Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ (IRENEKANTE)


IRENEKANTE

Recommended Posts

kalispera kai apo emena meta apo kairo pou exw na mpw na pw prwta apo olous sthn filenada mou na ths zhsei kai apo ed wo mikroulis o parasxoulhs:P:P:P:P:P re filenada ti paidi ekanes:Pxaxaxaxa mia glika einai na einai syderenios ayto panta!! tha ta poume emeis;) filakia polla ston paidaro

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ τί ομορφούλης που είναι!:) τα λατρεύω τα παιδιά αυτής της ηλικίας! και εγώ το μπουμπουκάκι μου -5 μηνών- την κοιτάζω ασταμάτητα και την παίζω και την φιλώ στα μαγουλάκια της και .. και ...!!

και πάλι να σου ζήσει.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Ειρήνη μου ειναι ένα κουκλάκι!!!!Αυτη που μ εχει ξετρελανει πιο πολύ είναι η φωτο με το μπιπερό που το ταίζετε!!:laugh: :laugh: Μου έρχετε να φάω τον υπολογιστή!!:woohoo: :woohoo: Να σου ζήσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με μια λεξη τρελααααα!!

Ειναι ενα πανεμορφο μωρακι,γλυκυτατο και για πολλες πολλες αγκαλιτσες και φιλακια!!!!Σιγουρα θα ειστε ξετρελαμενοι ε??Συγχαρητητρια να σας ζησει να ειναι παντα γερο και να το χαιρεστε αυτο το λουλουδακι!!!

Σας ευχομαι να ειστε παντα καλα και πολυ πολυ ευτυχισμενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ.

Ελευθερία μου εσύ εχεις τρελαθει τοσο πολύ με τον γιό σου? καλα ειναι φοβερο.....:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνάκι μου όσο μεγαλώνει ο μπουλούκος τόσο ομορφαίνει...Είναι ένα κουκλάκι...Να σου ζήσει κοριτσάκι μου...Είναι τέλειος ο πριγκιπάς σου...

Τα μαγουλάκια του είναι για ρούφηγμα...

Αχ, πότε θα έρθει η σειρά μου να βάλω κι εγώ φωτογραφία της κορούλας μου;;;;:dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε φιλεναδα..πλησιάζει κ η σειρά σου....με το καλό ευχομαι...το ξέρω οτι ανυπομονείς...αλλα το αποτέλεσμα θα ειναι σίγουρα ΤΕΛΕΙΟ !!!!!!!;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΙ ΤΟ ΣΤΡΟΥΜΦΟ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟ-ΜΑΓΟΥΛΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!:woohoo:

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΡΔΑΜΩΜΕΝΟ :P

ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ "ΛΕΕΙ"...ΜΗ ΣΟΥ ΠΑΧΥΝΕΙ...:blink: ΔΩΣΕ ΚΑΛΕ ΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.... ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΣΕ ΥΨΟΣ....:unsure: (ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΦΤΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 1.63) ΟΧΙ....ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ.... ΔΩΣΤΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΟΣΟ ΖΗΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ....:S ΜΠΟΥΚΩΣΕ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ (σΑΝ ΤΙΣ ΚΑΜΗΛΕΣ):silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑ ΤΟΥ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΑ ΤΡΕΛΟΜΑΓΟΥΛΙΝΙΑ ΤΟΥ ΚΙ ΑΠΟ ΜΑΣ.....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κουκλάκι είναι αυτό?????Υποθέτω ότι σας έχει τρελάνει και ότι δεν χορταίνετε να τον κρατάτε αγκαλιά και να του κάνετε χαδάκια!!!Να τον χαίρεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην ευχομαι ολοψυχα να σας ζησει το αγγελουδι σας και να ειναι παντα καλοτυχο και ευτυχισμενο :kiss:

Ειναι πανεμορφος ο κυριος (χεχε) ΑΣΤΕΡΙ!!!!

και να φανταστεις ειναι ακομα νεογεννητο!!!!

εχει να καψει καρδιεεεεεεςςςςς!!!!!! ;)

πολυ θα ηθελα να τον καπαρωσω για γαμπρο μου, αλλα πριν απο 2 εβδομαδες μαθαμε, οτι και το τριτο μας παιδακι θα ειναι αγορι! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...