Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

κοριτσια θα φυγετε πασχα?? Εμεις θα μεινουμε εδω γιατι Μαιο θα παμε του αγιου πνευματος ενα 4ημερακι στα βορεια, και επειδη πηγαμε και εξωτερικο και ερχεται και καλοκαιρι θελει και λιγη οικονομια. Αλλα ανυπομονω να ρθουν οι μερες. Μου αρεσει το Πασχα πολυ και οι μυρωδιες. ελπιζω να κανει καλο καιρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat δεν είναι μόνο ότι τ θες ακόμη πιο πολύ αλλά μετά δ σε νοιάζει τπτ άλλο. Όσο ήμουν έγκυος θυμάμαι ακόμη αν κάτι μας πήγε λίγο στραβά σε άλλα θέματα λέγαμε εδώ είναι έγκυος κ περιμένουμε τ μωράκι μας για αυτό θα σκάσουμε? Άσε που και η κούραση κ η εξάντληση κτλ δε σε απασχολούν σχεδόν καθόλου. Πάλι τις ίδιες σκέψεις κάνεις. Ότι δ φθάνει π ήρθε επιτέλους κ η σειρά σου. Αχ άσε σήμερα έσκασε κ τ πρώτο της δοντακι κ πολύ συγκινήθηκα. Μεγαλώνει τ παιδάκι μ. Δε θα είναι πλέον φαφουτουλα να μ χαμογελάει κ να γυαλίζουν τα ούλα της.

δεν εχω λαικ να κανω!!

μπραβο το μικρουλακι που βγαζει δοντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια σας εχω χασει. Ελπιζω να είστε ολες καλα! 

Εγω είμαι περιτριγυρισμένη απο κουτες . Κουτες εδω κουτες εκει. Τρέλα! Σιγα σιγα θα το φτιαξουμε ομως το σπιτάκι! Αυριο παμε και για την Αυχενική οποτε θα εχω νέα. Σας φιλω πολυ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια σας εχω χασει. Ελπιζω να είστε ολες καλα! 

Εγω είμαι περιτριγυρισμένη απο κουτες . Κουτες εδω κουτες εκει. Τρέλα! Σιγα σιγα θα το φτιαξουμε ομως το σπιτάκι! Αυριο παμε και για την Αυχενική οποτε θα εχω νέα. Σας φιλω πολυ πολύ.

Καλημέρα! Να είναι όλα τέλεια εύχομαι κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!Μα καλά αυτή η σκόνη δε θα μας αφήσει ποτέ? Τι χάλι είναι αυτό πάλι σήμερα....μια βροχές, μια σκόνη άντε να βάλεις πλυντήριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα ολη μερα!!!!!! @Μπλε να πανε ολα σουπερ περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!

@zoi.koεγω ειπα θα αγορασω καμηλα να ειμαι στο πνευμα του καιρου !!!!!!!!! ρεπαρειςς??????? γιουπιιιιιι

@Kat-Cat εμεις θα φυγουμε αλλα να σου πω ταλαιπωρια θα ειναι γιατι θα φυγουμε σαββατο πρωι επειδη παρκσευη δουλευουμε εμεις οποτε σαββατο πρωι θα φυγουμε και θα γυρισουμε δευτερα και σκεφτομαι την κινηση που θα εχει εκεινη την ωρα !! οποτε καταλαβες ειναι και περιπου  τρεις ωρες το μερος απο εδω αμα με ρωτας θα προτιμουσα εδω θα ξεκουραζομασταν καλυτερα!! αλλα τι να κανω ο συζηγος θελει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 ναι αλλά σε λίγο θα βγω για διάφορες δουλειές......διαφορετικά θα ξυπνούσα μεσημέρι?.Χαχαχαχαχα κι εγώ μαζί.....θα ρίξω μια ματιά και για τουρμπανια!?

@Μπλε με το καλό και όλα τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko θα ερχομαι να σε περνω με την καμιλα να πηγαινουμε βολτα !!!!!!!! ναι ναι αυτες οι δουλειες ειναι θεμα!!! πηγαινε κανε τις δουλειες και μετα σπιτι αραγμα!!!!!!! παρε και ομπρελα γιατι αμα βρεξει θα γινεις καφε !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.ko θα ερχομαι να σε περνω με την καμιλα να πηγαινουμε βολτα !!!!!!!! ναι ναι αυτες οι δουλειες ειναι θεμα!!! πηγαινε κανε τις δουλειες και μετα σπιτι αραγμα!!!!!!! παρε και ομπρελα γιατι αμα βρεξει θα γινεις καφε !!!!!!!

Επειδή την έχω πατήσει Σεπτέμβρη μήνα και την επόμενη μέρα ήμουν με 38 πυρετό.....πάντα έχω μαζί μου ομπρέλα χειμώνα-καλοκαίρι... γι αυτό δεν έχω και μικρές τσάντες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια σας εχω χασει. Ελπιζω να είστε ολες καλα! 

Εγω είμαι περιτριγυρισμένη απο κουτες . Κουτες εδω κουτες εκει. Τρέλα! Σιγα σιγα θα το φτιαξουμε ομως το σπιτάκι! Αυριο παμε και για την Αυχενική οποτε θα εχω νέα. Σας φιλω πολυ πολύ.

Καλημέρα!!!! Σιγά σιγά οι δουλειές , μην τρελαίνεσαι.. όλα καλά να είναι κορίτσι μου!! Περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! Αύριο θα μάθεις και το φύλλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Επειδή την έχω πατήσει Σεπτέμβρη μήνα και την επόμενη μέρα ήμουν με 38 πυρετό.....πάντα έχω μαζί μου ομπρέλα χειμώνα-καλοκαίρι... γι αυτό δεν έχω και μικρές τσάντες!?

Και εγω ρε συ δεν αρρωσταινω ποτε εκτος και αν με πιασει βροχή. Μετα κατευθείαν κρεβάτι.

Κοριτσια μου τρέχω πανικόβλητη χθες συναρμολογουσαμε το κρεβάτι μεχρι τις 2 και μας πηρε ο ύπνος το πρωί και τρεχουμε να προλάβουμε το ραντεβού αν και 9:30 είχαμε ελπίζω να με δεχτουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!

Zoi.ko να ξεκουραστείς και λίγο..

Στις υπόλοιπες καλό κουράγιο και σήμερα!! ?

Ααααχ που χρόνος?Να ξεμπερδεψω από τα διάφορα,να πάω από το πατρικό μου να δω και τη μάνα μου που γύρισε από Λονδίνο και μετά σπίτι και δουλειές.....το βράδυ βλέπω να κοιμάμαι από τις 10.00!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.koνα σου πω βλεπω πολυ ξεκουραση στο ρεπο σου χαχαχαχαχαχαχααχαχα!!!!! 

Όταν δουλεύεις Σάββατο και το ρεπό είναι καθημερινή δεν υπάρχουν και πολλά περιθώρια ξεκούρασης....έχεις μία μέρα να κάνεις τα πάντα. Τι να πούμε.....κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@zoi.koεμενα θα μου πεις για την μια μερα δε υπαρχει ανθρωπος να σε νιωθει πιο πολυ απο μενα !!!!!!

Ααααχ το ξέρω γι αυτό σε πρηζω κορίτσι χαχαχαχαχα!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Ααααχ το ξέρω γι αυτό σε πρηζω κορίτσι χαχαχαχαχα!!!???

ουτε καν με πρηζεις να ξερεις θελω να μιλαω με ανθρωπους που περναμε τα ιδια οποτε δε με πρηζεις καθολου ισα ισα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια!!! Ολες στο τρέξιμο είμαστε! Τελεια η αυχενικη!!! Ολα νορμαλ και μου ειπε μαλλον να σταματήσω να ψάχνω κοριτσίστικα ονόματα. Βλέπει αγοράκι. Αλλα ειναι νωρίς! Ο τράχηλος μου ειπε 31 στην μέτρηση απ οτι κατάλαβα καλα κ αυτός. Ευχόμαστε και στα δικα σας οι περιοδευουσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσουδια!!! Ολες στο τρέξιμο είμαστε! Τελεια η αυχενικη!!! Ολα νορμαλ και μου ειπε μαλλον να σταματήσω να ψάχνω κοριτσίστικα ονόματα. Βλέπει αγοράκι. Αλλα ειναι νωρίς! Ο τράχηλος μου ειπε 31 στην μέτρηση απ οτι κατάλαβα καλα κ αυτός. Ευχόμαστε και στα δικα σας οι περιοδευουσες.

μπραβο κοπέλα μου! Ό,τι και νάναι σημασία έχει ότι είναι μια χαρά! Πρόσεχε μην κουράζεσαι με τη μετακόμιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσάκια σας εχω χασει. Ελπιζω να είστε ολες καλα! 

Εγω είμαι περιτριγυρισμένη απο κουτες . Κουτες εδω κουτες εκει. Τρέλα! Σιγα σιγα θα το φτιαξουμε ομως το σπιτάκι! Αυριο παμε και για την Αυχενική οποτε θα εχω νέα. Σας φιλω πολυ πολύ.

αχ με το καλο!!!! Περιμενουμε νεα! Μετα την αυχενικη χαλαρωωωωωνεις!!!

Η μερα μου σημερα απεριγραπτη. Το μονο που σκεφτομαι ειναι οτι συνηθως, μετα απομαζεμενη γκαντεμια ερχεται κατι καλο. Τιποτα αλλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσουδια!!! Ολες στο τρέξιμο είμαστε! Τελεια η αυχενικη!!! Ολα νορμαλ και μου ειπε μαλλον να σταματήσω να ψάχνω κοριτσίστικα ονόματα. Βλέπει αγοράκι. Αλλα ειναι νωρίς! Ο τράχηλος μου ειπε 31 στην μέτρηση απ οτι κατάλαβα καλα κ αυτός. Ευχόμαστε και στα δικα σας οι περιοδευουσες.

Α τωρα το ειδα!! Μπραβο ρε κοριτσάκι μου μπράβο!!! Εισαι πολυ χαρουμενο νεο μεσα σε ολα. Ευχομαι καθε καλο, και να εξελιχθει τοσο ομορφα οσο αρχισε αυτη η εγκυμοσυνη. (Πιστευω πολυ πως η καλη μερα απτο πρωι φαινεται και πως αφου ολα καλα και χωρις προβληματα, ετσι θα παει! Μπραβο μπραβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...