Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ........


boymamma

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΦΙΛΗ ΜΑΣ SWAN.ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ <ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ-ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ-ΖΩ ΕΝΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ.>

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ....

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤ΄ΕΥΧΗΝ....

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΞΑΝΑ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ, ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΕΣΥ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕΣ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ. ΜΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ. ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και απο μενα μια προσευχουλα για τους γονεις αλλα κ το μικρο μωρακι!!

να πανε ολα καλα!!

Ειμαι εγκυος ξανα μετα απο εννια ολοκληρα χρονια ......κ μονο με μια επαφη εκεινο το μηνα...

υπαρχει καποιος απο εδω που δεν πιστευει σε θαυματα?

κι ομως γινονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ..

ΑΣ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ Ο ΘΕΟΣ Σ' ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ..

ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥΣ...

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efi mou

pisteva PANTA sta thaumata

kai esy eisai i apodeiksi mou!!!

Thaumata alithina!!!

Ena gero mwraki euxomai

KAI se sena KAI stin Swan

KAI se mena

ALLA KAI se oles tis kopeles

tou "apwleia kai ypostiriksi"...

Se olous tous goneis

ston kosmo

pou theloun na zisoun to thavma tis zwis!!!

Kaneis den aksizei

ligoteres i parapanw proseuxes!

O Theos exei gia olous...

Kai emeis exoume pisti!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

ΑΜΗΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O KALOS THEOS KAI I PANAGITSA

as voithisoun tin swan kai to mwraki tis!

As einai konta tis sinexeia kai as voithisoun ola ma ola na pane mia xara, to mwraki na gennithei ugiestato kai gero, dinato, na einai i xara twn goniwn tou.....

AMIN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΒΕΙ ΤΕΛΟΣ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα προσεύχομαι κι εγω για το μωράκι της swan. Πιστεύω στα θάυματα γιατί θαύμα είναι η μπέμπα μου. Όπως οι προσευχές σας βοήθησαν εμένα και το μωρό μου, έτσι εύχομαι να βοηθήσουν και τη φίλη μας.

Είθε όλανα πανε καλα... και θα πάνε αν το πιστεψουμε!

Θετική ενέργεια κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΛΕΙΣΕ ΤΑΜΑΤΙΑ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ, ΑΝΑΨΕ ΕΝΑ ΚΑΝΤΗΛΑΚΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΑΣ..ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΝΤΗΛΑΚΙ ΚΑΙΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 36 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ...ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ, ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ....Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ...

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Θεός είναι μεγάλος.

Κ αυτά τα παιδιά δοκιμάστηκαν πολύ...πάρα πολύ..αλλά μετά την καταιγίδα,πάντα βγαίνει ο ήλιος.

Να γεμίσει η ζωή τους από ευτυχία εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ενώσω κι εγώ την προσευχή μου μαζί με των υπόλοιπων κοριτσιών..

Θεέ μου, στείλε την ευλογία σου σ'αυτήν την οικογένεια και κάνε το θαύμα σου, να πάνε όλα καλά για την swan και το μωρό της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ SWAN ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΒΑΣΑΝΙΣΤΗΚΑΝ Η' ΒΑΣΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΔΙΚΑ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΧΑΡΙΖΕΙ ΣΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι ο καλος Θεουλης να ακουμπησει το χερι του στην κοιλια της Swan κ να ευλογησει το μωρακι της να ειναι υγειες! Μεγαλη η χαρη Σου Κυριε κ σιγουρα θα το κανεις το θαυμα Σου γιατι της το χρωσταει! Μεσα απο την καρδια μου καλα αποτελεσματα κ ενα γερο μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει αλλο αυτο το ζευγαρι

και να πανε ολα καλα,ο Θεος να σας δωσει κι αλλη δυναμη

οτι και να συμβει,οποια κι αν ειναι τα αποτελεσματα

στο τελος της βδομαδας,να μην υπαρξει αλλη λυπη στην καρδουλα σας...

υπομονη,κουραγιο και πολλες προσευχουλες!

μακαρι πραγματικα να πανε ολα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...