Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

2 μερες θες! Ποτε σου ειχα κανει την αρχικη προγνωση θυμασαι? Να δω αν επεσα μεσα η μανταμ Ζαιρα!

θα σας φανει ηλιθια η ερωτηση @zoi.ko kai @Kat-Cat αλλα αυτη η ζαιρα που τη λετε συνεχως ... ποια ειναι??? υποθετω θα επρεπε να την ηξερα...

αποριες μιας ξανθιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

θα σας φανει ηλιθια η ερωτηση @zoi.ko kai @Kat-Cat αλλα αυτη η ζαιρα που τη λετε συνεχως ... ποια ειναι??? υποθετω θα επρεπε να την ηξερα...

αποριες μιας ξανθιας...

Τελείωσαν τα like πάλι.Χαχαχαχαχα όχι κορίτσι μου εγώ απλά είπα μια μέρα έτσι την Kat-Cat όταν μου είπε "προβλέπω την ωορρηξία σου".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 μάλλον είσαι από τους λίγους ανθρώπους π δ έβλεπαν Κωνσταντίνου κ Ελένης. Σε ένα επεισόδιο η ραντου παρίστανε τη μαντάμ ζαιρα ένα μέντιουμ κ κορόιδευε τ κόσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim83 είπε:

εσυ @Kat-Cat να σου πω τι μου εχεις κανει. καθε φορα που περναω εξω απο τυροπιταδικο στο κεντρο θελω να φωναζω κατ-κατ κατ-κατ!

axaxaxax! Θα σου στειλω σε πμ ποιο ειναι να παρεις λαδερη πιτσα. Αν και θα το ξερεις ειναι γνωστο! Αναφορικα με τη δουλεια μου οχι δεν πηγαινε στο μανταμ Ζαιρα, αλλα στο αποδεικτικο του θεματος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Αχαχαχαχαχαχαχα!!! Θα πεθανω στο γελιο!!! Ουτε με τα ανωνυμα μηνυματσ δεν μπορουμε να κρυφτουμε!! Ειδες? Τοσα χρονια στην Αθηνα κ ακομα δεν εγινα πρωτευουσιανα..! Να υποθεσω κι εσυ???

εγω το χω ξαναπει, αν μπει εδω μεσα γνωστη μου και δει μηνυματα μου, επειδη εχω καποια χαρακτηριστικα, θα πει ρε την .....κατ κατ που μπαινει εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Dim83 μάλλον είσαι από τους λίγους ανθρώπους π δ έβλεπαν Κωνσταντίνου κ Ελένης. Σε ένα επεισόδιο η ραντου παρίστανε τη μαντάμ ζαιρα ένα μέντιουμ κ κορόιδευε τ κόσμο.

Ούτε που το θυμόμουν τυχαία το είχα πει....ίσως το έχω δει σε καμιά από αυτές τις διαφημίσεις για προβλέψεις κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

θα σας φανει ηλιθια η ερωτηση @zoi.ko kai @Kat-Cat αλλα αυτη η ζαιρα που τη λετε συνεχως ... ποια ειναι??? υποθετω θα επρεπε να την ηξερα...

αποριες μιας ξανθιας...

Καποιο μεντιουμ! συνηθως σε περιοδικα και διαφημισεις σε τιβι σε αυτα τα καναλια τα τριτοτεταρτα μανταμ Ζαιρα τις λενε αυτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσει που η καθεμια σας @Diwni @Kat-Cat @zoi.ko εχει αλλη ζαιρα στο μυαλο! εγω μια σε ενα τραγουδι ξερω!! αν κ δεν βλεπω πιλυ τιβι..... το κωνσταντινου κ ελενης κ να μην θες ... το βλεπεις με τοσες επαναληψεις! μαλλον δεν εχω δει το επεισοδιο ομως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τοπικ οντως καλο. απο ωορηξιες και τεστ εγκυμοσυνης, μεχρι ευρεση εργασιας και χειρομαντια. highlight τα ταγκαρισματα σε ασχετους ανθρωπους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την μανταμ ζαιρα κ εγω απ το Κωνσταντίνου και Ελένης την ξερω. Υπεραγαπημενη σειρά. :) 

 

Αχ ρε κοριτσια σημερα ολη μερα εμετοί. Τι αισχος και αυτό δλδ. Καθε μερα και χειρότερα. Τι τραβάμε καλε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

το τοπικ οντως καλο. απο ωορηξιες και τεστ εγκυμοσυνης, μεχρι ευρεση εργασιας και χειρομαντια. highlight τα ταγκαρισματα σε ασχετους ανθρωπους!

αχαχαχαχ, εχω τρομαξει με αυτο και καθε φορα κοιταζω να δω τι ταγκαρω, αν και θα ξανακανω το λαθος στανταρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Την μανταμ ζαιρα κ εγω απ το Κωνσταντίνου και Ελένης την ξερω. Υπεραγαπημενη σειρά. :) 

 

Αχ ρε κοριτσια σημερα ολη μερα εμετοί. Τι αισχος και αυτό δλδ. Καθε μερα και χειρότερα. Τι τραβάμε καλε!!!

ωχ κανεις και εμετους? Απαισια αισθηση ρε γαμωτο ΑΛΛΑ τουλαχιστον δεν ειναι για γαστρεντεριτιδα :P Σκεψου και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Το χουμε κανει το τοπικ! Κορυφη. Μου αρεσει! Ευτυχως που το ανοιξε η zoi.ko γιατι ποιος ξερει ποιο θα μαγαριζαμε.

Γι αυτό φτιάξαμε αυτό....για να το μαγαριζουμε ελεύθερα!? Θέλει και λίγο χουμορ η προσπάθεια μας προς το μπεμπέ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Την μανταμ ζαιρα κ εγω απ το Κωνσταντίνου και Ελένης την ξερω. Υπεραγαπημενη σειρά. :) 

 

Αχ ρε κοριτσια σημερα ολη μερα εμετοί. Τι αισχος και αυτό δλδ. Καθε μερα και χειρότερα. Τι τραβάμε καλε!!!

Υπομονή κορίτσι.....όλα μέσα στο "πρόγραμμα" είναι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Γι αυτό φτιάξαμε αυτό....για να το μαγαριζουμε ελεύθερα!? Θέλει και λίγο χουμορ η προσπάθεια μας προς το μπεμπέ!?

κυριως χιουμορ για να χαλαρωνουμε και λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου αγαπημενα! Πως ειστε; ειμαι στην δουλεια κ δεν εχει τπτ οποτε παλι το μυαλο μου δεν ξεφευγει...σκεφτηκα να αγορασω τα παρακατω(ελπιζω να μην τα κατεβασουν οι διαχειριστες), πειτε μου αν τα γνωριζει καμια κ τη γνωμη σας

IMG_20180207_104615.jpg

IMG_20180207_104549.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα @atha_g. Σαν εταιρεία την ξέρω αλλά αυτές τις βιταμίνες δεν τις έχω ξαναδεί.Σου τις πρότεινε κάποιος γιατρός ή φαρμακοποιός ή εσύ τα αγόρασες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρα @atha_g. Σαν εταιρεία την ξέρω αλλά αυτές τις βιταμίνες δεν τις έχω ξαναδεί.Σου τις πρότεινε κάποιος γιατρός ή φαρμακοποιός ή εσύ τα αγόρασες?

Δεν μου τα προτεινε κανεις... μπηκα σ ενα site κ εβαλα συμπληρωματα γονιμοτητας απλα. Την εταιρεια κ εγω την γνωριζω καθως εκανα παλαιοτερα ομοιοπαθητικη. Σκεφτηκα απο μονη μου να τα παρω, δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Δεν μου τα προτεινε κανεις... μπηκα σ ενα site κ εβαλα συμπληρωματα γονιμοτητας απλα. Την εταιρεια κ εγω την γνωριζω καθως εκανα παλαιοτερα ομοιοπαθητικη. Σκεφτηκα απο μονη μου να τα παρω, δεν ξερω

Γενικά δεν είμαι υπέρ του να αγοράζουμε ακόμα και βιταμίνες έτσι.... θα ρωτούσα σίγουρα τον γιατρό μου. Οταν του είπα ότι ξεκινάμε προσπάθειες με ρώτησε αν θέλω να μου γράψει βιταμίνες και του απάντησα "αν πρέπει εννοείται".Μου έδωσε filicine και eviol -E- που από όσο διαβάζω και λένε εδώ τα κορίτσια είναι πολύ ελαφριά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια  καλημερα δε εχω μπει γιατι μου εχει τυχη κατι αλλα σημερα μπηκα λιγο και σας διαβασα να ξεφυγει λιγο το μυαλο μοΥ!!!

θα επιστρεψω πρωτα θεος να πανε ολα καλα !!! βλεπω περνατε καλα !!!! 

την μανταμ ζαιρα κορυφη απο τα αγαπημενα επισοδια!!!! 

 

φιλακια σε ολες σας θα μπω ξανα συντομα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την @zoi.ko. Μπηκα και γω καποια στιγμη στο τριπακι να δω βιταμινες κλπ, αλλα επειδη δεν ξερεις πχ αν επηρεαζουν θυρεοειδη ή κατι αλλο, δεν αγορασα τιποτα απο το φοβο μην τα κανω χειροτερα. ΙΣως να ρωτησεις το γιατρο σου @atha_g ή να δεις κανα λιπαντικο γονιμοτητας που χρησιμοποιειται εξωτερικα οποτε σιγουρα δε θα επηρεαζει καπου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...