Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

@eriv μια χαρά είμαι ..  σε mood αναμονής!

@Scooby! να ζήσετε κοριτσάκι! Πάντα αγαπημένοι , μονιασμένοι κι όλα τα καλά σας εύχομαι! Πως περάσατε;

@Kat-Cat ξεχνά τη δουλειά και το χώσιμο μετά το τριήμερο και περνα καλαααα!! Οι στιγμές δεν γυρνούν πίσω! Απόλαυσε τες 

Έγινε μια χαζομάρα σήμερα και αγχώθηκα πολύ! Έχουμε μια γατούλα που ταΐζουμε στη γειτονιά και όπως πήγα να της βάλω φαγητο φύσηξα το μπολάκι γιατί είχε κάτι μέσα και μου ηρθε όλη η σκόνη απο την προηγούμενη τροφή στο στόμα στη μύτη στα μάτια παντού! Τρόμαξα πάρα πολύ, δεν πηρα τη γιατρό μου , το ανεφερα μονο στην κτηνίατρο που πήγα τον σκύλο μου και μου είπε ότι είναι πολύ ακραίο να συμβεί κάτι κακό.. λέτε να αγχωθώ;;;

Και εγω στη θεση σου θα ειχα αγχωθει κοριτσι μου αλλα νομιζω πως δεν υπαρχει λογος οπως σου πε η κτηνιατρος! 

Αν θες να εισαι ακομα πιο σιγουρη να παρεις κ τον γιατρο σου τηλ.. δε πειραζει προκειμενου να εισαι ηρεμη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Τόσο χαμηλή πίεση βρε παιδί μου; Και απ ότι λες τρως.. κοίταξε λίγο να ξεκουραστείς γιατί χωρίς Kat-Cat το τοπικ θα είναι άδειο.. :P πέρα από την πλάκα φάε κάτι αλμυρό πρόσεχε λίγο τον εαυτό σου και περιμένουμε να μας πεις ότι ΣΥΝΗΛΘΕΣ!!!

ειναι και η ζεστη νομιζω, για να μην κλαιγομαι γιαυτο (ασε να κλαιγομαι για τα γυναικολογικα για την πιεση δε φοβαμαι). Με τη ζεστη εχω αυτη τη χαζοατονια. Αλλα οκ, κυριως με την κουραση επιδεινωνεται, αλλα δεν ειμαι και του θανατα, μην ειμαι υπερβολικη με ολα :P (Τι καλη που εισαι ❤️ )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ουτε καν! Αν ειναι ετσι εγω αν ξαναμεινω με το καλο θα πρεπει να μπω στην απομονωση. Δε θες να ξερεις πως πιτσιλιεμαι με μπωλ με νερα, με τριχες πανω μου κλπ κλπ. Ο γιατρος μου και που τον ειχα ρωτησει αν εχω κινδυνο γελουσε. Μου λεγε προσεχε εκει τα λαχανικα και το αψητο κρεας και απτη γατα θα κολλησεις αν φας τα κακα της (ιου αισχος, αλλα ετσι μου το πε :P )

ιιιιου!!! Χαχαχαχαχα

αχ ξέρεις πως τρόμαξα;; Δε φαντάζεσαι... λεω κοίτα που δεν θα ησυχάσω ποτε!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

@eriv μια χαρά είμαι ..  σε mood αναμονής!

@Scooby! να ζήσετε κοριτσάκι! Πάντα αγαπημένοι , μονιασμένοι κι όλα τα καλά σας εύχομαι! Πως περάσατε;

@Kat-Cat ξεχνά τη δουλειά και το χώσιμο μετά το τριήμερο και περνα καλαααα!! Οι στιγμές δεν γυρνούν πίσω! Απόλαυσε τες 

Έγινε μια χαζομάρα σήμερα και αγχώθηκα πολύ! Έχουμε μια γατούλα που ταΐζουμε στη γειτονιά και όπως πήγα να της βάλω φαγητο φύσηξα το μπολάκι γιατί είχε κάτι μέσα και μου ηρθε όλη η σκόνη απο την προηγούμενη τροφή στο στόμα στη μύτη στα μάτια παντού! Τρόμαξα πάρα πολύ, δεν πηρα τη γιατρό μου , το ανεφερα μονο στην κτηνίατρο που πήγα τον σκύλο μου και μου είπε ότι είναι πολύ ακραίο να συμβεί κάτι κακό.. λέτε να αγχωθώ;;;

Ας ξεκινήσουμε από το βασικό..Εξετασεις για το τοξόπλασμα έχεις κάνει;?Αν έχεις κάνει και έχει βγει θετικό δεν υπάρχει κανένα θέμα απολύτως..

Αλλά και από την άλλη κι εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι ο μεγαλυτερος κίνδυνος εγκυμονει στα φαγητά..Οταν με το καλο πας για υπέρηχο,ανέφερε το στη γιατρό και..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Και εγω στη θεση σου θα ειχα αγχωθει κοριτσι μου αλλα νομιζω πως δεν υπαρχει λογος οπως σου πε η κτηνιατρος! 

Αν θες να εισαι ακομα πιο σιγουρη να παρεις κ τον γιατρο σου τηλ.. δε πειραζει προκειμενου να εισαι ηρεμη! 

Θα την παρω αύριο για βα ηρεμήσω!!! Ευχαριστώ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσια μου,τι κανετε;?

Εγώ έχω αδειουλα και χαλαρώνω..Ωραιο πράγμα τελικά να ξυπνάς το πρωί και να λες τι να δω στη τηλεόραση...Ειχα να ζήσω αιώνες!!!???

@alexandraki,με το καλό,κορίτσι μου!!!Μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις..

@zoi.ko ,πάρε ανασουλες και προσπάθησε να ηρεμήσεις με το θέμα της ασφαλιστικής!!!

@Kat-Cat,να περάσεις τέλεια στην εκδρομή σου και να κάνεις πολλές βόλτες και για μας!!

@eriv,καλο μου,δεν θέλω να σε βλέπω να πέφτεις!!Αισιοδοξία και όλα θα έρθουν..

Θα δείτε..Το καλοκαίρι θα είναι το καλυτερο για όλες μας!!???

Για να σκουνταμε η μια την αλλη οταν καποια ειναι στα απαισιοδοξα της ☺️ 

Αντε καλοκαιρι 2018 σε περιμενουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

ιιιιου!!! Χαχαχαχαχα

αχ ξέρεις πως τρόμαξα;; Δε φαντάζεσαι... λεω κοίτα που δεν θα ησυχάσω ποτε!!

 

Στο υπογραφω οτι ΔΕΝ κινδυνευεις απο αυτο. Για 2 πραγματα γνωριζω, Α. Για το θυρεοειδη και Β. Για τις γατες και το τοξοπλασμα. εκανες εξετασεις αληθεια για τοξο? Στις εβαλε ή θα στις βαλει αργοτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι και η ζεστη νομιζω, για να μην κλαιγομαι γιαυτο (ασε να κλαιγομαι για τα γυναικολογικα για την πιεση δε φοβαμαι). Με τη ζεστη εχω αυτη τη χαζοατονια. Αλλα οκ, κυριως με την κουραση επιδεινωνεται, αλλα δεν ειμαι και του θανατα, μην ειμαι υπερβολικη με ολα :P (Τι καλη που εισαι ❤️ )

❤️❤️???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχαα. Εχω ενα προαισθημα παντως, οτι θα ακουμε πολυ συχνα νεα αυτον τον καιρο. Ο Μαιος που τον πιστευα οντως βγηκε και νομιζω θα ειναι και οι επομενοι ετσι. Ρε κορίτσια άσχετο, ειμαι τοσο κουρασμενη, που ζαλιζομουν, και ειδα πιεση τυπου 8,8 με 5και......Δε μας βλεπω καλα το καλοκαιρι με τις ζέστες αν συνεχισει αυτο το πραγμα..!

Μαζεψε τη βαλιτσουλα σου με τα καλοκαιρινα ρουχαλακια σου, παρε τα μαγιω σου ? και αμε να κανεις διακοπουλες χωρις να σκεφτεσαι τιποτα για να ανεβει στηνθεση της κ η πιεση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Ας ξεκινήσουμε από το βασικό..Εξετασεις για το τοξόπλασμα έχεις κάνει;?Αν έχεις κάνει και έχει βγει θετικό δεν υπάρχει κανένα θέμα απολύτως..

Αλλά και από την άλλη κι εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι ο μεγαλυτερος κίνδυνος εγκυμονει στα φαγητά..Οταν με το καλο πας για υπέρηχο,ανέφερε το στη γιατρό και..

Δεν ξέρω αν είναι μέσα στις εξετάσεις.. θα τις κοιτάξω στις αποδείξεις..  θα της τηλεφωνήσω αύριο αν και εμπιστεύομαι την Kat-Cat που θα τα έχει συζητήσει με τον γιατρό της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι και η ζεστη νομιζω, για να μην κλαιγομαι γιαυτο (ασε να κλαιγομαι για τα γυναικολογικα για την πιεση δε φοβαμαι). Με τη ζεστη εχω αυτη τη χαζοατονια. Αλλα οκ, κυριως με την κουραση επιδεινωνεται, αλλα δεν ειμαι και του θανατα, μην ειμαι υπερβολικη με ολα :P (Τι καλη που εισαι ❤️ )

Έφαγες κάτι αλμυρό ή να ανέβω Αθήνα να σε κυνηγάω;?Φάε,μέτρα την ξανά και πες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Δεν ξέρω αν είναι μέσα στις εξετάσεις.. θα τις κοιτάξω στις αποδείξεις..  θα της τηλεφωνήσω αύριο αν και εμπιστεύομαι την Kat-Cat που θα τα έχει συζητήσει με τον γιατρό της..

Θα είναι 200%..Ειναι βασικη εξέταση που σε βάζουν  να κάνεις στην εγκυμοσύνη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Στο υπογραφω οτι ΔΕΝ κινδυνευεις απο αυτο. Για 2 πραγματα γνωριζω, Α. Για το θυρεοειδη και Β. Για τις γατες και το τοξοπλασμα. εκανες εξετασεις αληθεια για τοξο? Στις εβαλε ή θα στις βαλει αργοτερα?

Δεν ξερωωωωω.. θα το κοιτάξω και θα σας πω.. 

Το καλοκαίρι έχω και εγώ πολλή ατονία λόγω χαμηλής πίεσης.. νομίζω οι περισσότερες γυναίκες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Θα είναι 200%..Ειναι βασικη εξέταση που σε βάζουν  να κάνεις στην εγκυμοσύνη.. 

Όποτε την Τετάρτη θα τις δούμε και θα τα κουβεντιάσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Έφαγες κάτι αλμυρό ή να ανέβω Αθήνα να σε κυνηγάω;?Φάε,μέτρα την ξανά και πες μας..

Κοριτσια την @Kat-Cat μην την φοβαστε στο φαι!!! Στις εξετασεις να την φοβαστε & οταν αρχιζει τις πλαγιες ερωτησεις ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Δεν ξέρω αν είναι μέσα στις εξετάσεις.. θα τις κοιτάξω στις αποδείξεις..  θα της τηλεφωνήσω αύριο αν και εμπιστεύομαι την Kat-Cat που θα τα έχει συζητήσει με τον γιατρό της..

καλε ναι. Μαλιστα οταν τον ρωτησα ημουν επιφυλακτικη. Γιατι ειναι μερικοι γιατροι κολλημενοι με τις γατες και μου τη δινουν. Αλλα ο δικος μου καμια σχεση. Πολυ ενημερωμενος και καθολου αφοριστικος, οπως αλλοι που τις φοβουνται a priori. το χα κουβεντιασει και με κτηνιατρο και να ξερεις ο καθ υλην αρμοδιος γοατρος να ρωτησεις ειναι βασικα ο κτηνιατρος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

πλακα πλακα παντως.... η αισιοδοξια βοηθαει.αυτο που ειναι να γινει θα γινει.οποτε ας εχουμε θετικη σκεψη μην μας φαει η μαυρη μιζερια.

Μαλλον θα το τυπωσω αυτο που γραφεις, να το βλεπω συνεχεια μπροστα μου μπας και το χωνεψω!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Έφαγες κάτι αλμυρό ή να ανέβω Αθήνα να σε κυνηγάω;?Φάε,μέτρα την ξανά και πες μας..

σουβλακια εφαγα! αχαχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Τωρα.... 

μεχρι τωρα;;;;;; 

Πιο μετα;;;,,,

κοιτα τα εφαγα πριν μιαμιση ωρα, λεω να μη φαω κατι αλλο μεχρι να κοιμηθω:P axaxaxxa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Κοριτσια την @Kat-Cat μην την φοβαστε στο φαι!!! Στις εξετασεις να την φοβαστε & οταν αρχιζει τις πλαγιες ερωτησεις ???

@Dim83 ξερεις τις ερωτησεις ταχα μου για εγκυκλοπαιδικη γνωση ενω παραλληλα εχει κατεβασει ιατρικους τομους, εχει ανοιξει 3 παραθυρα google, κανει κ ενα skype call με κανα επιστημονα στο αμερικα !! 

(Σουπια @Kat-Cat)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

@Dim83 ξερεις τις ερωτησεις ταχα μου για εγκυκλοπαιδικη γνωση ενω παραλληλα εχει κατεβασει ιατρικους τομους, εχει ανοιξει 3 παραθυρα google, κανει κ ενα skype call με κανα επιστημονα στο αμερικα !! 

(Σουπια @Kat-Cat)

axaxaxax! Καλυτερα να σου βγει το ματι λενε παρα το ονομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα @eriv πολύ καλό!! Νομίζω συμφωνεί και η Kat-Cat

Εντάξει , η εξέταση υπάρχει.. όποτε θα την παρω αύριο να μου πει τι αποτέλεσμα είχαμε στην συγκεκριμένη..

Παντως η καινούργια γιατρός είναι αρνητική με τις γατούλες.. μακρυά μου είπε.. εγώ βέβαια ακόμα της βάζω φαγητο , της καθαρίζω το μπωλ κλπ κλπ 

Ενταξει νομίζω θα ήταν υπερβολή να σταματήσω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαίω με αυτά που γράφετε!!! Χαχαχαχαχαχα μ’ αρέσουν οι άνθρωποι που αυτοσαρκάζονται και δεν παρεξηγούνται .. ειλικρινά 

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΘΕΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...