vradu ekana ligo panw mou ??????????oxi oti vraxika polu oute to stroma alla isa isa den mou exei ksana simvei ?????

Καλησπέρα μπορεί από τα φάρμακα να είναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Καλησπέρα μπορεί από τα φάρμακα να είναι.. 

Menogon kanw einai idies me tis menopur alla den kserw...Stin prwti mou prospatheia den eixa tetoio thema!!!Na pw kai oti apokliete na einai outolimoksi gt ta oura mou einai kathara aosma kai den tsouzw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Καλημερα,κοριτσια μου!!!

Ναι,τον ξέρω!!!Θεούλης ο άντρας σου!!???

Κράζει ο τύπος αλλά υπάρχουν και κάτι μαμάδες,βρε κορίτσια,που είναι πραγματικά τραγικές!!

Κοιτάξτε τι βρήκα στο fb!!???

received_10211175339211033.thumb.jpeg.41f88c707d6b17c3a52cf11642222ea2.jpeg

Εγώ το πιστεύω ότι γράφουν κάτι τέτοια στο fb έχω διαβάσει πάρα πολλά περίεργα παντός έχω ρίξει το γελιο με αυτό...!!!! 

Τώρα δεν νομίζω αυτός να ψάξει τόσο σε φόρουμ να κάνει βίντεο άντε μόνο στο fb 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Castrop rauxel είπε:

Menogon kanw einai idies me tis menopur alla den kserw...Stin prwti mou prospatheia den eixa tetoio thema!!!Na pw kai oti apokliete na einai outolimoksi gt ta oura mou einai kathara aosma kai den tsouzw!!!

Μπορείς να ρωτήσεις και τον γιατρό σου αν προκαλεί. Έχω ακούσει ότι καμία φορά προκαλεί. Όλα καλά να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,τα φώτα σας!!!Μόλις έφυγε από το σπίτι μου η κολλητή μου η οποία μου ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της...Εκανε χοριακη την 5η μέρα καθυστέρησης και είχε 2000 μονάδες,μετά από 3 μέρες έκανε και ήταν 5000 και μετά από 3 μέρες πάλι ήταν στις 9800..Εκανε υπέρηχο κάθε είδε σακο αλλά όχι έμβρυο γιατί ήταν στις 4 εβδομάδες..Τωρα είναι 5 εβδομάδων και 6 ημερών και της είπε ο γιατρός της ότι μαλλον θα πάει για αποξεση...Εγω βέβαια τσατιστηκα με το γιατρο της και της έκλεισα με τη δική μου γιατρο γιατι το βρήκα πολύ τραβηγμένο όλο αυτό..Σε παρακαλώ,δώστε μου τα φώτα σας γιατί πραγματικά έχω ταραχτει πάρα πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσια μου,τα φώτα σας!!!Μόλις έφυγε από το σπίτι μου η κολλητή μου η οποία μου ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της...Εκανε χοριακη την 5η μέρα καθυστέρησης και είχε 2000 μονάδες,μετά από 3 μέρες έκανε και ήταν 5000 και μετά από 3 μέρες πάλι ήταν στις 9800..Εκανε υπέρηχο κάθε είδε σακο αλλά όχι έμβρυο γιατί ήταν στις 4 εβδομάδες..Τωρα είναι 5 εβδομάδων και 6 ημερών και της είπε ο γιατρός της ότι μαλλον θα πάει για αποξεση...Εγω βέβαια τσατιστηκα με το γιατρο της και της έκλεισα με τη δική μου γιατρο γιατι το βρήκα πολύ τραβηγμένο όλο αυτό..Σε παρακαλώ,δώστε μου τα φώτα σας γιατί πραγματικά έχω ταραχτει πάρα πολύ..

Δεν ξέρω να σου πω αλλά από ότι έχω δει εδώ μέσα ότι η χοριακη της είναι μια χαρά και καλά έκανες και της έκλεισες να πάει και αλλού όλα καλά να της πάνε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Μπορείς να ρωτήσεις και τον γιατρό σου αν προκαλεί. Έχω ακούσει ότι καμία φορά προκαλεί. Όλα καλά να πάνε 

Avrio tha paw kai tha ton rwtisw apla ithela na dw an exei simvei se kamia euxaristw 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Castrop rauxel είπε:

Avrio tha paw kai tha ton rwtisw apla ithela na dw an exei simvei se kamia euxaristw 

Τίποτα. Ότι θες Ρωτάς εδώ είμαστε όλες για να βοηθάμε η μια την άλλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!! τι κανετε κοριτσια ευχομαι σημερα να ξεκιναει για τις περισσοτερες ενα ομορφο τριημερο αν οχι οπως εμενα δε πειραζει να ειμαστε καλα να περασουμε καλα την κυριακη!!! 

δουλεια και ζεστη σημερα !!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Θα σας πω τον πόνο μου και ξέρω οτι θα με καταλάβετε !! 

Πήγα χτες στον γιατρό, (μου πε να παω 7 με πήρε με το ζόρι, αφού του είπα οτι δε μπορω να περιμένω άλλο, στις 9!, σημείωση : με βλέπει στο νοσοκ που εχει εφημερια, εννοώ οτι δεν ειναι κλεισμενα ραντεβου με τη σειρα...) Μιλήσαμε 3 λεπτά.. Μου είπε οτι η έκθεση που ήδη έχω είναι οτι πιο αναλυτικο μπορώ να έχω !!! Οτι αν θέλει να μου γράψει αναλυτικά τι ενέσεις έκανα κλπ αλλα του πα οτι αυτα τα ξέρω κ εγω και μπορω να τα πω, μου πε αυτα θα μου τα γραψει σουπερ αναλυτικα..... αλλά σε περίπου 2 εβδομάδες.... 

Μου είπε να μιλήσει ο ίδιος με τον όποιο άλλο γιατρό θέλω (εγώ του πα θα τα στείλω εξωτερικό να τα δουν σε γνωστό γιατρό και καλά). 

Μου είπε αν θέλω να ζητήσω το dvd από την ασφαλιστική, του είπα οτι ποτε δεν πήρα στα χέρια μου κάτι, ούτε το έδωσα σε ασφαλιστική και το δικό του που έπρεπε να έχει που ειναι ?!?!?!? 

απαντησε ενα : οχι οχι εγω δεν έχω τίποτα....

Επίσης δεν ρώτησε καν πως είμαι, πως είναι η ψυχολογία μου πχ, αν σκέφτομαι να κάνω ξανά προσπάθεια.. τίποτα ! Καλά προφανώς και ξέρει οτι με έχει χάσει....

Αυτο... !!!! 

Θέλω να κλάψω από τα νεύρα μου, οχι για τίποτα άλλο αλλά γτ νομίζουν οτι είμαι χαζή ! Εξαρτάμαι από αυτούς και δυστυχώς δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο !

Ήθελα να τα πω κάπου γιατί να σκάσω είμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!!!

Θα σας πω τον πόνο μου και ξέρω οτι θα με καταλάβετε !! 

Πήγα χτες στον γιατρό, (μου πε να παω 7 με πήρε με το ζόρι, αφού του είπα οτι δε μπορω να περιμένω άλλο, στις 9!, σημείωση : με βλέπει στο νοσοκ που εχει εφημερια, εννοώ οτι δεν ειναι κλεισμενα ραντεβου με τη σειρα...) Μιλήσαμε 3 λεπτά.. Μου είπε οτι η έκθεση που ήδη έχω είναι οτι πιο αναλυτικο μπορώ να έχω !!! Οτι αν θέλει να μου γράψει αναλυτικά τι ενέσεις έκανα κλπ αλλα του πα οτι αυτα τα ξέρω κ εγω και μπορω να τα πω, μου πε αυτα θα μου τα γραψει σουπερ αναλυτικα..... αλλά σε περίπου 2 εβδομάδες.... 

Μου είπε να μιλήσει ο ίδιος με τον όποιο άλλο γιατρό θέλω (εγώ του πα θα τα στείλω εξωτερικό να τα δουν σε γνωστό γιατρό και καλά). 

Μου είπε αν θέλω να ζητήσω το dvd από την ασφαλιστική, του είπα οτι ποτε δεν πήρα στα χέρια μου κάτι, ούτε το έδωσα σε ασφαλιστική και το δικό του που έπρεπε να έχει που ειναι ?!?!?!? 

απαντησε ενα : οχι οχι εγω δεν έχω τίποτα....

Επίσης δεν ρώτησε καν πως είμαι, πως είναι η ψυχολογία μου πχ, αν σκέφτομαι να κάνω ξανά προσπάθεια.. τίποτα ! Καλά προφανώς και ξέρει οτι με έχει χάσει....

Αυτο... !!!! 

Θέλω να κλάψω από τα νεύρα μου, οχι για τίποτα άλλο αλλά γτ νομίζουν οτι είμαι χαζή ! Εξαρτάμαι από αυτούς και δυστυχώς δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο !

Ήθελα να τα πω κάπου γιατί να σκάσω είμαι.. 

Οπότε με λίγα λόγια δεν υπάρχει dvdκαι δεν τράβηξε καθόλου την ώρα της επέμβασης η το έχασε Από ότι κατάλαβα τουλάχιστον ζητά του ένα χαρτί αναλυτικά τη σου έκανε. Και Κάνε και αυτό που σου είπε πες στον καινούργιο γιατρό σου να τον πάρει τηλ εύχομαι να βρεις μια λύση σύντομα κοπέλα μου.. λογικό μου φενετε να θες να κλάψεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv εχεις τα δικια σου ολα καταρχας επρεπε να σε ρωτησει γιατι ψαχνεσαι πως εισαι τι συμβαινει ολα αυτα !! περα οτι επρεπε ως γιατρο σου να εχει την επεμβαση δλδ το dvd !! ακου ομως εγω λεω να τα αφησεις ολα πισω να παρεις τον καινουριο γιατρο πες του αυτα ειναι τα δεδομενα δε το εχω τι κανουμε ας ξεκολησει και αυτος απο αυτο το πραγμα και να προχωρησετε!! ειναι λογικο να εχεις τα νευρα σου  καταρχας σε απογοητευση και η συμπεριφορα του γιατρου και καταλαβαινω πως ειναι αλλα τωρα οκ πες εγινε αυτο το λαθος και παρε τον αλλον να προχωρησετε!! ευχομαι ολα να στρωσουν που θα σρωσουν συντομα θα το δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh εγώ θεωρώ dvd υπάρχει.. για κάποιο λόγο δεν το δίνει.. Καλά προφανώς δεν μπορώ να βάλω το χέρι μου στη φωτιά γι αυτό αλλα πιστεύω οτι υπάρχει. Για να μου γράψει αναλυτικό χαρτί πήγα χτες αλλά μου είπε οτι οτι χαρτιά μου είχε δώσει τότε είναι οκ και με καλύπτουν !!!!

@anni7 ναι βέβαια έτσι θα γίνει.. θα δούμε πως προχωράμε από εδώ και στο εξής.. Απλά με πλήγωσε οτι τον εμπιστεύτηκα, τον πίστεψα, θεώρησα οτι με νοιάζεται και θέλει να με βοηθήσει κλπ κλπ.... Αυτό είναι πιο πολύ.. !

Και ξαφνικά από εκεί που τον θεωρούσες από την δική σου την πλευρά λες ίσως και να μην είναι έτσι ακριβώς.. και μετά σκέφτεσαι, αυτά που μου έλεγε ισχύουν στο 100% ή μήπως κάτι δεν ήταν έτσι ακριβώς... 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

@NikhNikh εγώ θεωρώ dvd υπάρχει.. για κάποιο λόγο δεν το δίνει.. Καλά προφανώς δεν μπορώ να βάλω το χέρι μου στη φωτιά γι αυτό αλλα πιστεύω οτι υπάρχει. Για να μου γράψει αναλυτικό χαρτί πήγα χτες αλλά μου είπε οτι οτι χαρτιά μου είχε δώσει τότε είναι οκ και με καλύπτουν !!!!

@anni7 ναι βέβαια έτσι θα γίνει.. θα δούμε πως προχωράμε από εδώ και στο εξής.. Απλά με πλήγωσε οτι τον εμπιστεύτηκα, τον πίστεψα, θεώρησα οτι με νοιάζεται και θέλει να με βοηθήσει κλπ κλπ.... Αυτό είναι πιο πολύ.. !

Και ξαφνικά από εκεί που τον θεωρούσες από την δική σου την πλευρά λες ίσως και να μην είναι έτσι ακριβώς.. και μετά σκέφτεσαι, αυτά που μου έλεγε ισχύουν στο 100% ή μήπως κάτι δεν ήταν έτσι ακριβώς... 

 

 

 

αυτο αυτο εχεις δικιο εχασες την εμπιστοσυνη σου και λες τωρα τι εγινε τωρα εγω τοσο καιρο αλλα νομιζα αλλα βγαινουν σε καταλαβαινω εχεις δικιο γιατι για μας αυτοι οι γιατροι δε ειναι ενας οδοντιατρος και δεν ετρεξε κατι ειναι ενα πολυ σημαντικο κομματι στην υγεια μας και την ζωη μας!! εχεις δικιο σε καταλαβαινω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv κοίτα δεν ξέρω να σου πω υπάρχουν πολλά μπορεί αν το έχει είναι υποχρεωμένος να στο δώσει εκτως αν στο δημόσιο δεν δεν έχουν dvd εγώ ότι έχω κάνει το έκανα σε ιδιωτικό όπως και η γονείς μου όταν έκανα επεμβάσεις πάντα στο ιδιωτικό οπότε εκεί μας έδιναν DVD οπότε μήπως δεν έχουν και δεν τραβάνε; δεν ξέρω τι να πω. Λογικό να μην τον εμπιστεύεστε από την στιγμή που σου φέρθηκε έτσι πιστεύω κι εμένα δεν μ'άρεσε ο τρόπος του από αυτά που μας είπες. 

Θα συμφωνήσω και με την @anni7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@eriv κοίτα δεν ξέρω να σου πω υπάρχουν πολλά μπορεί αν το έχει είναι υποχρεωμένος να στο δώσει εκτως αν στο δημόσιο δεν δεν έχουν dvd εγώ ότι έχω κάνει το έκανα σε ιδιωτικό όπως και η γονείς μου όταν έκανα επεμβάσεις πάντα στο ιδιωτικό οπότε εκεί μας έδιναν DVD οπότε μήπως δεν έχουν και δεν τραβάνε; δεν ξέρω τι να πω. Λογικό να μην τον εμπιστεύεστε από την στιγμή που σου φέρθηκε έτσι πιστεύω κι εμένα δεν μ'άρεσε ο τρόπος του από αυτά που μας είπες. 

Θα συμφωνήσω και με την @anni7

Σε ιδιωτικό ήμουν κ εγώ !! 

και το ξέρω οτι δίνουν dvd γιατί ακόμα έχω κασέτα πριν 12 χρόνια που είχα κάνει ξανά λαπαροσκόπηση. Επομένως δεν υπήρχε περίπτωση να μην έχω κρατήσει το πιο πρόσφατο dvd.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Σε ιδιωτικό ήμουν κ εγώ !! 

και το ξέρω οτι δίνουν dvd γιατί ακόμα έχω κασέτα πριν 12 χρόνια που είχα κάνει ξανά λαπαροσκόπηση. Επομένως δεν υπήρχε περίπτωση να μην έχω κρατήσει το πιο πρόσφατο dvd.

Ααα οκ νόμιζα ότι το έκανες σε δημόσιο συγνωμη Ναι τότε λογικά υπάρχει αλλά στο νοσοκομείο δεν θα βρεις δεν κρατάνε αντίγραφο οπότε αν υπήρχε θα το είχε ο γιατρός σου τη να πω κοπέλα μου εύχομαι σύντομα μα πολύ σύντομα να βρεις άκρη κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Ααα οκ νόμιζα ότι το έκανες σε δημόσιο συγνωμη Ναι τότε λογικά υπάρχει αλλά στο νοσοκομείο δεν θα βρεις δεν κρατάνε αντίγραφο οπότε αν υπήρχε θα το είχε ο γιατρός σου τη να πω κοπέλα μου εύχομαι σύντομα μα πολύ σύντομα να βρεις άκρη κοπέλα μου..

Σε ευχαριστώ πολύ Νίκη μου... αλλά δε θα βρω άκρη.. θα προχωρήσουμε με οτι έχουμε και αν πρέπει θα κανουμε ξανά υστεροσκόπηση.

Στο νοσοκ μου ειπαν οτι κρατάνε μόνο 5 μήνες αρχείο, οπότε αυτό 1,5 χρόνο αιωνία η μνήμη του. Αλλά εκείνος όφειλε να το έχει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ Νίκη μου... αλλά δε θα βρω άκρη.. θα προχωρήσουμε με οτι έχουμε και αν πρέπει θα κανουμε ξανά υστεροσκόπηση.

Στο νοσοκ μου ειπαν οτι κρατάνε μόνο 5 μήνες αρχείο, οπότε αυτό 1,5 χρόνο αιωνία η μνήμη του. Αλλά εκείνος όφειλε να το έχει ! 

Τι να πω είναι ανάλογος την πολιτική του νοσοκομείου αν θα κρατάνε η αν όχι.. όντως οφειλε να το έχει και να στο έχει δώσει φυσικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια. Μπηκα για πολυ λιγο ισα ισα επειδη ειμαι εκτος. @eriv δε θα σχολιασω τη σταση του γιατρου σου. Ωστοσο αφου εξελιχθηκαν ετσι τα πραγματα πηγαινε στο νεο ο.τι εχεις και απο κει και περα θασ πει. Αλλιως θα χαλιεσαι και θα νευριαζεις συνεχεια!!! Θα μπω να σας δω αναλυτικα την Κυριακη

@μπλε ολο με πειραζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!! τι κανετε κοριτσια ευχομαι σημερα να ξεκιναει για τις περισσοτερες ενα ομορφο τριημερο αν οχι οπως εμενα δε πειραζει να ειμαστε καλα να περασουμε καλα την κυριακη!!! 

δουλεια και ζεστη σημερα !!!!!!!!!!! 

Καλημέρα @anni7 !!!!!
Θα κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη.. κι εγώ δουλεύω αύριο αλλά τη Δευτέρα όχι..
Δεν νοιώθω ζέστη ακόμα είμαι στο γραφείο με κλιματισμό.. βγήκα για λίγο αλλά ήταν νωρίς..
Το Σ/Κ χαλάει μωρέ ο παλιόκαιρος .. 
Τι κάνεις εσύ ? Πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Γεια σας κοριτσια. Μπηκα για πολυ λιγο ισα ισα επειδη ειμαι εκτος. @eriv δε θα σχολιασω τη σταση του γιατρου σου. Ωστοσο αφου εξελιχθηκαν ετσι τα πραγματα πηγαινε στο νεο ο.τι εχεις και απο κει και περα θασ πει. Αλλιως θα χαλιεσαι και θα νευριαζεις συνεχεια!!! Θα μπω να σας δω αναλυτικα την Κυριακη

@μπλε ολο με πειραζουν!

@eriv μου θα συμφωνήσω με την Kat-Cat.. Μην ασχοληθείς άλλο , πραγματικά μόνο τα νεύρα σου θα σπάσουν..
Ξεκίνα με τον νέο γιατρό και ότι σου πει εκείνος..
@Kat-Cat καλά να περάσεις γλυκιά μου!! Να ανανεωθείς και να ξεκουραστείς πολύυυυυ!!
Να περάσεις υπέροχα!!! Ελπίζω να μην έχει ξεχάσει τίποτα αναμμένο στο σπίτι.. πχ air codition :P 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 εγωωωωω εδω δευτερα στις επαλξεις... μαζι θα λιωνουμε τα κορμια μας στο γραφειο ??

@Kat-Cat να περασεις τελειαααα!!!! ??

@Irene_D οντως χαλαει;;;; Ελα ρε παιδια οοοοχι!!! 

Εχω βαφτιση εκτος και λεω εστω σκ να ναι καλος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα @anni7 !!!!!
Θα κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη.. κι εγώ δουλεύω αύριο αλλά τη Δευτέρα όχι..
Δεν νοιώθω ζέστη ακόμα είμαι στο γραφείο με κλιματισμό.. βγήκα για λίγο αλλά ήταν νωρίς..
Το Σ/Κ χαλάει μωρέ ο παλιόκαιρος .. 
Τι κάνεις εσύ ? Πως είσαι?

aaaaa αστο βγηκα να παρω ενα νερο και λεω αν ειναι δυνατον λες και ειμαστε τουμπαι!!!!! μονο τα λεφτα μας λοιπουν !! και εγω με κλιματισμο ειμαι!!!!

εσυ να προσεχεις τις ζεστες τωρα!!! 

εεε καλα ειμαι ενταξει κουρασμενη ειμαι αλλα οκ αυτο δε νομιζω να αλλαξει για τα επομενα 30 χρονια χαχαχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!! αλλα κοιτα μου λειπει ο αντρας μου εχει επαγγελματικο και λειπει απο εχθες!!! και δουλευω την δευτερα εγω!!!

εσυ τι κανεις πως αισθανεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...