Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

το 20% (ή 15 ή 25, οσο ειναι τελος παντων) αφορα τη σωστη μερα.αρα μην σας στεναχωρει που κ να εχετε επαφη τη σωστη μερα δεν καθεται. θα κατσει καποιο αλλο μηνα. για να επιτευχθει συλληψη πρεπει να εχεις επαφη τη σωστη μερα,το ωαριο κ το σπερματοζωαριο να εχουν καλο υλικο,να συντονιστει ολος ο οργανισμος,να ειναι καλο το ενδομητριο κ να πετυχει η εμφυτευση.η επαφη τη σωστη μερα ειναι ενα απο αυτα.γιαυτο κ το ποσοστο ειναι μικρο.γιαυτο κ οι βιοχημικες ειναι πολλες.γιαυτο κ δεν ειναι καλο να κανουμε νωρις τεστακια.

το ζητουμενο ειναι να γνωριζουμε αν υπαρχει καποιο παθολογικο προβλημα.μετα ειναι θεμα χρονου!

 @Μπλε ποια ειναι η γορδη που την εκανες ταγκ?

Μια κοπελα που είχε γραψει παραπάνω. Καλα μην με τρελάνεις τωρα. Βλέπω φαντάσματα ;;; Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Μια κοπελα που είχε γραψει παραπάνω. Καλα μην με τρελάνεις τωρα. Βλέπω φαντάσματα ;;; Χαχαχαχα

χαχα 

οχι καλε.εμενα δεν μου εβγαλε τετοιο ποστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

α καλα....τωρα το ειδα. καπου το εχασα μαλλον.

Παλι καλά! Λεω πάει, χαζεψα. Ειχε ξανα γραψει κιολας το ιδιο πανω κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Παλι καλά! Λεω πάει, χαζεψα. Ειχε ξανα γραψει κιολας το ιδιο πανω κάτω.

χαχα

ηταν μαλλον χτεσινο το ποστ γιαυτο το εχασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Καλημερα!!! ?

Εγω εγω θελω να μου πεις αν μπορεις!! 

 

λοιπον απο φρουτα οτι σαρεσει μπορεις να βαλεις εγω αναλογως την εποχη βαζω απλα αν εχεις πολλα ξινα φρουτα βαζε και μιση μπανανα για να το ισσοροπησεις αν τωρα σαρεσουν τα ξινα αστο ετσι λοιπον φρουτα καλο ειναι να βαζεις δυο ειδη δλδ φραουλες και μιση μπανανα ασπουμε παρε βρωμη πουλανε στα σουπερ βαζε δυο κουταλιες της σουπας ειναι πολυ καλη γιατι σε χορταινει εχει πολλα μεσα ασβεστιο κτλ επισης δημιουργει πληροτητα και αργει να μεταβολιστει απο το σωμα μας αρα κραταει σε υψηλο επιπεδο το ζαχαρο μας και αργει να πεσει γιατι αυτο μας κανει να πιναμε βαλε δυο με τρεις κουταλιες γιαουρτι 2% το γιαουρτι εχει αποδειχθει οτι βοηθαει στην μειωσει του λιπους της κοιλιας εχει ασβεστιο και επισης δημιουργει πληροτητα κανελα ριξε μεσα γιατι ειναι πλουσια σε αντιξιοδοτικα και ξυπναει και τον μεταβολισμο ριξε λιγο γαλα αμυγδαλου η νερακι αν δε σαρεσει η απλο γαλα λιγο δυο δαχτηλα και παγο τα χτυπας ολα αυτα και βγαινει σουπερ σερβιρεις σε ωραιο ποτηρακι ριξε και λιγο κανελα απο πανω !!! η βαση ειναι αυτη απο εκει και περα αλλαζεις φρουτα η λαχανικα μπορεις να κανεις ασπουμε μηλο,καροτο,πορτοκαλι η με σπανακι αναλογως τι σου αρεσει απο φρουτα και λαχανικα!!!!!! ειναι φοβερο πρωινο χορταινεις περνεις της μεριδες φρουτων ου πρεπει πρωτεινη ολα !!!!! και επισης πινε παρα μα παρα πολυ νερο !!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

λοιπον απο φρουτα οτι σαρεσει μπορεις να βαλεις εγω αναλογως την εποχη βαζω απλα αν εχεις πολλα ξινα φρουτα βαζε και μιση μπανανα για να το ισσοροπησεις αν τωρα σαρεσουν τα ξινα αστο ετσι λοιπον φρουτα καλο ειναι να βαζεις δυο ειδη δλδ φραουλες και μιση μπανανα ασπουμε παρε βρωμη πουλανε στα σουπερ βαζε δυο κουταλιες της σουπας ειναι πολυ καλη γιατι σε χορταινει εχει πολλα μεσα ασβεστιο κτλ επισης δημιουργει πληροτητα και αργει να μεταβολιστει απο το σωμα μας αρα κραταει σε υψηλο επιπεδο το ζαχαρο μας και αργει να πεσει γιατι αυτο μας κανει να πιναμε βαλε δυο με τρεις κουταλιες γιαουρτι 2% το γιαουρτι εχει αποδειχθει οτι βοηθαει στην μειωσει του λιπους της κοιλιας εχει ασβεστιο και επισης δημιουργει πληροτητα κανελα ριξε μεσα γιατι ειναι πλουσια σε αντιξιοδοτικα και ξυπναει και τον μεταβολισμο ριξε λιγο γαλα αμυγδαλου η νερακι αν δε σαρεσει η απλο γαλα λιγο δυο δαχτηλα και παγο τα χτυπας ολα αυτα και βγαινει σουπερ σερβιρεις σε ωραιο ποτηρακι ριξε και λιγο κανελα απο πανω !!! η βαση ειναι αυτη απο εκει και περα αλλαζεις φρουτα η λαχανικα μπορεις να κανεις ασπουμε μηλο,καροτο,πορτοκαλι η με σπανακι αναλογως τι σου αρεσει απο φρουτα και λαχανικα!!!!!! ειναι φοβερο πρωινο χορταινεις περνεις της μεριδες φρουτων ου πρεπει πρωτεινη ολα !!!!! και επισης πινε παρα μα παρα πολυ νερο !!!!!!!! 

Ααααα σε ευχαριστω πολυ πολυ !! ? ειδικα η μειωση λιπους στην κοιλια με ενδιαφερει πολυ! 

Εγω μεχρι τωρα εφτιαχνα απλα φρουτα με γαλα αλλα το δικο σου φαινεται πολυ χορταστικο και θα το δοκιμασω αμεσα!!! 

Νερακι ευτυχως πινω σχετικα αρκετο περιπου 2lt τη μερα, μονο αυτο με εχει σωσει!! Μαλλον θα το αυξησω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

λοιπον απο φρουτα οτι σαρεσει μπορεις να βαλεις εγω αναλογως την εποχη βαζω απλα αν εχεις πολλα ξινα φρουτα βαζε και μιση μπανανα για να το ισσοροπησεις αν τωρα σαρεσουν τα ξινα αστο ετσι λοιπον φρουτα καλο ειναι να βαζεις δυο ειδη δλδ φραουλες και μιση μπανανα ασπουμε παρε βρωμη πουλανε στα σουπερ βαζε δυο κουταλιες της σουπας ειναι πολυ καλη γιατι σε χορταινει εχει πολλα μεσα ασβεστιο κτλ επισης δημιουργει πληροτητα και αργει να μεταβολιστει απο το σωμα μας αρα κραταει σε υψηλο επιπεδο το ζαχαρο μας και αργει να πεσει γιατι αυτο μας κανει να πιναμε βαλε δυο με τρεις κουταλιες γιαουρτι 2% το γιαουρτι εχει αποδειχθει οτι βοηθαει στην μειωσει του λιπους της κοιλιας εχει ασβεστιο και επισης δημιουργει πληροτητα κανελα ριξε μεσα γιατι ειναι πλουσια σε αντιξιοδοτικα και ξυπναει και τον μεταβολισμο ριξε λιγο γαλα αμυγδαλου η νερακι αν δε σαρεσει η απλο γαλα λιγο δυο δαχτηλα και παγο τα χτυπας ολα αυτα και βγαινει σουπερ σερβιρεις σε ωραιο ποτηρακι ριξε και λιγο κανελα απο πανω !!! η βαση ειναι αυτη απο εκει και περα αλλαζεις φρουτα η λαχανικα μπορεις να κανεις ασπουμε μηλο,καροτο,πορτοκαλι η με σπανακι αναλογως τι σου αρεσει απο φρουτα και λαχανικα!!!!!! ειναι φοβερο πρωινο χορταινεις περνεις της μεριδες φρουτων ου πρεπει πρωτεινη ολα !!!!! και επισης πινε παρα μα παρα πολυ νερο !!!!!!!! 

Καλε δεν βαριέσαι να το κάνεις ολο αυτο με την τσιμπλα στο ματι; χαχαχαχα το πολυ νερο οκ το χω κ εγώ αλλα το παραδεχομαι ειμαι πολυ τεμπελα για να φτιαχνω ολο αυτο καθε πρωί ? εδω στο τσακιρ κέφι κανω κάνα τοστ με αβοκαντο κ αυγα κ νοιωθω οτι θελω να ξανα πεσω για ύπνο... Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

λοιπον απο φρουτα οτι σαρεσει μπορεις να βαλεις εγω αναλογως την εποχη βαζω απλα αν εχεις πολλα ξινα φρουτα βαζε και μιση μπανανα για να το ισσοροπησεις αν τωρα σαρεσουν τα ξινα αστο ετσι λοιπον φρουτα καλο ειναι να βαζεις δυο ειδη δλδ φραουλες και μιση μπανανα ασπουμε παρε βρωμη πουλανε στα σουπερ βαζε δυο κουταλιες της σουπας ειναι πολυ καλη γιατι σε χορταινει εχει πολλα μεσα ασβεστιο κτλ επισης δημιουργει πληροτητα και αργει να μεταβολιστει απο το σωμα μας αρα κραταει σε υψηλο επιπεδο το ζαχαρο μας και αργει να πεσει γιατι αυτο μας κανει να πιναμε βαλε δυο με τρεις κουταλιες γιαουρτι 2% το γιαουρτι εχει αποδειχθει οτι βοηθαει στην μειωσει του λιπους της κοιλιας εχει ασβεστιο και επισης δημιουργει πληροτητα κανελα ριξε μεσα γιατι ειναι πλουσια σε αντιξιοδοτικα και ξυπναει και τον μεταβολισμο ριξε λιγο γαλα αμυγδαλου η νερακι αν δε σαρεσει η απλο γαλα λιγο δυο δαχτηλα και παγο τα χτυπας ολα αυτα και βγαινει σουπερ σερβιρεις σε ωραιο ποτηρακι ριξε και λιγο κανελα απο πανω !!! η βαση ειναι αυτη απο εκει και περα αλλαζεις φρουτα η λαχανικα μπορεις να κανεις ασπουμε μηλο,καροτο,πορτοκαλι η με σπανακι αναλογως τι σου αρεσει απο φρουτα και λαχανικα!!!!!! ειναι φοβερο πρωινο χορταινεις περνεις της μεριδες φρουτων ου πρεπει πρωτεινη ολα !!!!! και επισης πινε παρα μα παρα πολυ νερο !!!!!!!! 

καλε εσυ διατροφολογος επρεπε να εισαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

λοιπον απο φρουτα οτι σαρεσει μπορεις να βαλεις εγω αναλογως την εποχη βαζω απλα αν εχεις πολλα ξινα φρουτα βαζε και μιση μπανανα για να το ισσοροπησεις αν τωρα σαρεσουν τα ξινα αστο ετσι λοιπον φρουτα καλο ειναι να βαζεις δυο ειδη δλδ φραουλες και μιση μπανανα ασπουμε παρε βρωμη πουλανε στα σουπερ βαζε δυο κουταλιες της σουπας ειναι πολυ καλη γιατι σε χορταινει εχει πολλα μεσα ασβεστιο κτλ επισης δημιουργει πληροτητα και αργει να μεταβολιστει απο το σωμα μας αρα κραταει σε υψηλο επιπεδο το ζαχαρο μας και αργει να πεσει γιατι αυτο μας κανει να πιναμε βαλε δυο με τρεις κουταλιες γιαουρτι 2% το γιαουρτι εχει αποδειχθει οτι βοηθαει στην μειωσει του λιπους της κοιλιας εχει ασβεστιο και επισης δημιουργει πληροτητα κανελα ριξε μεσα γιατι ειναι πλουσια σε αντιξιοδοτικα και ξυπναει και τον μεταβολισμο ριξε λιγο γαλα αμυγδαλου η νερακι αν δε σαρεσει η απλο γαλα λιγο δυο δαχτηλα και παγο τα χτυπας ολα αυτα και βγαινει σουπερ σερβιρεις σε ωραιο ποτηρακι ριξε και λιγο κανελα απο πανω !!! η βαση ειναι αυτη απο εκει και περα αλλαζεις φρουτα η λαχανικα μπορεις να κανεις ασπουμε μηλο,καροτο,πορτοκαλι η με σπανακι αναλογως τι σου αρεσει απο φρουτα και λαχανικα!!!!!! ειναι φοβερο πρωινο χορταινεις περνεις της μεριδες φρουτων ου πρεπει πρωτεινη ολα !!!!! και επισης πινε παρα μα παρα πολυ νερο !!!!!!!! 

Καλημέρα,κορίτσια!!!

@anni7,τέλειο ακούγεται!!Θα το δοκιμάσω οπωσδήποτε αν αξιωθω να πάρω βρώμη..???

Κορίτσια,κι εμένα τα τεστακια νομίζω ότι θα με αγχωσουν περισσότερο...Γι'αυτο δεν τα δοκιμάζω..Θεωρω ότι ειναι αναλόγως τον ανθρωπο..Αλλους τους αγχωνουν και άλλους όχι..

Εγώ δεν ξέρω τι έχω αλλά δεν είμαι στα καλα μου τελευταία!!Νύσταζω απίστευτα..Και χωρίς λόγο..Ενω έχω κοιμηθεί κανονικά,κουτουλαω..Μαλλον πρέπει να κάνω καμία εξέταση για το σιδηρο μου...

Κι έχω και μερικούς αδιακριτούς να μου σπάνε τα νεύρα!!Μου έλεγε μια συνάδελφος αν το άλλο Σάββατο ειναι η γιορτή μου ή αν γιορτάζω στην Αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου..Και τι γυρνάει και μου λέει ο ακατάλληλος,ρε κορίτσια..Να πας να φας μήλο από την Αγία Ειρήνη τη Χρυσοβαλαντου και θα μείνεις αμέσως έγκυος..????

Να νευριάσω εγώ τώρα ή να μην νευριάσω;?

Σημειωτέον ότι στη δουλειά μου δεν ξέρουν ότι προσπαθούμε για μωράκι..Οταν με ρωτανε τους λέω ότι το έχουμε αφήσει γιατί χτίζουμε σπίτι και δεν θέλουμε μαζεμένα έξοδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ δεν έχω πει τίποτα σε κανέναν ούτε σε φίλες! Δεν θέλω να μπω στη διαδικασία να με ρωτάνε αν πετύχαμε αυτό το μήνα! Εγώ κορίτσια δεν πίνω καθόλου νερό! Μπορεί ούτε γουλιά την μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 καλημερα!!! 

Ξερεις ποσες απειρες φορες τα ακουω κ εγω;; 

«Αντε τι κανετε; Περνανε τα χρονια.. τι περιμενετε;» Και τωρα τελευταια που εχω παρει τα κιλακια μου και περισσοτερο στην κοιλια ακουω και το εξης : «εχουμε τιποτα καλο;;;» 

Προς το παρον απανταω ευγενικα... αλλα δε θα αργησει η στιγμη που καποιος θα ακουσει κατι χοντρο ισα ισα για να νοιωσει ασχημα οπως με κανει εμενα να νοιωθω.. 

οκ σιγουρα καποιοι ενδιαφερονται και το λενε για καλο! Οχι ολοι ομως... αλλοι ειναι αδιακριτοι απλα! ?

επισης μαλλον το αλλο σαββατο γιορταζεις.. χιχι μαζι ειμαστε ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ανοίξατε ένα μεγάλο κεφάλαιο..!!! Έχω ακούσει τα πάντα μα τα πάντα δεν σας πάει το μυαλό..!! Η συμβουλή μου είναι να μην ακούτε κανέναν αυτή πάντα θα λένε..!! Δεν έχουν με τη να ασχοληθούν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η eriv είπε:

@Rena88 καλημερα!!! 

Ξερεις ποσες απειρες φορες τα ακουω κ εγω;; 

«Αντε τι κανετε; Περνανε τα χρονια.. τι περιμενετε;» Και τωρα τελευταια που εχω παρει τα κιλακια μου και περισσοτερο στην κοιλια ακουω και το εξης : «εχουμε τιποτα καλο;;;» 

Προς το παρον απανταω ευγενικα... αλλα δε θα αργησει η στιγμη που καποιος θα ακουσει κατι χοντρο ισα ισα για να νοιωσει ασχημα οπως με κανει εμενα να νοιωθω.. 

οκ σιγουρα καποιοι ενδιαφερονται και το λενε για καλο! Οχι ολοι ομως... αλλοι ειναι αδιακριτοι απλα! ?

επισης μαλλον το αλλο σαββατο γιορταζεις.. χιχι μαζι ειμαστε ?

 

κοριτσια,αν καποιος ρωτησει απο κακια ειναι απλα κακος.αν ρωτησει για καλο ειναι απλα κουτος. δεν δεχομαι οτι εισαι εξυπνο ατομο κ ρωτας.εσεις αν παντρευτει μια φιλη σας θα λεγατε πχ μετα απο ενα χρονο....γιατι δεν εκανες παιδι? δεν σου πεφτει λογος ρε φιλε.

εμενα στην 1η εγκυμοσυνη ηταν οκ γιατι εμεινα σχετικα γρηγορα μετα το γαμο αν κ παλι κατι βλακιες τις ακουσα. αλλα τωρα επειδη εχω ενα χρονο που γεννησα κ δεν εχω πει σε κανεναν το εχω περασει,ακουω διαφορα κουλα.καποιος εξυπνος μαλιστα μου ειπε "εχεις σκεφτει να κανεις ομοιοπαθητικη για να μεινεις εγκυος?"

απαντησα οτι σε ευχαριστω για το ενδιαφερον.δεν εχω προβλημα να μεινω απλα δεν προχωρησαν μετα.

νομιζω πρεπει να απαντας οχι θυμωμενα αλλα ειλικρινα μπας κ καταλαβουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεωρω απλα οτι στη σημερινη εποχη που παρα πολλα ζευγαρια αντιμετωπιζουν καποια μικρα η μεγαλυτερα προβληματακια το να περασει καποιο χρονικο διαστημα και να μην εχει ερθει εγκυμοσυνη, το να ρωτησεις ειναι ασχημο... η εισαι ηλιθιος η εισαι ανιδεος! 

Εχω απαντησει ευγενικα, το εχω διακωμωδησει αλλες φορες, πχ μικροι ειμαστε ακομα (ουτε καν), να χαρουμε τον ερωτα μας κλπ. Αλλα ας καταλαβουν κ εκεινοι οτι υπαρχει ενα οριο.. αυτο που λες @Dim83 δεν τους πεφτει λογος και ας μην μιλανε!! Ειναι λεπτο το θεμα σε καθε περιπτωση.. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ο κοσμος παντα θα λεει και εμεις δεν εχουμε πει τπτ σε κανεναν οτι εχουμε ξεκινησει προσπαθειες...ειμαστε 5 χρονια αρραβωνιασμενη και μας εχουν ζαλισει γτ δεν παντρευεστε και ποτε θα κανετε παιδι μεχρι και οτι οταν κανεις πολλα χρονια σεξ μετα δεν μπορεις να κανεις παιδι μου εχουν πει χα χα χα οτι να 'ναι.σε λιγους μηνες παντρευομαστε και θα μας αφησουν στην ησυχια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@eriv συμφωνώ απόλυτα.. αλλά όταν πας σε χωριά δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε ρωτήσει και ο τελευταίος του χωριού.. τα πρώτα έλεγα ειμαι μικρή τώρα αν με ρωτήσουν δεν απαντάω η θα απαντήσει ο άντρας μου να τους βάλει στην θέση τους γιατί μόνο το σόι του άντρα μου από το 1ο χρόνο ρωτάνε μέχρι και λεφτά είπαν να μας δώσουν σε μερικά χωριά όταν παντρεύεσαι σημαίνει ότι το 1ο χρόνο πρέπει να έχεις παιδί Αλλιός έχεις πρόβλημα. Η φίλοι μου συγγενής ποτέ δεν με ρώτησαν μα ποτέ. Εμένα ξέρει ή μαμα μου μόνο ότι προσπαθούμε και 2 φίλοι μας (που αν κάνω παιδί θα είναι η νονοι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@eriv συμφωνώ απόλυτα.. αλλά όταν πας σε χωριά δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε ρωτήσει και ο τελευταίος του χωριού.. τα πρώτα έλεγα ειμαι μικρή τώρα αν με ρωτήσουν δεν απαντάω η θα απαντήσει ο άντρας μου να τους βάλει στην θέση τους γιατί μόνο το σόι του άντρα μου από το 1ο χρόνο ρωτάνε μέχρι και λεφτά είπαν να μας δώσουν σε μερικά χωριά όταν παντρεύεσαι σημαίνει ότι το 1ο χρόνο πρέπει να έχεις παιδί Αλλιός έχεις πρόβλημα. Η φίλοι μου συγγενής ποτέ δεν με ρώτησαν μα ποτέ. Εμένα ξέρει ή μαμα μου μόνο ότι προσπαθούμε και 2 φίλοι μας (που αν κάνω παιδί θα είναι η νονοι)

Εχεις δικιο σε αυτο που λες και το καταλαβαινω! 

Το καλο σ εμας ειναι οτι δεν εχουμε τετοια απο σογια. Καποιοι γνωριζουν βεβαια αλλα και εκεινοι που δεν ξερουν ευτυχως ειναι διακριτικοι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παλκωσε δουλεια τωρα τα ειδα τα μνμ σας !!!!!!!!!! λοιπον εω διαβασει πολλα μαρεσει δλδ ασχολουμαι πολυ δε καθολου υπερ της διαιτας πιστευω ομως πολυ στην καλη συνηθεια στην σωστη διατροφη που φυσικα θα εχει μεσα και την πιτσα και το σουβλακι και το γλυκακι απλα με μετρο!! ενταξει εχει βοηθησει η πολυχρονη σχεση μου με τον αθλητισμο!!! 

@Μπλε οχι καθολου αμα δε τα κανω ειμαι σαν αρρωστη μετα χαχαχχχαχα πολυ ωραιο και αυτο το με το αβοκαντο που κανει ςεπισης παρα πολυ θρεπτικο το αβοκαντο!!!!! 

χαιρομαι που σας αρεσε και που θα το κανετε !!!!!!!! οτι θελετε μου λετε δε ειμαι διατροφολογος εννοοιτε απλα τα ψαχνω μαρεσει επειδη μαγειρευω κιολας!!!!! 

 

οσο για την αδιακρισια που λετε παραπανο κοριτσια συμφωνω μαζι σας μου την δινει στα νευρα να ρωτας τετοια πραγματα δλδ ειναι πολυ προσωπικο θεμα εγω συζηταω μονο αν βλεπω οτι  ο αλλος θελει να μιλησει για αυτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Εχεις δικιο σε αυτο που λες και το καταλαβαινω! 

Το καλο σ εμας ειναι οτι δεν εχουμε τετοια απο σογια. Καποιοι γνωριζουν βεβαια αλλα και εκεινοι που δεν ξερουν ευτυχως ειναι διακριτικοι! 

Δεν μπορούν να είναι όλοι έτσι..; το έχω απορία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν μπορούν να είναι όλοι έτσι..; το έχω απορία.. 

Μακαρι να ηταν ετσι! 

Εχουμε τα αγχη μας δηλαδη να εχουμε και την καθε απιθανη ερωτηση που μπορει να ερθει στον οποιοδηποτε να μας κανει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μακαρι να ηταν ετσι! 

Εχουμε τα αγχη μας δηλαδη να εχουμε και την καθε απιθανη ερωτηση που μπορει να ερθει στον οποιοδηποτε να μας κανει ?

ακριβος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ο κόσμος δεν πάει καλα.  νομιζω σας το εχω ξανα πει εμείς παντρευτηκαμε κ μια βδομάδα ακριβώς μετα χασαμε τον πεθερό μου κ στην κηδεια σας το ορκίζομαι αντι να ακουω συλλυπητήρια άκουγα "αντε να κανετε το παιδι τωρα" . Δεν περιγραφω άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Δ σας προλαβαίνω!

Από που να αρχισω;

Λοιπόν εγώ σε ύψος ειμαι 1.71 κ σε κιλά 68. Σαν εικόνα είμαι κανονικη δηλ μέσο όρο στα ρούχα φοράω medium. Τα βάζω ομοιόμορφα τα κιλά ευτυχώς. Αν κ προσπαθούμε να προσέχουμε τρώμε από όλα. Κ εξω θα φάμε κανένα μεσημέρι, κ κάνα σουβλάκι η καμία πίτσα τ βράδυ άλλα προσπαθούμε μια φορά ρη βδομάδα. Αντιθέτως με την @Dim83 όμως Εγώ στο φαί είμαι μερακλου χαχαχ. Μ αρέσει τ καλό φαί κ οι σαλτσες και οι σπιτικές πίτες κτλ. Αλλά κ ψητό ψάρι θα φάω κ ψητό κοτόπουλο δ έχω θεμα. Όσο για τα φρούτα τ καλόκαιρι τρώμε αρκετά, εννοείται Όχι σαν γεύμα άλλα σαν σνακ, τ χειμώνα μπανάνες άντε κ κάνα μήλο.

@zoi.ko @Kat-Cat   και οποία άλλη είπε για νύχια ποδιών κ γω αυτό σκεφτόμουν προχθές ότι πρέπει να κλείσω ραντεβού να πάω. Έχουμε κ τις επόμενες Κυριακές βαφτίσεις κ πως θα βάλω πέδιλακι; το χειμώνα δ τα κάνω, μόνο χέρια.

Αχ κ δω κάνει τέλειο καιρο πολυ ζέστη. Βγήκαμε σήμερα με ένα ζευγάρι φίλων πήραμε καφεδάκι στο χέρι περπατήσαμε κ μετά κάτσαμε για σουβλάκια..  ευτυχώς η μικρή δ γκρίνιαξε καθόλου κ έκατσε στο καρότσι. Πρώτη φορά τρώμε εξω απο όταν γέννησα κ πολύ τ χάρηκα.

Αχ έχω να κάνω γενική κ να βγάλω τα καλοκαιρινά. Να δω πότε. Ο άντρας μ αυτές τις μερες δουλεύει πρωί βράδυ κ οι γονείς μ τρέχουν για την αδερφή μ π ανοίγει επιχείρηση. Δ έχω σε ποιον να αφήσω τ μωρο. Ευτυχώς γι αυτήν έβγαλα τα καλοκαιρινά. Για μένα κ τ άντρα μ έχω μόνο 2 3 μπλουζάκια εξω.

@anni7 αν κ δ μ αρέσουν τα σμουθι η αδερφή μ τρελαίνεται οπότε θα της το προτείνω. Εγώ τ πρωί βάζω αχλάδι η μήλο για δύο λεπτά στον ατμομαγειρα για να μαλακώσουν λίγο προσθέτω μπανάνα αλεθω κ στο τέλος βάζω 2 κουταλιές της σούπας γιαούρτι κ τ δίνω στο μωρο. Ότι μένει τ τρώω κ μπορώ να πω πως είναι σούπερ χορταστικό. Περιμένω τα καλοκαιρινά φρούτα για νέους συνδιασμους. 

Όσο για την Αδιακρισία δ εχει όριο. Οι περισσότεροι δ τ λένε ούτε από κακια Ούτε από ενδιαφέρον άλλα από καθαρό κουτσομπολιό. Γτ εμμέσως πλην σαφώς είναι σαν να σ λένε γτ δ κανετε; δ μπορείτε η δ θέλετε;

@Scooby! αυτό με τ σπέρμα δ είναι έτσι όπως τ διάβασες. Σε περίπτωση π υπάρχει θέμα στο σπέρμα απλά συνήθως δ υπάρχει τρόπος τρομερής βελτίωσης. Για τους γιατρούς όμως είναι από τις πιο εύκολες περιπτώσεις. Δύσκολο είναι μόνο αε περίπτωση αζωοσπερμιας δηλ όταν δ υπάρχει στο σπέρμα Ούτε ένα σπερματοζωάριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κορίτσια ο κόσμος δεν πάει καλα.  νομιζω σας το εχω ξανα πει εμείς παντρευτηκαμε κ μια βδομάδα ακριβώς μετα χασαμε τον πεθερό μου κ στην κηδεια σας το ορκίζομαι αντι να ακουω συλλυπητήρια άκουγα "αντε να κανετε το παιδι τωρα" . Δεν περιγραφω άλλο...

ένταξη αυτό είναι πολύ τραβηγμένο κανένας σεβασμός? εγώ οποίος πήγαινε να μου πει αν έχω κανένα ευχαριστώ στην κηδεία του μπαμπά μου του επιτέθηκα δεν άντεξα όταν έβλεπα να σχολιάζουν δίστιχος εχς κοιλιά και μοιάζω σαν έγκυος άλλα όχι σε στιγμές τέτοιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...