Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2018


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Sunshine 88 είπε:

780 κορίτσια μου

Υπεροχα νεα κοπελα μου!Μπραβο και παλι!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!Να το ευχαριστηθεις και να απολαυσεις καθε στιγμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Υπεροχα νεα κοπελα μου!Μπραβο και παλι!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!Να το ευχαριστηθεις και να απολαυσεις καθε στιγμη!

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια μου μακάρι να δούμε κάτι από βδομάδα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Από βδομάδα θα παω στον γιατρό να με δει είμαι τόσο χαρούμενη 

Περιμένουμε τα νεακια σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/1/2018 at 6:22 ΜΜ, ο/η Erka είπε:

Έχεις καθυστέρηση? 

Εκανα αρνητικο κ εχω δει δυο φορες αιμα σταγονες κ παει σχεδον ενας μηνας που εχω ναυτιες κ πονους που δεν ειχα στις περιοδους δεν ξερω να αρχισω να φοβαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/1/2018 at 2:00 ΜΜ, ο/η olga86 είπε:

λιγες μερες ελειψα και μαζευτηκαμε πολλες εγκυουλες!μολις σας διαβασα! ολες λιγο πολυ εχετε τους προβληματισμους σας και λογικο ειναι, η εγκυμοσυνη περα απο ομορφη περιοδος ειναι και ιδιαιτερα στρεσογονα. τα δικα μου νεα λοιπον, την πεμπτη ακουσαμε καρδουλα!! βαση περιόδου ημουν 6+5 αλλά βάση σύλληψης 6+1! χθες εκανα τον προγεννητικο ελεγχο και την πεμπτη περιμένω τα αποτελεσματα. εδω και μια εβδομαδα εχω ξεκινησει διατροφη σε διαιτολογο μπας και χασω τα κιλα των εορτων (3 παρακαλω πολυ) για να μη τα κουβαλαω στην εγκυμοσυνη αλλα ειμαι τοοοοοοσοο πολυ πρησμενη σε κοιλια και στηθος που δεν εχασα ουτε γραμμαριο.θα συνεχισω τη διατροφη για οσο αντεξω για να μην παρω πολυ βαρος. στην κορη μου εκανα διατροφη μεχρι το τελος. κατα τα αλλα δε νιωθω κατι ιδιαιτερο δεν προλαβαινω κιολας δλδ με τη μικρη να με τρεχει. επομενο ραντεβου την 1/2!

 Γειά σου @olga86! Ήμαστε κ συνονόματες το Σπουργιτάκι είναι το παρατσούκλι μου!

Στην πρώτη εγκυμοσύνη που έκανες διατροφή μέχρι τέλος πόσα κιλά είχες βάλει;

Σε ρωτάω γιατί εχω ξεκινήσει ήδη με παραπανίσια κιλά.Προς το παρον-9 εβδ και 5 μερες- δεν εχω πάρει καθόλου είμαι σταθερή-λόγω έντονης αδιαθεσιας δν μπροω το φαγητό.

Σκέφτομαι αν όλα πανε καλά στο 2ο τρίμηνο να ξεκινήσω κάποια διατροφη!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Νανα! είπε:

Εκανα αρνητικο κ εχω δει δυο φορες αιμα σταγονες κ παει σχεδον ενας μηνας που εχω ναυτιες κ πονους που δεν ειχα στις περιοδους δεν ξερω να αρχισω να φοβαμαι

Συγνώμη έχεις καθυστέρηση κ Ολα τα παραπανω κ δεν εχεις παει για χοριακη? Η λεω βλακείες? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ομορφιές πως είστε εγώ σήμερα μες στην ανησυχία πονούσα σχεδόν όλη μέρα και κάθε τρεις και λίγο τουαλέτα ?? είναι φυσιολογικό κορίτσια ο πόνος σήμερα μάλλον μπήκα στην 5 βδομάδα (βάση τις κολλητής μου γιατί εγώ είμαι τελείως άσχετη)

Ξάπλωσα και δεν έχω σκοπό να σηκωθώ για τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα ομορφιές πως είστε εγώ σήμερα μες στην ανησυχία πονούσα σχεδόν όλη μέρα και κάθε τρεις και λίγο τουαλέτα ?? είναι φυσιολογικό κορίτσια ο πόνος σήμερα μάλλον μπήκα στην 5 βδομάδα (βάση τις κολλητής μου γιατί εγώ είμαι τελείως άσχετη)

Ξάπλωσα και δεν έχω σκοπό να σηκωθώ για τιποτα

Φυσιολογικα ειναι τα πονακια. Πότε είχες την τελ περίοδο σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Erka είπε:

Φυσιολογικα ειναι τα πονακια. Πότε είχες την τελ περίοδο σου? 

25 Δεκεμβρίου είχα @Erkaμου οπότε σήμερα είμαι 5 και 1 μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/27/2018 at 8:28 ΜΜ, ο/η Νανα! είπε:

Εκανα αρνητικο κ εχω δει δυο φορες αιμα σταγονες κ παει σχεδον ενας μηνας που εχω ναυτιες κ πονους που δεν ειχα στις περιοδους δεν ξερω να αρχισω να φοβαμαι

Ειχες ξανανοιξει το θεμα. ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟ!! Μην σκεφτεσαι εγκυμοσυνες. Αν δε νιωθεις καλα πηγαινε σε γιατρο (ΟΧΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΑΛΛΑ ΠΑΘΟΛΟΓΟ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Καλησπέρα ομορφιές πως είστε εγώ σήμερα μες στην ανησυχία πονούσα σχεδόν όλη μέρα και κάθε τρεις και λίγο τουαλέτα ?? είναι φυσιολογικό κορίτσια ο πόνος σήμερα μάλλον μπήκα στην 5 βδομάδα (βάση τις κολλητής μου γιατί εγώ είμαι τελείως άσχετη)

Ξάπλωσα και δεν έχω σκοπό να σηκωθώ για τιποτα

Καλημερα κοριτσι μου! 5η βδομαδα μου ξεκίνησαν κ εμενα οι πόνοι οι αναγούλες η καούρα κτλ... όποτε μην αγχωνεσαι..να ξεκουράζεσαι κ ολα θα πανε καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunshine 88 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρο είδαμε σάκο απίστευτο κορίτσια που αυτό το φασολάκι είναι το μωρο μου ???

Χαχαχα Χαχαχα είδες? Όντως απίστευτο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sunshine 88 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρο είδαμε σάκο απίστευτο κορίτσια που αυτό το φασολάκι είναι το μωρο μου ???

Μαγεία!!! Που να ακούσετε κ την καρδούλα που κανει σαν αλογάκι!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Εγώ είμαι 36 εβδομάδων σήμερα μπήκα στο μήνα μου και ανυπομονώ σε λιγότερο από μήνα να πάρω αγκαλιά το πρώτο μου μωράκι..το κοριτσάκι μου..ήθελα να ευχηθώ σε όλες σας να έχετε τελειομηνες εγκυμοσυνες και κρατήσετε στα χέρια σας γερά μωρά!! :-)

Και να απολαύσετε αυτό το μαγικό ταξίδι γιατί πραγματικά ούτε που θα καταλάβετε πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...