Μετάβαση σε περιεχόμενο

ολα καλα...αλλα...


Recommended Posts

καλησπέρα σε οοολες και ολους

οπως εχω ξαναγράψει προσπαθούμε για μπεμπέ 1,5 χρόνο...σπερμα οκ, ορμονικές οκ, σαλπιγγογραφία οκ, οωριξία κανονικά, καναμε και εκεινη την εξεταση μετα την επαφη...οκ και εκει..ειχε καμια παρομια πορεία? εσεις τι κάνατε?? τι αλλο μπορώ να κοιτάξω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ "ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ"....????

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ "ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ" ΝΟΜΙΖΩ.... ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ.....!!;):blush:

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ? ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ....:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η "εξέταση μετά την επαφή" είναι το τεστ SIMS HUHNER, το οποίο ελέγχει αν η τραχηλική βλέννη είναι "εχθρική" προς το σπέρμα.

...Κοριτσάκι μου έλεγξες θυρεοειδή, παράγοντα θρομβοφιλίας, καρυότυπο ζεύγους και άλλες πιο εξειδικευμένες εξετάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!το πιο σημαντικο απο ολα ειναι να διωξεις το αγχος,και εμεις προσπαθουσαμε περιπου ενα χρονο,ειχαμε κανει εξετασεις,ολα καλα,αλλα μωρακι δεν...στον χρονο πανω τελικα εμεινα εγκυος.το ξερω οτι ειναι δυσκολο να μην αγχωνεσαι,αλλα σκεψου οτι αυτη τη χρονια θα εχεις το μωρακι σου αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 4 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΞΩΣΩΣΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΤΥΧΕ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΦΛΟΥ,ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΑ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GILIE MOY ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ.ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΧΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!!

Και εμεις μετα απο αρκετές προσπάθειες περίπου 2 χρόνια τελικα εμεινα εγκυος(τώρα ειμαι 2,5 μηνών).Είχαμε κάνει και εμείς εξετάσεις ορμονικές,σπερμοδιάγραμμα,σαλπιγγογραφία και ήταν όλες εντάξει.Ο γιατρός μου έλεγε οτι δεν καταλαβαίνει γιατι δεν έχω μείνει έγκυος ακόμα και οτι φταιέι "το μάτι"!!Μετά απο αυτά εκανα και υπέρυχο τις γόνιμες μέρες και μου είπε ποτε να το κανουμε και τελικά τότε εγινε η σύλληψη!!Τι να πώ..

Δεν πίστεψα ποτέ οτι δεν θα κάνω παιδι..απλά αργησε λίγο.Μην ανχώνεσαι και μήν απογοητεύεσαι.Θα έρθει..

Σου εύχομαι οτι καλύτερο και σύντομα να μας πεις ευχάριστα νεα!Να ξέρεις το mammyland ειναι γουρλίδικο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...