Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσουδια!!! Ολες στο τρέξιμο είμαστε! Τελεια η αυχενικη!!! Ολα νορμαλ και μου ειπε μαλλον να σταματήσω να ψάχνω κοριτσίστικα ονόματα. Βλέπει αγοράκι. Αλλα ειναι νωρίς! Ο τράχηλος μου ειπε 31 στην μέτρηση απ οτι κατάλαβα καλα κ αυτός. Ευχόμαστε και στα δικα σας οι περιοδευουσες.

Αχ τέλεια!Εν τω μεταξύ όλο για κοριτσάκια ακούω τελευταία άντε και ένα αρσενικό επιτέλους?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσουδια!!! Ολες στο τρέξιμο είμαστε! Τελεια η αυχενικη!!! Ολα νορμαλ και μου ειπε μαλλον να σταματήσω να ψάχνω κοριτσίστικα ονόματα. Βλέπει αγοράκι. Αλλα ειναι νωρίς! Ο τράχηλος μου ειπε 31 στην μέτρηση απ οτι κατάλαβα καλα κ αυτός. Ευχόμαστε και στα δικα σας οι περιοδευουσες.

Μπράβο μπράβο κορίτσι μου.. Να και ένα καλό σήμερα!!!
Μπλε μου να είναι γερό μόνο αυτό πιστεύω σε νοιάζει.. αγοράκι ε? Ο έρωτας της μαμάς ..
χαχα Δεν φαντάζεσαι πόσο χαίρομαι για τα νέα σου.. να προσέχεις τον εαυτό σου ..
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Και εγώ κ εγώ σας νιώθω απόλυτα :P

Γεια σου !!! Σήμερα "δεν"περίμενες και 'συ? Σωστά?
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Μπλε νόμιζα ότι εστειλες σήμερα το μήνυμα!! Χαχα

καλα έχω λαλήσει!!!

και γω το ιδιο νομιζα!!!

@zoi.ko καλη ξεκουραση σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε μπράβο κορίτσι μου! Από δω κ πέρα δ θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρος. Θα τακτοποιησετε σιγά σιγά κ τ σπίτι σας κ μετα θα περιμένετε τ μπέμπακι σας.

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια π δεν περιμένουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

και γω το ιδιο νομιζα!!!

@zoi.ko καλη ξεκουραση σημερα!

Ευχαριστωωωωω αν και....πρίν λίγο μπήκα σπίτι και θα αρχίσω τον πόλεμο(σκούπισμα,σφουγγαρισμα και τα σχετικά)?.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η zoi.ko είπε:

Ευχαριστωωωωω αν και....πρίν λίγο μπήκα σπίτι και θα αρχίσω τον πόλεμο(σκούπισμα,σφουγγαρισμα και τα σχετικά)?.

εγω κατεβασα τις μισες κουρτινες γιατι σημερα ειχα εξωτερικες δουλειες, απο τις οποιες τελειωσα μεσημερι, οποτε το εκαψα το γραφειο, μαγειρευω και εβαλα και μια σκουπα......Επλυνα τις κουρτινες τις απλωσα, και οσο σκεφτομαι οτι εχω αλλες τοσες να κατεβασω και να πλυνη, συν το ανεβασμα μετα με πιανει συγκρυο. Ευτυχως θα βοηθησει ο συζυγος στο κρεμασμα γιατι αλλιως θα κρεμαστω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο με τις κουρτινες κοριτσια ειναι θεμα εγω μπερδευομαι να τα βαζω και σωστα στα θυλακια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πειτε χαζο αλλα μπερδευομαι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 και γω το ιδιο. Στο μεταξυ εχει πολλες κουρτινες το σπιτι. Μου φυγε ο πατος, και εχω απλα κατεβασει και πλυνει ακριβως τις μισες. Μεσα στη βδομάδα ή την επομενη που θα ναι πιο χαλαρή θα κανω τις αλλες μισες. Ελπιζω στο ανεβασμα να αναλαβει δραση ο καλος μου, γιατι ειναι και ψηλα και δεν καλοφτανω κιολας και πιανομαι. Ασε που δεν τις βαζω και πολυ καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@anni7 και γω το ιδιο. Στο μεταξυ εχει πολλες κουρτινες το σπιτι. Μου φυγε ο πατος, και εχω απλα κατεβασει και πλυνει ακριβως τις μισες. Μεσα στη βδομάδα ή την επομενη που θα ναι πιο χαλαρή θα κανω τις αλλες μισες. Ελπιζω στο ανεβασμα να αναλαβει δραση ο καλος μου, γιατι ειναι και ψηλα και δεν καλοφτανω κιολας και πιανομαι. Ασε που δεν τις βαζω και πολυ καλα

εμενα μου  λες ειμαι τυχερη γιατι το αγορι ειναι 1,98 και δε θελει ουτε σκαλα χαχαχχαχαχαχαχαχαχααχα οποτε αυτη ειναι η δικια του δουλεια!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εμενα μου  λες ειμαι τυχερη γιατι το αγορι ειναι 1,98 και δε θελει ουτε σκαλα χαχαχχαχαχαχαχαχαχααχα οποτε αυτη ειναι η δικια του δουλεια!!!!!!!!!!! 

αχαχχαχχααχ τυχερουλΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχα όχι δεν έχω θέμα με τις κουρτίνες ευτυχώς!Αυτό που με αρρωσταίνει είναι τα μπαλκόνια.? 

@anni7 μην το συζητάς πιάστηκε ο πωπος μου από το καθισιο!? 

Το βράδυ με βλέπω να σβήνω από τις 10.00.Ευτυχώς την ερχόμενη εβδομάδα Μ.Παρασκευή και Μ.Σάββατο θα είμαστε κλειστά!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko εεεε μα ολη μερα τεμπελια !!!!!!! αααα μπραβο αντε να ξεκουρατσεις !!! εγω Μ.σαββατο δε δουλευουμε και λεμε να φυουμε κιολας καλα μην φανταστεις δευτερα γυρναμε και σκεφτομαι την κινηση!! αλλα οκ να μην γκρινιαζω δε θελω να με λενε γκρινιαρα χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ χθες ρκανα τη γενική μου. Τ σίδερο μ έμεινε μόνο.

Αχ ρε κορίτσια κ χθες σκεφτόμουν ποτέ να πλύνω κουρτίνες! Εγώ τις πλένω κ τις κρέμαω αμέσως. Δεν τις απλώνω να στεγνώσουν. Ευτυχώς ο διάδρομος κατέβαινει οπότε τ φέρνω στα μέτρα μου, μη σας πω κάθομαι κιόλας κ τις περνάω.

@zoi.ko ευτυχώς μπαλκόνι έχουμε μόνο ένα άλλα μεγάλο κ το χει αναλάβει ο άντρας μου.

Εμείς Πάσχα εδώ θα πάμε στο χωριό μ στους παππούδες. Μαζευόμαστε καμία 20αρια άτομα ψήνουμε τρώμε πίνουμε. Τη Κυριακή τ Θωμά έχουμε βάφτιση στην Αθήνα οπότε πάλι τ ταξιδάκι μας θα τ κάνουμε. Ενδιάμεσος σταθμός κ στο πήγαινε λ στο έλα ευτυχώς η Λάρισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ναι τετραημερακι.....μου έκατσε λουκούμι δεν το συζητώ.....Πέμπτη έκλεισα και νύχια έτσι για μια ανανέωση! Εμάς μας έχουν καλέσει Ιο αλλά θέλω να κάτσω σπιτάκι μου δλδ. λόγω των ημερών με γονείς πεθερικά κλπ. οπότε εγώ δε θα κάνω τίποτα.Γενικά τα ταξίδια και οι εκδρομές δε με ενθουσιάζουν. Έχω συνδέσει τέτοιες αποδράσεις με το καλοκαίρι. Άσε που βαριέμαι αισχρά αυτό το φτιάξε και άδειασε βαλίτσες. Καλοκαιράκι μια και καλή αν και φέτος παίζεται και αυτό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.koεμενα μαρεσουν πολυ να σου πω αλλα δε παμε συχνα βασικα μονο πασχα στο χωριο αυτες τις μερες που ειπα και το καλοκαιρι αυτο!!! κοιτα απο την μια θελω γιατι ειναι ωραια αλλα απο την αλλη ειναι και ταλαιπωρια για τοσο λιγο που παμε !!! ας περαοσυμε καλα ολοι με τους ανθρωπους μας αυτο εχει σημασια !!! γιατι υπαρχουν και πολλοι εξω εκει που ειναι μονοι τους τετοιες μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εγώ χθες ρκανα τη γενική μου. Τ σίδερο μ έμεινε μόνο.

Αχ ρε κορίτσια κ χθες σκεφτόμουν ποτέ να πλύνω κουρτίνες! Εγώ τις πλένω κ τις κρέμαω αμέσως. Δεν τις απλώνω να στεγνώσουν. Ευτυχώς ο διάδρομος κατέβαινει οπότε τ φέρνω στα μέτρα μου, μη σας πω κάθομαι κιόλας κ τις περνάω.

@zoi.ko ευτυχώς μπαλκόνι έχουμε μόνο ένα άλλα μεγάλο κ το χει αναλάβει ο άντρας μου.

Εμείς Πάσχα εδώ θα πάμε στο χωριό μ στους παππούδες. Μαζευόμαστε καμία 20αρια άτομα ψήνουμε τρώμε πίνουμε. Τη Κυριακή τ Θωμά έχουμε βάφτιση στην Αθήνα οπότε πάλι τ ταξιδάκι μας θα τ κάνουμε. Ενδιάμεσος σταθμός κ στο πήγαινε λ στο έλα ευτυχώς η Λάρισα.

σε βλεπω ετοιμη εισαι πρωτη νοικοκυρα!!!!!!! ασε αυτο το σιδερο δλδ δε ξερεις ποσο το βαριεμαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni μια χαρά σε βρίσκω!Κι εμένα μωρέ το κάνει αλλά θα πρέπει να του το πω καμιά 10αρια φορές.Έχουμε ένα μεγάλο μπαλκόνι (το σπίτι είναι διαμπερές) και ένα μικρό από την πλευρά της κουζίνας.Το θέμα είναι ότι σε κανένα από τα 2 δεν υπάρχει βρύση....μέχρι και πρίζες έχει αλλά βρύση όχι,δεν  ξέρω πως έγινε αυτό το μαγικό, οπότε αναγκάζομαι να τραβάω λάστιχο από την κουζίνα και είναι λίγο ταλαιπωρία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@zoi.koεμενα μαρεσουν πολυ να σου πω αλλα δε παμε συχνα βασικα μονο πασχα στο χωριο αυτες τις μερες που ειπα και το καλοκαιρι αυτο!!! κοιτα απο την μια θελω γιατι ειναι ωραια αλλα απο την αλλη ειναι και ταλαιπωρια για τοσο λιγο που παμε !!! ας περαοσυμε καλα ολοι με τους ανθρωπους μας αυτο εχει σημασια !!! γιατι υπαρχουν και πολλοι εξω εκει που ειναι μονοι τους τετοιες μερες!!

Καλά ναι δεν το συζητώ! Ναι δεν ξέρω ποτέ δε μου άρεσαν.....θέλω να γνωρίζω καινούργια μέρη αλλά θα ήθελα να υπάρχει ένας μαγικός τρόπος για να μπορώ να βρίσκομαι όπου θέλω χωρίς ταλαιπωρία!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εμενα το σπιτι ειναι μεγαλο και δυστυχως τα μπαλκονια τεραστια και φερνω γυναικα να τα κανει μια φορα το μηνα οσο ηταν χειμωνας, το καλοκαιρι που θα θελουν και μια δευτερη, αναγκαστικα θα βγαινω με τα λαστιχα......Αλλα τζαμια/μπαλκονια δεν την παλευω και φερνω τη γυναικα. Με τις κουρτινες το σκεφτηκα και γω να τις κρεμασω ετσι νωπες γιατι σχεδον στεγνες βγαινουν απο το πλυντηριο, αλλα ειπα να περιμενω να γυρισει ο αντρας να τον χωσω λιγο γιατι τωρα μαγειρευω. Εκανα ενδιαμεσα και λιγο μπανια, γενικοτερα μια οπτασια οι δουλειες. Επισης στο ενα μπαλκονι εχω φυτεψει κρεμμυδακια/ανηθο και μαιντανο. Τα κρεμμυδακια μου ειναι ετοιμα και λεω να τα κοψω τωρα το Πασχα. Βγηκαν καμια 40αρια, ο,τι πρεπει για τη μαγειριτσα της μανας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

παιδια εμενα το σπιτι ειναι μεγαλο και δυστυχως τα μπαλκονια τεραστια και φερνω γυναικα να τα κανει μια φορα το μηνα οσο ηταν χειμωνας, το καλοκαιρι που θα θελουν και μια δευτερη, αναγκαστικα θα βγαινω με τα λαστιχα......Αλλα τζαμια/μπαλκονια δεν την παλευω και φερνω τη γυναικα. Με τις κουρτινες το σκεφτηκα και γω να τις κρεμασω ετσι νωπες γιατι σχεδον στεγνες βγαινουν απο το πλυντηριο, αλλα ειπα να περιμενω να γυρισει ο αντρας να τον χωσω λιγο γιατι τωρα μαγειρευω. Εκανα ενδιαμεσα και λιγο μπανια, γενικοτερα μια οπτασια οι δουλειες. Επισης στο ενα μπαλκονι εχω φυτεψει κρεμμυδακια/ανηθο και μαιντανο. Τα κρεμμυδακια μου ειναι ετοιμα και λεω να τα κοψω τωρα το Πασχα. Βγηκαν καμια 40αρια, ο,τι πρεπει για τη μαγειριτσα της μανας!

ααααα και εμεις δλδ ο συζηγος γιατι εγω με την κηπουρικη αστα μαυρα χαλια εχει φυτεψει ενα σωρο μαρουλια φραουλες ντοματινια αγγουρακια πιπεριες χαχααχαχχχαχαα και τα βαζω στο φαγητο !!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...