Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ε, θα βοηθησει ρε γαμωτο. Ναι να συλλεξει τα στοιχεια του ο νεος, να εχει μια εικονα και θα σε βαλει σε προγραμμα. Εγω πιστευω πως οι επομενοι μηνες θα ειναι καθοριστικοι θα το δεις!

Επισης μηπως εχεις περιπου εικονα στο επομενοι μηνες;; 4-5 πχ η 36-72 ???

σε ευχαριστω για την αισιοδοξια σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Να σου πω την αληθεια μου;;; 

Τιποτα δε θελω (δεν εννοω δε θελω ενα μωρακι βεβαια)... και τωρα εχω στο μυαλο μου οτι απλα παω και κανω εξετασεις.. ετσι! 

Δεν εχω σκεφτει τιποτα για μετα, εχω αρνηση; Φοβαμαι; Ολα μαζι.. 

διαβαζω εδω μεσα τα ευχαριστα, παιρνω λιγο θαρρος, λεω και σε μενα θα ερθει σιγουρα..! Μετα κοτα καθομαι στ αυγα μου?

το ξερω μωρε, το καταλαβαινω, ερχεται η ωρα που πια φοβασαι να ασχοληθεις. Καμια φορα και γω φοβαμαι να ξαναμεινω εγκυος μην τυχον και ξαναπερασω απτην αρχη ολη την παλινδρομη την αποξεση τις κυστες το αγχος με την περιοδο, και γενικα αυτους τους μηνες που προσπαθω να συνελθω, μην τους ξαναπερασω. απτην αλλη ουτε αυτο ειναι η λυση φυσικα. Να φοβαμαι και να μην προσπαθω. Οποτε οπως λες και εσυ, βλεπω εδω τα καλα νεα και λεω, να υπαρχουν και αυτα, αλλα απτην αλλη προσπαθω να με βαλω σε μοουντ ον :P Γιαυτο σου λεω, κατσε λιγο να ξεκινησεις επαφες με το νεο γιατρο και τρωγοντας ερχεται η ορεξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Επισης μηπως εχεις περιπου εικονα στο επομενοι μηνες;; 4-5 πχ η 36-72 ???

σε ευχαριστω για την αισιοδοξια σου ?

χαχα!!!

ε οχι ρε κοπελια 36+

πολυ γελασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Επισης μηπως εχεις περιπου εικονα στο επομενοι μηνες;; 4-5 πχ η 36-72 ???

σε ευχαριστω για την αισιοδοξια σου ?

οι επομενοι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΙ ΜΗΝΕΣ, που περιλαμβανουν και το Σεπτεβριο. Μανταμ Ζαιρα Σπικινγκ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

οι επομενοι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΙ ΜΗΝΕΣ, που περιλαμβανουν και το Σεπτεβριο. Μανταμ Ζαιρα Σπικινγκ :P

χαχα!!!!!

this is kat-cat speaking!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

οι επομενοι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΙ ΜΗΝΕΣ, που περιλαμβανουν και το Σεπτεβριο. Μανταμ Ζαιρα Σπικινγκ :P

εσυ παντως εισαι διαχασμενη προσωπικοτητα!

αν καποιος διαβασεια τα μισα μηνυματα αου θα σκεφτει "ποσο αισιοδοξη κ ψυχραιμη" και αν διαβασει τα αλλα μισα θα σκεφτει "αυτη θα παθει τπτ απο το αγχος κ την απαισιοδοξια".

εχεις πολυ πλακα!νομιζω συγγρουονται μεσα σου 2 εαυτοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναιιιιιι! :):)

Εδώ βλέπω όμορφα νέα να ανέβουμε σιγά σιγά! Έχω μείνει κ λίγο πίσω! 

μπραβο κοριτσακι!να ζησετε κ να εισαι γεροι κ ευτυχισμενοι.

περασατε ομορφα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου,τι κανετε;?

Εγώ έχω αδειουλα και χαλαρώνω..Ωραιο πράγμα τελικά να ξυπνάς το πρωί και να λες τι να δω στη τηλεόραση...Ειχα να ζήσω αιώνες!!!???

@alexandraki,με το καλό,κορίτσι μου!!!Μια ευχάριστη και τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις..

@zoi.ko ,πάρε ανασουλες και προσπάθησε να ηρεμήσεις με το θέμα της ασφαλιστικής!!!

@Kat-Cat,να περάσεις τέλεια στην εκδρομή σου και να κάνεις πολλές βόλτες και για μας!!

@eriv,καλο μου,δεν θέλω να σε βλέπω να πέφτεις!!Αισιοδοξία και όλα θα έρθουν..

Θα δείτε..Το καλοκαίρι θα είναι το καλυτερο για όλες μας!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

οι επομενοι ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΙ ΜΗΝΕΣ, που περιλαμβανουν και το Σεπτεβριο. Μανταμ Ζαιρα Σπικινγκ :P

πλακα πλακα παντως.... η αισιοδοξια βοηθαει.αυτο που ειναι να γινει θα γινει.οποτε ας εχουμε θετικη σκεψη μην μας φαει η μαυρη μιζερια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

χαχα!!!!!

this is kat-cat speaking!

αχαχαχχαα. Εχω ενα προαισθημα παντως, οτι θα ακουμε πολυ συχνα νεα αυτον τον καιρο. Ο Μαιος που τον πιστευα οντως βγηκε και νομιζω θα ειναι και οι επομενοι ετσι. Ρε κορίτσια άσχετο, ειμαι τοσο κουρασμενη, που ζαλιζομουν, και ειδα πιεση τυπου 8,8 με 5και......Δε μας βλεπω καλα το καλοκαιρι με τις ζέστες αν συνεχισει αυτο το πραγμα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχαα. Εχω ενα προαισθημα παντως, οτι θα ακουμε πολυ συχνα νεα αυτον τον καιρο. Ο Μαιος που τον πιστευα οντως βγηκε και νομιζω θα ειναι και οι επομενοι ετσι. Ρε κορίτσια άσχετο, ειμαι τοσο κουρασμενη, που ζαλιζομουν, και ειδα πιεση τυπου 8,8 με 5και......Δε μας βλεπω καλα το καλοκαιρι με τις ζέστες αν συνεχισει αυτο το πραγμα..!

omg.θα πεσεις κατω.παντα τοσο χαμηλη εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναιιιιιι! :):)

Εδώ βλέπω όμορφα νέα να ανέβουμε σιγά σιγά! Έχω μείνει κ λίγο πίσω! 

Παντρεύτηκατε;?Να ζήσετε,κοπέλα μου,να είστε πάντα υγιείς,αγαπημένοι και ευτυχισμένοι..Περασατε όμορφα;?Το ευχαριστήθηκες;?Εμένα θυμάμαι δεν μου έφτασε η νύχτα του γάμου μου..Ηθελα και άλλη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πολύ!να είστε καλά κορίτσια μ! Όλος ο κόσμος υγεία κ αγάπη! Ναι πάρα πολύ όμορφα δόξα το Θεό! Ναι η αλήθεια είναι αυτή ότι μπορείς να το ζεις κ να το ξανά ζεις κάθε σκ χαχαχ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχχαα. Εχω ενα προαισθημα παντως, οτι θα ακουμε πολυ συχνα νεα αυτον τον καιρο. Ο Μαιος που τον πιστευα οντως βγηκε και νομιζω θα ειναι και οι επομενοι ετσι. Ρε κορίτσια άσχετο, ειμαι τοσο κουρασμενη, που ζαλιζομουν, και ειδα πιεση τυπου 8,8 με 5και......Δε μας βλεπω καλα το καλοκαιρι με τις ζέστες αν συνεχισει αυτο το πραγμα..!

Βρε κοριτσάκι μου,τι είναι αυτά που λες!!Θα σωριαστεις πουθενά...Γιατι έτσι;?Από τη κούραση και τη πίεση όλο αυτό;,Να φας κάτι αλμυρό να σου ανέβει και να μας στείλεις να μας πεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εσυ παντως εισαι διαχασμενη προσωπικοτητα!

αν καποιος διαβασεια τα μισα μηνυματα αου θα σκεφτει "ποσο αισιοδοξη κ ψυχραιμη" και αν διαβασει τα αλλα μισα θα σκεφτει "αυτη θα παθει τπτ απο το αγχος κ την απαισιοδοξια".

εχεις πολυ πλακα!νομιζω συγγρουονται μεσα σου 2 εαυτοι!

ναι ειμαι και τα δυο ταυτοχρονα! Δεν ξερω αν ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα!! Γενικα ειμαι σταθερος χαρακτηρας ειδικα με τους ανθρωπους γυρω μου και τις επιλογες μου. Βασικα ομως εχω το εξης χαρακτηριστικο οπως λεει και ο αντρας μου. Οταν μου συμβαινει το κακο γεγονος, παθαινω πανικο, καταρρεω, χανω την ψυχραιμια μου υστεριαζω δεν μπορω εκεινη την ωρα να το διαχειριστω και νομιζω πως ηρθε το τελος του κοσμου. Μετα ομως, σε δευτερο χρονο το δουλευω στο μυαλο μου πολυ, και το παλευω, προχωραω παρακατω και γενικα χαμογελαω. Στην καθημερινοτητα μου ειμαι πολυ περισσοτερο χαμογελαστη και με χιουμορ και σαρκασμο παρα απαισοδοξη. Ειμαι ομως πολυ πολυ γκρινιαρα, και οταν συμβαινει το κακο παθαινω αυτον τον πανικο που προανεφερα ο οποιος στη συνεχεια μετατρεπεται σε δυναμη και τουμπαλιν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναιιιιιι! :):)

Εδώ βλέπω όμορφα νέα να ανέβουμε σιγά σιγά! Έχω μείνει κ λίγο πίσω! 

Να ζησετε!!!!

@Rena88 ευχαριστω πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

omg.θα πεσεις κατω.παντα τοσο χαμηλη εχεις?

συν @Rena88 με το ηλεκτρονικο πιεσομετρο τοσο την εδειξε. Αυτα πανε λιγο πισω. Νιωθω απιστευτη ατονια ρε γαμωτο και μια θολουρα μια ζαλουρα γενικα και μια αδυναμια. Οι αιματολογικες ηταν τελειες (σιδηρος, αιματοκριτης κλπ). Η tsh ειχε πεσει χαμηλα για μενα και εικαζουμε οτι φταιει αυτο, μειωσαμε το χαπι αλλα ακομα δεν εχω επανελθει κανονικα. Βεβαια ειναι ουτε βδομαδα που το μειωσα. Θα δουμε! Ειναι και η πιεση λιγο χαμηλη ειναι και η κουραση, ολα μαζι. Θα ειμαι και σε αυτες τις ρημαδοεκλογες οταν γυρισω συν καπακια η επομενη μερα επιτηρηση εκατο ωρες ορθια να κοιταζω φοιτητες που κανουν σκονακια (ειμαι και καλη τρομαρα μου), με βλεπω να με μαζευουν με τα κουταλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv μια χαρά είμαι ..  σε mood αναμονής!

@Scooby! να ζήσετε κοριτσάκι! Πάντα αγαπημένοι , μονιασμένοι κι όλα τα καλά σας εύχομαι! Πως περάσατε;

@Kat-Cat ξεχνά τη δουλειά και το χώσιμο μετά το τριήμερο και περνα καλαααα!! Οι στιγμές δεν γυρνούν πίσω! Απόλαυσε τες 

Έγινε μια χαζομάρα σήμερα και αγχώθηκα πολύ! Έχουμε μια γατούλα που ταΐζουμε στη γειτονιά και όπως πήγα να της βάλω φαγητο φύσηξα το μπολάκι γιατί είχε κάτι μέσα και μου ηρθε όλη η σκόνη απο την προηγούμενη τροφή στο στόμα στη μύτη στα μάτια παντού! Τρόμαξα πάρα πολύ, δεν πηρα τη γιατρό μου , το ανεφερα μονο στην κτηνίατρο που πήγα τον σκύλο μου και μου είπε ότι είναι πολύ ακραίο να συμβεί κάτι κακό.. λέτε να αγχωθώ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

συν @Rena88 με το ηλεκτρονικο πιεσομετρο τοσο την εδειξε. Αυτα πανε λιγο πισω. Νιωθω απιστευτη ατονια ρε γαμωτο και μια θολουρα μια ζαλουρα γενικα και μια αδυναμια. Οι αιματολογικες ηταν τελειες (σιδηρος, αιματοκριτης κλπ). Η tsh ειχε πεσει χαμηλα για μενα και εικαζουμε οτι φταιει αυτο, μειωσαμε το χαπι αλλα ακομα δεν εχω επανελθει κανονικα. Βεβαια ειναι ουτε βδομαδα που το μειωσα. Θα δουμε! Ειναι και η πιεση λιγο χαμηλη ειναι και η κουραση, ολα μαζι. Θα ειμαι και σε αυτες τις ρημαδοεκλογες οταν γυρισω συν καπακια η επομενη μερα επιτηρηση εκατο ωρες ορθια να κοιταζω φοιτητες που κανουν σκονακια (ειμαι και καλη τρομαρα μου), με βλεπω να με μαζευουν με τα κουταλακια.

Φρόντισε λοιπόν αυτές τις μέρες στο ταξιδάκι σου να ξεκουραστείς λιγο παραπάνω..Καλες οι εκδρομές αλλά μην μας πέσεις και κάτω..Κοιμησου καλά,φάε καλα και πέρασε καλά..Γεμισε μπαταρίες και θα τις βγάλει εις πέρας και τις υπόλοιπες δύσκολες μερες..???

Όσο για τους φοιτητές, κι εγω που είχε τύχει να ειμαι επιτηρητρια κάποια στιγμή δεν μπορούσα να είμαι και πολύ αυστηρή..Θυμομουν τα δικά μου και τα λυπομουν..

Για επιτήρηση στις πανελλήνιες είμαστε εμείς!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Φρόντισε λοιπόν αυτές τις μέρες στο ταξιδάκι σου να ξεκουραστείς λιγο παραπάνω..Καλες οι εκδρομές αλλά μην μας πέσεις και κάτω..Κοιμησου καλά,φάε καλα και πέρασε καλά..Γεμισε μπαταρίες και θα τις βγάλει εις πέρας και τις υπόλοιπες δύσκολες μερες..???

Όσο για τους φοιτητές, κι εγω που είχε τύχει να ειμαι επιτηρητρια κάποια στιγμή δεν μπορούσα να είμαι και πολύ αυστηρή..Θυμομουν τα δικά μου και τα λυπομουν..

Για επιτήρηση στις πανελλήνιες είμαστε εμείς!!???

Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Φρόντισε λοιπόν αυτές τις μέρες στο ταξιδάκι σου να ξεκουραστείς λιγο παραπάνω..Καλες οι εκδρομές αλλά μην μας πέσεις και κάτω..Κοιμησου καλά,φάε καλα και πέρασε καλά..Γεμισε μπαταρίες και θα τις βγάλει εις πέρας και τις υπόλοιπες δύσκολες μερες..???

Όσο για τους φοιτητές, κι εγω που είχε τύχει να ειμαι επιτηρητρια κάποια στιγμή δεν μπορούσα να είμαι και πολύ αυστηρή..Θυμομουν τα δικά μου και τα λυπομουν..

Για επιτήρηση στις πανελλήνιες είμαστε εμείς!!???

καλα εγω κανω συχνα επιτηρηση. Τα σκονακια εχουν φτασει σε αλλο επιπεδο. Ψειρα στο αυτι και υπαγορευση τις απαντησεις απο ατομο απεξω απτην σχολη. Ειναι θεουληδες. Στο μεταξυ τοσες λευκες κολλες, εγω δε θυμαμαι ρε παιδια να διναμε ποτε. Να μου φερνουν ΜΟΝΟ τα ονοματα. Μα μονο τα ονοματα τους? Ρε παιδι μου κατσε και γραψε βλακειες. Ξυπνησες πρωι πρωι, Ηρθες, εκατσες μιαμιση ωρα, γραψε πως περασες στις διακοπες αληθεια. Εγω εχω περασει μαθημα στο πανεπιστημιο γραφοντας βλακειες και ουσα αδιαβαστη γιατι εκατσα και εγραψα εκθεση ιδεων και αμπελοφιλοσοφιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναιιιιιι! :):)

Εδώ βλέπω όμορφα νέα να ανέβουμε σιγά σιγά! Έχω μείνει κ λίγο πίσω! 

Να ζησετε, να ευτυχισετε!!! Μια ζωη οπως την επιθυμειτε ευχομαι !!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

@eriv μια χαρά είμαι ..  σε mood αναμονής!

@Scooby! να ζήσετε κοριτσάκι! Πάντα αγαπημένοι , μονιασμένοι κι όλα τα καλά σας εύχομαι! Πως περάσατε;

@Kat-Cat ξεχνά τη δουλειά και το χώσιμο μετά το τριήμερο και περνα καλαααα!! Οι στιγμές δεν γυρνούν πίσω! Απόλαυσε τες 

Έγινε μια χαζομάρα σήμερα και αγχώθηκα πολύ! Έχουμε μια γατούλα που ταΐζουμε στη γειτονιά και όπως πήγα να της βάλω φαγητο φύσηξα το μπολάκι γιατί είχε κάτι μέσα και μου ηρθε όλη η σκόνη απο την προηγούμενη τροφή στο στόμα στη μύτη στα μάτια παντού! Τρόμαξα πάρα πολύ, δεν πηρα τη γιατρό μου , το ανεφερα μονο στην κτηνίατρο που πήγα τον σκύλο μου και μου είπε ότι είναι πολύ ακραίο να συμβεί κάτι κακό.. λέτε να αγχωθώ;;;

ουτε καν! Αν ειναι ετσι εγω αν ξαναμεινω με το καλο θα πρεπει να μπω στην απομονωση. Δε θες να ξερεις πως πιτσιλιεμαι με μπωλ με νερα, με τριχες πανω μου κλπ κλπ. Ο γιατρος μου και που τον ειχα ρωτησει αν εχω κινδυνο γελουσε. Μου λεγε προσεχε εκει τα λαχανικα και το αψητο κρεας και απτη γατα θα κολλησεις αν φας τα κακα της (ιου αισχος, αλλα ετσι μου το πε :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

συν @Rena88 με το ηλεκτρονικο πιεσομετρο τοσο την εδειξε. Αυτα πανε λιγο πισω. Νιωθω απιστευτη ατονια ρε γαμωτο και μια θολουρα μια ζαλουρα γενικα και μια αδυναμια. Οι αιματολογικες ηταν τελειες (σιδηρος, αιματοκριτης κλπ). Η tsh ειχε πεσει χαμηλα για μενα και εικαζουμε οτι φταιει αυτο, μειωσαμε το χαπι αλλα ακομα δεν εχω επανελθει κανονικα. Βεβαια ειναι ουτε βδομαδα που το μειωσα. Θα δουμε! Ειναι και η πιεση λιγο χαμηλη ειναι και η κουραση, ολα μαζι. Θα ειμαι και σε αυτες τις ρημαδοεκλογες οταν γυρισω συν καπακια η επομενη μερα επιτηρηση εκατο ωρες ορθια να κοιταζω φοιτητες που κανουν σκονακια (ειμαι και καλη τρομαρα μου), με βλεπω να με μαζευουν με τα κουταλακια.

Τόσο χαμηλή πίεση βρε παιδί μου; Και απ ότι λες τρως.. κοίταξε λίγο να ξεκουραστείς γιατί χωρίς Kat-Cat το τοπικ θα είναι άδειο.. :P πέρα από την πλάκα φάε κάτι αλμυρό πρόσεχε λίγο τον εαυτό σου και περιμένουμε να μας πεις ότι ΣΥΝΗΛΘΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...