Μετάβαση σε περιεχόμενο

7 χρόνια μαζί...


Recommended Posts

Αύριο κλείνω με την αγαπούλα μου 7 χρόνια σχέσης...:) Περυσι καναμε τετοια μερα θελαμε ενα μωρακι...Φετος περιμενουμε τα διδυμακια μας...Ειμαι πολυ συγκινημενη και παρα πολυ χαρουμενη:kiss: Η πρωτη μας επετειος σαν μελλοντες γονεις...Μακαρι του χρονου να εχουμε και τα νινακια μας αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΝΙΕ ΜΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΑ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΣΑΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!;):kiss: :kiss: :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ!!!Να στε καλα και εσεις και μακαρι να γινουν ολα τα ονειρα σας πραγματικοτητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τα χιλιάσετε και να στε παντα ετσι ευτυχισμενοι και να πραγματοποιουνται τα ονειρα σας. Με το καλό τα μωράκια σας. Και τι τελεια διδυμα φοβερό. Να στε ολοι καλά κ μια μεγαλη χαρουμενη οικογενεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννυ να ζήσετε και να ευτυχίσετε! Λατρεύω να διαβάζω τόσο συγκινητικές δημοσιεύσεις.

Στις τόσο δύσκολες εποχές που ζούμε, είναι υπέροχο να ακούς για ευτυχισμένα ζευγάρια

που γιορτάζουν επετείους.

Του χρόνου θα είστε fantastic four!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΟΣΟ ΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ!ΒΡΕ ΑΝΝΙΕ ΜΟΥ.. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..!!:silly: :silly: :silly: :silly:

ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠ' ΤΑ ΙΔΙΑ...!!!

ΣΤΙΣ 27 ΓΕΝΑΡΗ.. ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ... 20 ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ(:woohoo: :woohoo: )

ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΕ...!! ΧΑΧΑΧΑ (ΑΥΤΟΣ 23 ΤΟΤΕ)!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗΣ ΚΑΙ 7 ΜΗΝΕΣ ΓΑΜΟΥ... ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ..

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toma efxaristw!Ax vre Fanoula!Egw niwthw akoma erwtevmeni k as lene oti o erwtas diarkei to poli 2 xronia.Vasika einai kai polla alla mazi.Sevasmos,anamniseis,pathos,koina oneira...kai ola afta pistevw sinthetoun to teleio...Twra tha exoume kai to oloklirwtiko desimo mesw twn paidiwn mas,pou oti kai na ginei sto mellon(gt anthrwpoi eimaste pote den 3ereis)tha mas thimizoun poso poli erwteftikame:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...