Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

27 είχε έρθει και από τις 6 μου είχες υπολογίσει το θυμάμαι με κύκλο 28-30 ημερών.2 Φορές ήταν βέβαια και στις 27 οπότε αύριο θα κάνω.Μπα οκ δεν πειράζει δεν με νευριαζουν τόσο.

Ξεκινα τα αυριο, αν και κανω προγνωση και λεω στις 8 -9 θα σου βγει θετικο! χιχιχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ξεκινα τα αυριο, αν και κανω προγνωση και λεω στις 8 -9 θα σου βγει θετικο! χιχιχι.

Χαχαχαχαχα οκ μαντάμ Ζαιρα!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat πεθαινω που κανεις κ προγνωστικα!!! παει κ το σκ... δευτερα παλι κ εχω κ πολυ δουλεια!

@zoi.ko καλη αρχη με τα τεστακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

@Kat-Cat πεθαινω που κανεις κ προγνωστικα!!! παει κ το σκ... δευτερα παλι κ εχω κ πολυ δουλεια!

@zoi.ko καλη αρχη με τα τεστακια.

Εγω να δεις δουλεια αυτη τη βδομαδα......Το μονο που σκεφτομαι ειναι το 3ημερακι που θα παμε το πουσουκου (καλα παρασκευη μετα τη δουλεια βεβαια). Αλλα τι να κανεις, δουλευουμε και μεσα μπαινουμε συνεχεια με ολα τα εξοδα που τρεχουν. Τουλαχιστον καπως απασχολειται το μυαλο. Απο προγνωστικα αλλο τιποτα αλλα δεν πολυπεφτω μεσα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο μεταξυ ασχετο αλλα δεν εχω χειροτερο απο την κυριακη βραδυ. Απο μαθητρια ρε γαμωτο. Μου βγαζει μια μελαγχολια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι, τρομάρα μου. :P

Χαχαχαχαχα το ημερολόγιο που έχω μου βγάζει γόνιμες από αύριο 05/02-14/02 Κυριακή και ημέρα ωορρηξίας 13/02.....από αύριο από αύριο.?

@Dim83 ευχαριστώ πολύ αν πάρω όλη αυτην τη θετική σας ενέργεια αυτός θα είναι ο μήνας μου!!!?Σας ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Στο μεταξυ ασχετο αλλα δεν εχω χειροτερο απο την κυριακη βραδυ. Απο μαθητρια ρε γαμωτο. Μου βγαζει μια μελαγχολια.....

Κι εμένα πάντα μου έβγαζε αλλά από το καλοκαίρι που δεν δουλεύω κάποιες φορές την ξεχνάω κιόλας!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα το ημερολόγιο που έχω μου βγάζει γόνιμες από αύριο 05/02-14/02 Κυριακή και ημέρα ωορρηξίας 13/02.....από αύριο από αύριο.?

@Dim83 ευχαριστώ πολύ αν πάρω όλη αυτην τη θετική σας ενέργεια αυτός θα είναι ο μήνας μου!!!?Σας ευχαριστώ.

Για να δουμε τι θα δουμε. Θα γινει χαμος μεσα στη βδομαδα. αχαχχα τουλαχιστον θα περασουμε καλα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπ επειδή είμαι από το κινητό κάτι μου έβγαλε για αναφορά δημοσίευσης.....ελπίζω να μην έκανα καμιά πατάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Ωπ επειδή είμαι από το κινητό κάτι μου έβγαλε για αναφορά δημοσίευσης.....ελπίζω να μην έκανα καμιά πατάτα.

εγω ενα λαικ πατησα! Εκτος αν πατησα κατα λαθος τιποτα αλλο. Αλλα δε νομιζω! Καλα μη νομιζεις και να πατηθηκε κατα λαθος θα ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Για να δουμε τι θα δουμε. Θα γινει χαμος μεσα στη βδομαδα. αχαχχα τουλαχιστον θα περασουμε καλα :P

Στανταρακι θα γίνει χαμός χαχαχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αυτο με την κυριακη το ειχα παντα. καπως ομως μεγαλωνοντας το απομυθοποιησα. βασικα οσο περνουν τα χρονια νιωθω την αξια του να εισαι καλα. και στην υγεια και στην ψυχολογια. και να ειναι καλα και οι ανθρωποι που αγαπας. αν τα εχεις αυτα..... τιποτα δεν πρεπει να σε "χαλαει". νιωθω καπως οτι κ η μελαγχολια της κυριακης ειναι σημαδι οτι ειμαστε καλα. γιατι οταν εχουμε σημαντικα θεματα.... οι μερες δεν μετρανε. ελπιζω να μην σας εριξα. 

καλη βδομαδα να εχουμε κοριτσακια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

και εγω αυτο με την κυριακη το ειχα παντα. καπως ομως μεγαλωνοντας το απομυθοποιησα. βασικα οσο περνουν τα χρονια νιωθω την αξια του να εισαι καλα. και στην υγεια και στην ψυχολογια. και να ειναι καλα και οι ανθρωποι που αγαπας. αν τα εχεις αυτα..... τιποτα δεν πρεπει να σε "χαλαει". νιωθω καπως οτι κ η μελαγχολια της κυριακης ειναι σημαδι οτι ειμαστε καλα. γιατι οταν εχουμε σημαντικα θεματα.... οι μερες δεν μετρανε. ελπιζω να μην σας εριξα. 

καλη βδομαδα να εχουμε κοριτσακια! 

σοφη Dim! Αχ καλη εβδομαδα και οσο πιο ηρεμη αν γινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφη δεν ειμαι @Kat-Cat αλλα προσπαθω να εστιαζω στα θετικα οσο μπορω. βλεπω πολλους ανθρωπους που εχουν τοσα καλα στη ζωη τους κ ολο παραπονιουνται κ κλαιγονται. απορω αν τους ερθει το στραπατσο τι θα κανουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου εγω ανυπομονώ να τελειωσει το σκ με το μαγαζι... αλλα γενικα και εγω το εχω ακομα απ το σχολειο αυτο με τις Κυριακές αλλα όπως ειπε και η @Dim83 ας ειναι αυτο το πρόβλημα μας μόνο. Το επόμενο πσκ δε ..... 3 πάρτυ. Με πιάνει κολπος και που το σκέφτομαι.

 

Σε αλλα νεα μιλουσα με τον πατερα μου σήμερα και απ οτι κατάλαβα εχει τρελαθει σαν χαζο παππούς και το λεει παντού οτι ειμαι εγκυος και θελω να τον σκοτώσω γτ φοβάμαι πολυ και με εβαλε σε πολυ κακες σκέψεις. Αυριο ειναι το πρωτο ραντεβού με την γυναικολόγο και με εχει πιασει απίστευτη αρνητικότητα οτι θα παει στραβά το θεμα.  Ημουν ετσι κ αλλιως συγκρατημένη αλλα τωρα ειμαι αίσχος. Δεν ξερω αν φταίνε οι ορμόνες ή αν υπερβάλλω αλλα ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Αχ κοριτσια μου εγω ανυπομονώ να τελειωσει το σκ με το μαγαζι... αλλα γενικα και εγω το εχω ακομα απ το σχολειο αυτο με τις Κυριακές αλλα όπως ειπε και η @Dim83 ας ειναι αυτο το πρόβλημα μας μόνο. Το επόμενο πσκ δε ..... 3 πάρτυ. Με πιάνει κολπος και που το σκέφτομαι.

 

Σε αλλα νεα μιλουσα με τον πατερα μου σήμερα και απ οτι κατάλαβα εχει τρελαθει σαν χαζο παππούς και το λεει παντού οτι ειμαι εγκυος και θελω να τον σκοτώσω γτ φοβάμαι πολυ και με εβαλε σε πολυ κακες σκέψεις. Αυριο ειναι το πρωτο ραντεβού με την γυναικολόγο και με εχει πιασει απίστευτη αρνητικότητα οτι θα παει στραβά το θεμα.  Ημουν ετσι κ αλλιως συγκρατημένη αλλα τωρα ειμαι αίσχος. Δεν ξερω αν φταίνε οι ορμόνες ή αν υπερβάλλω αλλα ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΤΕΡΑ.

Χαλάρωσε καλέ ακριβώς όπως το είπες "χαζοπαππους" (ξέρω και από τον δικό μου?) καλοπροαίρετα το κάνει ο άνθρωπος μια χαρά θα πάνε όλα!Για τις ορμόνες το έχουμε πει

Π Α Ρ Τ Υ ! ! ! ! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε απ την μανα μου τα περίμενα απ αλλου τα βρήκα καθε μερα με ρωτάει αν πηγα στην γιατρό. Ασε που δεν του το χεις σαν άνθρωπος (στρατιωτικός κλπ) το χαλαρό. Εχει και μικρο παιδι 11 ειναι ο αδερφός μου, να πεις του λειπουν τα παιδιά...  η μανουλα τι χαλαρή κ ωραία !!!(βεβαια εχει κ αλλα εγγόνια) τεσπα κοριτσάκια σας εύχομαι μια υπέροχη εβδομάδα και σας ευχαριστώ ΟΛΕΣ που ακούτε τις βλακειες μου . Αντε να ξεκινήσουμε και αυτα τα τεστ ωορρηξίας!!!!Αντε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε χαχαχαχαχα καλό βράδυ κορίτσι και μην αγχώνεσαι.....γι'αυτό είμαστε εδώ για να λέμε τις "βλακείες" μας.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Αχ κοριτσια μου εγω ανυπομονώ να τελειωσει το σκ με το μαγαζι... αλλα γενικα και εγω το εχω ακομα απ το σχολειο αυτο με τις Κυριακές αλλα όπως ειπε και η @Dim83 ας ειναι αυτο το πρόβλημα μας μόνο. Το επόμενο πσκ δε ..... 3 πάρτυ. Με πιάνει κολπος και που το σκέφτομαι.

 

Σε αλλα νεα μιλουσα με τον πατερα μου σήμερα και απ οτι κατάλαβα εχει τρελαθει σαν χαζο παππούς και το λεει παντού οτι ειμαι εγκυος και θελω να τον σκοτώσω γτ φοβάμαι πολυ και με εβαλε σε πολυ κακες σκέψεις. Αυριο ειναι το πρωτο ραντεβού με την γυναικολόγο και με εχει πιασει απίστευτη αρνητικότητα οτι θα παει στραβά το θεμα.  Ημουν ετσι κ αλλιως συγκρατημένη αλλα τωρα ειμαι αίσχος. Δεν ξερω αν φταίνε οι ορμόνες ή αν υπερβάλλω αλλα ΑΜΑΝ ΡΕ ΠΑΤΕΡΑ.

Καλημέρα! Εύχομαι νακούσεις τα καλύτερα απτο γιατρό! όλα καλά θα είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 το ηρεμια το λεω για τη δουλεια, οχι να μην εχω δουλεια, οσο το να μην εχω εντασεις γιατι παιζουν και αυτες στη φυση της δουλειας μου και ειναι το μονο που δεν εχω ορεξη και επισης ειναι και απο αυτα που με αγχωνουν πολυ

@Μπλε 3παρτυ ειναι πολλα, ειναι οι αποκριες τωρα γιαυτο. Αλλα υπομονη οσο γινεται και μολις τελειωσουν οση περισσοτερη ξεκουραση γινεται

Καλημερα στα υπολοιπα κορίτσια και καλή δυναμη με μια πρώτη ρουφιξια καφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλημέρες και καλή μας εβδομάδα κορίτσια!Το παρήγορο είναι ότι σήμερα βλέπουμε λίγο ήλιο!??

Αχ δωστε θετικη ενεργεια και σωστε! Θα διανύσουμε κρίσιμη εβδομάδα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...