Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

@Scooby! βρε μην βιάζεσαι υπομονή γιατί να δίνεις κάθε μήνα τόσα λεφτά για τα τεστ Καστέ να έχεις μια μέρα καθυστέρηση και μετά που σου το εύχομαι να ήρθε το δωράκι σας πιο νωρίς από τον Άγιο Βασίλη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ @NikhNikh μου! Αυτό είπα κ εγώ να μην πάρω! Δεν μπορώ να το βλέπω! Αντε να δούμε! Μακάρι να του κάνω το πιο όμορφο δώρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να τους κάνετε αυτό το δώρο φέτος τα Χριστούγεννα ένα μωράκι η και παραπάνω..!!! μεσα απο την καρδια μου σας το ευχομαι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikhNikh είπε:

το εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να τους κάνετε αυτό το δώρο φέτος τα Χριστούγεννα ένα μωράκι η και παραπάνω..!!! μεσα απο την καρδια μου σας το ευχομαι...!!!

Να'σαι καλά....κ εσύ σύντομα...πολύ σύντομα με μια τεράστια χοριακή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια είμαι από της παλιές εδώ μέσα αν κάτσω και δω της συζητήσεις που έκανα το 2014 πάντα έλεγα ότι θα έρθει φέτος σε έμενα και δεν έχει έρθει θυμάμαι που καθόμουν και με το παραμικρό έλεγα μπας και άλλα η κάθε καθυστερήσει που είχα τον 1ο καιρό που καθόμουν και το σκεφτόμουν ότι μπορεί ηταν άπλα μια διαταραχή του κύκλου μου θυμάμαι πόσες φορές μόλις πέρναγα της ήμερες που περίμενα έκανα τεστ και τα είχα κρατιέσαι όλα τα τεστ άλλα φέτος τα πέταξα..

Αλλα η ευχές μου έχουν πιάσει στα πιο πολλά κορίτσια που έχω μιλήσει..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 βρε ας βάλω και μεγαλύτερη χρονολόγια εδώ θα είμαι και θα βλέπω τι έγραφα και θα λέω μια από τα ίδια και τώρα χωρίς καμιά βελτίωση βρε ξέρω την μύρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιοθω μια πογοιτευση η νομιζω ???? @NikhNikh???????  Εγω παλι ειμαι τυχερη ε! Τα χρονια αυξηθηκανε αλλα δεν το βαζουμε κατω και εγω δε λεω με περνει απο κατω αλλα πρεπει να παλεψουμε εγω παω στα 13 χρονια και δεν θα το βαλω κατω θα γινει αυτο που θελω εγω τελος!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 μια μεγάλη απογοήτευση την έχω που μέχρι τώρα δεν έχω καταφέρει να πάρω δύναμη ακόμη.. είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος με το παραμικρό θέλω να τα τινάξω όλα στον αέρα μα όλα...μάλλον κάνω και ένα μεγάλο λάθος μέσα μου που αυτό θα με φάι κάποια στιγμή..
μην το βάλεις κάτω καθόλου κοπέλα μου θα έρθει και πολύ σύντομα και σου το εύχομαι μέσα από την καρδία μου και πολύ σύντομα θα έρθει...

για να μην παρεξηγηθώ φυσικά χαίρομαι με το κάθε κορίτσι που έχει μιαίνει έγκυος η που θα μείνει σύντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh φυσηκα και θα χαρουμε δεν ειναι δυνατον να νιοθεις κατι αλλο  παρα μονο ευχαριστηση γιατι το νιοθουμε και εμεις την αγωνια το ανχος την απογοητευση ολα αρα ολα τα κοριτσια συντομα να μας πουνε ευχαριστα!!!!! Μην σε περνει απο κατω θα πεφτουμε μονο και μονο για να παρουμε φορα οπως λενε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh είναι απίστευτα φυσιολογικό αυτό π νιώθεις! Εδώ το νιώθω εγώ πόσο μάλλον εσύ! Αλλά θα γίνουν όλα κ θα είμαστε εδώ κ θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Scooby! @NikhNikh @Νινα85

Αμαν βρε κορίτσια! Ή που δε θα μιλάτε 2 μέρες ή που θα μπαίνω και θα πρέπει α διαβάζω 4 σελίδες!!!

χαχααχαχα!!

Λοιπόν, επειδή κάποια ρώτησε, εγώ τώρα μπήκα στις γόνιμες και εχθές ήταν η πρώτη μου προσπάθεια!

Κάνω και τα τεστάκια ωορρηξίας, μέχρι τώρα είναι όλα αρνητικά, λογικό αν σκεφτούμε ότι έχω σταθερό κύκλο 27 ημερών πάντα, οπότε λογικά θα πρέπει να δω θετικό τεστάκι την 11-12η μέρα του κύκλου (αν υποθέσουμε ότι 24-36 ώρες μετά θα έχω ωορρηξία, δλδ κάπου την 12-13η ημέρα).

Θα δείξει, ελπίζω μην ανακαλύψω ξαφνικά ότι πχ δεν κάνω καθόλου ωορρηξίες!

Κατα τ' άλλα καλά, πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά, σήμερα έχουμε ρεβύθια.

Εγώ πάντως μετά τον προηγούμενο μήνα που είχα πολύ περίεργα συμπτώματα (όπως ότι ήθελα σαν τρελή γάλα ενώ δεν πίνω ποτέ) και τελικά δεν ήμουν έγκυος, αποφάσισα να μην ξαναπιστέψω τίποτα μέχρι να έχω καθυστέρηση και να δω θετικό τεστ εγκυμοσύνης!

Αφήστε κορίτσια κι εγώ στην κοιλιά παχαίνω... Είμαι αδύνατη αλλά έχω μόνο κοιλίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybaby Άσε αυτό το πράγμα με τα αδύνατα άκρα και την κοιλιά τούρλα....είμαι και κοντή....!!!

Μπορεί να είχε γενικότερα ανάγκη από ασβέστιο ο οργανισμός σου γι'αυτό να ήθελες τόσο πολύ γάλα!Κ εγώ έστι λέω και τώρα πάλι συμπτώματα βρίσκω...από την Κυριακή ένα στομάχι χάλια,το στήθος έχει μεγαλώση και ειδικά η άλως και τσιμπηματάκια στην κοιλιά....άντε να δούμε...ο καλός μου ή που θα με κλείσει στο τρελοκομείο ή που θα με θάψει στον κήπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@babybabyΓεια σου..!! Καλά κι εγώ εδώ και λίγο καιρό έχω αγάπη με το γάλα που μέχρι πριν Νοέμβριο δεν ήθελα να το μυρίσω.. είχα μεγάλο θέμα με το στομάχι. Τώρα θέμα έχω με την φέτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Κορίτσια τα home test εγκυμοσυνης από ποτέ δείχνουν? 

Ναι από την 1η μέρα καθυστέρησης....σήμερα τους είχα πάρει τηλέφωνο με τη λίστα μου,αλλά μου λύσανε τις απορίες μου και μου μάθανε αρκετά πράγματα...είναι πολύ σωστοί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Αρνητικό κορίτσια 

Κ εγώ κ μου έχουν μείνει μόνο τα τεστ εγκυμοσύνης....δεν την πρόλαβα την ωορρηξία με τα τεστ,ευτυχώς όμως έκανα αγκαλίτσες μπολικες!!

Στις 2/12 δεν ξεκινάει η καθυστέρηση;;;

Και πρέπει να το κάνεις με τα 1α πρωινά....όχι απόγευμα....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...