Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 28 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Lillou @alexandraki συγχαρητήρια κορίτσια μόλις σχολασα και μπήκα να δω νέα......τελικά ο Μάιος ξεκίνησε και συνεχίζει πολύ δυνατά!!!Να έχετε μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!???

Καλησπέρα!! Νωρίς νωρίς σήμερα.. Χαχα πως είσαι Ζωή μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Σ ευχαριστω κοπελα μου!Ισως καποια το δει και μας δωσει μια απαντηση!Θα γινω νονα με το καλο μολις γεννηθει αυτο το παιδακι!!!!?

Τίποτε καλέ τι ευχαριστείς......εγώ μετά τα νέα εκείνης της ατυχίας σου πάντως είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα και πιστεύω ότι εκτός από νονά θα γίνεις και μανούλα!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

Τίποτε καλέ τι ευχαριστείς......εγώ μετά τα νέα εκείνης της ατυχίας σου πάντως είμαι πολύ αισιόδοξη για σένα και πιστεύω ότι εκτός από νονά θα γίνεις και μανούλα!??

Αχ μωρε!Εισαι τοσο γλυκια!Κι εσυ να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα!Πηρε φωτια το φορουμ με τις εγκυουλες μας!Ολο ευχαριστα νεα να ακουμε!Τι μήνας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα!! Νωρίς νωρίς σήμερα.. Χαχα πως είσαι Ζωή μου;

Ε ναι Τετάρτη σήμερα μονή μέρα για τα μαγαζιά οπότε 18.00 η ώρα τέλος!? Τα ίδια κοριτσάκι μου..... δεν έχω νέα απλά περιμένω υπομονετικά να περάσει ο μήνας,να πάω για υπέρηχο και να ξεκινήσω τις προσπάθειες ξανά. Κατά τα λοιπά κούραση πολύ,έχω φορτώσει και με ένα θέμα που έχει προκύψει με την παλιά μου ασφαλιστική.......τα νεύρα μου κορδόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πέρασε κι αυτός ο μηνας.. ποτε θα κανεις υπέρηχο;; 

τι έγινε με την ασφαλιστική; 

Πολλές ερωτήσεις.. σορρυ! Απο ενδιαφέρον ρωτάω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Πέρασε κι αυτός ο μηνας.. ποτε θα κανεις υπέρηχο;; 

τι έγινε με την ασφαλιστική; 

Πολλές ερωτήσεις.. σορρυ! Απο ενδιαφέρον ρωτάω.. 

05/06 κλείνω μήνα από την αποξεση οπότε θα προσπαθήσω βάση προγράμματος στη δουλειά και ρεπό να το κανονίσω εκείνες τις μέρες! Άστο το άλλο.......μας είχαν κάνει στην προηγούμενη εταιρεία που δούλευα ένα ομαδικό και έχει γίνει κάπου μια μ@λ@κι@ σχετικά με μια μέρα νοσηλείας μου σε συνεργαζόμενο νοσοκομείο......και μου τηλ. να με ενημερώσουν 6 μήνες μετά...... άντε να βρεις άκρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Αχ μωρε!Εισαι τοσο γλυκια!Κι εσυ να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριστα!Πηρε φωτια το φορουμ με τις εγκυουλες μας!Ολο ευχαριστα νεα να ακουμε!Τι μήνας!!!!!

Αχ μακάρι βρε κορίτσι μου για όοοοολες τις κοπέλες εδώ και για πόσες ακόμα δεν ξέρουμε τις ιστορίες τους εκεί έξω....να έχουμε ευχάριστα μόνο!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

05/06 κλείνω μήνα από την αποξεση οπότε θα προσπαθήσω βάση προγράμματος στη δουλειά και ρεπό να το κανονίσω εκείνες τις μέρες! Άστο το άλλο.......μας είχαν κάνει στην προηγούμενη εταιρεία που δούλευα ένα ομαδικό και έχει γίνει κάπου μια μ@λ@κι@ σχετικά με μια μέρα νοσηλείας μου σε συνεργαζόμενο νοσοκομείο......και μου τηλ. να με ενημερώσουν 6 μήνες μετά...... άντε να βρεις άκρη!

Λίγο έμεινε.. άντε κορίτσι μου !

καλη ξεκούραση!! 

Όσο για το άλλο νωρίς θυμήθηκαν να σε πάρουν.. ψυχραιμία ?

παω να ετοιμαστώ γιατί έχουμε κτηνίατρο σήμερα.. Δόξα τω Θεό παράπονο δεν έχουμε.. οι επισκέψεις στους γιατρούς δε λείπουν .. 

φιλια πολλά κορίτσια μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Λίγο έμεινε.. άντε κορίτσι μου !

καλη ξεκούραση!! 

Όσο για το άλλο νωρίς θυμήθηκαν να σε πάρουν.. ψυχραιμία ?

παω να ετοιμαστώ γιατί έχουμε κτηνίατρο σήμερα.. Δόξα τω Θεό παράπονο δεν έχουμε.. οι επισκέψεις στους γιατρούς δε λείπουν .. 

φιλια πολλά κορίτσια μου 

Αχ πότε θα τελειώσει αυτή η ψυχραιμία και θαμε δείτε στην TV πρώτη μούρη δεν ξέρω ??. Ε τουλάχιστον είναι για καλό οι γιατροί χαχαχαχαχα! Ευχαριστωωωωω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλησπέρα!!!! Χαθήκαμε λίγο.. τι έγινε;; Μάλλον έπεσε δουλειά.. εγώ Τετάρτη απόγευμα έχω ρεπό Χαχα 

όλα καλά Συνονοματη ? εσυ πως είσαι;

Εγω καλα ειμαι κοριτσι μου!! 

Ησυχια, τιποτα ιδιαιτερο.. εξετασεις απο δω, κατι επισκεψεις σε γιατρους απο κει.. αλλα προς το παρον δεν προχωραω καμια διαδικασια!

εσυ πως πας;;;;;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η eriv είπε:

Συγχαρητηρια στα κοριτσια με τις νεες εγκυμοσυνες @Lillou @alexandraki ❣️❣️ Τα καλυτερα ευχομαι μεχρι τελους!! 

Ρε υπολοιπα κοριτσακια τι εγινε;;; Μας επεσε φουλ δουλεια ε;; Πληρωνουμε τα γελια της προηγουμενης εβδομαδας μου φαινεται ?. Τι κανετε;; Πως ειστε;;;

συγχαρητηρι και στο @alexandraki. γινεται χαμος το Μαιο. Εγω τρεμω απτην κουραση κυριολεκτικα. Τρεμουν τα χερια μου. Φευγω αυριο ταξιδακι, και θα κανω πολλες μερες να ξαναπαω γραφειο και τα μαζεψα ολα για ολα....! Θα  μπαινω να σας διαβαζω φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

05/06 κλείνω μήνα από την αποξεση οπότε θα προσπαθήσω βάση προγράμματος στη δουλειά και ρεπό να το κανονίσω εκείνες τις μέρες! Άστο το άλλο.......μας είχαν κάνει στην προηγούμενη εταιρεία που δούλευα ένα ομαδικό και έχει γίνει κάπου μια μ@λ@κι@ σχετικά με μια μέρα νοσηλείας μου σε συνεργαζόμενο νοσοκομείο......και μου τηλ. να με ενημερώσουν 6 μήνες μετά...... άντε να βρεις άκρη!

με το καλο και ο υπερηχος. Υπομονη με τις ασφαλιστικες. Μαζεμενα τους τΑ ΧΩ με τα νευρα μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

συγχαρητηρι και στο @alexandraki. γινεται χαμος το Μαιο. Εγω τρεμω απτην κουραση κυριολεκτικα. Τρεμουν τα χερια μου. Φευγω αυριο ταξιδακι, και θα κανω πολλες μερες να ξαναπαω γραφειο και τα μαζεψα ολα για ολα....! Θα  μπαινω να σας διαβαζω φυσικα

Πουλακι μου!!!!!! Και πολυ καλα κανεις!!! Να ξεκουραστεις οσο μπορεις!!! 

Ζηλευωωωωω, θελω να φυγω και επισης θελω να κατσω δευτερα να μην δουλεψω.... ??

και οτι ημουν ετοιμη να πω που ειναι η @Kat-Cat και η αλλη η μουσιτσα η @Dim83 ?? 

Εγω girls αυριο παω στον παλιο ντοκ για την εκθεση που θελω να μου γραψει... ματς προβλεπω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η eriv είπε:

Πουλακι μου!!!!!! Και πολυ καλα κανεις!!! Να ξεκουραστεις οσο μπορεις!!! 

Ζηλευωωωωω, θελω να φυγω και επισης θελω να κατσω δευτερα να μην δουλεψω.... ??

και οτι ημουν ετοιμη να πω που ειναι η @Kat-Cat και η αλλη η μουσιτσα η @Dim83 ?? 

Εγω girls αυριο παω στον παλιο ντοκ για την εκθεση που θελω να μου γραψει... ματς προβλεπω! 

Σκεφτομαι και γραφω...Να κατσει να τη γράψει αλήθεια! Ναι εγώ ειμαι η σουπια :P Επισης οταν πας στον νεο ντοκ, συζητα του και για τα επομενα βηματα την πορεια. Νομιζω βοηθαει να χεις ενα πλανο/προγραμμα και θα δεις οτι θα ρθουν μετα ολα!

Ασε αν σου πω την Τριτη και την Τετάρτη τι θα γινει......Τριτη με εχουν βαλει εφορευτικη επιτροπη αγγαρεια υποχρεωτικη) σε κατι εκλογες και πρεπει να παω εκει στος 6 το πρωι μεχρι αργα το βραδυ(παει το γραφειο) , και την Τετάρτη πρεπει να παω σε ενα  πανεπιστημιο (με χωσανε αγγαρεια υποχρεωτικη) να κανω επιτηρηση ολο το πρωι εως αργα το μεσημερι (ξαναπαει το γραφειο). Πολλα νευρα εχω και αγχος γιατι φευγω εχω αφησει κατι εκκρεμοτητες που θα τρεξουν χωρις εμενα και αν γινει μια στραβη να δω πως θα μεσολαβήσω ή θα διορθωσω ο,τι χρειαστει. Ξινο μου το βγαζουν, ενω ειχα τοση χαρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Πουλακι μου!!!!!! Και πολυ καλα κανεις!!! Να ξεκουραστεις οσο μπορεις!!! 

Ζηλευωωωωω, θελω να φυγω και επισης θελω να κατσω δευτερα να μην δουλεψω.... ??

και οτι ημουν ετοιμη να πω που ειναι η @Kat-Cat και η αλλη η μουσιτσα η @Dim83 ?? 

Εγω girls αυριο παω στον παλιο ντοκ για την εκθεση που θελω να μου γραψει... ματς προβλεπω! 

Here I am!!! Κοριτσακια ζω μερες του τρελου.Και θα παει ετσι μεχρι διακοπες. 

Πως παμε? Ρε κοριτσια βλεπω λιγη καλυτερη ψυχολογια στο φορουμ ή ιδεα μου ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

με το καλο και ο υπερηχος. Υπομονη με τις ασφαλιστικες. Μαζεμενα τους τΑ ΧΩ με τα νευρα μου :P

Άστα ου μπλέξεις.......κι εγώ δεν πρόκειται να έκανα ποτέ αλλά μας την είχαν κάνει δώρο στην πρ. δουλειά τρομάρα τους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε..; 

@Kat-Cat βγήκαν τα αποτελέσματα η tsh είναι 2.58 πάρα να χαμηλώσει ανέβηκε αύριο θα μιλήσω και με τον ενδοκρινολογο μου να μου πει.. οπότε η ζαλάδες δεν θα είναι λογικά από τον θυροιδη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε..; 

@Kat-Cat βγήκαν τα αποτελέσματα η tsh είναι 2.58 πάρα να χαμηλώσει ανέβηκε αύριο θα μιλήσω και με τον ενδοκρινολογο μου να μου πει.. οπότε η ζαλάδες δεν θα είναι λογικά από τον θυροιδη.. 

στα φυσιολογικα εισαι, αλλα λογικα θα στην κατεβασει λιγο για να σαι ετοιμη για εγκυμοσυνη γιατι την θελουμε κατω απο 2,5. Για τις ζαλαδες θα το δειτε, το 2,5 δεν ευθυνεται πιστευω. Μηπως εχεις χαμηλη πιεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια? Συνχαριτηρια στις εγκυούλες μας! Να πάνε όλα καλά τελειομηνες εγκυμοσύνες με υγειοι μωρακια σας εύχομαι όλα τα καλά! Εγώ όπως καταλάβατε λείπω μέρες αρκετές δεν είχα χρόνο έτρεχε όλα ήταν όμορφα... Κ τώρα ηρεμισα λιγάκι ξεκούραση γιατί ξεκινάμε πάλι δουλειά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Σκεφτομαι και γραφω...Να κατσει να τη γράψει αλήθεια! Ναι εγώ ειμαι η σουπια :P Επισης οταν πας στον νεο ντοκ, συζητα του και για τα επομενα βηματα την πορεια. Νομιζω βοηθαει να χεις ενα πλανο/προγραμμα και θα δεις οτι θα ρθουν μετα ολα!

Ασε αν σου πω την Τριτη και την Τετάρτη τι θα γινει......Τριτη με εχουν βαλει εφορευτικη επιτροπη αγγαρεια υποχρεωτικη) σε κατι εκλογες και πρεπει να παω εκει στος 6 το πρωι μεχρι αργα το βραδυ(παει το γραφειο) , και την Τετάρτη πρεπει να παω σε ενα  πανεπιστημιο (με χωσανε αγγαρεια υποχρεωτικη) να κανω επιτηρηση ολο το πρωι εως αργα το μεσημερι (ξαναπαει το γραφειο). Πολλα νευρα εχω και αγχος γιατι φευγω εχω αφησει κατι εκκρεμοτητες που θα τρεξουν χωρις εμενα και αν γινει μια στραβη να δω πως θα μεσολαβήσω ή θα διορθωσω ο,τι χρειαστει. Ξινο μου το βγαζουν, ενω ειχα τοση χαρα.

Οχι οχι σουπια μην το σκεφτεσαι!!! 

Ειπαμε φευγεις μερικες μερουλες για να αδειασει το μυαλο... αστα ολα για οταν γυρισεις! Κοιτα να περασεις καλα και να μην σκεφτεσαι τη δουλεια οσο μπορεις! 

Ηθελε να εχει εικονα πρωτα για να μου πει καποια βηματα... απο το ντιβιντι εννοω εικονα! Θα δουμε αυριο αν θα βοηθησει ο παλιος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Οχι οχι σουπια μην το σκεφτεσαι!!! 

Ειπαμε φευγεις μερικες μερουλες για να αδειασει το μυαλο... αστα ολα για οταν γυρισεις! Κοιτα να περασεις καλα και να μην σκεφτεσαι τη δουλεια οσο μπορεις! 

Ηθελε να εχει εικονα πρωτα για να μου πει καποια βηματα... απο το ντιβιντι εννοω εικονα! Θα δουμε αυριο αν θα βοηθησει ο παλιος... 

ε, θα βοηθησει ρε γαμωτο. Ναι να συλλεξει τα στοιχεια του ο νεος, να εχει μια εικονα και θα σε βαλει σε προγραμμα. Εγω πιστευω πως οι επομενοι μηνες θα ειναι καθοριστικοι θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Συνχαριτηρια στις εγκυούλες μας! Να πάνε όλα καλά τελειομηνες εγκυμοσύνες με υγειοι μωρακια σας εύχομαι όλα τα καλά! Εγώ όπως καταλάβατε λείπω μέρες αρκετές δεν είχα χρόνο έτρεχε όλα ήταν όμορφα... Κ τώρα ηρεμισα λιγάκι ξεκούραση γιατί ξεκινάμε πάλι δουλειά! 

ειχατε το γαμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

Here I am!!! Κοριτσακια ζω μερες του τρελου.Και θα παει ετσι μεχρι διακοπες. 

Πως παμε? Ρε κοριτσια βλεπω λιγη καλυτερη ψυχολογια στο φορουμ ή ιδεα μου ειναι?

Και εγω ετσι νομιζω!!! Εχει ανοιξει κ ο καιρος, ερχεται καλοκαιρι που ουτως η αλλως νομιζω εχουμε καλυτερη διαθεση, διαβαζουμε κ για τις νεες εγκυμοσυνες και παιρνουμε δυναμη... ??

Αααα για ηρεμηστε λιγο με τις δουλειες... δε θα τρελαθειτε κιολας!! Θα σας μαλωσω! Δινουμε οτι καλυτερο μπορουμε, ειμαστε σωστες, αλλα δεν θα πεθανουμε κιολας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Συνχαριτηρια στις εγκυούλες μας! Να πάνε όλα καλά τελειομηνες εγκυμοσύνες με υγειοι μωρακια σας εύχομαι όλα τα καλά! Εγώ όπως καταλάβατε λείπω μέρες αρκετές δεν είχα χρόνο έτρεχε όλα ήταν όμορφα... Κ τώρα ηρεμισα λιγάκι ξεκούραση γιατί ξεκινάμε πάλι δουλειά! 

καλα ειμαστε! Τι εγινε εσυ για πες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ε, θα βοηθησει ρε γαμωτο. Ναι να συλλεξει τα στοιχεια του ο νεος, να εχει μια εικονα και θα σε βαλει σε προγραμμα. Εγω πιστευω πως οι επομενοι μηνες θα ειναι καθοριστικοι θα το δεις!

Να σου πω την αληθεια μου;;; 

Τιποτα δε θελω (δεν εννοω δε θελω ενα μωρακι βεβαια)... και τωρα εχω στο μυαλο μου οτι απλα παω και κανω εξετασεις.. ετσι! 

Δεν εχω σκεφτει τιποτα για μετα, εχω αρνηση; Φοβαμαι; Ολα μαζι.. 

διαβαζω εδω μεσα τα ευχαριστα, παιρνω λιγο θαρρος, λεω και σε μενα θα ερθει σιγουρα..! Μετα κοτα καθομαι στ αυγα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...