Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωιμα Συμπτωματα Εγκυμοσυνης!


γωγω γωγω

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η γωγω γωγω είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!

πηρα τεστ αλλα δεν προλαβα να το κανω . Ξεκινησαν το προεορτια περιοδου!! Ξεκινησαν παλι τα καφε.. Παμε για τον αλλον μηνα!!

Εχω απογοητευτει πλεον...

Κράτα τα τεστάκια και θα σου φανούν συντομα χρήσιμα...Μην απογοητεύεσαι. Σε νιώθω όσο δε φαντάζεσαι. Λίγους μηνες προσπαθώ και με τεστάκια 2 αλλά η απογοήτευση είναι κάθε φορά η ίδια. Θα γίνει όταν πρέπει να γίνει το πιθανότερο για να ολοκληρωθεί ομαλώς η κύηση. Εγώ έτσι θέλω να πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Κράτα τα τεστάκια και θα σου φανούν συντομα χρήσιμα...Μην απογοητεύεσαι. Σε νιώθω όσο δε φαντάζεσαι. Λίγους μηνες προσπαθώ και με τεστάκια 2 αλλά η απογοήτευση είναι κάθε φορά η ίδια. Θα γίνει όταν πρέπει να γίνει το πιθανότερο για να ολοκληρωθεί ομαλώς η κύηση. Εγώ έτσι θέλω να πιστεύω.

προσπαθεις καιρο?

εγω παω για 6ο μηνα!!

Ωρες ωρες δεν κατΑλαβαινω γθατι ειναι τοσο δυσκολο να κανουμε παιδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.
Εγώ είμαι στην 26η μέρα. Έχω κατά διαστήματα πόνους χαμηλά στην κοιλιά. Δεν έχω παρατηρήσει ακόμα κάποια αλλαγή στο στήθος ούτε έχω πόνο. Θερμομετρήθηκα πριν 2 μέρες και είχα 37,3.
Έχω ξεκινήσει διατροφή με πολλά λαχανικά και φρούτα και πίνω τσάι και χυμούς. Αυτό μου έχει προκαλέσει συχνοουρία. Μου κάνει εντύπωση που τις δύο τελευταίες μέρες μ' αρέσει να βάζω πολύ σκόρδο στο φαγητό. Αυτό που με προβληματίζει είναι πότε να κάνω τεστάκι, αφού ο πιο μικρός μου κύκλος είναι 27 και ο μεγαλύτερος 33. Ουφ ουφ. 
Ελπίζω όλες οι γυναίκες που επιθυμούν να γίνουν μανούλες να έχουν σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά τους.
 

@γωγω γωγω Μην απογοητεύεσαι. Και εγώ το ίδιο διάστημα προσπαθώ. 

Και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Διάβασε και θα καταλάβεις:

Η αδελφή μου είναι παντρεμένη από το 2009, τώρα είναι 43 ετών, έχει περάσει από μια παλίνδρομη το 2011, προσπάθειες με διέγερση ωοθηκών, σπερματέγχυση και κάπου εκεί το 2014 οι γιατροί της είπαν ότι έχει ανεξήγητη υπογονιμότητα, μόνο με εξωσωματική μπορεί να μείνει έγκυος. Χρήματα δεν υπήρχαν και δεν υπάρχουν οπότε το άφησε στην τύχη του. Γενάρη του 2016, και με μόνο μια μέρα καθυστέρηση και για να φύγει η ιδέα από το μυαλό της, κάνει τεστ! Και είναι θετικό! Λόγω ηλικίας όλοι είμασταν χαρούμενοι που τα κατάφερε αλλά και συγκρατημένοι. Δυστυχώς στην αμνιοπαρακέντηση το παιδί βρέθηκε με σοβαρές εγκεφαλικές δυσλειτουργίες και έπρεπε να διακοπεί η κύηση. Το γέννησε με πρόκληση στις αρχές του 5ου μήνα. Δυστυχία....

Από την άλλη πλευρά ο αδελφός μου, που τώρα είναι 45, το 2009 γνώρισε μια κοπέλα, αυτή τώρα είναι 44, στους 3 μήνες έμεινε έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα! Όλη η κύηση πήγε εξαιρετικά, φαντάσου ότι αυτή με την κοιλιά στο στόμα ζωγράφισε το παιδικό υπνοδωμάτιο! Και τώρα έχω 2 ανίψια 7 χρονών τα οποία υπερλατρεύω! 

Η κολλητή μου, που έχουμε ίδια ηλικία, λόγω πολυκυστικών έκανε ήδη το Σεπτέμβρη την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής χωρίς αποτέλεσμα, και τώρα αρχές Φλεβάρη θα ξεκινήσει την δεύτερη προσπάθεια.
Άλλη κολλητή μου, ένα χρόνο μικρότερη μου, ήταν αρραβωνιασμένη και το 2012 έμεινε έγκυος, το χαρήκαμε πάρα πολύ, την παντρέψαμε και όλα έδειχναν τέλεια. Και σε αυτής τον υπέρηχο βρέθηκε το παιδί με σοβαρές εγκεφαλικές βλάβες και προχώρησε σε πρόκληση τοκετού. Για 3 χρόνια προσπαθούσε αγχωνόταν και δεν γινόταν τπτ. Τον Ιούνιο του 2016 χαλάρωσε και τον Μάρτη του 2017 γέννησε μια κουκλάρα μπέμπα! 

Εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;

Ουφ... τα είπα και ξαλάφρωσα πάλι...


Καλή συνέχεια σε όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@γωγω γωγω προσπαθούμε 4 μήνες και 2 μήνες με τεστ ωορρηξίας πιο συστηματικά. Πίστευα ότι θα μείνω με τη μια αντιλαμβάνεσαι :P

@misofeggaro Οντως η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική. Ακούμε κοπέλες κάτω από 30 ετών με θέματα που δυσκολεύονται να συλλάβουν και έχω ξαδέρφες με πρώτη κύηση μετά τα 38, με πολύ ευκολη συλληψη, ευκολη εγκυμοσύνη φυσιολογικούς τοκετούς κλπ, φίλη 45 με φυσιολογική εύκολη συλληψη, φυσιολογικό τοκετό κλπ. Είναι να σου κάτσουν οι παράγοντες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια !!! 

ειναι πολυ δυσκολο να μην απογοητευεσε καθε φορα που λες να αυτη θα ειναι λες η δικια μου ευκαιρια και παλι μετα τπτ ομως πραγματικα πιστευω οτι θα ερθει σε ολες μας και θελω ετσι να πιστευω..

οποτε με ψυχραιμια και θα ερθει δε γινεται να μην στεναχωρεθεις δε γινεται να μην απογοητευτεις ειναι αδυνατον εδω εγω που ειναι ο δευτερος μηνας και που θα αδιαθετησω ετσι με ενοχλει !! 

αλλα πιστευω μια θετικη σκεψη παντα βοηθαει και ειμαστε νεες υγιεις και θα ερθει θα δειτε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα.
Εγώ είμαι στην 26η μέρα. Έχω κατά διαστήματα πόνους χαμηλά στην κοιλιά. Δεν έχω παρατηρήσει ακόμα κάποια αλλαγή στο στήθος ούτε έχω πόνο. Θερμομετρήθηκα πριν 2 μέρες και είχα 37,3.
Έχω ξεκινήσει διατροφή με πολλά λαχανικά και φρούτα και πίνω τσάι και χυμούς. Αυτό μου έχει προκαλέσει συχνοουρία. Μου κάνει εντύπωση που τις δύο τελευταίες μέρες μ' αρέσει να βάζω πολύ σκόρδο στο φαγητό. Αυτό που με προβληματίζει είναι πότε να κάνω τεστάκι, αφού ο πιο μικρός μου κύκλος είναι 27 και ο μεγαλύτερος 33. Ουφ ουφ. 
Ελπίζω όλες οι γυναίκες που επιθυμούν να γίνουν μανούλες να έχουν σύντομα ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά τους.
 

@γωγω γωγω Μην απογοητεύεσαι. Και εγώ το ίδιο διάστημα προσπαθώ. 

Και κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.
Διάβασε και θα καταλάβεις:

Η αδελφή μου είναι παντρεμένη από το 2009, τώρα είναι 43 ετών, έχει περάσει από μια παλίνδρομη το 2011, προσπάθειες με διέγερση ωοθηκών, σπερματέγχυση και κάπου εκεί το 2014 οι γιατροί της είπαν ότι έχει ανεξήγητη υπογονιμότητα, μόνο με εξωσωματική μπορεί να μείνει έγκυος. Χρήματα δεν υπήρχαν και δεν υπάρχουν οπότε το άφησε στην τύχη του. Γενάρη του 2016, και με μόνο μια μέρα καθυστέρηση και για να φύγει η ιδέα από το μυαλό της, κάνει τεστ! Και είναι θετικό! Λόγω ηλικίας όλοι είμασταν χαρούμενοι που τα κατάφερε αλλά και συγκρατημένοι. Δυστυχώς στην αμνιοπαρακέντηση το παιδί βρέθηκε με σοβαρές εγκεφαλικές δυσλειτουργίες και έπρεπε να διακοπεί η κύηση. Το γέννησε με πρόκληση στις αρχές του 5ου μήνα. Δυστυχία....

Από την άλλη πλευρά ο αδελφός μου, που τώρα είναι 45, το 2009 γνώρισε μια κοπέλα, αυτή τώρα είναι 44, στους 3 μήνες έμεινε έγκυος και μάλιστα σε δίδυμα! Όλη η κύηση πήγε εξαιρετικά, φαντάσου ότι αυτή με την κοιλιά στο στόμα ζωγράφισε το παιδικό υπνοδωμάτιο! Και τώρα έχω 2 ανίψια 7 χρονών τα οποία υπερλατρεύω! 

Η κολλητή μου, που έχουμε ίδια ηλικία, λόγω πολυκυστικών έκανε ήδη το Σεπτέμβρη την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής χωρίς αποτέλεσμα, και τώρα αρχές Φλεβάρη θα ξεκινήσει την δεύτερη προσπάθεια.
Άλλη κολλητή μου, ένα χρόνο μικρότερη μου, ήταν αρραβωνιασμένη και το 2012 έμεινε έγκυος, το χαρήκαμε πάρα πολύ, την παντρέψαμε και όλα έδειχναν τέλεια. Και σε αυτής τον υπέρηχο βρέθηκε το παιδί με σοβαρές εγκεφαλικές βλάβες και προχώρησε σε πρόκληση τοκετού. Για 3 χρόνια προσπαθούσε αγχωνόταν και δεν γινόταν τπτ. Τον Ιούνιο του 2016 χαλάρωσε και τον Μάρτη του 2017 γέννησε μια κουκλάρα μπέμπα! 

Εγώ πότε θα γίνω μάνα;;;

Ουφ... τα είπα και ξαλάφρωσα πάλι...


Καλή συνέχεια σε όλες. 

Καλημέραααα!!Να χαίρεσαι τα ανιψάκια σου σου και με το καλό και συ με μπεμπάκι!!Αυτό που λες με το σκόρδο για μένα είναι ύποπτο σύμπτωμα!!!Κατ'άλαβες περίπου πότε έκανες ωορρηξία?Ποιά μέρα του κύκλου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω γνωστη που δε ειχε περιοδο για μηνες πηρε χαπια εφτιαξε τον κυκλο εμεινε εγκυος αφου τα ειχε κοψει δε το περιμενε της ηρθε κεραμυδα εχω φιλη που εμεινε εγκυος ενω της ειπανε οτι δε μπορει να κανει παιδια !!

 

οποτε οπως λετε και εσεις υπαρχουνε κοπελες που λες μα πως και εγω οχι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέραααα!!Να χαίρεσαι τα ανιψάκια σου σου και με το καλό και συ με μπεμπάκι!!Αυτό που λες με το σκόρδο για μένα είναι ύποπτο σύμπτωμα!!!Κατ'άλαβες περίπου πότε έκανες ωορρηξία?Ποιά μέρα του κύκλου?

συμφωνω και εγω με το σκορδο !!! κοριτσια εχω και εγω κατι περιεργα αλλα δε τα περνω στα σοβαρα γιατι δε γινεται ειναια δυνατον οποτε ειναι της περιοδου !! προσπαθω να μην τα σκεφτομαι και περνω αερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

εχω γνωστη που δε ειχε περιοδο για μηνες πηρε χαπια εφτιαξε τον κυκλο εμεινε εγκυος αφου τα ειχε κοψει δε το περιμενε της ηρθε κεραμυδα εχω φιλη που εμεινε εγκυος ενω της ειπανε οτι δε μπορει να κανει παιδια !!

 

οποτε οπως λετε και εσεις υπαρχουνε κοπελες που λες μα πως και εγω οχι !!! 

Ε κατι τέτοιες περιπτώσεις δίνουν κουράγιο κ σε εμας.Προσπαθω απο το 2015...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia Σε ευχαριστώ πολύ. Και εσύ με το καλό με ένα γερό μωρό. Αυτό τον κύκλο ξεκίνησα τεστ ωορρηξίας οπότε είχα επαφές τις κατάλληλες μέρες! Ωορρηξία έκανα 16/01. 
Θα δείξει, περιμένω με αγωνία! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Ε κατι τέτοιες περιπτώσεις δίνουν κουράγιο κ σε εμας.Προσπαθω απο το 2015...

αυτη που της ειπανε οτι δε μπορει εκανε τρεια!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η misofeggaro είπε:

@marillia Σε ευχαριστώ πολύ. Και εσύ με το καλό με ένα γερό μωρό. Αυτό τον κύκλο ξεκίνησα τεστ ωορρηξίας οπότε είχα επαφές τις κατάλληλες μέρες! Ωορρηξία έκανα 16/01. 
Θα δείξει, περιμένω με αγωνία! 

Σ ευχαριστώ πολύυυυ!!!Νομίζω αν αγωνιείς αρκετά Δευτέρα θα μπορούσες ένα τεστ!!!Αλλιώς Τετάρτη!!!!Εύχομαι να είσαι εγκυούλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

συμφωνω και εγω με το σκορδο !!! κοριτσια εχω και εγω κατι περιεργα αλλα δε τα περνω στα σοβαρα γιατι δε γινεται ειναια δυνατον οποτε ειναι της περιοδου !! προσπαθω να μην τα σκεφτομαι και περνω αερα !!!

Κορίτσια εγώ όταν ήμουν έγκυος και δεν το ήξερα ακόμα ήθελα στο φαγητό μου λεμόνι και αλάτι που γενικά δεν τα θέλω!!!!Ηθελα όξινα να τρώω!!!Υπάρχουν σημάδια που δεν τα καταλαβαίνουμε καμιά φορά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@γωγω γωγω προσπαθούμε 4 μήνες και 2 μήνες με τεστ ωορρηξίας πιο συστηματικά. Πίστευα ότι θα μείνω με τη μια αντιλαμβάνεσαι :P

@misofeggaro Οντως η κάθε περίπτωση ειναι διαφορετική. Ακούμε κοπέλες κάτω από 30 ετών με θέματα που δυσκολεύονται να συλλάβουν και έχω ξαδέρφες με πρώτη κύηση μετά τα 38, με πολύ ευκολη συλληψη, ευκολη εγκυμοσύνη φυσιολογικούς τοκετούς κλπ, φίλη 45 με φυσιολογική εύκολη συλληψη, φυσιολογικό τοκετό κλπ. Είναι να σου κάτσουν οι παράγοντες!

τη ιδια εντυπωση ειχα και εγω οτι με την μια θα πιασουμε αυτη θα το μυρισω και θα ερθει !!!!!!! και η βλακεια ειναι οτι το πιστευε και ο αντρας μου λογο ηλικιας οτι ειμαστε μικροι ομως μια φιλη μας που εχει περασει πολλα με το θεμα μας ειπε λιγα πραγματα και μας επανεφερε στα λογικα και να φανταστεις οτι θελαμε αρχικα απο το καλοκαιρι και μετα να προσπαθουμε αλλα μετα απο τις συζητησεις αλλαξαμε γνωμη και μαλιστα πρωτος ο αντρας μου, μου λεει ξεκιανμε ελευθερα απο τωρα χωρις αχγος χωρις κυνηγει και οποτε κατσει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ποσο χρονων ηταν;

35 χρονων ξεκινησε !!! δε εμενε πηγε στον γιατρο της λεει κοπελα μου δε γινεται εχεις βουλωμενη τελειος την μια σαλπιγγα και η αλλη ειναι σχεδον και αυτη !! και της λεει δυστηχως !! 

αυτη καταλαβαινεις τωρα  πως ητανε πηγανε να προσκυνησουνε στον οσιο παταπιο ετσι γενικα οχι για το θεμα και την επιασαν τα κλαμματα της λεει μια μοναχη που την ειδε γιατι κλαις κοπελα μου της λεει και της λεει ελα εδω της εδωσε μια ζωνιτσα μετριμενη απο το ταφο του οσιου παταπιου  θα το φορας μεχρι να γεννησεις !! μετα απο ενα μηνα την πηγε ο αντρας της στο νοσοκομειο γιατι ζαλιζοτανε και ηταν εγκυος !! και εκανε τρεια !!  ευχομαι λοιπον να ακουσουμ ετα καλα νεα σου σε λιγο καιρο !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκέφτομαι και εγώ πότε να κάνω το τεστ και μάλλον θα το κάνω στην ημερα που θα περιμένω περίοδο τελικά αν δεν κρατηθώ αλλιώς θα μου ερθει και δε θα το κανω. Εγώ συμπτώματα όπως έχω ξαναπει δεν εχω (εκτος απο 2-3 που δε θελω να τα αξιολογησω ως εγκυμοσύνης γιατί μου φαίνονται άσχετα). Θα το δούμε. Σε κάθε περίπτωση όσες προσπαθείτε γνώμη μου είναι να πάρετε τεστάκια σε περίπτωσηπου δεν έχετε διάθεση ή που δεν εχετε χρόνο για επαφές μέρα παρά μερα. (Αν με ακουσει ο γιατρός μου θα με σφάξει βέβαια :P ). Άντε και να δουμε μανούλες ποιου μηνός θα είμαστε και εμεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ειμαστε και ολες μαζι να λεμε αυτα που θα μας συμβαινουν !!!!!! θα δειτε εχω πιστη θα ερθουνε !!!!! ειμαι ανοιχτη και θα ερθουνε !!!!! παμε δυνατα αισιοδοξα με χαμογελω !!! 

 

χαχαχαχχα ακουστικα σαν αυτα τα σεμιναρια για αυτοβελτιωση χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μένα κορίτσια χτες το βράδυ στον ύπνο με πονούσε πάρα πολύ το στήθος!!!Αλλά φοβάμαι να το δω σύμπτωμα χαχχαχα!!!Δεν τα έχω καλά με τα τεστ εγκυμοσύνης!!!Ο γιατρός μου είναι κατά των τεστ ωορρηξίας γιατί λέει συνήθως προσθέτουν άγχος αλλά για 2 κύκλους τα προτείνει για να δειη γυναίκα ότι κάνει ωορρηξία!!Γενικά τα εμπιστεύεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

θα ειμαστε και ολες μαζι να λεμε αυτα που θα μας συμβαινουν !!!!!! θα δειτε εχω πιστη θα ερθουνε !!!!! ειμαι ανοιχτη και θα ερθουνε !!!!! παμε δυνατα αισιοδοξα με χαμογελω !!! 

 

χαχαχαχχα ακουστικα σαν αυτα τα σεμιναρια για αυτοβελτιωση χαχαχαχαχχα

Χαχα έτσι θέλει! Να το ρίξουμε στην τρελίτσα! Αλλιώς χαθήκαμε! Έγω κάθομαι και χαιδευω την κοιλιά μου και της μιλάω... Όοοοτι να ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marilia Εμένα μου είπε να μην τολμήσω να αγοράσω, αλλά αγορασα....Δεν μπορώ να πηγαίνω στα τυφλά. Ειμαι κια ανθρωπος του προγράμματος και ηθελα να μαι by the book. Ισως και βλακεια μου γιατι εχω υπερσταθερο κυκλο με συμπτωματα ωορρηξιας οπότε κακώς μπαίνω στη διαδικασία αλλά χάρηκα που επιβεβαιώθηκε με το τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερετε τι λεει μια κυρια μαμα φιλης μου αυτο που θες πρεπει να το σκεφτεις να το ορματιστης για να γινει μπορει να ακουγονται ψηλο βλακειες αλλα ενταξει τα ονειρα οι σκεψεις δε πειραζουν κανενα ειναι τσαμπα !!

καλα κανεις να την χαιδευεις αμα εσυ εκεινη την ωρα την βρισκεις δε ενοχλεις κανενα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

35 χρονων ξεκινησε !!! δε εμενε πηγε στον γιατρο της λεει κοπελα μου δε γινεται εχεις βουλωμενη τελειος την μια σαλπιγγα και η αλλη ειναι σχεδον και αυτη !! και της λεει δυστηχως !! 

αυτη καταλαβαινεις τωρα  πως ητανε πηγανε να προσκυνησουνε στον οσιο παταπιο ετσι γενικα οχι για το θεμα και την επιασαν τα κλαμματα της λεει μια μοναχη που την ειδε γιατι κλαις κοπελα μου της λεει και της λεει ελα εδω της εδωσε μια ζωνιτσα μετριμενη απο το ταφο του οσιου παταπιου  θα το φορας μεχρι να γεννησεις !! μετα απο ενα μηνα την πηγε ο αντρας της στο νοσοκομειο γιατι ζαλιζοτανε και ηταν εγκυος !! και εκανε τρεια !!  ευχομαι λοιπον να ακουσουμ ετα καλα νεα σου σε λιγο καιρο !!!!!!!!!

Τι υπέροχο θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@marilia Εμένα μου είπε να μην τολμήσω να αγοράσω, αλλά αγορασα....Δεν μπορώ να πηγαίνω στα τυφλά. Ειμαι κια ανθρωπος του προγράμματος και ηθελα να μαι by the book. Ισως και βλακεια μου γιατι εχω υπερσταθερο κυκλο με συμπτωματα ωορρηξιας οπότε κακώς μπαίνω στη διαδικασία αλλά χάρηκα που επιβεβαιώθηκε με το τεστ.

Εγώ πήρα ένα μήνα και με άγχωσαν!!!!Βρήκα ωορρηξία δεν μπορώ να πω αλλά έκανα 2 φορές την μέρα και μου φάνηκαν κάπως!!!Αν σου φαίνεται χαλαρή διαδικσία να τα συνεχίσεις!!!!Πότε περιμένεις?Εγώ είμαι για την Τρίτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Athena D. είπε:

Τι υπέροχο θαυμα!

πες μου γινεται  να μην πιστεψεις?? εγω δε μπορω αμα ακουω τετοια λεω ρε παιδι μου δε γινεται κατι υπαρχει!!ευχομαι να γινει και σε σενα το θαυματακι πολυ συντομα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...